Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi nowych replik

Aktualności, 16.07.2008, h. 22:08, dodał: Promant
32

Firma ECHO1 USA zaanonsowała nową replikę, oznaczoną jako E90, czyli nowy na rynku P90. KWA wypuszcza kolejną emkę - KM16 Battle Rifle. "Chromowane" P08 STTI. Metal Gear Solid: Snake M4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ECHO1 USA podała informację o rychłym wprowadzeniu do sprzedaży repliki P90, tu oznaczonej jako E90. Nie wiadomo kto jest faktycznym producentem repliki, ale jest ona określana na zagranicznych portalach informacyjnych jako "nowy, tańszy P90". Istnieje zatem szansa, że jest to, oczekiwana przez wielu maniaków, chińska wersja tej repliki, która ukaże się również w chińskich sklepach - pod innym oznaczeniem [podobnie jak to było np. z karabinkiem Thunder Maul]. Więcej zdjęć repliki E90 można zobaczyć w galerii ECHO1 USA: www.echo1usa.com/news/E90

 

 

KWA USA poinformowało o wypuszczeniu na rynek kolejnej repliki KWA z rodziny M16/M4. Replika pod nazwą KM16 Battle Rifle bazuje na modelu M16A3, z demontowaną rączką transportową i opcją trybu ognia full auto. Replika, w porównaniu do serii KM4, poddana została tuningowi, posiada sprężynę odpowiadającą M130, lufę 509mm oraz wzmocniony zespół tłoka. Prędkość wylotowa powyżej 410fps. Materiał: metal + wzmocniony polimer. Replika akceptuje również baterie LiPo. Na rynku amerykańskim premiera KM16 przewidywana jest na połowę sierpnia, a sugerowana cena wynosi około 400USD.

 

 

STTI oferuje repliki pistoletu P08 w wersji SILVER. Dostępne są modele: krótki [215mm długości] i średni [315mm długości]. Materiał: metal + ABS. Prędkość wylotowa: 270-300fps na 0.2BB.

 

 

 

Oporządzenie Snake's Harness, o którym pisaliśmy w jednym z poprzednich news'ów, wzorowane na grze MGS i sprzedawane przez CRW Airsoft - spotkało się ze sporym zainteresowniem klientów. Idąc "za ciosem" - CRW Airsoft poinformował o przygotowywaniu custom'owej repliki Snake M4, która dostępna będzie w sprzedaży na dniach.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.stti.com.tw

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lineusz 16.07.2008, h. 22:33 Lineusz
O Emki przeważnie
Promant 16.07.2008, h. 22:36 Promant
Nie ma to jak konstruktywny komentarz.
przemek10 16.07.2008, h. 22:40 przemek10
hmm M130 i 410 fps ? Powinni bardziej się przyłożyć do spasowania część .
Mormaeglin 16.07.2008, h. 22:42 Mormaeglin
Ostatnie bastiony padają, Chiny zdobyły P90.
Jarmo 16.07.2008, h. 22:44 Jarmo
O ile mi wiadomo, ECHO1 USA to amerykańskie JingGong, na youtube nawet był filmik zatytułowany g36c Jg/Echo1, poza tym asortyment tych "dwóch" innych firmy się od siebie nie różni pod żadnym względem z tego co ja znalazłem na sieci, ale mogę się mylić.
Promant 16.07.2008, h. 22:55 Promant
Echo1 to po prostu firma importująca takie produkty jako wyłączny dystrybutor na rynek USA. Czy to JG nie wiem, może raczej jakiś bezpośredni partner, ale wszystko jest możliwe.

Co do sprężyny w KWA, to trudno powiedzieć, jest to "odpowiednik", ale wiadomo jak jest ze sprężynami, nawet markowe "z pudełka" potrafią się od siebie różnić, zależnie od producenta. KM4 miały raczej dobrą prasę i opinie o wykonaniu więc chyba ze spasowaniem nie powinno być problemu, ale dopóki tego nie ma na rynku to i tak wyłącznie przypuszczenia.
Link 16.07.2008, h. 23:03 Link
Mam nadzieję, że wraz z tym chińskim P90 będę mógł kupić tańsze magi do mojego tm'a... bo te magi do P90 to koszmar...
Kondor220V 16.07.2008, h. 23:10 Kondor220V
Ehh mogły by się chiny wziąć za jakąś nową klamke a nie tylko robią to co już inna firma zrobiła. Ten vintorez to byłaby ciekawa propozycja i wielu airsoftowców powiedziałoby "wreszcie". Ale chińczycy wolą kopiować...
Jangi 16.07.2008, h. 23:28 Jangi
"Ale chińczycy wolą kopiować..."
Thank you Captain Obvious.
Exterminator 16.07.2008, h. 23:32 Exterminator
szal na mgs'a trwa nadal
i dobrze ze ktos sie machna w koncu na chinskiego p90
lesiulodz 16.07.2008, h. 23:47 lesiulodz
Chciałbym żeby to P90 było od JG
zombie_snake 16.07.2008, h. 23:57 zombie_snake
Ja piórkuje! Ile można jechac na hypie wokół MGS4? To już jest nudne
Gogin 17.07.2008, h. 00:53 Gogin
Nie zrobią chyba takiego P90, które przebiłoby TM'a, zresztą i po co ?
Cortes_ 17.07.2008, h. 01:15 Cortes_
A czy to nie przypadkiem WE a nie Stti ?
slipknotyk 17.07.2008, h. 01:22 slipknotyk
nareszcie p90 made in china:)już myślałem że będę skazany na tm(cena) a tu proszę wreszcie jest niech ludzie psioczą że szajs itp będzie. na pewno wiele osób tak jak i ja jest zadowolona z jego powstania.
Promant 17.07.2008, h. 07:24 Promant
"A czy to nie przypadkiem WE a nie Stti ? "

Zapewne. O ile STTI reklamuje repliki WE na swojej stronie.
vip3r 17.07.2008, h. 09:27 vip3r
no i super nareszcie pojawia sie magazynki do p90 w normalnych cenach
Link 17.07.2008, h. 09:40 Link
Ja mam P90 Tokyo, a i tak bardzo się cieszę z tego chińskiego, w końcu może będzie więcej cześci i akcesoriów no i magi...
MaxXxi47 17.07.2008, h. 11:19 MaxXxi47
A może to ta zapowiadana od dawien dawna Cyma. Zresztą nieważne. Jestem ciekaw ile FPSów w stocku będzie mieć ... bo jak 450 to ja podziękuje za CQB z nieodpowiedzialnymi właścicielami.
Jeden plus że wreszcie wyszedł, no bo ile można było czekać
(A R9 od Wella mnie nie zadowalał )
Link9292 17.07.2008, h. 11:24 Link9292
Się mnie wydaje, czy Old Snake miał konwersję free float?
Fabex 17.07.2008, h. 11:31 Fabex
Tez mam p90 TM jestem zadowolony i dobrze ,ze beda te magi w rozsądnych cenach bo za 1 maga Hi-cap 159 zl to lekka przesada....
HateMe 17.07.2008, h. 14:03 HateMe
To kompletnie nie jest Snake'owa eMka - Mimo że fanem MGSa nie jestem to i tak zauważalne.
Wolo_ 17.07.2008, h. 16:09 Wolo_
No, bo P90 to masakra a nie giwera

Zamiast marudzić poszukajcie za granicą, magi są po +- 70 zł z przesyłką.
vip3r 17.07.2008, h. 16:49 vip3r
@ Wolo_ : to podaj link bo ja nie widziałem po 70pln z przesyłką nigdzie...
DominikW 17.07.2008, h. 17:38 DominikW
Ciekawe, ale ja czekam na nagłówek "Zapowiedzi starych replik", to byłoby coś nowego.
K0T 17.07.2008, h. 19:18 K0T
Współczuję amerykańcom, że muszą mieć te pomarańczowe tłumiki
Panocek 17.07.2008, h. 19:22 Panocek
Lepszy pomarańczowy tłumik niż różowy zamek/lufa/całokształt.
Leo_111 17.07.2008, h. 22:03 Leo_111
i lepszy niz przezroczysta giwera... i tak bym na ich miejscu kupil se drugi tlumik i na czas strzelanki podmienial
Lineusz 18.07.2008, h. 00:39 Lineusz
Promant
16-07-2008, 22:36

Nie ma to jak konstruktywny komentarz.

Promat a nie widziałeś u mnie przymrużonego oczka
_domino 19.07.2008, h. 12:38 _domino
1. Ja i moje 4 hicapy zgadzamy się z Wolo_ , można kupować taniej
2. Na 8 zdjęciu w podanym linku do ECHO1 widnieje napis 'E90 high capacity magazine' - ciekawe czy to tak napisali żeby coś napisać czy istotnie to h-c z replikami pocisków (miałby wtedy mniejszą pojemność od TM chyba?)
CIN3K 19.07.2008, h. 18:36 CIN3K
fajnie, że przynajmniej magi do p90 będą tańsze...
dreyco7 24.07.2008, h. 17:56 dreyco7
Kiedy ten P90 ukarze się w polskich sklepach?