Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kilka ciekawostek

Aktualności, 08.07.2008, h. 12:36, dodał: Promant
19

Bomber oferuje nowy korpus górny do replik Systema PTW M4. ArmedForces sprzedaje GBB AKS74U Action. W przedsprzedaży pojawiło się także nowe AKS74U Tokyo Marui.



 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Boom Arms wprowadził do oferty metal body Bomber typu Vltor, korpus górny. Body dedykowane jest do replik M4 PTW firmy Systema.

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft znajduje sie już, jako pre order, nowa replika Tokyo Marui - AKS74U. Prędkość wylotowa 300fps. Cena: 380USD.

 

 

Na stronie ArmedForces.hk sprzedawana jest ciekawa replika GBB: AFC AKS74U [Action].

 

 

 

Replika posiada regulowaną prędkość wylotową, w zakresie od 250fps do 400fps na 0.2BB. Cena wynosi 1500USD.

 

 

 

W komplecie magazynek na 30BB. Według informacji z zagranicznych for i serwisów: jest to w rzeczywistości replika produkowana przez firmę WE.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

arms.com/">www.boomarms.com

www.armedforces.hk

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Panocek 08.07.2008, h. 12:51 Panocek
Znowu e$1ka
Ale i kałaszki tez są. Podobnież AKSU od Tokio ma jakiś "recoil engine" ocb?
xasistis 08.07.2008, h. 12:53 xasistis
Trochę pojechali z ceną. Najpier eMka za jakieś 500 dolców teraz AK za 1500..
Foka 08.07.2008, h. 13:36 Foka
Nooo nie, znowu eMka...
Nooo nie, znowu Kałach...
Nooo nie, znowu nius Promanta...
lopez 08.07.2008, h. 13:44 lopez
no nie znowu Foka marudzi ^^ troche drogi ten kalaszek x__O
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 13:57 lemonzawodowiec
W tym AKSU z GBB górne drewno jest krzywo włożone. I za to płacić 1500 USD?!
WolfHeart 08.07.2008, h. 14:01 WolfHeart
Jak chcesz, to możesz za coś innego zapłacić 1500 USD hyhyhyhy :>
Hmmm macie może jakieś info na temat tego systemu regulacji fps-ów? Czy to jakoś rozpręża sprężynę, czy coś...?
Small_Hunter 08.07.2008, h. 14:21 Small_Hunter
Prawdopodobnie zwiększą się lub zmniejsza przepływ gazu, tak jak to ma miejsce w Tanakach.
helgrind 08.07.2008, h. 14:25 helgrind
"W tym AKSU z GBB górne drewno jest krzywo włożone. I za to płacić 1500 USD?!"
Nie jest krzywo włożone tylko odchula się na lewo i prawo tak jak w cymie, bojach, vfc jak i w oryginałach (macałem akm'a to mu sie telepało ). A taką kase płacisz za nowość na rynku AS jak i za markę.
kazik_ 08.07.2008, h. 14:52 kazik_
Ten AKSU z BB jest zbudowany na bazie kałacha od VFC, więc ewentualne telepanie nie powinno dziwić.

edycja: piszę o tym od ACTION/WE, a nie TM
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 15:06 lemonzawodowiec
Przepraszam bardzo, ale u mnie w cymie się nie telepie (fajnie... lepsza od oryginału ), więc proszę nie pisac ogólnikowo!
Zachar 08.07.2008, h. 15:31 Zachar
W prawdziwku też się telepie (AKM).
A ten AKS-74U od TM wygląda za ładnie i nie sprawia wrażenia jakby był repliką czegoś, co się klepało w ZSRR czy obecnie w Rosji
Panocek 08.07.2008, h. 15:59 Panocek
Fotoszop czyni cuda
Ahmed 08.07.2008, h. 16:17 Ahmed
Nooo nie, znowu Nooo nie.
Morn 08.07.2008, h. 17:00 Morn
a ja się zastanawiam czemu te "bakelitowe" magazynki są po prostu pomarańczowe/pomarańczowo brązowe?tak jak patrzyłem to tylko G&P ma wyglądające na bakelity...
co jak co ale za 1,5 kafla to ja wole sobie od podstaw PK zrobić.... :S
tzenth 08.07.2008, h. 19:18 tzenth
Co do tej regulacji predkosci wylotowej w replice GGB to dziala ona zapewne na takiej samej zasadzie jak w markerach paintballowych Tippmann i moze tez innych. Po prostu za dysza przez ktora przechodzi strumien gazu zostala wkrecona jakas srubka ktorej regulacja ( wkrecanie lub wykrecanie) powoduje mniejsza lub wieksza przeszkode dla strumienia gazu i co za tym idzie zmiane fpsow.
Foka 08.07.2008, h. 19:39 Foka
tzenth, w markerach Tippmana czy Kingmana śruba zmniejsza nacisk na sprężyną. A w replikach GBB nie ma sprężyny napędzającej kulkę, tylko sam gaz.
Sądzę, że chodzi raczej o regulację przepustowości jakiegoś zaworu lub regulatora.
helgrind 08.07.2008, h. 21:16 helgrind
"Przepraszam bardzo, ale u mnie w cymie się nie telepie (fajnie... lepsza od oryginału ), więc proszę nie pisac ogólnikowo! "

W cymie (ak) się telepało .

"A ten AKS-74U od TM wygląda za ładnie"

Ładnie to by wyglądał po 2 kartkach papieru ściernego
tzenth 09.07.2008, h. 14:40 tzenth
Foka ja posiadam Tippmanna juz 2 lata i przy srubie regulacji predkosci nie ma sprezyny zadnej. Ta jest wkrecana do wylotu power tuby i tak jakby zagradza wylot (im bardziej sie ja wkreci). Ty zapewne myslales o tej sprezynie ktora hammera napedza. Glownie od iej zalezy porcja gazu wpuszczana do markera (im mocniejsza tym wiecej fpsow) jednak w standardowym tippku nie da sie jej regulowac a jedunie wymienic, ew. mozna dokupic taka koncowke markera ze sruba do regulacji napiecia sprezyny.
WolfHeart 10.07.2008, h. 16:03 WolfHeart
Aaaaa nie doczytałem, sorry. Myślałem, że to replika elektryczna, ten kałaszek. Teraz wszystko jasne