Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w sklepach polskich

Aktualności, 17.07.2008, h. 23:51, dodał: Promant
37

W ostatnich dniach oferta polskich sklepów wzbogaciła się o produkty omawiane często w starszych news'ach, jednak dotąd dostępne jedynie za granicą. W sklepie Specshop pojawiły się kolejne produkty firm Mad Bull i MeTac. Gunfire sprzedaje nowe emki pod marką GFC. ASG Shop włączył do oferty replikę Troy MRF-CX firmy King Arms. G36K JG dostępne w sklepie Taiwangun.



 

 

 

 

 

 

 

Specshop oferuje nowe produkty firm MeTac i Mad Bull, wśród których jest kilka ciekawych pozycji. W cenie 250PLN można nabyć replikę kolby Vltor do serii M4. Kolba jest polimerowa, ma obustronne gniazda do ucha zawieszenia typu QD, integralny zasobnik i gumową stopkę.

 

 

Repliki tłumików dżwięku: QD Gemtech Halo [195PLN] oraz 14mm CCW Gemtech Blackside [110PLN] dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - olive drab i piaskowej.

 

 

 

Konwersja frontu free float RAS RIS, ze specjalnym pierścieniem mocującym, wykonana została przez firmę Mad Bull z aluminium lotniczego. Zestaw na licencji Noveske. Długość: 25cm. Cena: 250PLN.

 

 

W cenie 599PLN dostępny jest wykonany na maszynach CNC, z jednego bloku aluminium, korpus CTR-02 Mad Bull'a do M4. Body posiada oznaczenia wersji ostrej: JP Rifles.

 

 

Ciekawą propozycję stanowią również kabury kompozytowe MeTac, z płetwą mocowania w komplecie. Dobycie pistoletu możliwe jest po naciśnięciu przycisku. Cena kabury: 190pln. Dostępne wersje do replik broni krótkiej: Colt 1911, M92F, USP, G17, G18c, G23.

 

 

W ofercie Gunfire.pl znajdują się repliki M4 full metal, pod marką GFC. Dostawa wkrótce. Najprawdopodobniej są to w oryginale repliki nowej generacji firmy Jing Gong. Prędkość wylotowa: 420fps. Cena: 699PLN.

 

 

Z ciekawych nowości na Gunfire warto wspomnieć także o Real Sword Type 97B. Prędkość wylotowa: 400fps. Cena: 1569PLN.

 

 

W sklepie ASG Shop można nabyć replikę firmy King Arms Troy MRF-CX . Replika posiada laserowe oznaczenia oryginału oraz indywidualny numer seryjny. Prędkość wylotowa: 300-320fps. Cena: 1349PLN.

 

 

Od niedawna w sklepie Taiwangun oferowana jest nowa replika JG: G36K czyli JG608-2, którą opisywaliśmy przy omawianiu, w jednym z poprzednich news'ów, oferty Gunner Airsoft. Prędkość wylotowa: 370fps. Cena: 399PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.specshop.pl

www.gunfire.pl

www.asgshop.pl

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Spirit 18.07.2008, h. 00:05 Spirit
Promant, pospał byś czasem .
Promant 18.07.2008, h. 00:08 Promant
Ten czas jeszcze nie nadszedł.
Lambert 18.07.2008, h. 00:09 Lambert
Wydaje mnie się, że korpus CTR-02 Mad Bull'a do M4 składa się z dwóch elementów...
Poza tym jest naprawde ładny!

Pozdrawiam,
Lambert
Promant 18.07.2008, h. 00:13 Promant
To chyba normalne, że korpus składa się z dwóch elementów, a co to ma współnego z rozpoczęciem frezowania z jednego bloku?
Lambert 18.07.2008, h. 00:29 Lambert
Ok, na to nie wpadłem - ciekawe...
cziman 18.07.2008, h. 00:34 cziman
Sporo części zewnętrznych ale jakoś nie chcą wypuszczać nic do gearboxa. A szkoda. Zamiast produkować kolejne łupinki do emki mogliby iść w ślad systemy i zaprojektować nowy gearbox, zająć się produkcją wzmocionych części albo poświęcić trochę czasu na R&D, zamiast bezmyślnie kopiować słabuitką starusieńką puszkę TM i przyodziewać ją w ciągle nowe ubranka.

No ale oczywiście zabieranie sie za GB wymaga więcej wysiłku niż odlanie kolejnej hipertaktycznej kolby, więc nie ma się w sumie czemu tak dziwić.
OFF 18.07.2008, h. 00:47 OFF
mnie dziwi tylko waga tego G36K (w sumie to nie jest G36K bo przeciez ma inna zupelnie raczke :/ a szkoda )
wazy 3800 kg..a wykonany jest z tego co wiem,z tworzywa (korpus,kolba,przedluzony chwyt)
skad im sie taka waga wziela? bo ciekaw jestem..powie mi to ktos?
z gory thx..pozdro
Gogin 18.07.2008, h. 01:16 Gogin
"G36K JG dostępne w sklepie Taiwangun."

"dostępne" i niedostępne, bo rozeszły się już jak świeże bułeczki .

OFF - jaką rączkę, czyżby chodziło Ci o Ryśka ?
Kondor220V 18.07.2008, h. 01:20 Kondor220V
OFF: w oryginale to jest zbrojone włókno szklane więc może jakimś drutem to wzmacniali w środku, nie wiadomo. A same flaki też swoje ważą. I z drugiej strony dobrze ze jest RIS dogóry zamiast tej badziewnej lunety 1,5X. Tak mozesz sobie zamontować albo lepszą lunete albo co tam chcesz. Bardziej funkcjonalnie;)
Hemidal 18.07.2008, h. 01:47 Hemidal
ech czy chinole muszą nadrabiać mocą brak celności i spasowania części? Miałem AK74 cymy i w stocku miało 400 fps natomiast teraz posiadam M15A2 CA i przy 300 (+/-2) fpsach mam większy zasięg i o niebo lepszą celność... Ech jakby nie mogli się skupić na dobrym spasowaniu części a nie wsadzaniu coraz mocniejszych sprężyn... Po co 420 fps jeśli nie przekłada się to na zasięg...
mg34 18.07.2008, h. 01:48 mg34
ten JG G36K przypomina mi wersję G36KV...przyjetą do uzbrojenie przez naszych "specjalsów" i przez Armię Litewską...zdjęcie w najnowszej Nowej Technice wojskowej..w poprzedniej też artykuł o naszych
Pasti 18.07.2008, h. 09:38 Pasti
Ciekawe JG M4a1 i RS type 97B. Reszta to tradycyjny komentarz dotyczący eMek ...
Jangi 18.07.2008, h. 10:07 Jangi
Szkoda, że to Madbullskie body jest tak cholernie drogie ;/
OC14Groza 18.07.2008, h. 10:33 OC14Groza
Chiniol za 700?! za tą cene lepiej kupić coś markowego
WeRT 18.07.2008, h. 10:44 WeRT
Kurde - na początku myślałem że z tymi newsami Promat to masz jakiś zryw i w tydzień się wypalisz - a tu kurde to trwa i trwa ...

Świetna robota - jesteś wielki i należy ci się medal za to bombardowanie informacjami. Byle tak dalej!
Marek 18.07.2008, h. 11:03 Marek
Są już G36 C i K no to zostaje tylko poczekać na pełnowymiarową wersję
shank 18.07.2008, h. 12:17 shank
Hehe, upper receiver madbullowy już mam, teraz tylko 450 zl na lower
OFF 18.07.2008, h. 12:29 OFF
Gogin ..chodzilo mi o uchwyt na ktorym znajduja sie przyrzady celownicze i ta dluga szyna R.I.S ;]
Piter_666 18.07.2008, h. 13:46 Piter_666
No ja własnie zamówilem G36c podrasowanego JG608-2 no cóż cięższy o prawie kilogram o dokładnie ma 3,800 jak strzela zobaczymy!! Pozdro All
Piter_666 18.07.2008, h. 13:47 Piter_666
tzn cięższy od zwykłej g36c
Promant 18.07.2008, h. 16:34 Promant
Ale płaczecie cieszcie się, że ma wagę, bo nie będzie sprawiał wrażenia plastikowej zabawki. Większość moich gun'ów ma 4 - 5,5 kg i żyję.
35groszy 18.07.2008, h. 17:02 35groszy
Do tej kolby na pierwszym zdjęciu, jaka wchodzi bateria ?
OFF 18.07.2008, h. 17:08 OFF
Promant...ja sie ciesze..tylko zastanawia mnie co oni tam wlozyli,ze to prawie o 1kg ciezsze jest xD
OFF 18.07.2008, h. 17:10 OFF
jeszcze jedno..przydalaby sie jakas recenzja o tym G608-2 .. moze ktos zalatwic? bo jestem zainteresowany tym gunem..
Huey 18.07.2008, h. 19:06 Huey
Znooooowu emka...
OFF 18.07.2008, h. 20:28 OFF
lepiej xD
aż dwie! xD
rotfl..
ja tam do emek nic nie mam xP
Pritcher 18.07.2008, h. 22:17 Pritcher
G36 waży tyle, bo oprócz gruubej warstwy plastiku ma jeszcze w środku metalowe wkładki konstrukcyjne. Jakby stelaż wewnętrzny. Czekamy na wersję pełnowymiarową, szczególnie jeśli pojawi się szyna z lunetką. Bo w moich oczach plastikowy górny RIS jest kijowy. W rękawicach cięzko się za niego replikę trzyma, i że tak powiem czuje się jego kruchość. A recenzja by się owszem przydała, bo replika warta polecenia:)
OFF 18.07.2008, h. 23:51 OFF
Pritcher
raczke mozna za 150 kupic..ta z luneta
na zbrojowni jest
Piter_666 19.07.2008, h. 11:07 Piter_666
no wiecie ja sie ciesze że tyle ważya jaka głośna :Dfajniutka
99TOMCAT 19.07.2008, h. 19:25 99TOMCAT
Już się nie załapałem na tego jg g36k niestety
Kolejna dostawa ma być dopiero w połowie sierpnia(ale niby już większa )
OFF 19.07.2008, h. 19:33 OFF
w połowie sierpnia? xD
o jak dobrze.. akurat kase nazbieram xD
aa.. i jeszcze moze gunfire wprowadzi to G36 K ..bo jak narazie to tylko u krakmanow widzialem :/
mate_ogr 20.07.2008, h. 11:11 mate_ogr
Kondor220V napisał -
"w oryginale to jest zbrojone włókno szklane więc może jakimś drutem to wzmacniali w środku, nie wiadomo."

Jeśli swoją wiedzę opierasz na pogłoskach to nie wypowiadaj się na ów temat publicznie bo wprowadzasz ludzi w błąd. Wykonanie ostrych G36 to poliamid wzmacniany włóknem węglowym. Czyli inaczej. Tworzywo zmieszane z włóknem węglowym. Zbrojenia drutem itp spotkasz raczej konstrukcjach betonowych
Kondor220V 20.07.2008, h. 14:26 Kondor220V
Dobra mogłem się pomylić w każdym razie jest to coś zbrojone czymś i występuje tam włókno szklane. I tak w chińskiej replice nie zaznasz czegoś takiego jak włókno szklane;)
OFF 21.07.2008, h. 14:40 OFF
Prticher napisal czemu to takie ciezkie..
replika ma w srodku metalowe wkladki
juz mogli w sumie full metal zrobic wersje .. zamiast tych wkladek
mg34 22.07.2008, h. 22:28 mg34
yyyyy....Full metal??? przecie G36 jest w większości wykonane z tworzyw sztucznych o ile pamiętam...
OFF 23.07.2008, h. 00:56 OFF
no dobra.. ale jak juz te wkladki metalowe dali..
nie mogli lepszego tworzywa uzyc ?