Daj cynk
Reklama

Aktualności

Magpul PDR AEG

Świat, 23.01.2012, h. 23:37, dodał: Promant
37

Wśród nowości wzbudzających największe zainteresowanie, na targach Shot Show, znajduje się Magpul PDR AEG.



Na tegorocznych targach Shot Show prezentowanych jest wiele prototypów i nowych replik airsoftowych. Wśród nowości wzbudzających największe zainteresowanie znajduje się replika produkcji Magpul PTS: Personal Defense Rifle AEG.

 

 

 

 

 

Replika posiada nowy, nietypowy GB, 10 calową lufę wewnętrzną, a wstępne informacje podają, że akumulator ma się mieścić w chwycie przednim lub nad lufą wewnętrzną - zależnie od tego na co w końcu zdecydują się projektanci repliki.

Spust działa dwustopniowo, podobnie jak w replikach AUG TM.

Replika "z pudełka" ma generować prędkość początkową rzędu 350fps. Repliki będą posiadać indywidualne numery seryjne. W komplecie z PDR ma być oferowany krótki magazynek P-MAG, a magazynki M4 mają być również kompatybilne z PDR. Premiera rynkowa przewidywana jest na lato bieżącego roku. Sugerowana cena detaliczna to 300USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sisi 24.01.2012, h. 00:03 sisi
No to niedługo zakup... :)
No, to jak kupisz to zadzwoń :)
KWIA_TEK 24.01.2012, h. 00:18 KWIA_TEK
Masadę w komplecie ? :D
Manfred 24.01.2012, h. 11:41 Manfred
Yfronus 24.01.2012, h. 00:06 Yfronus
Wyląda jak skrzyżowanie P90 z G36, AUGiem i FA-MASem.
Ofkors nie oznacza to, że mi się nie podoba. Naprawdę mnie zaskoczyło że MagPule zrobili coś ładnego.
Yfronus 24.01.2012, h. 00:16 Yfronus
Mi to tam przypomina PDR, no ale można kojarzyć z karabinkami i PMami. :)
Mati13k 24.01.2012, h. 17:29 Mati13k
Promant 24.01.2012, h. 00:21 Promant
Pytanie tylko, czy będą do tego dostępne części zamienne, bo z tym u nich często krucho.
Matison 24.01.2012, h. 00:59 Matison
Ciekawa repliczka, ciekawe pokazane zastosowanie gdzie można wstawić batkę. Szkoda że jeszcze ostry odpowiednik nie trafił do produkcji (na Wiki nic nie pisze).
NIE JEST NAPISANE ;) (NO CHYBA ZE TY PISZESZ)
borzej 24.01.2012, h. 09:06 borzej
Od dłuższego czasu forma "tam pisze" itp. jest uznana za dopuszczalną :) Mówię tu o języku potocznym, w oficjalnych pismach lepiej w ten sposób nie pisać ;)
Marrtinez 24.01.2012, h. 18:26 Marrtinez
To nic że nie wszedł do produkcji, nigdy nie powstał nawet strzelający prototyp. A atrapa którą Magpule przywieźli połamała się im w transporcie, na zdjęciach z Shot Show poprzedniego widać że klejona była.
Pritcher 24.01.2012, h. 19:15 Pritcher
dixon 24.01.2012, h. 01:06 dixon
Najgorsze jest to, ze Magpul gra na nosie, ponieważ nawet nie zrobił modelu ostrej, który by strzelał. Na razie sama koncepcja, a już robią repliki asg...
Dali dupska z Masadą, nie ma ciągle częsci.. już 4 tygodnie czekam na odp. w sprawie gear boksa i nic.
Przynajmniej ten Gear box wygląda porządnie.
Jade 24.01.2012, h. 06:53 Jade
Ta spluwa jest genialna :D Jeszcze tylko dopaść pancerz z Ghost in the Shell, Apple Seed albo innej pracy Masamune Shirow :D

A moje uczucia do tej repliki przedstawia piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=EyS3weMlxLA&feature=BFa&list=PL2241CCD171D1939B&lf=plpp_video

Normalnie oddałbym za nią nerke, płuco, jedno oko i pół watroby ;D
A tak poza tym... to jak kulki sa podawane do kompry HopUp skoro magazynek jestw polowie GB??
Jade 24.01.2012, h. 06:55 Jade
Też się zastanawiam nad tym podawaniem kulek ;]
No i z batką ciasno może być i nic większego w środek nie włożymy a repliczka aż się prosi o zasypywanie kompozytem ;]
shamoth 24.01.2012, h. 08:11 shamoth
Pewnie wpada 20bb i przy zmianie maga wypadaja;)
r2d2 24.01.2012, h. 21:16 r2d2
borzej 24.01.2012, h. 09:13 borzej
350 fpsow - do cqb idealna... wiec nie wiem czy bedzie trzba cos zmieniac
Do cqb idelanam ale kłopot będzie z częściami jak już koledzy wyżej napisali, jak coś się zdupi to kaplica.
DevO 24.01.2012, h. 09:57 DevO
Gray 24.01.2012, h. 09:49 Gray
Tak jakby P90 z magiem od emki i to się mi podoba, przynajmniej nie będzie wielkich problemów z magazynkami jak do P90. :)
A jakie są problemy z magami od p90? Gearbox równierz przypomina ten od p90.
Ogniomistrz 24.01.2012, h. 23:04 Ogniomistrz
Mam na myśli dostępność magazynków bo do P90 zbyt dużego nie ma i to jest czynnik, który "hamuje" mnie przed zakupem. A na PDRa czekam bo ciekaw jestem takiego odmiennego aega. :)
Gray 25.01.2012, h. 21:22 Gray
luglo 24.01.2012, h. 10:44 luglo
Ciekawe jak rozwiązali połączenie między komorą HU a magazynkiem? Bo te kulki gdzieś, jakoś muszą tam dochodzić... No ciekawe, ciekawe.
siwaszek 24.01.2012, h. 12:49 siwaszek
Coś mi sie wydaje że najbardziej awaryją żeczą w tej PDR-ce będzie zwalniacz magazynka ale mam nadzieje że sie myle :)
Perski102 24.01.2012, h. 13:29 Perski102
Brzydal :P
vampiros100 24.01.2012, h. 14:30 vampiros100
fajnie by wyglądał z moją masiadzią :D
ravic 24.01.2012, h. 15:29 ravic
SEBURO !
Campo_ 24.01.2012, h. 15:50 Campo_
Hm, tylko ciekawe czy będzie podany na tuning...
podany czy podatny??? i po co to tuningowac ;)
borzej 24.01.2012, h. 16:45 borzej
Wiedźminos 24.01.2012, h. 18:13 Wiedźminos
Połączenie p90 i AUG? Osobiście mi się nie podoba, ale faty - przyciąga wzrok :)
Grabekk 24.01.2012, h. 18:33 Grabekk
OHYDA !
ZeeMike 24.01.2012, h. 19:14 ZeeMike
Magpulized M4 - check.
Magpulized SPR - check.
Masada ACR - check.
PDR - pending...

Czekamy do lata :).
Lejtienant 24.01.2012, h. 19:56 Lejtienant
Ładne, ładne to będzie świetna repliczka do cqb ew. b. boczna :D
A z tłumikiem wejdzie 509mm lufa i w pole tez mozna iść
r2d2 24.01.2012, h. 21:18 r2d2
lemonvip 24.01.2012, h. 21:36 lemonvip
Repliczka miodna, czekam za nią już od roku :Ddługość lufy policzyłem między 220 - 250 mm, więc bedzie wystarczającaja nie wiem nawet jak można myśleć o tuningu czegoś takiego jeśli piszą że w stocku będzie okolo 350
właściwie jest tak fajna, że aż się zastanawiam jak by się sprawdził ostry odpowiednik :D
Wiewioor 25.01.2012, h. 09:16 Wiewioor
Moim zdaniem źle będzie się go trzymało ze względu na rozkład masy. Cała masa karabinka jest w "kolbie".
I dlatego będzie wygodnie, bo cały karabin bedzie się opierał o ramie a nie wisiał sprzodu.
Jade 25.01.2012, h. 09:58 Jade
w l85 (replika przynajmniej) tak jest i pod tym wzgledem jest swietna