Daj cynk
Reklama

Aktualności

Chińska replika karabinu Galil

Aktualności, 13.07.2008, h. 21:21, dodał: Promant
38

Gunner Airsoft przedstawił na swoim forum informację otrzymaną od jednego ze stałych dostawców, według której rozpoczęto już prace nad repliką Galil A.C.M. Zaprezentowano zdjęcia prototypowych korpusów, przygotowywanych do przyszłej repliki.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zła informacja dla VFC. ;) Jest szansa, że na rynku pojawi się także chińska replika Galil'a. Na forum dyskusyjnym Gunner Airsoft, Fung z GA zamieścił informację o rozpoczęciu prac nad chińską wersją repliki karabinu Galil. Replika ma być wykonana ze stali, podobnie jak VFC/Avalon. Zastosowana technologia: CNC. Projekt jest dopiero rozwijany, przygotowywane są pierwsze części ze stali [steel casting parts]. Poniższe zdjęcia prezentują korpusy do replik Galil. Środkowy to korpus produkcji Inokatsu. Górny i dolny to surowe, pierwsze próbki stalowych korpusów wykonanych na maszynach CNC przez producenta chińskiego.

 

 

 

Końcowy produkt: full steel Galil, ma być wykonany ze stali, w technologii CNC i zbliżać się poziomem wykonania "prawie" do Inokatsu. Wprawdzie "prawie", jak wiadomo "robi różnicę", ale jako ciekawostkę podano, że, w przeciwieństwie do Inokatsu, A.C.M. Galil będzie "kompatybilny" ze stalowym montażem pod optykę od wersji ostrej, zaś kąt nachylenia kolby zostanie poprawiony i jej linia będzie bardziej pozioma. Dodatkowo w komplecie z repliką będzie stalowy magazynek o właściwym kącie zakrzywienia.

 

 

 

Źródło:

airsoft.com/">www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mark99 13.07.2008, h. 21:55 Mark99
łoo to zapowiada się hit, choć cena nie zachwyci, na pewno taniej będzie.
BertooH 13.07.2008, h. 22:02 BertooH
Czekam z niecierpliwością
graber89 13.07.2008, h. 22:17 graber89
Chinćzycy ostro szaleją, AGM ma wypuścić MP44 i MG42 a teraz ten Galil... jest na co odkładać kaske ;P
Jastra 13.07.2008, h. 22:17 Jastra
Gdyby w grze (cs) mu tak nie rozrzucało ammo to może bym się uśmiechnął na jego widok, ale za dużo razy wtopiłem przez niego, żeby kupować jego replikę. Nie podoba mi się
helgrind 13.07.2008, h. 22:21 helgrind
"Gdyby w grze (cs) mu tak nie rozrzucało ammo to może bym się uśmiechnął na jego widok, ale za dużo razy wtopiłem przez niego, żeby kupować jego replikę. Nie podoba mi się"
AHhAhAHahAHa
Promant 13.07.2008, h. 22:22 Promant
No i to jest argument przeciw Galil'owi. W końcu CS to prawdziwa wykładnia życia. Dla niektórych.
radzio2k 13.07.2008, h. 22:30 radzio2k
W CS'ie to i Famas jest lipny- w sumie odpowiednik Galila
Pasti 13.07.2008, h. 22:34 Pasti
Siedzi mój kumpel koło mnie, otwieram stronę wmasg, a ja do niego:
-no od*&^any w kosmos ten galil VFC, ale chińczyki i tak go nie skopiu... o. O. O wilku mowa...

HAHAHAHAHAHAHA
Ahmed 13.07.2008, h. 22:39 Ahmed
no właśnie co z MP44 i MG42 bo ostatnio doszły mnie słuchy że to LIPA !!!! ???
pozdrawiam Ahmed
Jackall37 13.07.2008, h. 22:58 Jackall37
Mędrcy CS'a powiadają, że gail jest ****owy...



LOL
Gogin 13.07.2008, h. 23:02 Gogin
Jastra, dziękujemy Ci za oświecenie nas swoimi mądrościami, swoją drogą CS to syf (a teraz zobaczymy, kto gra w CS'a ), zresztą gdybyś nie spotkał się z konstruktywną krytyką z naszej strony, takich jak Ty wyrosłoby jak grzybów po deszczu...
WolfHeart 13.07.2008, h. 23:36 WolfHeart
No a w Q3 w ogóle tego Galila nie ma. Kolejny argument przeciw.
Walduś_18 13.07.2008, h. 23:38 Walduś_18
Ja jebe! Porównują Replikę i wersje ostrą Do karabinu gry Counter Strike hahahaha no trzeba mieć nasrane w głowie, i IQ poniżej -300
Beryl 13.07.2008, h. 23:48 Beryl
E we flashpoincie był to chyba kupie
Swoją drogą Chińczycy zaczynają poprawiać to co kopiują może będzie coraz lepiej i granice zaczną sie zacierać
Panocek 14.07.2008, h. 00:19 Panocek
A tak wogóle co to za napad szalonej miłości producentów do Gaila? "bo f ceesie est"? To ja chce replikę Barreta M95 "bo f bfie tysz jest".


Ale PKM też może być, nie obrażę się
Tony Halik 14.07.2008, h. 00:24 Tony Halik
Nie no, chyba są, ale niezbyt pamiętliwi. Swoją drogą fajnie by taki zestaw u mnie wyglądał: MP 40, Desert Eagle, MG 42, Luger i Galil.
Potf0r 14.07.2008, h. 01:21 Potf0r
"Co do rekonstrukcji w Polsce ciekawe kto robi reko ISF?"
ISF? IDF to robią u nas w kraju... wystarczy poszukać.
xsnailx 14.07.2008, h. 09:02 xsnailx
Jesli chodzi o rekonstrukcje IDF to istnieje w polsce "Grupa Rekonstrukcyjna Sił Obronnych Izraela", jedna z niewielu takich formacji na swiecie.

Swoja droga mam nadzieje ze otwieracz do butelek w tym galilu nie bedzie ze znalu i tak jak narazie jesli chodzi o wiernosc repliki tsiarmories rzadzi
pumbishon 14.07.2008, h. 09:06 pumbishon
Jeśli chodzi o CS'a to widać kto ślęczy 24 godziny na dobę i "sadzi heady"
Ale nie bardzo im to pomogło skoro twierdzą, że Galil i Famas jest lipny.......
Zachar 14.07.2008, h. 09:56 Zachar
Aj waj !
Promant 14.07.2008, h. 10:00 Promant
Skoro ma być full steel, to chyba samego otwieracza nie zrobią ze znalu.
WolfHeart 14.07.2008, h. 10:11 WolfHeart
Hmmm a swoją drogą, dobrze, że Chińczycy idą w rynek niszowy. Jasne, że najpopularniejsze i tak będą m4 i ak, ale coś oryginalnego w rozsądnej cenie też się przyda. Ciekawe, kiedy zrobią STEN-a albo Grease Gun :>
Leo_111 14.07.2008, h. 10:35 Leo_111
"CS to prawdziwa wykładnia życia" jak by tak bylo.... a zreszta... NO COMENTS
slipknotyk 14.07.2008, h. 11:02 slipknotyk
bardzo fajna ,,pukawka,,co do CS to była całkiem całkiem dobre skupienie ma.Co do samej repliki to miło,że azjaci pokusili sie o sklonowanie tej broni może to nie ak ani nic z rodziny ,,M,, ale swój urok ma i nabywców na pewno znajdzie cena też powinna być niezbyt wygórowana tak mi sie wydaje..
Viking 14.07.2008, h. 12:46 Viking
Jaster raz sie wypowiedziales o naszej grupie na waszym forum nie znajac jej kompletnie ani jej zalozen oraz nie biorac nigdy uczestnictwa z nami i tez sie wtedy nie popisales inteligencja a teraz wypowiedz na temat Galila... Żal mi Ciebie...

podoba mi sie ten Galil orientuje sie ktos w jakiej bedzie cenie ?
ocet 14.07.2008, h. 12:50 ocet
Zbieram kase.

Panowie od CSa. Widać że jesteście PRO bo tak na prawde to famas i galil są jednymi z lepszych broni... Trzeba umiec grać. Jeśli chodzi o CSa to wiem o nim conieco.
Promant 14.07.2008, h. 12:58 Promant
Leo_111: to był sarkazm.
slipknotyk 14.07.2008, h. 14:19 slipknotyk
masz racje ,,ocet,, galil i famasik :)to bardzo dobre guny a burst w famasie jest boski a wracając do tematu samego galila ciekawe w jakim polskim sklepie ukaże sie pierwszy.
Panocek 14.07.2008, h. 14:21 Panocek
W jedynym słusznym gunfire.pl
slipknotyk 14.07.2008, h. 14:30 slipknotyk
też tak myślę że gunfire będzie pierwszy gdyż głównie oni specjalizują sie w w chińskich replikach no ale zobaczymy może specshop również będzie miał go w swojej ofercie ,a na capri bym nie liczy raczej.
Mark99 14.07.2008, h. 16:27 Mark99
Nie skreślajcie krakmana
Cena jak za full steel pewnie będzie koło 600-800 złociszy
graber89 14.07.2008, h. 22:30 graber89
Możliwe że na krakmanie też szybko sie pokaże ponieważ już sprzedają G36K i AUG A3 z JG a na innych sklepach się jeszcze nie ukazały te repliki.
Westie 14.07.2008, h. 23:10 Westie
Panowie - Galil ukaże się najpierw w... Cybergunie. Pytanie tylko, jak pozostali tego Cyberguna ominą.
Pasti 15.07.2008, h. 08:10 Pasti
Piękności, nie wiem czy poczekam te koło pół roku na niego .
Promant 15.07.2008, h. 09:14 Promant
Galil cyberguna to chyba jednak nie to samo.
vonmarxx 15.07.2008, h. 11:32 vonmarxx
hehehehe, chińczycy poprawiają to, poprawiaja tamto, czy VFC nie może im po prostu wysyłać projektów, zamiast ładować $$$ w produkcje swoich drogich replik?;p
Promant 15.07.2008, h. 12:07 Promant
No i może wysyła. Skąd pewność, że ci sami nie robili dla nich Galila jako podwykonawcy?...