Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pretty in Pink, czyli coś dla Pań

Aktualności, 06.07.2008, h. 14:50, dodał: Promant
101

Powoli i niezauważalnie kolor różowy opanował męski świat. Wpełzł na korpusy broni i jej replik, a nawet, o zgrozo, zaplamił kamuflaż mundurów. Czy to nowa technika oddziaływania na podświadomość, czy tylko moda - czas pokaże.



 

 

 

 

 

 

 

Lato, wakacje, czas wypoczynku i przemyśleń, no i ogórkowy sezon na news'y. ;) Ale kolor różowy nie próżnuje. Doszło do tego, że nawet miłośnicy broni historycznej mogą już znaleźć różowego mosina.

 

 

Nasze Panie strzelają, więc nie tylko w broni ostrej kolor różowy staje się modny. Zarówno broń, jak customowe repliki do airsoft'u pojawiają się coraz cześciej w nietypowych wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

 

Lecz górą róż, we wszelkich konfiguracjach.

 

 

 

Wiadomo: jak urodzi się chłopiec to kolor niebieski, jak dziewczynka to różowy. I broń boziu różowe dla chłopca, bo jeszcze dziwny wyrośnie. Ale czy na pewno to tylko dla Pań? Na upartego można mieć nawet różowawy miejscami mundur.

 

 

Albo P90. [Przypomina się od razu P90 Bunny z naszego podwórka ;)]

 

 

Oczywiście moda przyszła z Azji. W dużej mierze za sprawą małego koteczka, który już ponad 30 lat podbija serca Japończyków i Koreańczyków swoimi przygodami w kreskówkach i grach komputerowych.

 

 

 

 

Hello Kitty rządzi i moda rozprzestrzenia się jak zaraza. Dziś trudno już znaleźć typ broni lub repliki, której by tak nie upiększono.

 

 

 

 

 

 

 

Żeby jednak nie było, że Azjaci są dziwni. Wystarczy rzucić beretem przez ocean i mamy modę na camo patriotyczne.

 

 

Można także zmienić bohatera. Nietoperz czy kotek, albo Atomówki - w końcu: co za różnica?

 

 

 

W sumie nie wiadomo co dziwniejsze: malowanie broni na różowo czy ozdabianie jej flagą narodową. Co kto lubi. Przeciętny miłośnik airsoft'u pozostanie zapewne tradycjonalistą. Ale, z drugiej strony, nie ma nic bardziej sexy niż dziewczyna z bronią. [Nawet różową.] :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dziadek71 06.07.2008, h. 15:37 Dziadek71
Bochater*.


Ogólnie tekst jest super, świetny news.
Borol 06.07.2008, h. 15:40 Borol
jezu............
ma little pony mnie rozwalilo....ten ogon,heh...

ale ten biznes przecież nie jest tak opłacalny. "dziewczynek" w asg mało,a nikt z "nas" nie kupi tego,choćby ze względu kamuflażu.Więc PO CO?
Panocek 06.07.2008, h. 15:41 Panocek
Jesli nie wiadomo po co, to pewnie dla lansu
Promant 06.07.2008, h. 15:42 Promant
U nas to dziwne, ale w Japonii to codzienność.
chojrak_89 06.07.2008, h. 15:42 chojrak_89
to jest chore...
Krysiek 06.07.2008, h. 15:43 Krysiek
A potem się dziwią że żołnierze giną bo broń została zauważona.
Promant 06.07.2008, h. 15:46 Promant
AlamoHT 06.07.2008, h. 15:46 AlamoHT
Mordercy i tyle.. ;( .. Ale ten AK .. boże .. biedak.
Cavern 06.07.2008, h. 15:52 Cavern
I tak ten różowawy miejscami mundur bije wszystko na głowę ;]
Broń to jeszcze ujdzie ale mundur... ;|
Kamzi_909 06.07.2008, h. 15:54 Kamzi_909
Hehe, ale tego ZATRZĘSIENIE , ale ciekawe co z desertem .50
kargo12 06.07.2008, h. 15:56 kargo12
chore ale śmieszne
zombie_snake 06.07.2008, h. 15:57 zombie_snake
Powiem tak... Amerykańce mają nie pokolei pod czachą, ale azjaci nasrane do granic możliwości. Nic więc dziwnego, że profanują repliki^^ Założe się, że jakby japończykowi powiedziec, że jego różowa replika jest ble to by zaczął do nas strzelac. Ot prawa mody ^^
Czekam na repliki w stylu Arkadiusa
zubrY 06.07.2008, h. 15:57 zubrY
To może w alternatywie Polacy zrobią repliki z teletubisiami ;] ?
Levy 06.07.2008, h. 16:00 Levy
Oczywiście super news Promant rozruszałes główną stronę WMASG tą masą artykułów....wielki szacun dla Ciebie!!!!!!

A najbardziej...przypadło mi do gustu jakoś to ostatnie zdjęcie


Pozdrawiam,
Levy.
Guest (ID:6452) 06.07.2008, h. 16:25 Guest (ID:6452)
może ktoś zarzucić linkiem do naszego, rodzimego P90 Bunny? Nie moge znalesc...
jan_kreczman 06.07.2008, h. 16:29 jan_kreczman
To jest profanacja!
Promant 06.07.2008, h. 16:36 Promant
Kiedyś były fotki na forum, ale nie pamiętam, kto tego P90 Bunny zrobił.

A Polacy nie mają nic do teletubisiów, prędzej już jakiś Reksio albo Uszatek.

BTW
Levy:
to jest antynews ale moda trwa i nikt nie zaprzeczy...

Ostatnie zdjęcie to powrót do normalności.
Schaboszczak 06.07.2008, h. 16:43 Schaboszczak
zombie snake- nie jesteś lepszy od Azjatów wstawiając te zaje..ne, mangowe "^^" w tekście, więc się zastanów. Poza tym gdyby nie ci Azjaci, najpewniej byś nigdy nie zabawił się w airsoft- radzę zapoznać się trochę z historią tego wspaniałego hobby, tak żebyś przynajmniej nie strzelał takich gaf. A to, że mają dużo dystansu do siebie i do tego co robią to tylko ich plus. Jakby nie było- rynek się rozwija ! Pozdrawiam!
Gogin 06.07.2008, h. 17:04 Gogin
Różowe eM-ki oto ich prawdziwe oblicze :], no i zbezcześcili P90 ;(
cfaniak1 06.07.2008, h. 17:06 cfaniak1
uffff...kamien z serca... nie ruszyli MP5-tek
ShikamaruNara 06.07.2008, h. 17:09 ShikamaruNara
Hehe^^
Śmieszne to nawet fajny pomysł xP
...no ale kto co lubi :]
head-shot 06.07.2008, h. 17:10 head-shot
TO jest straszne zwłaszcza ten AK na HK416 można przymknąć oko ale reszta o my gosh:) gdybym takie cóś zobaczył na strzelance to bym padł ze śmiechu japonia nie przestanie zadziwiać to dosłownie hiroshima i nagasaki w jednym ale news i tak fajny
slipknotyk 06.07.2008, h. 17:30 slipknotyk
pink repliki dla ludzi mających ,,MATRIX,, w głowie nie ubliżając filmowi....japońce to wariaci chyba dlatego BóG zesłał ich na wyspę by nie pozarażali innych no cóż nie udało się..jedyne miejsce jakie mi przychodzi do głowy by wykorzystać ten rodzaj ,,camo,, to hmmm hipermarket biedronka alb coś w tym stylu przecież tak tam kolorowo o LOL.
WoKo 06.07.2008, h. 17:33 WoKo
Lechu2K 06.07.2008, h. 17:34 Lechu2K
"cfaniak1

uffff...kamien z serca... nie ruszyli MP5-tek icon_biggrin.gif"


Jesteś tego pewien ????
$3

Japończyki nie oszczędzili nawet klasyki jak 1911
$3
Guest (ID:6452) 06.07.2008, h. 18:20 Guest (ID:6452)
Jesli to jest klasyczne 1911 to ja jestem różowy.
loyle 06.07.2008, h. 18:25 loyle
ee tam... glock mi się nawet podoba =P ale bardzije by mi podszedł taki "czarno czerwony" =]
Sakaal 06.07.2008, h. 18:29 Sakaal
hehehehe nie no, co oni zrobili - może jeszcze w zestawie dadzą podpaski hehehe na widok takiej giwery trudno powstrzymać się od śmiechu, a w tym czasie właścicielka wpakuje ci serie hmm ma to jakiś sens <żart> hehehehehe
ale racja, kobieta z bronią to miodzio widok
Gogin 06.07.2008, h. 18:34 Gogin
Podpaski gratis, a replika strzela tamponami 6 mm ?
tank 06.07.2008, h. 18:43 tank
Zacznijmy chodować różowe drzewa, to może to "camo" się przyda do czegoś... albo i nie
Spirit 06.07.2008, h. 18:44 Spirit
P90 Bunny to wymysł maxa o ile dobrze pamiętam
sienio 06.07.2008, h. 18:47 sienio
"RÓdŻOWE" P90.... lol ja leże

No i ten chłopek w "RÓdŻOWYM" mundurze.... LOL xD
JedyKnight 06.07.2008, h. 19:08 JedyKnight
Ostatnio moi kumple widzieli dziewczyne w Poznaniu (podajrze na rynku) z różową emka Hello Kity na plecach.
Za jakiś czas to z normalnych broni będziemy się śmiać a takie to będzie norma, żart oczywiście, ale spójrzmy na to z tej storny, kto nie chciał mieć broni wyjątkowej i nie poetarzalnej. Przynajmniej kolorystyką byłaby nie powtarzalna:D
Xie 06.07.2008, h. 19:23 Xie
Ha.... wiedzialam, wiedzialam
Pikne hehehehehe
Chyba juz gdzies pisalam, ale u nas do niektorych replik dolaczony jest woreczek kulek - tyle ze rozowych
Kondor220V 06.07.2008, h. 19:37 Kondor220V
Ta broń na ostatnim zdjęciu ta jakaś multihybryda chyba... Profanacja profanację goni.
crogool 06.07.2008, h. 19:47 crogool
Próbuję, z przymrużeniem oka czytać komentarze mówiące o profanacji, powaleniu itd. ale obawiam się, że Autorzy wypowiadają się całkiem serio. Zatem pytanie- co jest dziwniejsze: zabawka w kolorze różowym czy przekonanie, że "moja zabawka" jest prawdziwsza niż ja sam...?
Więcej luzu Twardziele
... i żeby nie być gołosłownym:
róż nie jest moim kolorem ale dumam nad twórczym połączeniem "kałasza" i pluszowego misia.
lemonzawodowiec 06.07.2008, h. 19:48 lemonzawodowiec
Nie rozumiem, co jest dziwnego w różowych replikach czy różowym mundurze. Przecież Japonia to kraj kwitnącej wiśni .
xasistis 06.07.2008, h. 19:54 xasistis
Dokładnie. W końcu niby od czego jest skrót HK skad wędruje do nas większość zabawek? Że niby od Hong Kong'u?

Wiedziałem, że jeszcze czegośmi brakuje. Nokto HelloKitty. Yess, yess, yesss!
Darooo 06.07.2008, h. 20:00 Darooo
"W końcu niby od czego jest skrót HK skad wędruje do nas większość zabawek?"

A może to skrót od Hello Kitty właśnie?
Jackall37 06.07.2008, h. 20:11 Jackall37
AKM KAPITANA BOMBY TO JEST TO !!!!!

zabierać się do roboty, pokonamy kota !!!
lemonzawodowiec 06.07.2008, h. 20:16 lemonzawodowiec
Aaaaaa!!!! Palce ze spustów!!!!!
cziman 06.07.2008, h. 20:18 cziman
A kiedy przyjdzie kolej na "My Little Beryl"? Albo różowy nóż szturmowy?

Z kolegą crogoolem muszę się zgodzić. Niektórzy zapominają że nie mają broni tylko drogą zabawkę na kulki.

noah 06.07.2008, h. 20:25 noah
Hello Kitty!

Ale można też subtelniej. Tak wygląda kotek na mojej kolbie:

$3
Walter E. Kurtz 06.07.2008, h. 20:25 Walter E. Kurtz
@Xie: No cóż niektórzy producenci po prostu lecą w kulki
loyle 06.07.2008, h. 20:25 loyle
a ja mam pytanie: co to za pistolecik ten w pudełku z kruciutką lufą?? bo wygląda ciekawie... =P
Promant 06.07.2008, h. 20:55 Promant
Masz problem z przeczytaniem oznaczeń?
Gogin 06.07.2008, h. 21:09 Gogin
Nie zbezcześcili M870, jest fajnie Miałbym koszmary gdybym zobaczył 870'tkę z rożową kolbą, czółenkiem i HK na body, a swoją drogą Promant szkoda, że tylko do sierpnia będziesz nas zadowalał news'ami .
Sakaal 06.07.2008, h. 21:11 Sakaal
crogol ja pisałem na temat ostrych "zabawek" które też są przedstawione na zdjęciach dla mnie to takie robienie laleczki barbie ze swojej giwery ale co tam każdy ma swój gust
radzio2k 06.07.2008, h. 21:13 radzio2k
ale żadnego RKM'u chyba nie zbezcześcili?
Wolfi 06.07.2008, h. 21:22 Wolfi
Różowy kamuflaż może być użyteczny. Gdyby pomalować na różowo ostrą broń - można by z nią przejśc przez miasto, a ludzie myśleliby że to jakaś zabawka.
7.62 06.07.2008, h. 21:53 7.62
OWN3D!
Promant 06.07.2008, h. 21:57 Promant
W CQB może być i różowa giwera, nie robi różnicy.

BTW
Gogin: nigdy nie wiadomo, a nuż dłużej.
wojtekk8 06.07.2008, h. 22:00 wojtekk8
WItam,
zauwazyc trzeba, ze nie wszystkie zdjecia prezentuja repliki ostrych odpowiednikow, ale rowniez bron palna jak chociazby 7 zdjecie od dolu. Jest to karabinek ze stanu Kalifornia - gdzie prawo zakazuje posiadania broni szturmowej - stad chwyt zintegrowany z kolba. Kolor jest rowniez jedna z form oswojenia dzieci glownie dziewczynek z bronia palna w USA - gdzie tradycja posiadania broni jest dosc znaczna.
Oczywiscie kolor rozowy od razu rowniez sprawia, ze bron tak pomalowana nie jest juz zwego rodzaju bronia szturmowa - taki kruczek prawny

Roznie zdjecia wlasnie tego rodzaju oraz o wiele lepsze mozna znalezc na www.a-human-right.com

Pozdro
dwoik 06.07.2008, h. 22:01 dwoik
ALE PASZTET !
mimek 06.07.2008, h. 22:08 mimek
dwoik w temacie nie chodzi o panienke:)) od tych kolorow kreci mi sie w glowie co za paskudne gu....no!!!
szymon91 06.07.2008, h. 22:10 szymon91
A tak ogólnie to co to za giwerka na ostatnim zdjęciu? (nie chodzi mi o kobiete jc )
WojteQ 06.07.2008, h. 22:10 WojteQ
Dobze maskuje sie w burdelu
vonmarxx 06.07.2008, h. 22:17 vonmarxx
to jest eee, chyba vsr, z frontem i magiem od ak-47 i kolbą od pdw - czyli wielofunkcyjny szturmowy automatyczny karabin snajperski w wersji cqb:)

ps: dobiły mnie te foty, ciekawe kto wpadł na pomysł żeby z rasowych męskich zabawek robić jakieś pokemony...
Promant 06.07.2008, h. 22:18 Promant
Giwera to SKS.
slipknotyk 06.07.2008, h. 22:31 slipknotyk
ludzie powariowali tak jak pisałem wcześniej tylko japońce mogli to zrobić nie ubliżając nikomu ja osobiście wstydził bym sie powiesić to na ścianie nawet w piwnicy również w trosce o szczury pałętające sie tam gdyż nawet one mogły by paść ze śmiechu lub przerażenia na widok tak bijącego po oczach różu ale to tylko moje skromne zdanie na koniec dodam że fani teletubisiów powinni być zachwyceni bo zamiast torebki mogli by nosić takie np różowiutkie m16 super lans na mieście a widok przechodniów bezcenny.
k_p 06.07.2008, h. 22:33 k_p
APAGE!!!
dzanas 06.07.2008, h. 22:38 dzanas
O M G :/ no comment .........
szymon91 06.07.2008, h. 22:45 szymon91
Dla mnie to japońce mogłyby by pomyśleć nad np. nowym SWD a nie marnować czas na taki różowy szit...
graber89 06.07.2008, h. 22:48 graber89
dobrze że karabinów maszynowych nie ruszyli bo wstyd się chować przed gradem kulek wystrzelonych z np. różowego m249, zresztą nie wyobrażam sobie jak by taka replika wyglądała...
WojteQ 06.07.2008, h. 22:51 WojteQ
Czy mi sie wydaje czy w tym różowym P90 sa żółte kulki.... o.0
profesjonalisci...
slipknotyk 06.07.2008, h. 22:52 slipknotyk
tak jak w tej piosence było teletubiś p...ł to tak ludzie nie związani z asg na widok tego czegoś stwierdzili by to samo co autorzy tej piosenki o teletubisiach w odniesieniu do graczy daj boże żeby tak nie było przynajmniej w naszym jakże dziwnym kraju
oldas 06.07.2008, h. 22:55 oldas
ej ej ... glock jest zrobiony calkiem ze smakiem
Gogin 06.07.2008, h. 23:09 Gogin
WojteQ - tam widać podstawę/denko(???) atrap łusek, a nie kulki . Takiego poruszenia w komentowaniu nie widziałem od info o SWD AEG'u RS'a...
zmora 06.07.2008, h. 23:14 zmora
$3
$3
$3
$3
$3
najmarniejszy 07.07.2008, h. 08:19 najmarniejszy
Tragedia
frozenfish 07.07.2008, h. 09:22 frozenfish
Ciekawe czy ktokolwiek to kupi... Mamy w airsofcie homoseksualistów??
Promant 07.07.2008, h. 09:41 Promant
Frozenfish:
w tytule jest "coś dla Pań". Nie tylko mężczyźni bawią się w airsoft.
Piok 07.07.2008, h. 09:50 Piok
Dawno temu obiecałem sobie, że w trosce o swoje nerwy i psychikę nie będę czytał komentarzy użytkowników na większych, popularnych portalach internetowych.
Do do tej listy dorzucam od dziś wmasg.
Wint 07.07.2008, h. 10:10 Wint
I może jeszcze świetnie maskują ?
lemonzawodowiec 07.07.2008, h. 10:22 lemonzawodowiec
Gogin, WojteQ - prawda może was porazić, ale w tym P90 są kulki i to na dodatek białe .
Yuber 07.07.2008, h. 10:34 Yuber
Ten kolega z Azji mnie dobił na grejtowy karabinek...

Musimy założyć Międzynarodową Organizację Zwalczającą Róż w Airsofcie- bo jak nie powstrzymamy tego "zła" to nie obrócimy sie jak nasze auta będą różowe, jak spodnie będą różowe, jak prezydent będzie miał różowego kota...

WojteQ 07.07.2008, h. 16:34 WojteQ
I tak najbardziej mnie dobił AK 47 i jeszcze ta kolba...
Schaboszczak 07.07.2008, h. 18:38 Schaboszczak
Dziwi mnie to poruszenie... Nie dziwiłoby mnie gdyby na rynku były TYLKO różowe repliki, gdyby to było wymagane przez prawo, ale większość ludzi tutaj sapie "profanacja! profanacja!", a zastanawia mnie co by sobie pomyślał Kalashnikov widząc dzisiaj plastikowe zabawki, strzelające na 40 metrów białymi kuleczkami, imitujące dzieło jego życia... Niektórym przydałby się powrót do rzeczywistości.
Cichy1992 07.07.2008, h. 18:46 Cichy1992
WG. MNIE DZIEWCZYNY NIE POWINNY ZAJMOWAć SIę TAKIMI SPORTAMI!!!!
WINNY GTRZYMAć SIę SWOICH ZAKUPóW I INNYCH PIERół !!!!!!
maycin 07.07.2008, h. 18:52 maycin
$3

Znacznie znacznie więcej
Szkodnik 07.07.2008, h. 18:58 Szkodnik
@Cichy1992
"Te, a w doma wszyscy zdrowi!?"
Jantas 07.07.2008, h. 19:00 Jantas
"WG. MNIE DZIEWCZYNY NIE POWINNY ZAJMOWAć SIę TAKIMI SPORTAMI!!!!
WINNY GTRZYMAć SIę SWOICH ZAKUPóW I INNYCH PIERół !!!!!!"

Toś mnie rozbawił Cichy1992
Redgard 07.07.2008, h. 19:21 Redgard
A całe to zainteresowanie: 'chore,ale fajne/nic mnie już nie zdziwi/MP5 nie spaskudzili /czy to dla homosiów?/mordercy!/profanacja!/biedny kałasz...itede, itepe bla bla bla - tylko dlatego, że kawałki metali są pokryte tworzywem, które odbija światło o takiej, a nie innej długości fali
lemonzawodowiec 07.07.2008, h. 20:20 lemonzawodowiec
Schaboszczak - nie wiem, co sobie myśli Kałasznikow (chyba o niego Ci chodzi, Kalashnikowa nie znam), ale na premierze AK CyberGuna był uśmiechnięty od ucha do ucha .

EDIT

Tak! Dobijmy do 100 komentarzy! Damy radę!
mate_ogr 07.07.2008, h. 20:29 mate_ogr
"Cichy1992
07-07-2008, 18:46

WG. MNIE DZIEWCZYNY NIE POWINNY ZAJMOWAć SIę TAKIMI SPORTAMI!!!!
WINNY GTRZYMAć SIę SWOICH ZAKUPóW I INNYCH PIERół !!!!!!"

Coś mi się zdaje, że kolega zatrzymał się w wieku, w którym biegał po piaskownicy i krzyczał aby Zosia się wynosiła bo z dziewczynami się nie bawimy.

Nie mają Wacka?
plastyfikator 07.07.2008, h. 21:07 plastyfikator
kiedy pierwszy raz zobaczyłem M'kę "hello kitty" najpierw się zdziwiłem, następnie stwierdziłem że kładę na to lachę. Ale teraz kiedy się zastanowiłem - nie jest to nic innego jak chwyt rynkowy. Ktoś wpadł na pomysł, że jeśli odmalują karabin na różowo i wrzucą na niego kucyka czy kotka, to sprzedadzą go małej dziewczynce, chłopcu w różowym sweterku i całej gamie klientów, którym zimna czarna stal wydaje się niezbyt "przytulna". A że ktoś powie że "to chore" albo że to "perwersja" - tym lepiej. Idealna reklama.
poldeck 07.07.2008, h. 21:37 poldeck
Jestem twardym "Uberprocommando" i wypowiem swoje zdanie:
Hello Kitty jest najcudowniejszą rzeczą jaką w życiu widziałem!
Tuksiak 07.07.2008, h. 23:27 Tuksiak
E tam, Ci co mają jakieś "onse" to się w ogóle nie potrafią bawić, a dla mnie i tak Japonka z P90 wygrała. Ech tej broni, czy repliki nic nie jest w stanie spaskudzić. . Ślicznie jej nawet w różu (oczywiście P90, nie Japonce ).
Redgard 07.07.2008, h. 23:55 Redgard
Coś mało komentarzy... Jak będzie więcej niż tu: $3 to git
GUGi 08.07.2008, h. 11:52 GUGi
ale różowy kolor jest zawalisty na noc, bo pochłania światło. W nocy jest lepszy niż zielony, albo czarny Przeca SAS podczas pustynnej burzy malował swoje WW2 na różowo ;>
Darg 09.07.2008, h. 18:04 Darg
Chińczyk w różowawym camo, z petem i różowym XM8 rządzi xF
domij96 11.07.2008, h. 13:45 domij96
Drag ten chińczyk jest żałosny
TUZIOL 11.07.2008, h. 18:21 TUZIOL
Swiat sie chyba konczy... :/
Sariel 12.07.2008, h. 00:06 Sariel
To w ostatnim zdjęciu to beryl... a beryli nie produkują seryjnie do asg....

Czy ja jestem fanatykiem ?
GUGi 13.07.2008, h. 18:50 GUGi
Sariel wiesz w ogóle jak wygląda beryl ? to mi nie przypomina kałacha, a co dopiero beryla
generalsimus 18.07.2008, h. 21:38 generalsimus
Najlepsze w tym artykule jest ostatnie zdjęcie. Ponieważ jest na nim kobieta i normalny karabin, a nie jakieś g*wno rożowe
CIN3K 19.07.2008, h. 22:44 CIN3K
nawet mi sie podoba to p90
3mielu 11.10.2008, h. 19:05 3mielu
czy ten świat spada na psy ?.....Chyba różowe psy
3mielu 11.10.2008, h. 19:08 3mielu
dobrze że nie ruszyli PSG1
HeadcrushCZ 10.12.2008, h. 17:40 HeadcrushCZ
przepraszam, ale czy jak napisze:

"ło żesz w kur** jeża ja was nie kur** pierkur**dole jeb**** w du** laciem!! xO"

byłoby bardzo nie na miejscu?
jeśli moderatorzy uznają że niestety tak to nie napisze;)