Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Aktualności, 15.07.2008, h. 22:05, dodał: Promant
17

Nowa replika AEG firmy KSC: H&K HK53A2 SFPD. Zapowiedź kolejnej repliki Star Rainbow Company: Maschinenpistole 40. JG M4A1 na RSOV.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma KSC zaanonsowała nowy produkt. Jest to model AEG: H&K HK53A2 SFPD, z hybrydowym gearbox'em KSC [spring-electric]. Jest to replika karabinka szturmowego, używanego przez San Francisco SWAT. Replika posiada, według producenta, odpowiednie oznaczenia San Francisco Police Department. Na kolbie dodatkowo widoczna jest siedmioramienna gwiazda SFPD. Cena: 39.900 Yen (235.82 EUR), premiera rynkowa przewidziana jest na 28 lipca.

 

 

 

 

 

 

Firma SRC rozwija prace nad repliką MP40. Datę premiery rynkowej zapowiedziano na koniec października bieżącego roku. Poniższe zdjęcia prezentują obecny wygląd prototypu.

 

 

M4A1 firmy JG, kolejnej generacji, z metalowym korpusem - o którym pisaliśmy wcześniej jako o dostępnym na Gunner Airsoft - jest teraz dostępne w sprzedaży na stronie RSOV. Gunner Airsoft chwilowo wstrzymał sprzedaż repliki: "z pewnych względów", jak podał Fung ze sklepu GA. W sklepie RSOV replika sprzedawana jest w cenie 76.99 funtów.

 



 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.ksc-guns.co.jp

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
killer666 15.07.2008, h. 22:25 killer666
hmm ciekawe jak sprawuje się ta mka JG bo wygląda całkiem nieźle. aż chce się ją kupić
Gogin 15.07.2008, h. 22:39 Gogin
MP40 z prawdziwego zdarzenia, pewnie niejednego to ucieszy, swoją drogą, ciekawe czemu TM nie podjął się zrobienia owego modelu... ?
kacperxy 15.07.2008, h. 22:40 kacperxy
niezły ten napęd hybrydowy, a przy okazji zyskujemy blow back
ZaczO 15.07.2008, h. 23:08 ZaczO
Ten HK wygląda prawie tak samo jak ten z BE z okładzinami OD ze Specshopu
Hybryda - super sprawa, wyczerpana bateria nie skutkuje zakończeniem strzelania
Guest (ID:6452) 15.07.2008, h. 23:09 Guest (ID:6452)
kacper, nie bedzie z tego BB
Kondor220V 15.07.2008, h. 23:26 Kondor220V
W giwerach H&K nie ma chyba nawet blowbacku
Promant 15.07.2008, h. 23:27 Promant
To nie jest system typu BB. Jest to gearbox hybrydowy, który pozwala na korzystanie z repliki AEG po wyczerpaniu się akumulatora, tak jak z repliki sprężynowej - przeładowując ręcznie przy każdym strzale. Taki patencik KSC, już wcześniej wykorzystywany
kacperxy 15.07.2008, h. 23:51 kacperxy
a szkoda, bo myślałem że rączka będzie na stałe zamontowana do tłoka i będzie się poruszała razem z nim
Karol_K 16.07.2008, h. 00:15 Karol_K
Dziwne to MP40 ... zdaje sie że gniazdo maga będzie z plastyku ... W zasadzie to jak to pomalują to będzie wyglądać prawie dobrze.... W gruncie rzeczy mój Mp40 po usunięciu selektora wygląda z zewnątrz identycznie z oryginałem więc i z tym pewnie tak będzie...
Dobrze że wreszcie ktoś pomyślał o jakimś normalnym rozwiązaniu komory HU...
Tony Halik 16.07.2008, h. 00:25 Tony Halik
Dlaczego za komorą hu MP 40-tki jest sprężyna? Czyżby dociskała ona komorę jak w emkach? Poza tym korpus niewiele różni się od tego z replik AGM i TOP, prócz braku selektora i użyciu innych śrub. Jestem też ciekaw, z czego korpus jest zrobiony - przede wszystkim, czy te czarne elementy to nie czasem tworzywo? No i jest jeszcze jedna rzecz, którą można byłoby wreszcie w tej replice zrobić - rączkę przeładowania poruszającą się tak, jak w oryginale.
loyle 16.07.2008, h. 07:27 loyle
a ja se robiłem nadzieje że będzie można było w tym Mp5 naciągnąć i starcza jedno naciągnięcie na wystrzelenie całego magazynka =P no ale trudno...
lemonzawodowiec 16.07.2008, h. 10:52 lemonzawodowiec
A gdzie ty tu widzisz MP5?
Gogin 16.07.2008, h. 11:13 Gogin
Ten to jeszcze jest w mało zaawansowanym stadium, ja znam człowieka który na kałacha mówi walther i jest święcie o tym przekonany...
kojt3627 16.07.2008, h. 12:27 kojt3627
Niezły ten koleś od walthera
A tak na poważnie, to są na rynku AEG-i w których zamek odskakuje po każdym strzale? (bez tuningu) Odnośniki do filmów mile widziane
W.Zajcev 16.07.2008, h. 12:42 W.Zajcev
Są AEGi z BB np. AKS74U TM

@Kondor220V
Mówisz o orginałach? Jak mają działać bez ruchomego zamka przy strzale?
Guest (ID:6452) 16.07.2008, h. 21:12 Guest (ID:6452)
zamek zamkiem ale rączka nie telepie sie razem z nim!