Daj cynk
Reklama

Aktualności

Części i repliki

Aktualności, 09.07.2008, h. 22:11, dodał: Promant
32

Firma Modify wyprodukowała zestaw Bore-up do P90. W chińskich sklepach Gunner Airsoft oraz WGC pojawiły się w ofercie kolejne repliki. Niemiecki sklep StormTec znacząco powiększył swoją ofertę o części i repliki Systema PTW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadacze P90 będą mogli obecnie nabyć nowy zestaw Bore-up GU-01-26 przeznaczony do sprężyn M120 oraz silniejszych. Zestaw firmy Modify zawiera w komplecie stalowy bore-up cylinder [stainless steel], aluminiową głowicę cylindra bore-up, uszczelnioną dyszę bore-up POM, aluminiową głowicę tłoka bore-up.

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty kolejne repliki: Bell M700 oraz Both Elephant M89 (Type 89). M700 firmy Bell to gazowa replika będąca klonem repliki M700 firmy Tanaka. Oprócz łoża - replika wykonana z metalu. Cena: 135USD.

 

 

 

Both Elephant M89 jest klonem repliki Type 89 Tokyo Marui. Podobnie jak TM - posiada tryb ognia burst 3BB. W komplecie magazynek hi-cap oraz bipod. Prędkość wylotowa 380fps na 0.2BB. Cena: 105USD.

 

 

 

 

 

W ofercie WGC pojawiły się już magazynki do repliki Avalon Galil. Cena 39USD. Niestety nie podano jaka jest pojemność magazynka. Z innych ciekawostek: dostępne są prowadnice do kolb "M" przystosowane do korpusów AK firmy VFC. VFC VLT style AK stock pipe pozwala na użycie kolby teleskopowej M4, sześciopozycyjnej. Posiada obustronne gniazda do ucha zawieszenia i pasuje do VFC AIMS. Cena: 65USD.

 

 

Miłośnikom replik historycznych WGC oferuje M1892 Maxi firmy Marushin. Repliki gazowe karabinu lever action wykonane z metalu i drewna, dostępne są w dwóch wersjach: długiej - 975mm oraz Randel Custom czyli obrzyn 505mm. Karabin M1892 waży 2630g. Pojemność magazynka 24BB. Cena: 394USD.

 

 

Wersja Randel Custom waży 1840g. Pojemność magazynka 24BB. Cena: 333USD.

 

 

Właścicieli replik PTW firmy Systema powinna zainteresować informacja, że niemiecki sklep StormTec powiększył swoją ofertę i sprzedaje oprócz samych replik - największą obecnie, spośród sklepów europejskich, liczbę części oraz akcesoriów do Systema PTW.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com

www.stormtec.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 09.07.2008, h. 22:29 Gogin
Dubeltówki ASG !!! Żyć nie umierać .
Promant 09.07.2008, h. 22:31 Promant
Lever action to nie dubeltówka. Dubeltówka ma dwie lufy, karabin lever action ma jedną.
zubrY 09.07.2008, h. 22:45 zubrY
Wersja Randel Custom - czy nie czasem coś podobnego było w grze na playStation resident evil ? mhmmm
Szymp3k 09.07.2008, h. 22:57 Szymp3k
ludzie to jest zwykły amerykanski winczester (nie chce mi sie sprawdzac jak sie to pisze po ang.). Z taką zabawka można sie zabawic w Texas Ranger albo Lucky Luka;p
lopez 09.07.2008, h. 23:07 lopez
nareszczie nic o eMkach...ten m89 fajny tylko szkoda ze BE ;/
lemonzawodowiec 09.07.2008, h. 23:07 lemonzawodowiec
Ho ho ho, ale żeś przywalił z tymi "dubeltówkami" .
Promant 09.07.2008, h. 23:08 Promant

No Szymp3k, Ameryki nie odkryłeś, przecież wiadomo czego to replika.
Panocek 09.07.2008, h. 23:26 Panocek
Jak to nie ma eMek? A $1700 Bella? A kolby $1 do AKaczowatych? A $11892 (dla niektórych dubeltówa) to nie jest e$1ka?



PS
A czy przypadkiem BU do P90 nie wyszło wczesniej?
O takie cuś.
$3
Promant 09.07.2008, h. 23:32 Promant
Ten zestaw jest podany przez Jane Liu z Modify.co jako nowość w info z 01.07.2008.
OSKi-SNITF 09.07.2008, h. 23:37 OSKi-SNITF
Przecież Type 89 już od pewnego czasu jest u Krakmanów,a opcja bursta kusząca nie da się ukryć
wu[MGE] 10.07.2008, h. 00:07 wu[MGE]
Ciekawe czy ta 700'ka to kompletny klon Tanaki...
Promant 10.07.2008, h. 00:07 Promant
No patrz Oski, oznaczyli bez "M", pewnie dlatego przegapiłem. Bo nie emka.

BTW
pewnie to 700 jest takie samo jak każdy chiński klon. Zawsze podają, że to kompletny klon, a jak jest w rzeczywistości to się okazuje dopiero gdy się to ma w rękach i można porównać.
Wiewioor 10.07.2008, h. 00:10 Wiewioor
Dubeltówka ma dwie lufy, owszem, ale obok siebie. Są jeszcze kniejówki czy bokówki jak kto woli i mają TEŻ 2 lufy - jedna nad drugą. A lever action polega na tym, że ma się dźwignie do zarepetowania broni... wiem wiem, ameryki nie odkryłem, ale może skończy to tą jałową dyskusję na temat wichesterów... ogólnie to mi się podobają obie wersje... obrzynek winchester'a super...
Promant 10.07.2008, h. 00:13 Promant
Wiewioor, ja nie napisałem, że lever action polega na jednej lufie tylko, że karabiny lever action były jednolufowe. To co kolega wziął za drugą lufę jest magazynem rurowym.
GrimPilgrim 10.07.2008, h. 03:00 GrimPilgrim
Promant, chylę czoła! Że ty masz cierpliwość wyjaśniać takie podstawy tym wszystkim "ekspertom" z komentarzy. Z tym walcem na komentarze do newsów to byłby dobry pomysł . Ja proponuje weryfikację wiekową ( 21+ najlepiej ;P ), IQ 100+ (nisko bo by się za mało zakwalifikowało ), i dodatkowo wymienić co najmniej trzy przeczytane pozycje na temat broni palnej (Czytanie nie boli, naprawdę! ) A żeby nie było że OT to Winchester 1892 bardzo ładny
slipknotyk 10.07.2008, h. 05:31 slipknotyk
obrzyn bardzo ładny a i długa wersja też niczego sobie fani S.T.A.L.K.E.R-A może sie skuszą:)na to replikę gdyż jak to było w jego opisie jest to ulubiona broń kotów:)(bardzo skuteczna na bliskie starcie)
Gogin 10.07.2008, h. 07:30 Gogin
Czemu nie skopiecie bardziej leżącego ? Widać to lubicie , a swoją drogą to czekam dziś na ten news o Galilu VFC...
RzezniQ 10.07.2008, h. 08:24 RzezniQ
A gdzie emki?
Gogin 10.07.2008, h. 08:27 Gogin
A M89, M700, M1892 Ci nie wystarczy ?
loyle 10.07.2008, h. 08:32 loyle
Toz-34 w Stalkerze jeśli mówimy o tym samym.. tamto to była "zwykła" strzelba a to... nie wie mbardziej inna taka...
Mormaeglin 10.07.2008, h. 09:27 Mormaeglin
Ludzie!! to legendarny Winchester !! Mój ukochany! Hej, hej, heeej Good, Bad and Ugly anyone? Bliad! Clint Eastwood my Hero! Spaghetti western action! no to można uruchomić rekonstrukcję Dzikiego Zachodu w ASG bo kolty już są! hahahaha toczna, toczna!
Zachar 10.07.2008, h. 11:19 Zachar
"Rzeczywiście... Z karabinem na amunicję pistoletową to się można zabawic jak jasna cholera"

To jest coś więcej niż zwykła amunicja pistoletowa
$3
Huey 10.07.2008, h. 12:31 Huey
Może nie w wikipedi ,bo zazwyczaj tam są same bzdury...
Zachar 10.07.2008, h. 14:18 Zachar
$3
lepiej ?
Guest (ID:6452) 10.07.2008, h. 15:17 Guest (ID:6452)
zamek w tej m700 ma chyba straszliwe luzy bo krzywo jest na tym zdjęciu co jest otwarty...
grandlc 10.07.2008, h. 16:44 grandlc
Both Elephant M89- Kiedy to będzie w Polsce . Wydaje się ciekawe, tylko szkoda że z BE.
Bardos 10.07.2008, h. 16:59 Bardos
Przecież na taiwangunie dawno jest ten Type 89
$3
Leo_111 13.07.2008, h. 19:32 Leo_111
se w kulki za przeproszeniem leca z cena za ten kawal drewna
volf13 28.08.2008, h. 23:33 volf13
no super jest ta replika winchestera, szkoda bo wydatek spory nawet jak na takie gabaryty, ehhh moze cudem pewien sklep sprowadzi pare sztuk ale w sensownej cenie

A jak pewna osoba powiedziala cos o rekonstrukcji dzikiego zachodu to calkiem mozliwe
Duny 10.07.2009, h. 16:37 Duny
na rsov.com Winchester trochę tańszy bo ma plastikowe atrapy drewna ale reszta metalowa. koszt 91 USD plus przesyłka około 40 USD
SzK 14.08.2009, h. 16:45 SzK
Czy jest bezpieczeństwo jak zamówie winchestera to przyjdzie nienaruszony??