Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty FAB Defense

Polska, 20.01.2012, h. 19:31, dodał: Promant
19

Sklep Capri ASG włączyl do oferty kolejne produkty marki FAB Defense: kolby, chwyty i szyny RIS do M4.



W ofercie sklepu Capri ASG dostępne są kolejne produkty marki FAB Defense.

Kolba taktyczna GLR-16 CP, w kolorze czarnym, to wielofunkcyjna kolba do karabinów serii M4, posiadająca cztery punkty mocowania zawieszenia (dwa do uchwytów z szybkim montażem QD oraz dwa klasyczne). Wygodna stopka z grubym "bieżnikiem" jest mocowana na zawiasie, a pod nią znajduje się schowek na dwie baterie CR123 lub AA oraz bezpośredni dostęp do żerdzi. Na bokach kolby znajdują się dwa elastyczne profile, które są odpowiedzialne za niwelowanie ewentualnych luzów kolby. Wersja CP jest wyposażona w regulowaną poduszkę policzkową. Cena: 260PLN.

 

 

_DSC1640.jpg_DSC1641.jpg_glr-16-2.jpg_glr-16-1.jpg

 

Kolba taktyczna GLR-16, w kolorze zielonym i piaskowym, w wersji bez poduszki policzkowej w komplecie. Cena: 220PLN.

 

 

_DSC1638.jpg_DSC1639.jpg_DSC1636.jpg_DSC1637.jpg

Przednie okładziny HG-S M4, zielone i w kolorze piaskowym. (Rozstaw między przednim gniazdem, a mocowaniem pierścienia Delta - 164mm.) Cena: 75PLN.

 

 

 

_DSC1644.jpg

_DSC1642.jpg

 

 

Szyna montażowa do okładzin UPR 16/4 M4, zielona i piaskowa. Uniwersalna szyna montażowa w standardzie picatinny z mocowaniem do okładzin karabinów rodziny M4/M16. Materiał: polimer. Rozstaw między śrubami - 19mm. Cena: 52PLN.

 

 

 

_DSC1646.jpg_DSC1649.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Padaka 20.01.2012, h. 22:37 Padaka
Ta kolba - całkiem łądna i zgrabna..... i do tego cena nie zabija.

hmmm trzeba będzie rozważyć ....
Predatorek 20.01.2012, h. 23:05 Predatorek
Sądziłem że do emki zrobili już wszystko ale kolby z podeszfą się nie spodziewałem :P
Lepsza ta stopka niż ogumienie zimowe w samochodach :D
Miszcz120 22.01.2012, h. 23:45 Miszcz120
Jackall37 20.01.2012, h. 23:36 Jackall37
Nowe buty taktyczne FAB... zaraz, zaraz, to jest kolba!
Mike007 20.01.2012, h. 23:44 Mike007
kolejan dostawa ubertaktycznych fantow
Yfronus 21.01.2012, h. 01:18 Yfronus
Jakby na tych kolbach nie nawalili tyle nacięć, żłobień i tak dalej tlyko zostawili je gładkie/z drobną teksturą, to byłyby całkiem ładne. Podoba mi się baka.
Bo jak wiadomo kolba ma być przede wszystkim ładna, w końcu replika służy w większości wypadków do lansu.
Pitas 21.01.2012, h. 11:32 Pitas
Lupuss 21.01.2012, h. 12:22 Lupuss
Jaka tam poduszka, zwykły kawał plastiku :))
Stalker 21.01.2012, h. 13:31 Stalker
Śmiejecie się bo nie macie jak widać pojęcia, że izraelski FAB robi rzeczy nie do asg, tylko do ostrej broni. Może powinni jeszcze zamontować na kolbie poduszkę z pierza, żeby wam było wygodnie?

A taka kolba z podeszwą może służyć na przykład do zostawiania fałszywych śladów. To że wam na strzelankach się coś nie przydaje, nie znaczy, że w realnej wojnie nie jest potrzebne.
tylko zauwaz jaką wielkość ma stopka kolby a jaką ludzka stopa
zaki123 21.01.2012, h. 13:57 zaki123
Ale to są Żydzi! Pewnie mają 10 czy tam 15 cm stopy..
MyN3 22.01.2012, h. 02:56 MyN3
Ale my nie jestesmy Stalker na forum o ostrej broni tylko o ASG.
Guest (ID:6452) 22.01.2012, h. 11:51 Guest (ID:6452)
dexter - to niestety widać, słychać i czuć ;)
Stalker 22.01.2012, h. 14:40 Stalker
Wiewioor 21.01.2012, h. 15:46 Wiewioor
Chodzi po prostu o to by się dobrze trzymała ramienia... Ślady na piasku byłyby śmieszne - miałbyby logo FAB DEFENSE.
HAHAHA. Właśnie weszła do pokoju matka i się pyta czy to maszynka do mięsa (widziała 3 i 4 zdjęcie) .
Zostawiałeś kiedys ślady na piasku? Gratuluję jeśli zostanie ci napis FAB ;) Zobacz też sobie jak wygląda pogoda na Wzgórzach Golan i ile tam jest śniegu i błota. Nie bronię mojej tezy, może jest błędna, ale wiem że jeśli Żydzi coś takie wymyślili, to znaczy, że w prawdziwej walce to się przydaje, i to wcale nie do lansu.
Stalker 22.01.2012, h. 14:43 Stalker
To ma przecież zastosowanie antypoślizgowe... za małe na stopę i nie ma kształtu stopy!
Co do tego piasku... to wiesz, że jeśli to będzie piasek tak sypki i suchy, żeby się nie odbił napis, to równie dobrze mógłbyś użyć zwykłej kolby, bo nie będzie widać żadnego bieżnika tylko zagłębienie w piasku, a i to zniknie po paru minutach jeśli wieje wiatr. 
A tak w ogóle to widać napisy:
 
Wiewioor 22.01.2012, h. 15:57 Wiewioor
okarkut 23.01.2012, h. 17:34 okarkut
Kolba jak opona!!
capri 24.01.2012, h. 13:29 capri
Tylko nie pytajcie czy są wersje letnie i zimowe - występuje tylko model wielosezonowy/uniwersalny :)
danielc4 10.03.2012, h. 13:50 danielc4
Czy ktoś może już porównał kolor piaskowy Fab Defense z piaskowym Magpula?

Byłbym wdzięczny za podzielenie się taka informacją:))