Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki z oznaczeniami H&K w ofercie firmy Kolter

Aktualności, 21.07.2008, h. 23:57, dodał: Promant
26

Firma Kolter wprowadziła do sprzedaży trzy repliki z oznaczniami ostrych odpowiedników: H&K. Są to dwa pistolety - H&K P8 CO2 i H&K USP Tactical AEP, a także gazowa replika H&K MP5k CQB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie firmy Kolter pojawiły się trzy repliki broni z oznaczeniami ostrego pierwowzoru: H&K. H&K P8, firmy Umarex, to replika zasilana CO2. Zamek ruchomy, pojemność magazynka 17BB. Materiał: ABS + metal. Replika ma stały hop-up wyregulowany na 0.2BB. Jednak możliwe jest stosowanie cięższych kulek, gdyż na 0.2 pistolet osiąga aż 440-450fps prędkości wylotowej. Cena: 239PLN.

 

 

 

H&K USP Tactical AEP to replika z metalowym zamkiem i możliwością strzelania burst'em 3BB. Posiada regulowany hop-up i metalowy gearbox, a zasilana jest wbudowanym akumulatorem. Pojemność magazynka: 28BB. Cena: 215PLN. Energia: 0.5J.

 

tactical_elektr.jpg" alt="" width="500" height="333" />

 

tactical_elektra.jpg" alt="" width="500" height="333" />

 

tactical_elektrc.jpg" alt="" width="500" height="333" />

 

Pistolet maszynowy CQB H&K MP5k z zestawem szyn ris jest repliką firmy Maruzen. Zasilany green gazem, wykonany z kompozytu i metalu. Cena: 799PLN. System blow back. Pojemność magazynka: 30BB. W komplecie: kolimator Walther, dwa tłumiki ognia, zestaw imbusów do montażu szyn ris. Energia: 1J. Replika dostarczana w walizce z tworzywa.

 

 

 

 

 

Firma Kolter zapowiada, że w ofercie pojawią się wkrótce następne repliki z oznaczeniami oryginalnymi H&K.

 

 

 

  

 

Źródło:

www.bron.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rostal 22.07.2008, h. 00:02 rostal
Mmmmmm p8 i mp5k bardzo kuszące < 3.
Panocek 22.07.2008, h. 00:13 Panocek
P8'ka na CO2 z BB... Wiadomo coś nt wersji fullmetal?
Guest (ID:6452) 22.07.2008, h. 00:15 Guest (ID:6452)
450fps yeeeah
skorek 22.07.2008, h. 00:22 skorek
Wszystko ladne ale firma Umarex mnie nie przekonuje ...
Gogin 22.07.2008, h. 00:25 Gogin
Owe MP5k już widziałem, co nie znaczy, że nie wygląda jak strach na wróble .

A Ciebie Promant, nikt nam nie zastąpi, bo kto nie sypia po nocach, żeby tacy niewdzięcznicy jak my mogli mieć codziennie po kilka news'ów ? :]
xasistis 22.07.2008, h. 02:37 xasistis
P8 - następny Ruger,
USP Tactical - trochęsłąby, ale za tę cenę..
MP5k - Maruzen znowu w Polsce
berylpl 22.07.2008, h. 08:44 berylpl
to ja poproszę jakiegoś ładnego UMP i czym prędzej pędzę go kupić
Cornold 22.07.2008, h. 09:15 Cornold


Pistolet wykonany jest z ABSu wysokiej jakości. To bardzo mocna i bezawaryjna klamka.

[ berylpl
22-07-2008, 08:44

to ja poproszę jakiegoś ładnego UMP i czym prędzej pędzę go kupić ]

No to Cię berylpl pocieszę, bo UMP będzie już lada chwila
Codename666 22.07.2008, h. 09:32 Codename666
Wszystko ładnie a nawet pięknie ale jeden mankament- Umarex... :-/ Już bardziej ucieszyłbym się z takiej wiadomości od chińczyka ;-p
Panocek 22.07.2008, h. 09:42 Panocek
Ale metal to metal.

Cornold, skąd możesz wiedzieć coś o trwałości skoro replika niedawno sie pojawiła
A ze jest mocna... w tym problem że jest za mocna.
Cornold 22.07.2008, h. 10:50 Cornold
" Cornold, skąd możesz wiedzieć coś o trwałości skoro replika niedawno sie pojawiła icon_rolleyes.gif
A ze jest mocna... w tym problem że jest za mocna. "

P-8 mieliśmy już wcześniej , ale bez marków i w innym wykończeniu. A co do mocy, to na co niektórych to tylko >450fps
pidzejfat 22.07.2008, h. 10:56 pidzejfat
Te pistolety to chińczyki z brandingem Umarex'a i oznaczeniami HK, podobnie z Maruzenem różni się oznaczeniami.
A elektryczny HK USP nie ma serii 3strzałowej jak piktogram wskazuuje tylko full auto... (niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę)
sieta 22.07.2008, h. 12:00 sieta
P8 za mocny.

USP Tactical byłby całkiem ciekawy gdyby nie:
- to oznaczenie 6mm BB
- dziwna muszka i szczerbinka
- dziwne zakończenie chwytu u nasady magazynka
- to full auto czy burst...
- brak blowbacku...

Hannon 22.07.2008, h. 12:07 Hannon
Ta klama troche mi przypomina socoma mk23 stti...
Beryl 22.07.2008, h. 17:08 Beryl
Będzie się dało usunąc te paskudne szyny i przykręcic tego verticala z normalnego kurz'a ?
javelin 22.07.2008, h. 19:41 javelin
Heh, pamiętam jak niemal 3 lata temu kupiłem tego pierwszego P8, bez oznaczeń. Na kulach 0,25 dawał mi 450fps Ale co by nie mówić - przetrzymał jakieś 1,5 roku bezawaryjnej pracy, teraz musiałbym jakąś sprężynkę wymienić bo pękła, i dalej by działał - a katowany był niesamowicie No, tylko co tam się mogło zepsuć...


"Panocek
22-07-2008, 00:13

P8'ka na CO2 z BB... Wiadomo coś nt wersji fullmetal?"

BlowBack? Niby gdzie? Ruchomy zamek to nie to samo co BB. Po prostu możesz sobie zamek przesuwać ręcznie (jak to było w owym starym P8) - o blowbacku nawet nie marz chłopie
yugi 22.07.2008, h. 21:14 yugi
No właśnie, panowie - w końcu ruchomy zamek czy BB? Bo korrci ten P8 niemiłosiernie.... i qrtsche tani!
Promant 22.07.2008, h. 21:20 Promant
Brak blow back'u w AEP USP Tactical... no tak - to poważny minus, przecież wszystkie AEP mają blow back

BTW;
szyny w MP5 są chyba nawet osobno w walizce; do tego jest "zestaw imbusów do montażu szyn" w komplecie... ludzie - czytajcie ze zrozumieniem.

Panocek 22.07.2008, h. 21:33 Panocek
Szkoda że nie ma BB w sprężynowcach. A najlepiej w atrapach broni, na przykład tej
$3

Fikus 23.07.2008, h. 01:04 Fikus
1 spostrzeżenie.
Czemu ta konwersja MP5 jest oznaczona jako CQB ? To sugeruje jakoby orginałka 5'tki była "nie-CQB"...
grandlc 23.07.2008, h. 15:38 grandlc
dexterkrak uważasz ze 450fps to dobra prędkość dla klamki ;|
Co do tych replik to fajne te MP5 tylko magazynki do niego gdzie by dostać , bo 30 kul szybko się skończy
Promant 24.07.2008, h. 00:06 Promant
Tak jest podana nazwa repliki, więc w news'ie podawane jest tak samo: "MP5K CQB".
Fikus 24.07.2008, h. 13:46 Fikus
Podejrzewam.
Po prostu samo zastosowanie "CQB" jest dla mnie tu bezsensowne.
Guest (ID:6452) 24.07.2008, h. 18:08 Guest (ID:6452)
@Grandlc

To była ironia coś w stylu "tak trzymać, niedługo sie pozabijamy"
TUZIOL 26.07.2008, h. 09:54 TUZIOL
P8 to nic innego jak "WinGun" ale z oznaczeniami HK na licencji UMAREXa
Co do solidności tego plastiku to bym polemizował W Tomaszowie wypadł na beton i sie po prostu rozleciał odłamując pare elementów.
Ale klamka za to ma szaloną moc, twardo chodzi spust - wszystko dzięki CO2.

Pozdrawiam
AWR_Ronin 26.07.2008, h. 10:30 AWR_Ronin
Nie, nie rozleciał się gubiąc elementy. Najlepsze jest właśnie to, że "rozłożył się" na podstawowe .
Też mam wątpliwości co do wytrzymałości tego tworzywa, dlatego osobom, które kupią sobie ten model radzę już na starcie wklejenie od środka w szkielet dwóch metalowych blaszek, i tym samym wzmocnienie konstrukcji - pistolet zyskuje na sztywności i wytrzymałości.
Pistolet ma też kilka cech, które znacznie różnią go od oryginału i je też warto wyeliminować przy okazji wklejania blaszek - lufa i żerdź sprężyny powrotnej wystają poza obrys (wystarczy je przyciąć i problem z głowy), no i z prawej strony szkieletu montowany jest nieoryginalny bezpiecznik (w formie przesuwanej blaszki) - bezpiecznik łatwo jest wymontować, a dziurę po nim można zaszpachlować i zeszlifować na równo.