Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje rynkowe

Aktualności, 07.07.2008, h. 11:43, dodał: Promant
23

Producent udostępnił już zdjęcia kompletnej repliki M2HB Nitro czyli cal.50. Laylax wyprodukował kolbę składaną do AK74MN TM. Chińskie miniaturki pistoletów na RSOV.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadana w jednym z poprzednich news'ów replika amerykańskiego ciężkiego km cal.50, czyli M2HB NITRO firmy Airsharp trafia do sprzedaży z elektrycznym magazynkiem box o pojemności 15000BB.

 

 

 

Cena: 925USD. Polimerowe korpusy repliki wykonano na maszynach CNC. Poniższe zdjęcia prezentują szczegóły wyglądu repliki oraz gearbox'a. Replika w pierwszej wersji posiadała GB M14 G&G, o prędkości wylotowej 400fps. Obecnie jest to M249 A&K. Prędkość wylotowa identyczna. Lufa wewnętrzna: precyzyjna.

 

 

 

 

Laylax wypuszcza na rynek kolejną część do repliki AK74MN Tokyo Marui. Jest to skaładana kolba typu AIMS.

 

 

Jeśli ktoś potrzebuje gustownej ozdoby na biurko, przycisku do papieru albo zwyczajnie: nie ma już miejsca na pełnowymiarowe repliki broni - może w sklepie RSOV zakupić miniaturki full metal pistoletów Desert Eagle oraz Beretta, w cenie ok. 5 funtów.

 

 

 

Realistyczne rozkładanie. W komplecie miniaturowe atrapy amunicji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.air-sharp.com

www.airsoft-news.eu

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cement 07.07.2008, h. 12:44 Cement
gearbox od minimi jest naprawdę porządnie wykonany, co daje możliwość upa.
Ale niestety albo stety broń praktycznie wcale nie mobilna za to idealna do obstawienia jakiegoś umocnienia.... chociaż sprawnie działająca sekcja maszynowa powinna dość łatwo poradzić sobie z przetransportowaniem i ponownym rozstawieniem KMa


Zdobywanie gniazda KM... ehh już czuje ten smaczek
loyle 07.07.2008, h. 12:55 loyle
zrobić taczanke można =P ale zamiast konia rower xD byłby hardkor... ale zawsze można właśnie na taczkę albo cuś zamontować... ale większy problem to cena chyba =P
Shadus 07.07.2008, h. 12:55 Shadus
No cudnie wygląda ten Browning Ciekawe czy ktoś go do nas sprowadzi i ile będzie kosztował
A ja bym sobie chętnie sprawił taką mini Berette Może też ktoś sprowadzi albo będzie zamawiał ?
Panocek 07.07.2008, h. 12:56 Panocek
Tylko czemu korpus z plastiku? Mogliby dodać coś co by dało charakterystyczny odgłos pukawki.

No i tylko 15kilo kulków w magu.
McGiver 07.07.2008, h. 13:16 McGiver
No tak kulków maławo. Nie podoba mi sie ten wężyk, mogliby go jakoś ładniej obudować, np. w atrapę pasa amunicyjnego...
Hornet 07.07.2008, h. 13:22 Hornet
To teraz wystarczy dokupić do tej 50'tki HUMMVE i ładny komplecik będzie
Cement 07.07.2008, h. 13:36 Cement
McGiver@

"Nie podoba mi sie ten wężyk, mogliby go jakoś ładniej obudować, np. w atrapę pasa amunicyjnego..."

To chyba żaden problem. Ja u siebie w m249 pod taśmą ukryłem i wężyk i kable(prąd w box-ie)

Ale racja bo mi ten "wężyk-sprężynka" też się rzuci w oczy..... a daleko mi do estety
lopez 07.07.2008, h. 14:25 lopez
w tym KM jest precka?... ehem...pierwsza rzecz do wymiany bo na kulkach sie zbankrutuje ^^
Gogin 07.07.2008, h. 14:29 Gogin
SkonfU - pestki czy P&J dają radę w preckach bez problemu, wiem bo sam używam, kilkadziesiąt tys. przebiegu na KM Headzie 6.04 i żadnej zacinki, więc nikt nie zbankrutuje .
lopez 07.07.2008, h. 14:36 lopez
Pestki sa puste w srodku... i jakos mnie nie ciagnie do tego zeby je uzywac..no ale...
PeePee 07.07.2008, h. 15:03 PeePee
Strasznie plasticznie to M2 wygląda.
Gogin 07.07.2008, h. 15:17 Gogin
SkonfU - a widzisz P&J dają lepie radę niz Blastery, a podobnie jak G&G. 15 tys w KM Headzie i zero zacinek, to taki mały OT z mojej strony
Yngoth 07.07.2008, h. 18:08 Yngoth
Wow! Ja chcę te miniaturki!
men3L 07.07.2008, h. 18:15 men3L
Fajnie, P&J i Pesty lepsze od Blasterów.

Świat zdziwaczał.
lemonzawodowiec 07.07.2008, h. 20:26 lemonzawodowiec
@ Cement

To weź pan wykombinuj taśmę z .50-tkami.
Gogin 07.07.2008, h. 21:02 Gogin
men3L - chyba wrzucę jakieś testy na forum, bo widzę, że mało kto w to wierzy, a znając życie co inteligentniejsi i tak powiedzą, że to reklama ehh...

PS. Nie powiedziałem, że Pestki są lepsze od Blasterów...
Leo_111 07.07.2008, h. 22:40 Leo_111
zaloze sie ze ten wezyk to kiepskie rozwiazanie ,mozliwe ze bedzie sie zacinac...a nikt nie lubi jak mu sie kulka z farba w hop upie rozmywa ,ale raczej nie ma co sie martwic bo repliki pewnie nigdy na w realu na oczy nie zobacze
Promant 07.07.2008, h. 22:52 Promant
$3

Jakoś nie widać żeby się "wężyk zacinał"...
helgrind 07.07.2008, h. 22:57 helgrind
Znowu eMka ^.^
kazik_ 07.07.2008, h. 23:06 kazik_
hel - ty internetowy trollu
helgrind 07.07.2008, h. 23:28 helgrind
Idź stąd bo straszysz małe dzieci tak jak Szczepi
Cement 08.07.2008, h. 02:29 Cement
lemonzawodowiec@

Wystarczy poszukać troszeczkę
Co prawda nie znalazłem taśmy ale trzeba śledzić takie miejsca....
$3

Jak gdzieś "wymodzę" dam linka

Ale przyznaje rebus jest czy uda się do .50tki dorwać.
Trzeba by przeszukać fora reko.
lemonzawodowiec 08.07.2008, h. 09:38 lemonzawodowiec
Hehe, ammoskrzynka trochę się różni od samej amunicji . Właśnie o to tutaj chodzi, że niełatwo jest znaleźć takie naboje, a tym bardziej taśmę z takowymi.

Niestety samej amunicji tam nie znalazłem, ale na zlocie w Darłowie można było kupić... M2HB (w przeciwieństwie to tego Air Sharpa był cały (pomijam rękojeści zwane rączkami) metalowy) za 2500 PLN. Myśle, że cena niewygórowana, jak na ładnie obrobiony wielki kawał metalu. Wrażenie robi niesamowite, ba, w rzeczywistości wydaje się być znacznie większy, niż na zdjęciach.

Tutaj macie jego fotkę, którą mu zrobiłem podczas w/w zlotu:
$3