Daj cynk
Reklama

Aktualności

AMP DSR-1 Sniper Rifle

Aktualności, 21.07.2008, h. 23:09, dodał: Promant
50

Nowy producent replik airsoft'owych, mająca siedzibę w Hong Kongu firma ARES, zapowiedział wprowadzenie na rynek repliki gas bolt action niemieckiego karabinu snajperskiego AMP DSR-1. Replika ukaże się najprawdopodobniej w połowie sierpnia.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunner Airsoft zaprezentował na swoim forum, wchodzącą niedługo na rynek, replikę snajperską gas bolt action nowego producenta ASG z HK. Jest to replika niemieckiego karabinu snajperskiego AMP DSR-1. Karabin DSR-1 [Defensive Sniper Rifle 1] to broń, nad którą prace rozpoczęto w 1999 roku, a zaprezentowana została przez firmę AMP Technical Services na targach w Norymberdze, w roku 2001. Obecnie broń produkowana jest również w zakładach ERMA. Jest to karabin powtarzalny w układzie bull-pup. Poniższe zdjęcie przedstawia ostre pierwowzory repliki.

 

 

DSR-1 firmy ARES ma mieć swoją premierę rynkową w połowie sierpnia. Sugerowana cena detaliczna to około 1000USD. Każda replika ma posiadać w komplecie lunetę M3 3.5-10 x 50mm, montaż pod optykę oraz dwa magazynki. System karabinu jest podobny do gazowych replik firmy Tanaka, ze zbiornikiem gazu ulokowanym w magazynku. Poniższe zdjęcia prezentują szczegóły wyglądu repliki.

 

 

 

 

 

Cała replika, poza dolną częścią korpusu i chwytem pistoletowym wykonana jest z aluminium [die cast], podobnie jak ostry odpowiednik, dzięki czemu jest bardzo lekka i solidna. Dolna część korpusu [łoże] oraz chwyt pistoletowy są, jak w oryginale, wykonane z tworzywa. Kolba jest regulowana, pod nią znajduje się wysuwana podstawka - monopod.

 

 

 

 

 

Skrzydełko bezpiecznika umieszczone jest obustronnie - nad spustem i nieco z przodu w stosunku do niego. Przed osłoną spustu znajduje się uchwyt, w którym umieszczono zapasowy magazynek.

 

 

 

Obok rączki przeładowania widać oznaczenia. Oryginalne powinny brzmieć: AMP. Jak widać jest AMT, prawdopodobnie w celu uniknięcia problemów z prawami licencyjnymi.

 

 

Porównanie replik Star AW 338 oraz ARES DSR-1.

 


Kolejne produkty zapowiadane przez firmę ARES to repliki: PGM mini hecate (.338)

 

 

oraz CheyTac Intervention M200 (.408). [Fotografie przedstawiają wersje ostre broni.]

 

 

Przedstawiciel Gunner Airsoft zapoznał się już z prototypami zapowiadanych replik, a także z modelem produkcyjnym DSR-1. Wszystkie repliki określił jako "zachwycające". ;)

 

 

 

 

Źródło:

airsoft.com/">www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamzi_909 21.07.2008, h. 23:11 Kamzi_909
Holly, Jesus. No comment. Na Hecate mam chrapke
kosmi 21.07.2008, h. 23:12 kosmi
Wygląd powala. Cena zresztą też..
Cygano 21.07.2008, h. 23:13 Cygano
Jak wyjdzie CheyTac to się chyba skuszę, choć ta Niemiecka perełka wygląda smacznie
stricken 21.07.2008, h. 23:14 stricken
losie , toz to MASTERPIECE ;] nie no tylko zbierac $$
Gogin 21.07.2008, h. 23:14 Gogin
To jest piękne .
_Arczi_ 21.07.2008, h. 23:20 _Arczi_
Pierwsza snajperka która mi sie podoba. I znów jest na co zbierać
Exterminator 21.07.2008, h. 23:21 Exterminator
wyglada ekstra, fajny patent z tym 2gim magiem
Exterminator 21.07.2008, h. 23:21 Exterminator
wyglada ekstra, fajny patent z tym 2gim magiem
Cygano 21.07.2008, h. 23:25 Cygano
Nie mogę się napatrzeć
wolus113 21.07.2008, h. 23:30 wolus113
No no fajne cacko
Guest (ID:6452) 21.07.2008, h. 23:31 Guest (ID:6452)
O kurde... Piękne Ja chce takie (wszystkie wymienione!)
Cybuch 21.07.2008, h. 23:33 Cybuch
Oj tak, z wielką chęcią bym przygarną takie DSR-1. Z taką snajperką to aż chce się snajpić
skorek 21.07.2008, h. 23:35 skorek
Ladne ale zbyt nowoczesne jak dla mnie
Panocek 21.07.2008, h. 23:36 Panocek
Hmm. A gdzie barrety?


Ale repliki ciekawe, mocno specyficzne.
Szarak 21.07.2008, h. 23:43 Szarak
Pięknie wykonane!
Marcin_BM 22.07.2008, h. 00:05 Marcin_BM
Wreszcie ruszyło się coś ze snajperkami dla mnie DSR albo M200 to pozycja obowiązkowa tylko żeby nie zrobili oddzielnego zasilania jak w 338 stara
xasistis 22.07.2008, h. 02:43 xasistis
Wszystko łądnie pięknie, tylko, żeby się nie okazało, iż by zrobić z tego snajperkę trzeba będzie dołożyć jeszcze tochę $$. Przy replikach tej klasy (cenowej) powinni w standardzie montować PDI 6.01

Edit: że tak zacytuję kolegę:
"To jest po prostu k***a piękne!"
..a nie macie pojęcia jak cudnie to zabrzmiało.
Yuber 22.07.2008, h. 07:40 Yuber
Jak wyjdzie cheytac z dobrymi osiągami to go biorę ale się napaliłem na niego...!
Art-Bart 22.07.2008, h. 07:48 Art-Bart
Mamo, Tato już wiem co chce pod choinkę
0L0 22.07.2008, h. 09:43 0L0
Wreszcie jakieś fajne snajperki się pojawią
Codename666 22.07.2008, h. 09:48 Codename666
Ma ktoś pożyczyć 2000$ ?
Yuber 22.07.2008, h. 09:52 Yuber
Właściwie czemu temat jest o "ermie" jak powinien być o Cheytac'u ?
SIERRA_2 22.07.2008, h. 10:10 SIERRA_2
no i tera kazdy snajper bedzie latal z cheytaciem <beczy> Ja tez chce
0L0 22.07.2008, h. 10:13 0L0
ale po co aż 2k... cena ma wynosić ok. 1k$ (z lunetą, montażem i 2-ma magazynkami)
Goose 22.07.2008, h. 10:18 Goose
DSR-1, jakby nie było to dobra propozycja dla chcących pobawić się w Ghost Recon
Filq 22.07.2008, h. 10:19 Filq
Jakos nie wyglada mi to zbyt 'zielono', by polozyc sie tym z czystym sumieniem w lesie.
Fabex 22.07.2008, h. 10:40 Fabex
ale glanz. mi sie podoba
sniper113 22.07.2008, h. 10:57 sniper113
wolalbym to postawic na polce w pokoju nie sie tym strzelac sliczna ta replika
DARKOM 22.07.2008, h. 11:18 DARKOM
po prostu wszystkie są piękne ,wreszcie coś bardziej futurystycznego .Tylko żeby to tak dobrze strzelało jak wygląda i cena była bardziej przystępna .Już wiem na co kasę zbierać ...
Codename666 22.07.2008, h. 12:11 Codename666
@OLO
1000$ + podatki . Za resztę bym sobie jakiegoś up'a zrobił
Mikolaj_L 22.07.2008, h. 12:26 Mikolaj_L
Po prostu piękne...
happy666 22.07.2008, h. 13:10 happy666
Juz lubię tą firmę Może potem skuszą się na WKW WILK
lemonzawodowiec 22.07.2008, h. 14:02 lemonzawodowiec
JEZUS CHRIST!!! GODDAMNIT!!! HOLY CRAP!!! AWESOME!!! AMAZING!!!!
Mamut 22.07.2008, h. 14:22 Mamut
Ja pierdziu! Ma ktoś zbędnr 2k$ ?
men3L 22.07.2008, h. 15:02 men3L
Pierwsza myśl: "Hołly SZIT!'
Leo_111 22.07.2008, h. 15:09 Leo_111
dla tego pgm sprzedam dom
pim 22.07.2008, h. 16:28 pim
Noo to już przykuwa nawet moją uwagę.. możliwe że się skuszę - zobaczymy co z tego wyjdzie %D Najjsss!
Sticker 22.07.2008, h. 16:43 Sticker
CheyTac Intervention M200 no cudo już robie obliczenia wydatkó co obkroić żeby uzbierać kase
loyle 22.07.2008, h. 18:12 loyle
ten Chey tac pewno bez precki ni chu... ale i tak wtgląda bosko... jakby tot cuś można zrobić na 200m zasięgu =D dobra bez przesady
swiatek 22.07.2008, h. 19:14 swiatek
"sniper113
wolalbym to postawic na polce w pokoju nie sie tym strzelac" jestem za:D
ARES DSR-1 jest najpieksiejszy:D
Tom23 22.07.2008, h. 19:54 Tom23
happy 666 za wkw wilk bym sie dal pokrajac:) i niech mi ktos nie gada ze polak nie potrafi
Promant 24.07.2008, h. 10:31 Promant
Cóż, w stock'u DSR1 nie powala: 330fps.
McGiver 24.07.2008, h. 14:10 McGiver
Coś pięknego.
pierzyna 24.07.2008, h. 16:55 pierzyna
chey tac też na gaz? bo jak tak to trochę lipa..elektryk byłby dla mnie lepszy:)
Sushi.50 24.07.2008, h. 23:18 Sushi.50
Że na gaz to fajnie, żeby tylko można było podnieść chociaż trochę te 330 fps... Może będzie możliwość prostego tuningu, jak w np. m700 KJW?
WUZI 06.12.2008, h. 14:47 WUZI
Pierzyna, jak ty możesz chcieć elektryczny karabin bolt action? xD