Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje rynkowe

Aktualności, 18.07.2008, h. 21:08, dodał: Promant
47

Firma AirSharp przygotowuje nową replikę minigun'a. Ebaybanned zapowiedział wprowadzenie do oferty replik Fast Mag Gen 1. Na WGC ukazały się w sprzedaży pistolety M945 KSC. RSOV: full steel GP30.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma AirSharp zapowiedziała nową replikę minigun'a. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich projektów, nie będzie to replika wzorowana na filmach SF lecz M134 "Side-Door Gunner" - minigun osadzony na podstawie. Konfiguracja repliki jest zbliżona do M134 przeznaczonego na wyposażenie śmigłowców. Replika ma być wykonana w ciekawym malowaniu, oddającym wysłużony wygląd, z elementami takimi jak rdza czy zacieki oleju.

 

 

Sklep Ebaybanned zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży, z końcem lipca, replik Fast Mag'ów Gen 1. Jest to produkt A.C.M. Przewidywana cena detaliczna: 19USD. System molle. Dostępne będą trzy kolory: czarny, piaskowy i olive drab. [Drugie zdjęcie prezentuje Fast Mag'i na bandolierze TAD Gear, również wykorzystującym system molle.]

 

 

 

Sklep WGC włączył do oferty obie wersje pistoletu GBB KSC S&W M945 Custom, zapowiadane w jednym z poprzednich news'ów. Cena: 213USD. Materiał: ABS. Pojemność magazynka: 15+1. Długość: 221mm. Waga: 930g.

 

 

Na stronie sklepu RSOV można nabyć granatnik do AK: A.C.M. GP30 w wersji full steel. [Elementy stalowe wskazują widoczne na zdjęciach magnesy.] Cena: 48funtów.

 

 

 

 

 

STTI zapowiedziało replikę granatu. Póki co wiadomo tylko, że szyszka ma działać w sposób zbliżony do oryginału, czyli najprawdopodobniej z funkcjonalną zawleczką. Zasilanie: gaz 134A lub green gas.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.airsoft-news.eu

www.ebaybanned.com

www.rsov.com

www.stti.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Exterminator 18.07.2008, h. 21:29 Exterminator
"Replika ma być wykonana w ciekawym malowaniu, oddającym wysłużony wygląd, z elementami takimi jak rdza czy zacieki oleju."

jak sie przyloza to wyjdzie fajnie ale pewnie tasmowo beda machac poprostu rude paski szprejem ;x
Promant 18.07.2008, h. 21:39 Promant
Nie sądzę, ich malowania dotąd były bardzo dobre. Poza tym to nie jest produkcja masowa.
Dolores 18.07.2008, h. 21:43 Dolores
ale kosiara... genialne
lemonzawodowiec 18.07.2008, h. 21:48 lemonzawodowiec
Mogilby zrobić jeszcze tłumik a'la Dilon Aero . Coś mi nie podchodzi ten ich pomysł na malowanie, ale pewnie jak się zachce kupić miniguna w szaro-czarnych kolorach, to tak go pomalują .
LogaN 18.07.2008, h. 21:52 LogaN
A gdzie można kupić Black Hawka do tego miniguna?
Ahmed 18.07.2008, h. 22:06 Ahmed
gdzie MG42 i Stg 44 no gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Panocek 18.07.2008, h. 22:19 Panocek
"w fazie testów"

Tez czekam na Mgie.
0L0 18.07.2008, h. 22:22 0L0
Ten granat to kropka w kropkę skopiowany produkt PFI... czyli ogólnie badziew do niczego nie nadający się
rushek 18.07.2008, h. 22:31 rushek
po co komu stacjonarny minigun ?
Ziolko 18.07.2008, h. 22:40 Ziolko
Ten mini gun będzie miał taką cene, że black howki będą dawać gratis.
lopez 18.07.2008, h. 22:59 lopez
Nie beda go malować tylko wystawia na zewnętrzny i poczekają aż sam zardzewieje.. ale będzie strasznie drogi to napewno... ;/
Gogin 18.07.2008, h. 23:04 Gogin
Kolejna AS replika M134... (czyt. droga), ciekawe kiedy zrobią bombę atomową na kulki.
Promant 18.07.2008, h. 23:09 Promant
"po co komu stacjonarny minigun ?"

Można zamontować na balkonie i rozwiązać wiele sąsiedzkich problemów...

BTW
a po co komu jakakolwiek replika? Przecież do zabicia czasu wystarczy lego.
Gogin 18.07.2008, h. 23:16 Gogin
"BTW
a po co komu jakakolwiek replika? Przecież do zabicia czasu wystarczy lego."

Spokojnie, bo widzę, że od czytania co inteligentniejszych komentarzy, nerwy Cię łapią :]. Autorzy w/w preferują chyba CS'a, nie lego . Takie czasy...
Promant 18.07.2008, h. 23:37 Promant
Jakie nerwy?
Lego to jeden z najlepszych wynalazków człowieka. Nie dośc, że nikomu nie szkodzi to jeszcze rozwija dzieci mentalnie i manualnie.

A repliki to takie same zabawki jak wszystko inne w tym stylu; jak modele do sklejania, figurki do gier czy inne bzdety. Jak ktos chce to może sobie postawić tego miniguna nawet w kiblu, co kto lubi.
wiewior 18.07.2008, h. 23:54 wiewior
w kiblu się nie zmieści
ale ja to przynajmniej u siebie w minigunie osłonę na rączkę zrobiłem, nie mówiąc o tym że obcięłem rączkę aby była krótsza, a tutaj tak tandetnie wystaje
a pozatym to nie przewidzieli zasilania z taśmy? ten 200nabojowy box od spodu to wszystko? łeee, kto to kupi...
El_QuaQ 19.07.2008, h. 00:05 El_QuaQ
Taką... Klamkę jak M134 to z chęcią Kupie.. w sam raz na Niedzielne rekreacyjne, strzelania....

z balkonu na 7 piętrze... nie ma to jak porządne rozwiązania problemu Dresów w parku....(tuż pod wieżowcem:P) Full wypas...
Gogin 19.07.2008, h. 00:19 Gogin
Tja "klamka" . Dajemy owe M134 na dach tego Steyera, demontując przy okazji hydromila:
$3
i problem dresów, nie tyle co pod blokiem, ale w mieście, wydaje się być rozwiązany. Jedynie może trzepnąć po kieszeni za kulki, ale czego się nie robi, dla swoich ulubieńców .
Gumal 19.07.2008, h. 04:24 Gumal
No Panie Promant. Szalejesz z tymi niusami ostatnio
RafaeloPL 19.07.2008, h. 11:03 RafaeloPL
Robi wrażenie... I respekt +25...
0L0 19.07.2008, h. 11:14 0L0
"Lego to jeden z najlepszych wynalazków człowieka. Nie dośc, że nikomu nie szkodzi to jeszcze rozwija dzieci mentalnie i manualnie."

No dokładnie... zobaczcie co ze mnie wyrosło
Robnok 19.07.2008, h. 12:28 Robnok
"w kiblu się nie zmieści"

Jak Cię będzie stać na tego gunamini to i na kibel w którym się zmieści będzie Cię stać
Huey 19.07.2008, h. 13:10 Huey
hmm ten minigun to tylko P&J do niego sypać bo najtańsze
Gogin 19.07.2008, h. 13:26 Gogin
Huey - chyba się mylisz kolego .
wiewior 19.07.2008, h. 14:40 wiewior
nie mam pojęcia dlaczego, ale większość komentarzy dotyczy spraw finansowych, oj to na kulki nie wyrobię, oj to bardzo drogi gun, oj na prąd do baterii mnie nawet nie stać
ludzie, przecież to kawałek plastiku i kleju tylko, nic więcej, dlaczego na kulki nie wyrobicie skoro w środku jest zwykła tania m'ka. Gdyby w newsach był nowy model boyi też pisalibyście o tym jak bardzo was nie stać ani na tego guna ani na kulki do niego?

zajrzyjcie najpierw na stronę producenta a potem dopiero komentujcie produkt od strony finansowej.

ten prototyp ze zdjęć jest do kupienia za 400dolarów (850zł) bez m'ki i maga
drogo? proooooooooooosze. zróbcie sobie sami, mój kosztował 300zł bez m'ki i maga, też drogo? no, to zobaczcie po ile LEGO sprzedają. To się nazywa DROGO!
kojt3627 19.07.2008, h. 18:05 kojt3627
Wie ktoś może ile fps-ów może mieć ten minigun?
mnichu 19.07.2008, h. 18:19 mnichu
Jak bym miał śmigłowiec to czemu nie. Ale ogólnie naprawdę piękna bestia xD
lemonzawodowiec 19.07.2008, h. 20:37 lemonzawodowiec
@ kojt3627

Radzę odwiedzić stronę producenta/przeczytać komentarze, a szczególnie ten pod twoim/przeczytać ulotkę i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Naprawdę, używanie szarych komórek nie boli i przynosi dużo korzyści. Pozdrawiam.
Huey 19.07.2008, h. 20:45 Huey
Chodziło mi o to ,że przy takiej szybko strzelności to kulki trochę szybko schodzą. Zastanów się wsypujesz wiadro kulek ok. 15000 i schodzi w 1 2min.
Gogin 19.07.2008, h. 21:24 Gogin
250 kulek/s - 1 minuta, 125 kulek/s - 2 minuty, tak wnioskuje z tego co napisałeś... Nie wiem czy jest w ogóle możliwy taki ROF. Zresztą gdzie ty masz napisane o szybkostrzelności tej "klamki". Haha
0L0 19.07.2008, h. 23:38 0L0
O bosz, dopiero teraz doczytałem. Ten M134 to cholerna atrapa z ABSu, a za strzelanie odpowiedzialny jest włożony do środka M4... nie wiem po co komu cos takiego
Tanaj 20.07.2008, h. 00:56 Tanaj
"Lego to jeden z najlepszych wynalazków człowieka. Nie dośc, że nikomu nie szkodzi to jeszcze rozwija dzieci mentalnie i manualnie."

Za miesiąc mam osiemnastkę, a na półce wciąż pojawiają się nowe projekty mego genialnLEGO umysłu. Czy to znaczy że jestem dziwny?
choisen 20.07.2008, h. 01:37 choisen
A ja tak niekonwencjonalnie:
Ciekawe, co to za koli na szynie RIS Miniguna Czyżby sławne Double Eagle?
lemonzawodowiec 20.07.2008, h. 08:59 lemonzawodowiec
Na szynie jest AimPoint CompM58 XC99 MACH3 Turbo.

Lego... O Boże, jak ja to kocham . Pamiętam, jak chyba w 3. czy 4. klasie podstawówki zostałem brutalnie pozbawiony możliwości bawienia się tymi klockami (btw technicsów chyba nie można nazwać klockami ) - zabrano mi je podczas mojej nieobecności w domu... Właściwie to nawet nie wiem, dlaczego. Przecież taki duży chłopiec nie powinien się bawić klockami. Ta, budowanie przekładni, ukł. przeniesienia napędu itd. to przecież zajęcie dla dzieci <6. A teraz, proszę państwa, nawet sami realizatorzy tego szatańskiego pomysłu nie wiedzą, gdzie jest lego.
Ale teraz żyję długo(?) i szczęśliwie, bo mam airsoft .
OC14Groza 20.07.2008, h. 10:35 OC14Groza
Ten colt fajnie wygląda tylko szkoda że z plastiku
cziman 20.07.2008, h. 19:15 cziman
Minigun na bazie M4 - genialne rozwiązanie. 1 lufa strzela, 4 pozostałe straszą. Dokładnie tak jak w prawdziwym. Wiadomo nie od dzisiaj że takie oto pukawki montuje się w pojazdach po to żeby wyglądały full-metalowo i straszyły przeciwnika bo przecież strzelają tak samo jak stare M14.

Jeżeli to ma działać jak M14, wolę biegać z M14, z resztą podobnie chyba każdy zdrowy człowiek. Dla kolekcjonera okaz ładny tylko nie widzę po ma mu w ogóle to tak anemicznie i prowizorycznie pluć kulkami. Albo porządnie albo w ogóle.

Zamiast iść na łatwiznę powinni byli postarać się i zaprojektować jakiś prosty obrotowy mechanizm.

A fast-magi będę musiał przetestować, wynalazek ciekawy.
Cortes_ 20.07.2008, h. 19:19 Cortes_
Yyyy...to nie Colt.
lemonzawodowiec 20.07.2008, h. 21:02 lemonzawodowiec
No co ty?
thor_ 21.07.2008, h. 11:16 thor_
Cziman w prawdziwym jedna lufa strzela? Właśnie zawalił się mój świat...
men3L 21.07.2008, h. 17:59 men3L
Chyba mu chodziło o to, że w jednej chwili pocisk opuszcza jedną lufe
Na nieuków nie ma rady
happy666 21.07.2008, h. 19:41 happy666
@suwalki, klockami lego bawią sie i ludzie po 30ce
Redgard 21.07.2008, h. 21:15 Redgard
Zardzewiały minigun? - Ostatnio modny się robi "rust style", ciekawe, czy przeniesie się na airsoft.

lemonzawodowiec - może ktoś Ci zakosił LEGO, bo sam chciał spróbować? Z technicsów (miałem LEGO Slizer) można było składać niezłe mechanizmy, np. dźwigi. Ciągle mam te klocuszki, ale wziąć do ręki nie mogę, bo "no co ty, stary koń, klockami chcesz się bawić? Przeczytaj te lektury, bo za rok będziesz je przerabiał"
cziman 21.07.2008, h. 22:39 cziman
@thor_

"Cziman w prawdziwym jedna lufa strzela? Właśnie zawalił się mój świat... "

Toś Ty nie wiedział? Lepiej idź do panów z AirSharp to wytłumaczą jak takie M-134 działa.
DyingFetus 24.07.2008, h. 11:00 DyingFetus
tylko kto to kupi? chyba tylko ludzie którzy mają za dużo gotówki i wykorzystują pojazdy w scenariuszach,chodzi mi o miniguna oczywiście