Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa siedziba i sklep stacjonarny Capri

Aktualności, 08.07.2008, h. 16:24, dodał: szalony jack pirat
25
Maniaków z Warszawy i okolic zainteresuje informacja, że od 2 lipca sklep Capri przeniósł się do nowej, lepszej, większej siedziby. Biuro handlowe, sklep i serwis mieszczą się teraz przy ul. Pod Bateriami 48 w Piasecznie. Mapka dojazdu i dane teleadresowe dostępne w dziale "Kontakt" na stronie sklepu.







Dla ciekawskich trochę fotek ze sklepu

[Powiększ][Powiększ][Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]
[Powiększ] [Powiększ][Powiększ][Powiększ][Powiększ]

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
goren 08.07.2008, h. 16:28 goren
Już myślałem, że do Warszawy się przenieśli
Cappuccio 08.07.2008, h. 16:30 Cappuccio
i znow tyle emek

Piękna siedziba Gratulacje dla Capri że sie dorobił godnej siebie siedziby
_Arczi_ 08.07.2008, h. 16:35 _Arczi_
Szkoda że ASGShop zrezygnował ze sklepu stacjonarnego To był jedyny sklep na Śląsku gdzie można było "pomacać" repliki przed ku
Genneth 08.07.2008, h. 16:39 Genneth
Ciekawe, kiedy dotrą do łodzi ALe mimo wszystko gratulacje z powodu zmiany miejsca pobytu i oby Wam się tam dobrze pracowało
brutus 08.07.2008, h. 16:55 brutus
Szkoda że w Zakopanem nie ma żadnego sklepu najbliżej to w Krakowie dopiero marzenie pomacać replikę przed kupnem i za przesyłkę nie płacić. ach te marzenia xD
grandlc 08.07.2008, h. 17:12 grandlc
Jak sie patrzy to aż korci zeby napad szykować na ten sklep
ERROR_PL 08.07.2008, h. 17:22 ERROR_PL
oby więcej takich sklepów !!!
Gogin 08.07.2008, h. 17:53 Gogin
Ah, uwielbiam te stoiska z replikami i całym szpejem. + dla Capri, fajna siedziba .
helgrind 08.07.2008, h. 18:01 helgrind
W ASGszopie można sobie pomacać replike. Ja przed kupnem macałem swojego kałaszka (tylko że trzeba poprosić )
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 18:27 lemonzawodowiec
Fajny Dodge.
Yarpen 08.07.2008, h. 19:05 Yarpen
Ładny adres "Pod Bateriami"
capri 08.07.2008, h. 19:34 capri
Dzięki wszystkim za dobre słowa, dwoimy sie i troimy oby było, jak najlepiej
Znający temat, niech zerkną, jak teraz wygląda "loża", zapraszamy na nią nie tylko Capri Launge Seals Team 500+

Lemon - ja też go lubię
MoniT 08.07.2008, h. 19:45 MoniT
Capri nowy sklep nowe promocje np glock 17 kwa za 243 zł <zamówiłem ;p> wszystko cacy tylko prosze ja was a nawet błagam wzuccie strone na stabilniejszy serwer bo terazniejszy sie wiesza długo ładuje itp juz myslalem ze to przez mojego kompa ale jak u kumpla zamawialem cos u was to samo wolno chodzi az sie odechciewa ... prosze ja was
0L0 08.07.2008, h. 20:03 0L0
Bardzo fajna siedziba.
Chylę czoła
Genneth 08.07.2008, h. 20:22 Genneth
Tak swoją drogą... I znowu Szalony Jack Pirat napisał notkę - mógłby ktoś inny napisać, np. Promant
Sticker 08.07.2008, h. 21:14 Sticker
respekt
capri 08.07.2008, h. 21:18 capri
MoniT - staramy się przenieść stronę, ale ostatnia próba nie zakończyła się pełnym sukcesem. Niestety nie jest to takie proste, jak wygląda "na zewnątrz".
Jak pisałem na forum, mam nadzieję, że w ciągu tygodnia się z tym uporamy.
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 22:02 lemonzawodowiec
Z tymi kratami w oknach wygląda jak Alcatraz jakieś albo nawet siedziba Samopomocy Chłopskiej. Ale się nie dziwię, jeśli ktoś tutaj już ma ochotę obrabować Wasz sklep i się z tym nie kryje
szalony jack pirat 09.07.2008, h. 02:36 szalony jack pirat
@Genneth. Hę ? A mało Promant pisze? Ja jutro napisze fajnego newsa . O Galilu VFC
Genneth 09.07.2008, h. 11:18 Genneth
Jack'u - se jajo zrobiłem lekkie a co do Twojej nokti o Galilu - czekam z niecierpliwością, interesuje mnie to maleństwo
happy666 10.07.2008, h. 00:04 happy666
Właśnie chciałem napisać: A dodge nadal stoi . A może następna zmiana siedziby bedzie na ulice "pod AEGami" .
Taurruth 10.07.2008, h. 12:50 Taurruth
Byłem wczoraj świetna miejscówka!

Gratulacje za użądzenie sklepu.
Można by tylko dobudować pięterko z shoothałzem albo zmontować jakiś poligon w ogrodzie i była by pełnia szczęścia
Byczek 10.07.2008, h. 22:42 Byczek
no miejscówka i sklep fajne ale takto miałem 200-300metrów, a teraz:/ wiem wiem maruda ze mnie
illus 12.07.2008, h. 13:34 illus
wielki + za siedzibę, dużo lepiej się prezentuje, więcej miejsca itp
tylko trzeba troszkę dłużej jechać.
no ale nie ma to jak po ciężkiej podróży nacieszyć oko taką ilością sprzętu ASG
Chmielu 20.07.2008, h. 21:46 Chmielu
lipa... zamiast sklep walnąć gdzieś przy metrze i parę groszy więcej za wynajem płacić rekrutując łatwo nowych maniaków, to na jakimś zadupiu podwarszawskim w budyneczku przypominającym wietnamski bar walnęli...poza tym zdzierają na wszystkim . Stara
lokalizacja była stokroć lepsza, ale podejrzewam, że dużo droższa ...