Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty King Arms

Aktualności, 08.07.2008, h. 21:24, dodał: Promant
26

Firma King Arms przedstawiła na swojej stronie nowe produkty, w tym zapowiedź grip'ów pistoletowych, do replik Systema PTW, typu TangoDown i G27.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zapowiedziach produktów KA znalazły się, dedykowane do replik M4 Systema PTW chwyty pistoletowe typu TangoDown oraz G27.

 

 

 

King Arms wprowadził również na rynek magazynki do SLR L1A1. Magazynki dostępne są w dwóch wersjach: hi-cap o pojemności 550BB oraz low-cap o pojemności 90BB. Magazynki wykonane są z metalu.

 

 

 

 

Nowym produktem jest również, mający charakterystyczny, agresywny design - tłumik płomienia Tromix Shark. Waga: 90g. Materiał: stal. Gwint 14mm"-".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziolko 08.07.2008, h. 21:38 Ziolko
Jak widzę teraz zamiast bagnetów montuje sie tłumiki płomienia
Gogin 08.07.2008, h. 21:39 Gogin
Ten tłumik płomienia wygląda jak alternatywa bagnetu - ciach kogoś w oko , a bardziej serio to takie zaostrzone końcówki nie podchodzą pod zakaz używania broni białej podczas rozgrywek ?
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 21:44 lemonzawodowiec
No nie.... Znowu stalowy tłumik płomienia Tromix Shark o wadze 90 g z gwintem 14 mm "-" wyprodukowany przez King Arms.

Gogin,

to nie jest broń biała, ponieważ jest czarna. Więc nikt nie ma prawa zabronić Ci używania tego tłumika podczas strzelanek.
Cygano 08.07.2008, h. 21:47 Cygano
Tłumik wygląda jak przyrząd do drylowania pestek z owoców xD
25tomek 08.07.2008, h. 21:48 25tomek
Tłumik ten ma tę zalete iż można nim też grać w szachy np. zamiast króla/królówki
Roztocz666 08.07.2008, h. 21:49 Roztocz666
Znowu emka... a w sumie coś do emki ;]
cziman 08.07.2008, h. 21:57 cziman
No to jest wreszcie nius warty uwagi. Kupuję ten tłumik - w razie awarii swojej M16 mogę zawsze rzucić nią w ramach oszczepu
Gogin 08.07.2008, h. 21:59 Gogin
lemonzawodowiec: "to nie jest broń biała, ponieważ jest czarna."

Nie bij mnie Lemon... xD

Cygano - to wielofunkcyjny tłumik płomienia .
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 22:06 lemonzawodowiec
Gogin: "a bardziej serio to takie zaostrzone końcówki" itd. itp. bla bla bla

Chciałeś bardziej serio? Mówisz - masz!
lopez 08.07.2008, h. 22:20 lopez
tym tlumikiem plomienia to mozna czlowieka na wylot pzrebic
Panocek 08.07.2008, h. 22:27 Panocek
Moze ten tłumik to "broń" do CQB dla użytkowników za mocnych replik? No i nie ma problemu terminatorów przy tym argumencie
Mohawk_PL 08.07.2008, h. 23:40 Mohawk_PL
Na tym nawet piłeczkę do golfa można postawić i eMkę wykorzystać jako kija...
Teraz maniacy na strzelankach to burżuazja panuje, ot co ! ;D
Raddar 09.07.2008, h. 00:23 Raddar
Można i grilowac kiełbaskę w ogniu na tej końcówce:D a zawsze patyków brakowało... :D:D
frozenfish 09.07.2008, h. 08:47 frozenfish
Już widzę jak ten tłumik jest w czyjejś klacie, albo w drzewie...
APOSTEL 09.07.2008, h. 09:11 APOSTEL
Ten tłumik ma tyle zastosowań że nikt go nie będzie stosował do broni ...
Ravenkan 09.07.2008, h. 10:46 Ravenkan
A jak ktoś ma figurki z Władcy Pierścieni to użyje go jako wieży Sarumana

A btw bardzo mi się podoba
Andrzej25 09.07.2008, h. 10:48 Andrzej25
To jest taktyczny wygrzebywacz nerek
Siadła by mu jeszcze szyna ris
Zachar 09.07.2008, h. 10:52 Zachar
Drylownica !
redsoldier 09.07.2008, h. 19:54 redsoldier
Dla mnie to po prostu wielofunkcyjny 6cio ramienny szpikulec nadający karabinowi kształty broni ze Startreka
Szarak 09.07.2008, h. 20:01 Szarak
"A jak ktoś ma figurki z Władcy Pierścieni to użyje go jako wieży Sarumana "

Hahahahaha!
Germ 09.07.2008, h. 21:33 Germ
Do tego tłumika to znajdą się maniacy, co mają sześć gumowych, trójgraniastych bagnetów. Wiadomo - taśmą przykleić i "Hej, kto Polak na bagnety"!
Redgard 09.07.2008, h. 23:23 Redgard
"Czasem z szablą na czołgi, czasem z gwoździem na mercedesy". Jak ktoś zrobi nim skuteczną trepanację czaszki, dajcie znać.
Gogin 10.07.2008, h. 23:45 Gogin
Ravenkan - to jest mini wieża Sarumana, dla tych z większą wczutą, po kupieniu nadaje kulkom złą "mocz"... hahaha.
Leo_111 13.07.2008, h. 19:29 Leo_111
kupie se taki i sprzedam saperke