Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości VFC w ofercie SpecShop

Aktualności, 04.07.2008, h. 19:47, dodał: Promant
30

Oferta SpecShop.pl powiększyła się o kilka ciekawych produktów firmy Vega Force Company. Są wśród nich również nowe repliki VFC SCAR H, w wersji czarnej oraz dark earth.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

SpecShop wprowadził do oferty nowe produkty firmy Vega Force Co. Oprócz części wewnętrznych, jak np. różnego typu komory HU, w sprzedaży znalazły się nowe repliki oraz akcesoria. Sklep sprzedaje już replikę VFC SCAR H, w cenie 1650PLN, w dwóch wersjach kolorystycznych: dark earth i black.

 

 

 

W komplecie tłumik dżwięku SCAR type. Replika dostarczana w walizce z tworzywa.

 

 

Celownik kolimatorowy M2, wykonany z aluminium [320PLN]. Poziom jasności kropki regulowany. W komplecie pierścień montażowy, wysoki, LaRue typu QD.

 

 

 

Do replik AK: górna szyna montażowa pod optykę - montowana w miejscu rury gazowej i jej osłony [210PLN].

 

 

 

Oraz magazynek kompozytowy AK74, czarny mid cap 120BB [75PLN].

 

 

Mechaniczne, metalowe, przyrządy celownicze na szynę RIS do repliki HK416: szczerbina [145PLN] i muszka [120PLN].

 

 

 

Replika granatu MK3A2 mieszcząca 72BB. Zasilanie: green gaz. BB wyrzucane są w promieniu 360 stopni. Replika posiada metalową obudowę, którą należy usunąć przed użyciem granatu. Cena: 265PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pumbishon 04.07.2008, h. 20:18 pumbishon
Trochę spóźnione.....Ten SCAR już jest parę dni
LogaN 04.07.2008, h. 20:23 LogaN
A gdzie emki? o_0

Co do tego granatu - wszystko fajnie, ale jak on spadnie to przecież spada na bok, a więc zakrywa dziurki po swojej jednej stronie czyli zostaje już nie 360, a 180 stopni. W dodatku te 180 stopni jest nie w tej płaszczyźnie co nas może interesować więc wychodzi na to, że taki granat wyrzuca kulki w dwóch kierunkach.. Mylę się?
Promant 04.07.2008, h. 20:27 Promant
"trochę spóźnione"

Tak geniuszu, jakbyś nie napisał tego światłego komentarza, to byśmy nie wiedzieli. Ale spokojnie, pracujemy już nad systemem zamieszczania news'ów co najmniej na dwa dni przed terminem przyjazdu do Polski kontenera z replikami. A nawet na tydzień przed wyprodukowaniem danej repliki.
A jak dobrze nam pójdzie, to nawet zanim ktoś tę replikę wymyśli.

Chciałoby się powiedzieć: ja p...ę. Skąd się tacy biorą? Tak, można było napisać ten news o samym SCAR'ze 2 dni temu: 3 zdania plus 3 fotki. Ale lepiej było poczekać chwilę i opisać dodane później pozostałe produkty.

No ale to trudno skumać.


BTW
Co do granatu: mam szczerą nadzieję, że punkt ciężkości zlokalizowany jest u dołu, tak że granat spada końcem i eksploduje symetrycznie przy uderzeniu. Może ktoś ma o tym jakieś bliższe info?

Bo w przeciwnym razie nie ma to sensu.
Globo 04.07.2008, h. 20:37 Globo
offtopuje : ewidentnie kolba wygląda jak kalosz...
radzio2k 04.07.2008, h. 20:38 radzio2k
Nieee poprostu trzeba się pochwalić że sie wiedziało o tym szybciej niż wmasg/promant Albo trzeba ponażekać (na wychowaniu patriotycznym by tego musieli chyba uczyć)
Remember: Są ludzie i taborety... A ty się trzymaj!
Promant 04.07.2008, h. 20:45 Promant
Ja też nie lubię tej kolby kalosza; dlatego bardziej mi się podoba Masada i czekam na jej replikę; tam ten kalosz jest dużo smuklejszy i w ogóle cały gun.

A' propos granatu - to może być bardzo skuteczna mina pułapka z potykaczem. Jak to ładnie umieścić, żeby faktycznie wywalała BB w pełnym promieniu 360, efekt mógłby być zabójczy.

BTW
Radzio2k: nikt nie wie wszystkiego ale sprawdzamy na bieżąco. Tyle, że nie ma sensu pisać o każdej pierdółce osobno.
LogaN 04.07.2008, h. 20:49 LogaN
Tylko tak się zastanawiam - jeśli by postawić ten granat i odpalić to na jakiej wysokości będą lecieć wystrzelone kulki? Bo te dziurki na nie wyglądają na robione całkiem poziomo (prostopadle do długości granatu) .
Promant 04.07.2008, h. 21:03 Promant
Obojętnie, czy go zamocujesz do jakiegoś kijka na wysokości pół metra lub metra, czy wyżej np w rozwidleniu gałęzi. Albo wali po nogach i nabiale, albo w górne partie. Ważniejsze jak dobrze poprowadzić i zamaskować potykacz.

I tak część kulek się straci na przeszkodach między granatem/pułapką i celem, ale skuteczność czegoś takiego będzie pewnie większa niż naciskowych, bo wyrzucaja proszek czy kulki tylko w górę - tym samym dostaje tylko jeden. A już na pewno będzie to skuteczniejsze niż te żałosne repliki Claymore'a.
pumbishon 04.07.2008, h. 21:07 pumbishon
No i co....pobij mnie za to, że piszesz jako news coś co nie jest newsem. News to był jak repa pojawiła się w sklepie a teraz to tylko informacja. Jakby ktoś nie mógł zobaczyć w sklepie. Masz zamiar pisać o każdej replice jaka pojawi się w sklepie? Rozumiem gdyby to była replika która pierwszy raz trafiła do sprzedaży.
pumbishon 04.07.2008, h. 21:09 pumbishon
A Ty radziu2k zachowaj swoje poglądy o taboretach dla siebie albo obrażaj tych ludzi, którzy Ci na to pozwalają...co ja Ci zrobiłem, że musisz od razu z taboretem do mnie wyjeżdżać??
Promant 04.07.2008, h. 21:10 Promant
Tak się składa, że w Polsce ta konkretna replika jest pierwszy raz w sprzedaży. A w ogóle to ile masz lat? Bo piszesz na poziomie 13latka z deficytem. O iloraz nawet nie spytam.

Ale spoko, pisz dalej. Każde forum potrzebuje stańczyka, zawsze to weselej.
Ukesu 04.07.2008, h. 21:20 Ukesu
A ja rozwinę myśl, Są ludzie i parapety, stołki i taborety XD
Gogin 04.07.2008, h. 21:23 Gogin
Bajeczny1990:
"A gdzie emki? o_0 "

Albo jestem "taboretem", albo Scar-L to Mk 16, a w w/w news'ie to Scar'y-H - Mk 17. Zresztą te eM-ki zaiste ślicznie się prezentują, nawet na wgląd, że te kolby wyglądają jak kalosze - lemonzawodowiec coś o tym wie .

Ukesu - dziękujemy Ci za taką wartościową i dokształcającą informację...
pumbishon 04.07.2008, h. 21:25 pumbishon
A ile Ty masz lat....bo nie idzie się dogadać z Tobą. Czy Ty czytasz w ogóle to co ja piszę? Czy ja napisałem, że ta replika nie jest pierwszy raz w Polsce? I radze Ci znajdź sobie innego stańczyka i nie obrażaj innych. Naprawdę jestem pełen uznania dla Ciebie, że wyszukujesz tyle informacji i umieszczasz je tutaj bo większość z użytkowników tego forum zapewne nie szukała by ich sama ale pisanie takich newsów jak ten jest po prostu bezcelowe.
Ukesu 04.07.2008, h. 21:27 Ukesu
Gogin, dziękuje XD

Ciekawe kiedy Spece będą miały EGLM, wtedy Scar pięknie się prezentuje.

pumbishon wiesz do kogo pijesz ?
Promant zajmował się AS kiedy ty w piaskownicy lepiłeś zamki z piasku. News to news, ja jestem dość na bieżąco z AS w Polsce, ale nie wiedziałem że na specshop jest SCAR H od VFC. Więc News ma znaczenie, bo nie wszyscy lustrują każdą stronę co 5min.
Promant 04.07.2008, h. 21:33 Promant
"Rozumiem gdyby to była replika która pierwszy raz trafiła do sprzedaży."

W odpowiedzi na to co napisałeś, zwróciłem Ci uwagę, że w Polsce jest po raz pierwszy i dla wielu osób jest to ciekawa informacja, nawet jeśli dla Ciebie bez sensu.
I skąd pomysł, że chcę się z Tobą dogadać? Komentarze do tego nie służą. Dzięki za ocenę news'a, możemy już dać spokój tej dyskusji bo jak zwykle do niczego nie prowadzi. Zawsze będą malkontenci, którym się coś nie spodoba, to u nas cecha narodowa. A opinia jak d... - każdy ją ma. I fajnie.

BTW
mój wiek chłopcze możesz sobie sprawdzić w profilu, klikając na nick'a. Niestety wiekszość user'ów jakoś wstydzi się podawać dane.
pumbishon 04.07.2008, h. 21:38 pumbishon
Faktycznie, koniec dyskusji...I nie mów do mnie chłopcze z łaski swojej. A jak masz jakiś problem z tym, że nie mam podanego wieku w profilu to powiem Ci tylko tyle, że nie mam w zwyczaju rozpisywania swoich danych po sieci zwłaszcza, że i tak nie są wiarygodne - każdy sobie może tam napisać co chce.
Pozdrawiam.
Foka 04.07.2008, h. 21:41 Foka
Hehehe...
"wyszukujesz tyle informacji i umieszczasz je tutaj bo większość z użytkowników tego forum zapewne nie szukała by ich sama ale pisanie takich newsów jak ten jest po prostu bezcelowe" I gdzie tu logika? Skoro inni nie wyszukują informacji tzn. że newsy Promanta są im potrzebne.

Jak sam zauważyłeś dane z sieci są mało wiarygodne, więc ludzi ocenia się na podstawie tego co piszą. Ty piszesz bzdury. Wnioski wyciągnij sam.


A trzymając się tematu to tutaj kilka filmów z granatem:
$3
$3
$3
$3
Jednak Tornado robi lepsze wrażenie.
Gogin 04.07.2008, h. 21:42 Gogin
Ja jeszcze dodam - skąd pomysł na ryśka, na rurze gazowej o_O ? Bezsens do kwadratu .
pumbishon 04.07.2008, h. 21:44 pumbishon
Foka....chodziło mi o ten konkretny....czytaj do końca
Promant 04.07.2008, h. 22:01 Promant
Gogin, może się mylę, ale widziałem ten bezsens na ostrym AK Tylko nie pamiętam czy to był patent izraelskiego TDi Arms czy jakiejś firmy z USA.
I chyba VFC zrobiło ten dynks jako pierwsze do replik.
Sticker 04.07.2008, h. 22:07 Sticker
Ehh. Ktoś zawsze sieznajdzie kto bedzie narzekał. Ja osobiście luibie każde newsy obojętnie o czym niekoniecznie o replikach ale o dodatkach czy sprawozdaniach. Ważne żeby coś czytać chłonąć wiedzę i starać się być obytym.

@Promat podziwiam Twoją prace że po prostu Ci sie chce. Bo większość co krytykuje sama chciałaby mieć możliwość zamieszczania artykułów ale po prostu pewnie po 2/3 dniach pracy by im się znudziło.

Wg mnie to granacik super. Zastanawiam się właśnie nad kupnem bo Tornado kosztuje bodajże 400 zł ale za to wprowadzony jest w ruch obrotowy wokół 2 osi.

P.S nie każdy przegląda co dzień oferty wszystkich sklepów i wyszukuje nowinki. Robisz tak? Nie czytaj tego co tu pisze Promat. Tracisz swój "cenny" czas.
LogaN 04.07.2008, h. 22:11 LogaN
Nick to PromaNt
Cappuccio 04.07.2008, h. 22:14 Cappuccio
heh... czy jest jakiś przymus czytania newsów ?

Ja nie zawsze mam czas codziennie przeglądać oferty sklepów, ani wyławiać z forum ciekawe kąski.

A tutaj dzięki Promantowi, mogę pooglądać fajne zdjęcia i wiedzieć co się dzieje na rynku.

A żeby było coś w temacie SCAR jest paskudny ale patent z walizką jest genialny, szkoda że nie wszyscy producenci dbają o "opakowanie"
Gogin 04.07.2008, h. 22:16 Gogin
Promant - możliwe, skoro tak twierdzisz, ale jeśli łaska, wyjaśnij nam nie oświeconym, po kiego do grzyba, go tam umieścili ?

Cappuccio - VFC to tylko dba o "opakowanie"...
R4LF 04.07.2008, h. 22:17 R4LF
Co do granatu to nie wiem czy ja źle widzę ale poziomo poprowadzone są tylko 2 linie wewnętrzne a każda kolejna pozioma linia otworów wykonana jest ukośnie pod coraz większym kątem . Dla odważnych można opóźnić rzucenie granatu tak by eksplozja nastąpiła w powietrzu (ja osobiście wolałbym nie trzymać tego czegoś w ręku jak to rypnie ;] ) , lub użyć starego (podobno) niemieckiego sposobu tzn. postawić odbezpieczony granat na sztorc na hełmie .
Promant 04.07.2008, h. 22:23 Promant
Gogin,
prawdopodobnie z tego samego powodu, z jakiego na wszystkich tacticalach - bo to taktyczne.

A poważnie - nie dla każdego np odległe umieszczenie kolimatora od oka jest wygodne, ale dla mnie jest - miałem tak długo na ak i mam na risach emki.

A ten konkretny patent jest dużo bardziej stabilny niż ris na okładzinie rury gazowej - tu się nic nie giba.

Tu jest przykład tej części z ostrego i ładnie wyjaśniaja po co to :
$3

A tu są te AK Ultimak na stronce:
$3
$3
xasistis 04.07.2008, h. 22:38 xasistis
Granat:
Środek ciężkości zlokalizowany jest mniej więcej w połowie. Stawiając granat pionowo mamy 8 rzędów otworów/dysz. środek ciężkości jest dokładnie na 5 rzędzie od dołu, czyli na 3 od góry.
Możliwość ustawienia opóźnienia od 0.5sek wzwyż wedle upodobań.
Otwory/dysze są kierunkowe. Rozpatrując pionowe ustawienie granatu - dwa wewnętrzne rzędy (4 i 5) są pod kątem prostym, czyli ustawione poziomo. Dwa ostatnie rzędy (1 i 8 ) pod kątem 45st od płaszczycny poziomej (jeden w górę drugi w dół), pozostałe ustawione pod odpowiednio mniejszymi kątami w sumie pokrywając kąt 90st. Granat raczej nigdy nie zatrzyma się w pozycji pionowej (a spróbujcie to ze zwykałą petardą). Nie ma zaś zmartwienia, że połowa kulek jest wycelowana w podłoże. Odbiją się i znajdą cel.
Na 10 prób odpalania w budynku w różnych pomieszczeniach przy różnych usawieniach celu, za każdym razem każdy cel został trafiony przynajmniej 4 kulkami.
Zasięg do 10m.
Promant 04.07.2008, h. 22:40 Promant
Tym bardziej bym nim nie rzucał tylko zrobił potykacz i najkrótsze opóźnienie.
Codename666 04.07.2008, h. 22:43 Codename666
Masada "ach" i pomyśleć, że mogliśmy mieć na to cudeńko licencje( u nas by się nazywała kbk wz. 2008 czy 09, nie pamiętam) ;p ten kalosz jest straszny ale do SCAR'a zdecydowanie pasuje