Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty G&P

Aktualności, 07.07.2008, h. 21:48, dodał: Promant
31

Firma G&P podała na swojej stronie listę nowych produktów. Są wśród nich fronty i korpusy do replik M4 systemu Tokyo Marui, Western Arms oraz Systemy. A także inne części i akcesoria.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P "idzie" za popytem i, obok zestawów oraz części przeznaczonych dla tradycyjnych emek, wypuszcza na rynek produkty dedykowane do coraz bardziej popularnych i modnych replik M4/M16 firm Systema oraz WA. W nowej ofercie G&P znalazły się dwa zestawy kompletnego frontu do replik M4 systemu Tokyo Marui - z granatnikiem M203, w wersji short i long. Zestaw zawiera stalową lufę zewnętrzną.

 

 

 

Atrapa dziesięcionabojowa taśmy amunicyjnej do M249. Wykonana z aluminium.

 

 

Do replik firmy Systema G&P oferuje metalowe korpusy [die-cast], z zestawem części w komplecie [Dust Cover Set, Forward Assist Knob, Systema Steel Pin Set]. SR16 M4 metal body:

 

 

SR16 M5 metal body:

 

 

M4 Marine metal body:

 

 

Duża część nowych pozycji w ofercie G&P to części oraz zestawy do replik WA. M5 RAS front set:

 

 

Zestawy frontów z granatnikiem M203 w wersji krótkiej i długiej do M4 oraz zestaw frontu M16A2 z granatnikiem M203.

 

 

 

 

Zestaw frontu z przednim chwytem do M16A2 WA.

 

 

Obok części wewnętrznych [np. stalowy sear] G&P oferuje również: akcesoria do replik M4 WA - chwyt pistoletowy typu storm grip w trzech wersjach kolorystycznych: piaskowej, oliwkowozielonej oraz czarnej. Jak również stalową lufę zewnętrzną 510mm do M16A2.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sledzikmaster 07.07.2008, h. 22:15 Sledzikmaster
powiem tyle: znowu emki Ale swoją drogą to te konwersje nawet ładne są. Mnie najbardziej zainteresował foregrip od M4 z granatnikiem long
lopez 07.07.2008, h. 22:17 lopez
wrrrr kolejne emki =.= moze cos do G36, P90, L85 ;/
slepy 07.07.2008, h. 22:26 slepy
Widze, że teraz nowa moda panuje wśród komentujących - a ściślej to tekst "znowu eMka" cieszy się powodzeniem
Kubaforge 07.07.2008, h. 22:38 Kubaforge
proponuję stworzyć bota do wpisywania komentarza "znowu emka"
c2aja 07.07.2008, h. 22:42 c2aja
O nie!! Znowu nie G36!! Znowu nie P90!! Znowu nie L85!! Znowu nie Kałach!! Znowu nie..... idt. itp.
zia 07.07.2008, h. 22:43 zia
oo, w końcu jakaś Mka
SoP-PeL 07.07.2008, h. 22:56 SoP-PeL
znowu Promant...
arch deluxe 07.07.2008, h. 23:32 arch deluxe
znowu news ;p
mieciu-saper 07.07.2008, h. 23:40 mieciu-saper
Znowu news znowu Promant znowu emka taki stanard ale wielki dzięki przynajmniej coś się dzieje aż miło wchodzić. Po za tym to całkiem ładne te newsy dzisiejsze
Panocek 07.07.2008, h. 23:50 Panocek
eMka jak eMka... To już jest trochę nudne.
-fronty z granatnikiem do e$1ki.
-znowu eMka - $12HB
-kolejne korpusy do - a jakże inaczej - e$1ek
-potem $14A1 od JG
-granatnik - oczywiście $179

Promant, że ci się jeszcze chce spamować newsami. Choć to może dobrze - jest co czytać.
Redgard 07.07.2008, h. 23:51 Redgard
Znowu news, znowu Promant, znowu emka - pierwsze przeczytać, drugiego pochwalić, a trzecie olać
xDaMiAnx 08.07.2008, h. 00:25 xDaMiAnx
o emka dawno nie było:D

hehe Promat Ciebie to trzeba pochwailić że Ci sie jeszcze nie znudziło:D:P
lopez 08.07.2008, h. 00:44 lopez
a moze zrobcie podzial newsow na emki...i reszte swiata xD...oczywiscie ten 2 bedzie pusty ;/
Aliant 08.07.2008, h. 07:33 Aliant
Ta atrapa amunicji do M249 coś za bardzo się świeci.
Mormaeglin 08.07.2008, h. 07:54 Mormaeglin
Proponuję zainstalować bota usuwającego komentarze zawierające zwrot "znowu".
Promant 08.07.2008, h. 08:18 Promant
Aż "radość" dupę ściska, jak się czyta tak mądre i merytoryczne komentarze. Szkoda, że G&P nie jest świadome ich treści, zapewne bardzo by się przejęli i natychmiast zmienili asortyment -
wprowadzając do produkcji, przeznaczone specjalnie na polski rynek, repliki bardzo rzadkiej broni typu amazońskie dmuchawki, masajskie włócznie i, oczywiście, śmiertelnie zabójcze bumerangi australijskich Aborygenów.

3 lata temu to był płacz: "czemu nie ma nowej emki?"
sieta 08.07.2008, h. 08:53 sieta
Te nieustanne marudzenia i narzekania wynikają chyba z jakichś kompleksów... Kupcie sobie chłopcy w końcu te M4/M16 i przestańcie zaśmiecać prawie każdy artykuł tym jęczeniem.
xasistis 08.07.2008, h. 09:17 xasistis
Promant - nie przejmuj się.
News bez e$1ki to żaden news
choisen 08.07.2008, h. 09:35 choisen
Ech. Dwie litery: Z.M.

A tan na serio, to ciekaw jestem, ile jeszcze body do, a jakże eMki, zrobią jeszcze producenci...
Robnok 08.07.2008, h. 10:11 Robnok
Jak się chłopaki wkurzą (wcale bym sie nie zdziwił) i przestana pisać jakiekolwiek newsy to dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów. Proponuje wszystkim, którzy narzekają zgłosić sie do redakcji i pisać posty o "nieEmkach". A póki co to pie***cie się w łeb i nie piszcie nic nie znaczących komentów typu "znowu..."
Manyu 08.07.2008, h. 11:18 Manyu
Faktycznie producenci nudza nonstop tym samym (ale to niewina Promata przeciez...) na zmiane a jest przeciez tyle innych wspanialych broni... np snajperka Walther WA 2000... Ale znowu jak cos innego niz eMka lub Kalach wyjdzie jest cholernie drogie i co tu poradzic....
lopez 08.07.2008, h. 12:27 lopez
tylko popatrzcie z 2 strony...ktoś ma emke- części na rynku jest od ch... i jeszcze troche co 2 to lepsza i tańsza a użytkownicy owych emek maja w czym wybierać, w każdy sposób mogą je tuningować i zmieniać... chwytów przednich do emek jest tyle ze jak by położyć jeden obok drugiego to otoczyłyby cala kule ziemska 3 razy... no nic trudno M16,M4,M i M i M tyle jest tego są tak popularne i tak wielu ludzi ich używa je mamy wyścig zbrojeń i wyścig o kieszeń graczy....
teraz ktoś kto ma np hmmm P90... i na rynku znajdziemy jakieś 2 magazynki...yyy wysoka szynę montażową...nic więcej mi w oko nei wpadło... do tego rynek polski jest tak pusty ze nie ma towarów w sklepach na polkach z części zamiennych leży ciągle to samo... w US mamy długi chwyt przedni do G36...jest on banalnie tani ale komu sie chce zamawiać towar z ameryki??? a w Polsce znajdziemy tylko chwyt za 300zl i do tego G&P...
później rodzą sie teksty: znowu emka, znowu coś do emki.... dobra fajnie...emki super... As sie rozwija firmy starają sie uderzyć w główny punk airsoftowców czyli emki... patrząc na dzisiejszy rynek top możemy kupić np M4od JG i zmienić w niej wszystko na G&P, czy na cześci innej firmy i robimy z niej SPR czy M16...a kupując np takie G36 od JG czy zmienimy wszystsko na CA ??? lub jeśli ktoś ma mniejszy portfel to chce tańszy cenowo a niekoniecznie jakościowo ...

co do niusów to ja nic nie mam...dobrze a nawet bardzo dobrze ze na rynku airsoftowym coś sie dzieje ze ten sport sie rozwija tylko szkoda ze w stronę emek xD... ja osobiście nic nie mam do emek i do ich wałścicieli ale zrozumcie ze są tez inne repliki... xD

Tam ktoś jeszcze na Promata wjechał... Promat robi co robi on tych części nie produkuje wiec nie wiem w czym problem??? w tym że niusy wrzuca? pff zal.pl
HateMe 08.07.2008, h. 12:31 HateMe
A mnie się tam news nie podoba, bo nie ma info o body z oznaczeniami AR-15 i bez forward assista do eMek WA.
men3L 08.07.2008, h. 20:33 men3L
Czy ktoś rozważał zamknięcie możliwości pisania komentarzy w newsach?
Lub przynajmniej mały przesiew merytoryczny, są takie strony, w których koment musi być pi-razy-drzwi zaakceptowany przez admina.

Przykrość człowieka bierze jak widzi jaka banda kretynów spamuje na wmasgu -_-
Promant 08.07.2008, h. 20:52 Promant
Ptaszki ćwierkały, że miecz Demoklesa wisi nad komentami i pewnie jakiś nowy system weryfikacji w końcu przejedzie jak walec.
c2aja 08.07.2008, h. 22:48 c2aja
Ale komu przeszkadzają komentarze??!! Nawet te z "znowu emka". Większość sie po prostu nabija a paru kolesi bluzga bo nie ma poczucia humoru. Komuś się komentarze nie podobają to niech nie czyta i po sprawie. A najlepiej niech newsów o emkach w ogóle nie czyta i......... po sprawie;P Qrcze mam m14 ebr i też mogę troszkę po marudzić, bo wcale tak dużo części do niej nie ma:(
Dudi 09.07.2008, h. 01:52 Dudi
Promant, DAmoklesa...
Promant 09.07.2008, h. 09:23 Promant
Jeden pies jakiego "moklesa" ciachnie i wyrówna.

BTW
Nikt nie pisał, że komentarze będą zlikwidowane, więc nie ma powodu od razu z nerwów popuszczać w rajtuzy.
men3L 09.07.2008, h. 15:35 men3L
%)
Ciekaw jestem co można zmienić w P90, w m14 i w innych nie M4/M16?
Kałachy już sprofanowano, czekacie na więcej?
O ile mnie pamięć nie myli kiedyś był jakiś obleśny front ras do P90 - nie sprzedał się.
Do Giet też były zestawy risów, czy też dalej są, nie interesuje mnie to, jakoś nikt ich nie używa, bądź używa sporadycznie.
Po jakiego wafla komuś w P90, G36 itd body z innymi oznaczeniami, inny grip czy miliard szyn ris? Jak ktoś chce sobie odpicować gnata niech kupuje emke, i po kłopocie. Na rynku, gdzie jest zbyt na M4/M16 (czytaj Żółtasy, nie obrażając nikogo) produkuje się również akcesoria do tejże broni. A druga sprawa że te części idą również na rynek Zachodni to inna bajka. I wasze narzekania, że nie ma tego owego i srawego do waszego gnata nikogo na wschodzie nie wzruszą, bo nie opłaca otwierać się linii produkcyjnej dla 1000 sztuk jakiegoś badziedziewia, które może się nie sprzedać. Tak więc nie dziwcie się, że pojawiające się markowe zestawy risów, tu przykład do G36 kosztuje ponad 3-4 stówy.

P.
lopez 09.07.2008, h. 19:34 lopez