Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ASG Shop

Aktualności, 08.07.2008, h. 22:36, dodał: Promant
30

Osoby zafascynowane efektem blow back, w gazowych replikach emek, mogą już nabyć M4A1 CQB/R firmy Western Arms - w Polsce. Replikę włączył do swojej oferty sklep ASG Shop.



 

 

 

 

 

 

 

 

Replika M4A1 WA posiada rewelacyjny system Magna BB. Sprzedawana jest w cenie 1599PLN. Zewnętrznie wykonana jest z tworzywa, ale na rynku dostępnych jest już sporo metalowych konwersji i korpusów do tego modelu. Prędkość wylotowa: 380fps na 0.2BB. Waga bez magazynka: 2290g. Magazynek gazowy o pojemności 50BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie ASG Shop znajduje się także konwersja do M4 WA. Komplet zawiera zestaw szyn RIS wykonanych na maszynach CNC, zespół stalowej lufy zewnętrznej oraz stalowy tłumik płomienia. Metalowy zespół muszki i uchwytu zawieszenia oraz delta ring. W zestawie znajduje się również imitacja rury gazowej, rączka taktyczna, kolba oraz panele ochronne na szyny RIS. Cena: 499pln.

 

 

Z ciekawych nowości warto zwrócić uwagę na, omawiany w jednym z wcześniejszych news'ów, zestaw szyn RAS z montażem zintegrowanym 30mm pod optykę - dedykowany do replik PTW Systema MP5. W komplecie rączka taktyczna i dwa panele ochronne. Cena: 419PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hunter1716 08.07.2008, h. 22:48 Hunter1716
Szkoda że tak droga bo z chęcią bym sobie taką sprawił.
Shadow 08.07.2008, h. 22:58 Shadow
Jak na eMkę z blow-backiem nie jest wcale droga.
Moja eMka z Classic Army w momencie kupienia miała też 380 fps'ów, a kosztowała 1491zł...
Goldi 08.07.2008, h. 23:17 Goldi
WE? Nie powinno byc WA?
LiuKas 08.07.2008, h. 23:22 LiuKas
Według mnie, dla maniaków realizmu jest to lepsza alternatywa niż np. Systema PTW z tego co widziałem na filmikach w necie i tutaj działa bolt-catch, pasują chwyty pistoletowe od ostrej wersji, no i ten obłok gazu z wyrzutnika łusek i piękny dźwięk Kurde, pora znaleźć jakąś robotę
radzio2k 09.07.2008, h. 01:25 radzio2k
kto pierwszy napisze "znowu emka'?
Kamzi_909 09.07.2008, h. 01:48 Kamzi_909
Hey czy WA (western arms) i WE (wei tech) to to samo ?
Wolfi 09.07.2008, h. 03:01 Wolfi
Nie chciałbym się czepiać ale 380 fps na CQBR - replikę przeznaczoną do CQB to troszkę za dużo. Wykonanie zewnętrzne bardzo gustowne, choć jak dla mnie body do wymiany od zaraz (ciekawe czy w gazowej replice też będzie efekt chwiejnej lufy - tutaj to kwestia tego jak jest ona zamocowana)

@radzio2k - ty napisałeś te słynne słowa pierwszy w tym newsie
marpas93 09.07.2008, h. 03:21 marpas93
380fps, a nie można czegoś np. w magu mocniej przykręcić i już mniej fps będzie?, kupić słabszy gaz znowu mniej fps?
siridar 09.07.2008, h. 06:42 siridar
Info z WGC Shopu: "Muzzle Velocity: 250-280 FPS ( 0.2g BB / 134a ) / 330-350 FPS ( 0.2g BB / Top Gas )"
sieta 09.07.2008, h. 08:40 sieta
Dokładnie, prędkość zależy od stosowanego gazu. Więc mamy tak naprawdę możliwość regulacji fps. Po wymianie body na metalowe najlepiej z oznaczeniami Colt'a uznałbym, że nie mogę bez tego żyć i natychmiast kupiłbym to M4...
Gdyby nie małe ale:
- Temperatury w naszym kraju są niestety niesprzyjające dla replik gazowych,
- Ilość gazu jaką pożera to cacko musi być koszmarna. Jakoś wolę naładować w nocy akumulator starczający mi na cały dzień, niż zużyć 2 butle z gazem kosztujące 60zł...
- Ceny magazynków można przeżyć, Systema robi droższe...
- Plastikowe body można wymienić, aczkolwiek, nie rozumiem, dlaczego WA zdecydowało się na plastik, chyba żeby zarobić i dać zarobić innym na konwersjach.
Tak poza tym, blowback, wyrzutnik łusek, boltcatch, odgłos, rozkładanie.... ehhh... chyba jednak kupię
Co do ceny to jak na nowość jest dość znośna... aczkolwiek, nie obraziłbym się, gdyby za pół roku zaczeli montować w niej standardowo metalowe body w tej samej cenie...
Kugar 09.07.2008, h. 08:45 Kugar
@watashi - właśnie przez takich jak wy nakręca się "wyścig zbrojeń" i dzisiaj standardem jest nie 200fps, a 400fps (przynajmniej w wlkp.). Nie ma umiejętności, to trzeba nadrabiać mocą : P
panzerjager88 09.07.2008, h. 09:09 panzerjager88
Manga BB? A nie powinno byc Magna BB?
Promant 09.07.2008, h. 09:19 Promant
Masz rację sokole oko literówka.
barteksch 09.07.2008, h. 10:09 barteksch
W ASGShopie w opisie repliki wszędzie napisali Manga BB
Ravenkan 09.07.2008, h. 10:42 Ravenkan
Bo najpierw dodali replikę, ale bez opisu. 5 min później było o niej na wmasgu, lecz opis doszedł. I ASGshop wziął info od nas xD
Zachar 09.07.2008, h. 11:05 Zachar
Pogadamy w zimie
siridar 09.07.2008, h. 11:33 siridar
Termofor się do magazynka przyczepi - albo jakąś grzałeczkę na baterie BTW body jest w stocku kompozytowe, bo lepiej znosi udary blowbacku niż ZnAl
Kurde, cholernie kusi ta replika
cziman 09.07.2008, h. 12:14 cziman
@Kugar: Piszesz jakby "wyścig zbrojeń" był czymś złym.

Gdyby w Polsce airsoft był sportem indoorowym tak jak w swojej ojczyźnie to i 200 fps by starczało. Ale powiedz, czy naprawdę bawi Cię to że nie możesz dostrzelić do kolegi z przeciwnej drużyny odległego o 30m który akurat się uśmiecha i do Ciebie macha licząc spadające kilka metrów przed nim wystrzelone lobem kulki?

Większość starć jest na dystansach do 50m i do właśnie takiego zasięgu efektywnego będą dążyć repliki do póki nasze lasy nie zamienią się w teren do CQB.

Ray 09.07.2008, h. 12:19 Ray
Podobno strasznie awaryjna ta zabawka jest. A drugi duży minus, to magazynki które kosztują krocie, a trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. Rozwiązanie 'butla w kolbie' bardziej by mi odpowiadało.
Dalej 09.07.2008, h. 13:08 Dalej
To jest pseudo blow-back a nie blow-back.
Poczekam aż Tokyo Marui skończy swój, prawdziwy.
Shadow 09.07.2008, h. 15:35 Shadow
Prawdziwy to masz w ostrej.
Ray 09.07.2008, h. 15:41 Ray
Zawsze lepszy taki bb niż te pyknięcia w aegach.
W Sun Project M4 podobno jest nieco lepszy.
sieta 09.07.2008, h. 15:53 sieta
Tylko że to SunProject M4 kosztuje chyba ze 2k USD... czy coś koło tego...
Ray 09.07.2008, h. 16:53 Ray
PTW też, a jakoś ludzie kupują.

edit: z kompletem magazynków, to i tak wyjdzie ponad 2k
gryzzly 09.07.2008, h. 20:50 gryzzly
Coś czytałem o "tanio Koba" miało wyjsc ak74u? Ciekawe kiedy w polsce się pojawi i za jaką cene...:/
helgrind 09.07.2008, h. 21:25 helgrind
"kto pierwszy napisze "znowu emka'? "

Znooowuu eMkaa ?
happy666 09.07.2008, h. 23:58 happy666
Dalej, zobacz jakiś filmik z udzialem m4ki od WA to myślę, że się przekonasz do tego blow-backa, albo poprostu wymagasz nie wiadomo czego.
DELTA_FH12 11.07.2008, h. 12:16 DELTA_FH12
Po co te durnowate komentarze o awaryjności,zużyciu gazu itp itd - jeżeli komuś ta replika nie odpowiada niech nie kupuje a nie marudzi.

Dla maniaków realizmu koszta utrzymania i kupna dodatkowych magów nie będą stanowić problemu za to w okresie letnim będą latać po polu bitwy z rogalem na "pysku"
Huey 17.07.2008, h. 23:28 Huey
Nie mogli by torszeczke pomyśleć... I zrobić gaz w kolbie a nie w magach... Albo w chwycie...