Daj cynk
Reklama

Aktualności

Toystar: replika K-7 SMG

Aktualności, 12.07.2008, h. 21:34, dodał: Promant
45

Na rynek wchodzi, zapowiadana już dłuższy czas temu, replika Toystar: K-7 SMG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje o przygotowywaniu repliki Toystar K-7 SMG pojawiły się na zagranicznych serwisach informacyjnych dość dawno i przez dłuższy czas nie było wiadomo nic nowego na ten temat. Obecnie replika jest już gotowa do wysyłki, do sklepów. Producent udostępnił również jej zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to replika pistoletu maszynowego produkcji Południowej Korei. Wersja ostra to produkt zakładów zbrojeniowych koncernu Daewoo. Na amunicję 9x19mm Luger - Parabellum. Wyprodukowany na wyposażenie południowokoreańskich jednostek specjalnych, jako tańsza alternatywa dla będących tam w służbie MP5 HK. Waga 4kg. Teoretyczna szybkostrzelność w granicach 1100 pocisków na minutę, zasięg efektywny w granicach 100m.

 

 


Dziwny ;) wygląd wynika zapewne z faktu, że broń miała zastąpić MP5, ale dla obniżenia kosztów, posiadać jednocześnie jak najwięcej części z wcześniej produkowanych przez Daewoo karabinków szturmowych K1A1 i K2.

 

 

 

 

Źródło:

airsoft-news.eu/">www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 12.07.2008, h. 22:12 Guest (ID:6452)
hmmm... ciekawe, ciekawe
ocet 12.07.2008, h. 22:13 ocet
Mi to wygląda na połączenie M4, UMP i Mp5sd6.
Sticker 12.07.2008, h. 22:18 Sticker
uuu:/ Ochyda. Jakby mag był taki jak do serii M a nie od MP to co innego. Ale takto za efekt wizualny duży "-"
helgrind 12.07.2008, h. 22:22 helgrind
"uuu:/ Ochyda. Jakby mag był taki jak do serii M a nie od MP to co innego. Ale takto za efekt wizualny duży "-""
To se łaskawie popatrz na 2 zdjęcie od dołu...
Promant 12.07.2008, h. 22:22 Promant
Przeciez masz wymienność magazynków. Na zdjęciu widać oba typy. I wkład do gniazda.
Amadem 12.07.2008, h. 22:46 Amadem
Żądamy C8 SFW!!!!
arch deluxe 12.07.2008, h. 22:49 arch deluxe
hmmmm... co najmniej wątpliwe będzie użycie stwierdzenia - 'znowu emka'
chyba ,że M uznamy jako skrót od Mutant ale akurat to jest
'K' i bardziej pasuje - Kuriozum ewentualnie Kombinacja ;p
Mohawk_PL 12.07.2008, h. 22:55 Mohawk_PL
Znowu bebechy od eMki.... ;P
Pasik 12.07.2008, h. 22:58 Pasik
Takie jakies dziwne, posiadajace "wewnętrzne fuj". ;p
MarineSlupsk 12.07.2008, h. 23:32 MarineSlupsk
Niezbyt ładne. Ma to jakieś zastosowanie w rzeczywistości, czy wytwór jakiegoś szalonego naukowca pracującego nad kolejnymi zabawkami?
Jackall37 12.07.2008, h. 23:33 Jackall37
eeeetam, nic nie bije MAC'a 10 na CO2 z Umarexu

na Bronx to tylko z takim
Gogin 12.07.2008, h. 23:35 Gogin
Połączenie M16, M11 i MP5SD6 z brakiem gustu czego wynikiem jest K-7 SMG .
Swoją szosą ja zwątpiłem w brzydotę owego brzydala gdy zobaczyłem M11 mutanta :
$3
dcm_Marecheq 13.07.2008, h. 00:05 dcm_Marecheq
Najlepiej się chyba będzie sprzedawać ta przejściówka do magazynków.
SHOGUN_YAMATO 13.07.2008, h. 00:17 SHOGUN_YAMATO
M4 z takim magiem widziałem już jakiś czas temu $3 - tu macie opis.

Ale reszta części jest trochę dziwna.
Promant 13.07.2008, h. 00:32 Promant
Ponieważ najwyraźniej pierwowzór nie jest specjalnie znany - uzupełniłem news o krótkie info na temat wersji ostrej i jej fotki.
Konrad_BW 13.07.2008, h. 00:47 Konrad_BW
Prawie jak micro SMG z GTA san andreas
WolfHeart 13.07.2008, h. 01:25 WolfHeart
Ten z SA to zdaje się był TEC-9, o ile dobrze pamiętam. I wydaje mi się, że jest chyba replika tego, z tym że sprężynowa.
marpas93 13.07.2008, h. 06:39 marpas93
i jak tym magazynkiem trafić w otwór jak nawet go nie widać.....

killa 13.07.2008, h. 06:55 killa
Shogun a ja myślałem żę to... $3
luklum 13.07.2008, h. 08:40 luklum
Dobre bo cos innego. Szkoda tylko ze znow oparte o emke.
splinter 13.07.2008, h. 09:26 splinter
"Wersja ostra to rodukt zakładów zbrojeniowych..." malutki błąd
Neonov 13.07.2008, h. 10:04 Neonov
łojezu ale to brzydkie...
Pasti 13.07.2008, h. 10:39 Pasti
Eeee, gdzie tu pisze o bebechach?
radzio2k 13.07.2008, h. 11:05 radzio2k
ciekawie wygląda magazynek z tym body
Cavern 13.07.2008, h. 12:10 Cavern
Ktoś wie na tle jakiego munduru robiono fotki tego wynalazku?
Chaves 13.07.2008, h. 12:21 Chaves
Pokraczny potworek No ale wszystko rzeczą gustu.
Pasik 13.07.2008, h. 15:09 Pasik
@Cavern wydaje mi sie z eto jest kamuflaż ROKMC(Republic of Korea Marine Corps) ale nie jestem pewien.
MGNoName 13.07.2008, h. 15:32 MGNoName
A wg mnie to jest fajna sprawa. Wreszie coś hmmm nowego. I chetnie bym takiego potworka przetestowal
Mormaeglin 13.07.2008, h. 16:09 Mormaeglin
Co prawda troszkę obskurny ale ma swój urok, no i jest miłą odmianą na rynku. Przyrządy celownicze wydają się całkiem, całkiem, choć w sumie w porównaniu z systemem Kałasznikowa każde jedne wydają się całkiem, całkiem .
Mark99 13.07.2008, h. 16:15 Mark99
Z daleka (bardzo daleka) przypomina skrzyżowanie MP5 z M3 Grease Gunem...
Archnot 13.07.2008, h. 16:16 Archnot
Wyglądu ak 74u (jak to woli y) nikt się nie czepia, bizona, nie słyszałem jakiś komentarzy na ten temat.... Moim zdaniem ta replika, lub kto jak woli ta "ostra" odmiana mp5, ma swój urok, ale ktoś mądry powiedział: "O gustach się nie dyskutuje..."

Tak mimochodem:
- jak ktoś się uprze to może zrobić pps'a wizualnie przypominającego p90
-dzięki Promant za info na temat K7, przyda się
-broń jak broń, najważniejsze by dobrze była zrobiona
-mam nadzieję, że nie będzie komentarzy typu: "to jest ochłap, bo ma tylko 100metrów zasięgu a gdy broń 'm' ma zasięg y"
Mormaeglin 13.07.2008, h. 17:12 Mormaeglin
Kolba wydaje mi się troszkę rachityczna..
MadnesS 13.07.2008, h. 18:29 MadnesS
okropny
ocet 13.07.2008, h. 19:07 ocet
"M4 z takim magiem widziałem już jakiś czas temu $3 - tu macie opis."

Z tego co wiem to tego typu modifikacja do Emki (ten dziwny mag) Był wymyślony dla jakichś jednostek specjalnych US aby zmniejszyć kaliber i zadawane obrażenia. Takowa wersja było stosowana głównie do CQB. Dokładnie nie pamiętam, ale chyba była to broń przewidziana dla jakiejś tam strazy... (Jeżeli moja wypowiedź jest błędna a ktoś ma na ten temat informacje = poprawcie)
Leo_111 13.07.2008, h. 19:35 Leo_111
daewoo samochody robi szpetne , ale za to...nie karabinki tez
Guest (ID:6452) 13.07.2008, h. 20:14 Guest (ID:6452)
"Wersja ostra to rodukt" literówka
Promant 13.07.2008, h. 20:24 Promant
Żebyście jeszcze, misie, tak samo pilnowali błędów i literówek w swoich postach na forum. I w komentarzach.
pumbishon 13.07.2008, h. 20:44 pumbishon
No nad kulturą literacką na naszym forum przydałoby się popracować....
Panocek 13.07.2008, h. 20:49 Panocek
A co, mają wierszem pisać? Po "Panu Tadeuszowemu"? A może "Potopowo"?
pumbishon 13.07.2008, h. 20:56 pumbishon
Może być "Lalkowo" albo w coś na wzór "Wielkiej Improwizacji"
Chodzi o zwykłe kontrolowanie zasad ortografii i gramatyki
Promant 13.07.2008, h. 21:35 Promant
Dobra, tu nie miejsce na takie tematy, tylko na komentarze do informacji.
MGNoName 13.07.2008, h. 23:29 MGNoName
Ok więc tak gdzie to będzie można kupic, kiedy to będzie można kupi i za ile to będzie można kupic? Bo latają mi opinie innych. Mi się cholernie podoba i chce takie coś miec. Wreszcie coś co nie jest witane jako oooo nowa emka lub nowe mp5 bądz ak. Ma swój urok
Guest (ID:6452) 13.07.2008, h. 23:44 Guest (ID:6452)
Jak sie robi błędy to sie nie pcha do redakcji Ale to oczywiście żartem, bynajmniej nie złośliwie.

Pozdrawiam, sorka za OT.
Promant 14.07.2008, h. 09:56 Promant
Trzeba trochę poczekać, aż się pojawi w jakimś sklepie. Info będzie. Teraz wiadomo tylko, że mają rozpocząć wysyłkę do sklepów.

BTW
ja się nie pchałem do redakcji; wybrano mnie bo jestem powszechnie lubiany.
MGNoName 14.07.2008, h. 11:11 MGNoName
Bo dobre recki piszesz. A końcąc...ten karabinek jest naprawdę fajny...mając coś takiego budzisz zainteresoanie i wyróżniasz się z tłumu przeciętności