Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki i customy nowe na rynku

Aktualności, 11.07.2008, h. 21:23, dodał: Promant
26

Ebaybanned włączył do oferty replikę oporządzenia LBT 6094 Plate Carrier. Na WGC, AirSoftGlobal oraz Uncompany pojawiły się ciekawe repliki i customy.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Ebaybanned oferuje kopię oporządzenia LBT 6094 Navy SEALs, systemu molle, w kolorze coyote brown. Seria limitowana 50 sztuk, w cenie 163.98EUR. Materiał: dupont waterproof 600D nylon.

 

 

Pod kolorek można sobie dobrać, pod warunkiem posiadania zbędnych 678USD, customową replikę G&P M4A1, o wzmocnionych częściach, dostępną na AirSoftGlobal. Replika posiada zamontowane: G&P M500 Handguard z latarką taktyczną (Sand) kolbę sześciopozycyjną G&P M4A1 New Model (Sand), lunetkę G&P TA31(A) 4x32, magazynek mid-cap G&P M4/M16 130BB (Tan). Części wewnętrzne: metalowa komora HU, kompletny gearbox G&P 7mm custom (M100). Prędkość wylotowa: 330 fps. Waga: 3800g. [Wymagany aku : 8.4V Mini Type.]

 

 

W ofercie WGC, jako preorder, figuruje replika firmy Avalon: MK 18 MOD 0 (DX version). Replika posiada korpus AR15 M16A1, front RIS z lufą 10.3", kolbę SOPMOD. Gearbox customowy VFC ver.2. Magazynek: 300BB. Prędkość wylotowa w przedziale 320-340fps na 0.2BB. W komplecie z repliką nabywca otrzymuje tłumik dżwięku, pierścień montażowy pod optykę oraz osłony szyn RIS. Cena: 550USD.

 

 

 

Guns 'n Guys oferuje już w sprzedaży nową replikę Maruzen APS SR-2. Cena: 119EUR. Cena magazynka: 6EUR.

 

 

 

W klimatach dzikiego zachodu Guns 'n Guys sprzedaje customowe repliki M1866 Yellow Boy, w wersjach wykończenia: Caseharden oraz Geronimo. Cena: 419EUR.

 

 

 

Sklep Uncompany znany jest z ciekawych custom'ów tworzonych na bazie replik markowych firm, z wykorzystaniem wysokiej jakości zestawów konwersyjnych. Interesujące przykłady takich customów, w ofercie Uncompany, to repliki pistoletów: TM Hi-Capa 4.3, TM Detonics .45, TM Glock 17 oraz karabinka Magpul M4 Tactical Larue. Marui Hi-capa 4.3 OPS Tactical ma zainstalowaną konwersję metalową Guardera [aluminium]. Waga: 920g. Cena: 280USD.

 

 

Detonics .45 Combat Master TM dostępny jest w wersji Early lub Late. Aluminiowy szkielet i zamek Guardera. Waga: 740g. Cena: 318USD.

 

 

Glock 17 TM dostępny jest w wersji czarnej lub OD [zainstalowany zestaw konwersyjny Guardera do G17 TM]. Wzmocnione części wewnętrzne. Waga: 800g. Cena: 320USD.

 

 

UN Custom: Magpul M4 Tactical Larue Carbine jest tuningowany według życzenia klienta - od 350 do 450fps prędkości wylotowej. Zainstalowane części zewnętrzne produkcji: King Arms. Wewnętrzne: Systema. Waga: 3150g, cena: 826USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftglobal.com

www.gunsnguys.com

www.uncompany.com

www.ebaybanned.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hunter1716 11.07.2008, h. 21:52 Hunter1716
Bardzo fajne!! Jeżeli bym miał cos kupic z tych nowości to chyba tylko coś z krótkich bo te emeczki itp są za drogie:(
Panocek 11.07.2008, h. 21:54 Panocek
EMki jak eMki, ale custom G17 z uncompany jest na bazie TM, nie KSC
"-Marui G17 Based"
JaJko 11.07.2008, h. 22:00 JaJko
Fajne oporządzenie ciekawy jest ten wzór z szkieletem żaby
Jangi 11.07.2008, h. 22:06 Jangi
Fajny ten magpul
Promant 11.07.2008, h. 22:15 Promant
Dzięki Panocek, masz rację; błąd był na francuskim serwisie. Już poprawiłem.
cziman 11.07.2008, h. 22:26 cziman
"o wzmocnionych częściach" i "Prędkość wylotowa: 330 fps" w jednym zdaniu to brzmi podobnie jak "Sprzedam luksusowy samochód sportowy" i "Osiąga 80km/h (87 z górki)"
OC14Groza 11.07.2008, h. 22:28 OC14Groza
ta emka miała by sens gdyby cała była brązowa
Promant 11.07.2008, h. 22:31 Promant
Części wzmocnione mogą oznaczać lepsze jakościowo, czyli przekładające się choćby na dłuższą żywotność. To nie musi być od razu tuning mocowy, który się każdemu trollowi jako jedyny kojarzy z tym określeniem.
Gogin 11.07.2008, h. 22:40 Gogin
Nie karm trolla... Co do wzmocnionych części to nigdy nie wierzyłem w G&P, zresztą on pewnie nawet nie słyszał o czymś takim jak kultura pracy GB, ważne, żeby rozsiewało groch na polu.
Promant 11.07.2008, h. 23:03 Promant
Stockowo to pewnie nie, ale myślę, ze sklep przygotował bebechy inaczej niż fabryka. Zresztą customa każdy sam może sobie złożyć jeśli ma czas, kasę i cierpliwość.
arch deluxe 11.07.2008, h. 23:25 arch deluxe
Nejwi Frog
.Marvin. 12.07.2008, h. 00:55 .Marvin.
Znowu eMki ;p
brutus 12.07.2008, h. 10:34 brutus
Haha Navy Frog haha szkoda tylko że nie sprzedają w wersji oliv jak na zdjęciu bo bym się skusił
Gogin 12.07.2008, h. 12:07 Gogin
Gdyby było w olivie to byś narzekał dlaczego nie ma w coyocie...
ocet 12.07.2008, h. 13:08 ocet
Mi się najbardziej podoba ten Winchester.
Gogin 12.07.2008, h. 14:50 Gogin
Te części king arms'a naprawdę ładnie się prezentują, cud miód .
cziman 12.07.2008, h. 17:44 cziman
"Nie karm trolla... Co do wzmocnionych części to nigdy nie wierzyłem w G&P, zresztą on pewnie nawet nie słyszał o czymś takim jak kultura pracy GB, ważne, żeby rozsiewało groch na polu. "

O kulturze pracy słyszałem, to takie mądre niejasne i niewiele mówiące określenie którego sam nie używam. Wolę raczej skupić się na konkretach, takich jak shimming czy przełożenie.

I tak kolego, masz sto procent racji. Ma pluć kulkami celnie, daleko i szybko, w takiej kolejności. Nie jestem frajerem żeby trzykrotnie przepłacać za "kulturę pracy" i "wzmocnione części" które nie przekładają się na metry.

A promant: Na M100 i chinola zabić jest trudno. Nie wiem czy można liczyć na realny wzrost bezawaryjności w stosunku do stockowych G&P, w które M130 wsadza się od reki.
Promant 12.07.2008, h. 20:12 Promant
Ach ta magia fps przekładających się na metry... Tak, włożyć można wszystko do stock'a. Gorzej z efektami.

Nie wątpię, że miałeś do wyboru całe mnóstwo replik - markowych i chińskich, i dlatego zjawisko "kultury pracy" jest dla Ciebie mgliste i niejasne, bo porównałeś i żadnych różnic nie znalazłeś, choćby miedzy takim ICS czy G&P a np Cymą i Boyi ... no trudno.

Niektóre firmy tak składają customy, że są one przygotowane pod tuning mocowy właśnie dzięki odpowiednio wzmocnionym bebechom. Ale nie wkładają od razu kosmicznej sprężyny - pozostawiając wybór w gestii nabywcy. Jeden zostanie na m100, a inny wstawi M130.
No ale łatwiej kupić chinola wykręconego na 450fps. To da dużo metrów. Przez pewien czas.
cziman 12.07.2008, h. 21:10 cziman
@Promant:

Czy to cyma czy to CA, czy to G&P czy boyi, wszystkie firmy kopiują ten sam identyczny gearbox TM. Gearbox który nota bene ma już ponad dekadę, został zaprojektowany do zabawek z bardzo niewielkim zapasem wytrzymałości. Jeżeli masz taką ochotę możesz dobierać sobie części z high i lowendowych zabawek, i będzie działać.

Tak, G&P ma lepszą znal niż cyma, ale nawet najlepsze materiały nie zniwelują kiepskiego designu.

Ja różnicę w kulturze pracy widzę między gazowymi emkami a elektrycznymi, albo między GB systemy a TM. Osobiście czekam na GB revolution bo dla mnie G&P to te same badziewie co cyma, tylko że oczko wyżej w jakości i cztery oczka wyżej w cenie.

Przy okazji, mniej niedomówień więcej konkretów. Pisząc co drugie zdanie "...no trudno", "To da dużo metrów. Przez pewien czas." czy "Gorzej z efektami"" odnoszę wrażenie że sam nie wiesz co chcesz napisać.
Guest (ID:6452) 12.07.2008, h. 21:47 Guest (ID:6452)
Ta HC to nic nowego ale zajebiście mi sie podoba (chciałem kupić kiedyś...)
Promant 12.07.2008, h. 22:19 Promant
Cziman, chyba wszystko co piszesz, to jedno wielkie "wrażenie". Dokładnie wiem co chce napisać i większości osób nie trzeba tłumaczyć tego łopatologicznie.

Nie widzisz różnicy? Ok, Twoja broszka. Oczywiście wszystko to są tylko zabawki i nadal będą nawet jak ktos wymyśli super hiper mega kosmiczny GB.

Jeżeli nie widzisz różnicy w wykonaniu, spasowaniu, matariałach, a przede wszystkim ich jakości i trwałości, to no comments. Tak. Wyśrubowany chinol da więcej metrów, na pewien czas, bo później sypnie się i d...a.

ICS pracuje 4lata, w tym dwa po tuningu mocowym, mimo, że nie trzeba było wymieniać zębatek, silnika, łożysk itp
W chinolu wymienisz całe bebechy a i tak coś Ci pierdyknie, i to po roku a nie po 4 latach.

Nie ma sensu dyskutować, wielu jest takich jak Ty, co zrównują wszystko z poziomem chińskiego shitu. Jak dla mnie to możesz mieć ostatnie słowo: nic się nie różni, wszystko jest takie samo, a setki tysięcy idiotów na całym świecie wydają więcej na markowe repliki tylko dla kaprysu.
cziman 12.07.2008, h. 22:43 cziman
"Jak dla mnie to możesz mieć ostatnie słowo: nic się nie różni, wszystko jest takie samo, a setki tysięcy idiotów na całym świecie wydają więcej na markowe repliki tylko dla kaprysu."

Nie przejmuj się, sam jestem takim idiotą i dobrze o tym wiem, dlatego ta dyskusja.
Szopman 12.07.2008, h. 23:38 Szopman
Dawno nie wchodziłem ale zaciekawił mnie ostatni komentarz.
W sumie też mogę powiedzieć, że jestem "inny".
Do wyboru w replikach M14 miałem wielu producentów. Ja osobiście wybrałem G&G przepłacając kilka stów, ale tak bardzo szczęśliwy jeszcze nie byłem.
Każdy robi to co lubi...
Gogin 12.07.2008, h. 23:45 Gogin
Odwieczna kłótnia między chinolami i markowymi replikami... Szkoda słów...
Promant 13.07.2008, h. 00:21 Promant
Jaka kłótnia po prostu wymieniamy opinie. Kolega nie dostrzega różnic, a ja dostrzegam. I tyle. Jak ktoś chce się kłócić to, gdzie indziej proszę.

Połowa moich replik to customy budowane na chinolach. Nie deprecjonuję chinoli, ale mam swoje zdanie na temat ich jakości i jeszcze sporo wody upłynie nim ta różnica zostanie zniwelowana.
Dlatego na podstawową replikę nie wybrałbym chinola. Ale co kto lubi.
Leo_111 13.07.2008, h. 19:39 Leo_111
te aps...ah oh... zakochalem sie...gdzie takie kupic?