Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść nowych informacji

Aktualności, 10.07.2008, h. 10:56, dodał: Promant
35

AirSharp oferuje swoim klientom plany replik km wz. 1917 i 1919. Echo1 zapowiedziało swoją nową replikę. CRW-Airsoft sprzedaje Snake's Harness - oporządzenie wykonane według wzoru z MGS4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma AirSharp, która w najbliższym czasie nie zamierza wznowić produkcji replik km wz. 1917 oraz 1919, uległa prośbom klientów i wprowadziła do sprzedaży dokładne plany obu replik. Pełnowymiarowe blueprint'y odpowiadają dokładnie replice w skali 1:1, mogą więc posłużyć do wymiarowania wszystkich części oraz wykonania szablonów. Teraz każdy może sam spróbować budowy repliki wz. 1917 lub 1919. Cena: 40USD.

 

 

 

 

 

Echo1 zapowiedziało wypuszczenie swojej nowej repliki, oznaczonej jako ACS. Prezentowane fotografie zdradzają, że jest to po prostu kolejna replika FN SCAR w wersji L.

 

 

Sklep CRW-Airsoft z Hong Kong'u sprzedaje, w cenie 100USD, oporządzenie, które może zainteresować fanów Metal Gear Solid. Oporządzenie odpowiada systemowi molle i bazuje na wzorze z gry. Snake's Harness zawiera w komplecie: kamizelkę, MGS4 snake patch, potrójną ładownicę do magazynków M4, ładownicę medyczną, ładownicę administracyjną, ładownicę na radio oraz 4 ładownice na magi do pistoletu. Ładownice wykonane są z cordury 1000D, kamizelka z cordury 600D.

 

 

 

 


 

 

 

Źródła:

www.air-sharp.com

airsoft.com/">www.crw-airsoft.com

airsoft-news.eu/">www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Szarak 10.07.2008, h. 11:26 Szarak
Haha, dobre!
brutus 10.07.2008, h. 11:44 brutus
Haha brakuje tylko wyposażenia Space Marines z Warhammer-a 40k ^^ interesujące te plany kmów chętnie kupił bym plany browninga
Panocek 10.07.2008, h. 11:51 Panocek
Plany do budowy replik? W sumie niezły pomysł. Mogliby jeszcze zrobic plany MG42/MG3 i PK(M).

Promant, z premedytacją napisałeś "wz. 1917" by nie można było się przyczepić, że to $11917?
WeRT 10.07.2008, h. 11:51 WeRT
@brutus - nie ma ale za to są ludzie z inwencją twórczą a reszta to przecież w tych grach to wyobraźnia : $3
Small_Hunter 10.07.2008, h. 12:05 Small_Hunter
W sumie ta kamizelka to zwykły Rodezjan Eagla albo alboChest Recon BHI nazwany inaczej żeby gnoje się jarały że mogą być takie twarde jak snake...
Shadus 10.07.2008, h. 12:59 Shadus
@brutus ale na youtube są filmiki ludzi co sobie porobili "repliki" bolterów i power armorów Jeszcze wymyślić jak do tego wsadzić g-box'a i mamy "asg-w40k"

A co do planów...będę musiał kumplowi podrzucić pomysł bo ostatnio coś mamrocze o zrobieniu samemu repliki

Edit

Mogliby wypuścić plany Barreta to kumpel na bank by się skusił O WA 2000 nie wspominając...
killa 10.07.2008, h. 13:03 killa
Jak by były Power Armoury mk.VIII to bym brał bez gadania.
Nanteris 10.07.2008, h. 13:12 Nanteris
Przecierz ta kamizelka wyglada TAK SAMO jak chestrig WWCh z Taizawnuna za 129 zł
kazik_ 10.07.2008, h. 13:19 kazik_
ale nie masz naszywki
Shadus 10.07.2008, h. 13:23 Shadus
Ani ładownic na magi pistoletowe z tego co zauważyłem

@killa ja tam bym wolał tactical dreadnought armor czyli od termitów
El_QuaQ 10.07.2008, h. 13:36 El_QuaQ
ta... już widzę te okrzyki "dostałem!!!" Człowieka w Power Armour'ze tudzież w zbroi Space Marines... po postrzale w Klate z plastikowej kulki

ale szczerze powiedziawszy.. Mieć Power Armoura.. a na plecach baterie termojądrową wystarczającą na 100 lat.. do tego +4 do siły:D... to jest to.. przy czymś takim to nawet z .50 calowego browninga można walić z biodra..
ehh... za Dużo Fallouta 2 i 1
Ivo-gd 10.07.2008, h. 15:30 Ivo-gd
Ja to bym chciał zbrojkę z Aliens, Starship Troopers, i StarCrafta:D
Kondor220V 10.07.2008, h. 15:51 Kondor220V
Panowie panowie bez przesady... Też gram w Wh40k (Daemonhunters:D) ale po co to przenosić do asg? Poza tym pancerz stormtroopera z Gwiezdnych Wojen kosztuje przeszło 3000 zeta to taki power armour musiałby jeszcze więcej. A jak już to bym w terminatorskiej biegał;P
brutus 10.07.2008, h. 15:57 brutus
Ja bym z miłą chęcią przeniósł warhammera 40k do ASG ale była by zabawa =D ale fakt faktem taki power armour tak jak mi to uświadomiłeś Kondor220V nie dość że byłby drogi to jeszcze z pewnością swoje ważył, ale za to rozgrywka byłaby ciekawa =D a nie wie ktoś przypadkiem czy w planach na te kmy są plany jak zrobić magazynek!?
Jackall37 10.07.2008, h. 16:02 Jackall37
@Nanteris

Hahahaha, a może Microsoft na takiej się wzorował - zawsze byli skąpi


Jeszcze brakuje żeby egzoszkielety ze STALKER'a zaczęli produkować (chociaż dla wojska już podobno takie coś szykują) - już widzę zastępy ASGowiczów kładących las, bo mieli równą tyralierą iść


Jedyne co z tego wszystkiego mi się spodobało, to te plany - fajnie, że ta firma pokazała, że dla fanów wszystko i są gotowi udostępnić plany.

Co sprytniejsi będą w stanie zbudować taką replikę - może sam się kiedyś zabiorę, bo lubię ten model i repliki z PRAWDZIWEJ STALI
WolfHeart 10.07.2008, h. 16:05 WolfHeart
A nie lepiej na przykład przenieść Warhammer Fantasy Battle do asg? Repliki łuków i kuszy na kulki 6 mm :>
cziman 10.07.2008, h. 18:27 cziman
O, nowa seria oporządzenia "Emo Soldier".
Ravenkan 10.07.2008, h. 19:52 Ravenkan
Co do Barretta - mam prawie pełne plany stworzone przez siebie samego i planowałem stworzenie tego potwora z nierdzewki. Odechciało mi się po wyliczeniu orientacyjnej masy Ale kiedyś z pewnością powstanie.

A ten Browning całkiem całkiem Ale 40$ bym za plany nie dał... To jest łatwe do zmymiarowania samemu.
pumbishon 10.07.2008, h. 20:14 pumbishon
A jak już budować to na oryginalnych planach
MONKeyman 10.07.2008, h. 20:28 MONKeyman
Co do kamizelki Snake'a - jak będzie w Polsce to połknę od razu:D
maxavelli 10.07.2008, h. 20:29 maxavelli
No to kamizela Old Snake'a na 90% juz moja ^_^...
badger 10.07.2008, h. 21:02 badger
Shadus- może to OT, ale skoro twój kumpel chce robić WA2000: $3
alamakota 10.07.2008, h. 21:33 alamakota
To jak sprzęt Snake'a to bez kamuflau aktywnego się nie obejdzie.
Tony Halik 10.07.2008, h. 21:51 Tony Halik
Hmmm... Klon klonu oporządzenia taktycznego, ze "szpecjalną naszyfką" i sprzedawany znacznie drożej niż jego oryginał. Ale czego się nie robi dla fanów gier.
radzio2k 10.07.2008, h. 22:00 radzio2k
ja chce camo jak snake w mgs4! xD
zombie_snake 10.07.2008, h. 22:04 zombie_snake
Sprzedaż oporządzenia Snake'a z MGS 4 jest IMO głupia. W końcu każdy może sam sobie takie złożyc w systemie MOLLE. Poza tym naszywką można zrobic samemu lub zamówic na allegro. Skok na kasę w wykonaniu CRW Airsoft. :/
oriasz 10.07.2008, h. 22:27 oriasz
Skok na kase... hmm a wydawało się że firma ta nie jest fundacją charytatywną i jej celem jest zarabianie pieniędzy:)
Shadus 11.07.2008, h. 05:38 Shadus
@kubabuda właśnie na projekcie candyman'a kumpel też się chce opierać Znamy go od dawna

A myśleliście, że po co robią "kopie" oporządzenia ? Oczywiste, żeby kasę nabić bo napewno się ludzie znajdą co to kupią
Tanaj 11.07.2008, h. 20:38 Tanaj
"The word reflects different colour at different angel" Ech... Jak ja lubię engrish.
Chmielu 12.07.2008, h. 01:04 Chmielu
logo kamizeliki- czysty osiedlowy ziomal tudzież skate
marpas93 13.07.2008, h. 06:29 marpas93
coś to ASG nasze zaniża loty... najpierw TM zarobiło to badziewne i nie wygodne w użyciu Desert Eagle biohazard (jeżeli dobrze napisałem bio....) a teraz kamizelka snejka ;] (i poco aż tyle miejsca na magi w kamizelce można by to lepiej rozplanować.... ale nie oni wolą się bawić w gierki...
...teraz tylko czekać może zrobią łuk rambo na kulki ;] ...
GOUKI 14.07.2008, h. 01:55 GOUKI
Colonial Space Marines już jest (z Alien`a) WIĘC czemu nie METAL GEAR SOLID??!!

Jestem wielkim fanem MGS`a i czekam z niecierpliwością:)
marpas93 14.07.2008, h. 10:44 marpas93
zmieniam zdanie: teraz czekać jak tylko będziemy popylać w srebrnych mundurach...
;]