Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w sklepach zagranicznych

Aktualności, 17.07.2008, h. 22:02, dodał: Promant
19

RedWolf Airsoft sprzedaje już rewolwery Tanaka M500 oraz AEG AKS74U TM. Ciekawe produkty pojawiły się również w sklepach Gunner Airsoft i RSOV.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep RedWolf Airsoft włączył do oferty, omawiane w jednym z poprzednich news'ów, rewolwery Tanaka S&W M500 - gas shell Cassiopeia Series - czyli z systemem łusek ładowanych gazem. Cena: 159USD.

 

 

W ofercie RedWolf dostępna jest już także nowa replika blow back AEG Tokyo Marui: AKS74U.

 

 

Gunner Aisoft sprzedaje ciekawą kolbę składaną, która może zainteresować zwolenników replik AK. Kolba WTF MK1, dedykowana do replik Dboys, w odpowiedniku ostrym umożliwia bezproblemowe korzystanie z optyki na bocznym montażu również wówczas, gdy kolba jest złożona - jednak replika kolby ostrej nie może być zamknięta przy założonej optyce. Zaprojektowana została do używania z hełmami o dużej przesłonie, takimi jak używane przez specjalne jednostki policji. Przydaje sie w przypadku używania maski ochronnej.  Cena: 50USD.

 

 

 


Do replik AKS74 Dboys Gunner Airsoft oferuje także kolbę składaną romanian style. Kolba WTF MK2 kosztuje również 50USD.

 

 

Dostępne są także drewniane okładziny chwytu do repliki pistoletu Colt 1911 firmy Bell, w cenie 13USD.

 

 

Ostatnio dodane na stronie, nowe repliki, to dwie wersje M14 EBR firmy KART. Wersja czarna, z oznaczeniami, kosztuje 128USD. Wersja srebrna LONG: 125USD.

 

 

 

W ofercie RSOV dostępne są chińskie granaty M203 A.C.M., do granatników 40mm, o pojemności 120BB. Dwie wersje: gold oraz green, w cenie około 12 funtów za sztukę.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.redwolfairsoft.com

www.rsov.com

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pasti 17.07.2008, h. 22:24 Pasti
Dobrze. dobrze, czekamy na galila . Ta kolba WTF MK1 jest regulowanej długości? Ma takie tam śmieszne pokrętełko...
Sledzikmaster 17.07.2008, h. 22:26 Sledzikmaster
Najprawdopodobniej to tak. Ale rewolwer też niczego sobie jest
Cyrek 17.07.2008, h. 22:27 Cyrek
No, wygląda na regulowaną.
lesiulodz 17.07.2008, h. 22:37 lesiulodz
Chyba regulowana, ale mogliby zamiast jakiś udziwacznień zrobić coś berylopodobnego
Darooo 17.07.2008, h. 22:37 Darooo
Ta kolba wygląda masakrycznie, wolałbym już nie korzystac ze skladanej kolby niz podpiac do repliki takie poskrecane cos
Czarny762 17.07.2008, h. 22:37 Czarny762
CoŚ w stylu Brudnego Harego
poiu007 17.07.2008, h. 22:50 poiu007
Ale zranili tego kałaszka....Ten tłumik ekhem.....
Cthulhu 17.07.2008, h. 22:52 Cthulhu
Trzeba przyznać, że dość dziwnie ta kolba wygląda. Z ciekawości sam wrzuciłbym coś takiego do mojej 'kałasznicy'
A WTF to zapewne skrót od What The F*ck, co dość dobrze oddaje wygląd MK1.

Rewolwer być może sobie kupię, może się przydać na jakichś strzelaniach w stylu 'Gangsta Shoot-out' czy do jakiegoś larpika przewidującego możliwość strzelania kuleczkami
yakarov 17.07.2008, h. 23:01 yakarov
No cóż, nie każdemu się taka kolba przyda. Podobne kolby robią firmy dla jednostek specjalnych - można strzelać i celować kiedy używa się hełmu z przyłbicą.
Promant 17.07.2008, h. 23:04 Promant
Edit: niestety za wcześnie się ucieszyłem: replika kolby nie da się złożyć i zamknąć przy założonej optyce tak jak jej odpowiednik ostry. Zły kąt chińczyki zrobiły. Oryginalnie wersja do broni ostrej była dla osób używających hełmów z dużymi przesłonami, które przeszkadzają przy klasycznych kolbach. Więc jak ktoś używa np. maski paintball'owej to taka kolba będzie wygodna.
Exterminator 17.07.2008, h. 23:11 Exterminator
tanie bardzo te granaty
Huey 17.07.2008, h. 23:18 Huey
Wow! Tanie te granaty ,że chyba się skuszę na granatnik .
Huey 17.07.2008, h. 23:29 Huey
Znowu eMka?
WeRT 17.07.2008, h. 23:29 WeRT
Do ja dodam od siebie że ta kolba od AIMS'a się jakoś dziwnie składa - bo na lewą stronę, a w AIMSie składała się w prawo na selektor ognia
Promant 18.07.2008, h. 00:11 Promant
Ta, też to zauważyłem, trochę dziwne, bo w zasadzie powinna zainteresować chętnych do przeróbki boya na AIMS, a tu kiszka...
Zachar 18.07.2008, h. 11:39 Zachar
Fajne te kolby. Teraz można sobie "Rumuny" poskładać
Leo_111 18.07.2008, h. 23:52 Leo_111
paskudny ten ak
Goose 19.07.2008, h. 02:13 Goose
kolba WTF...wtf ?
yugi 19.07.2008, h. 23:34 yugi
W mordę jeża jeżozwierza, tanie te granaty! 5 dyszek za sztukę? Kiedy to przyleci do polski, ktoś wie?