Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kilka ciekawostek

Aktualności, 03.07.2008, h. 15:13, dodał: Promant
16

Do sprzedaży trafiły rewolwery zasilane CO2, firmy WinGun, znanej już na rynku z produkcji tańszych replik pistoletów na CO2. Metal body Vltor King Arms do M16/M4. Kolejne chińskie kopie celowników EOTech.



 

 

 

 

 

 

 

 

WinGun, firma znana z produkcji tanich replik pistoletów na kapsuły CO2, produkuje również replikę rewolweru full metal / non blowback, zasilanego w ten sam sposób. Dostępne są dwa modele. Poza długością lufy [4" i 6"] modele te różnią się nieznacznie wyglądem. Wersja z dłuższą lufą posiada integralną, górną szynę RIS pod optykę. Rewolwery ładowane są łuskami, w każdej mieści się jedna kulka BB. W komplecie z rewolwerem nabywca otrzymuje szybkoładowarkę do łusek, umożliwiającą błyskawiczne załadowanie bębenka. Repliki dostępne w sklepie AirsoftGI, w cenie 119USD oraz 124USD. Wersja 4":

 

 

 

Wersja 6":

 

 

 

Moda na oznaczenia i typ body MUR Vltor rozwija się. Obok produktów G&P czy Dytac na rynku dostępne jest również bardzo dokładnie odwzorowane body produkcji King Arms. Korpus, wraz z zestawem potrzebnych części wykonanych ze stali, oferowany jest przez Uncompany, w cenie: 161.50USD. Waga: 550g. Korpus pasuje do szyn RAS z wersji ostrej M4. Indywidualny numer seryjny. Oznaczenia i logo - wykonane laserowo. Szybkie rozkładanie. Body pasuje do gearbox'ów typu KA, TM lub Systema.

 

 

RSOV włączył do oferty kolejne wersje chińskich kopii celowników EOTech 551 i 552. Są to celowniki typu red/green dot. Tym razem w wersji kolorystycznej dark earth. Cena w funtach: 32.99.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftgi.com

www.uncompany.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Justin 03.07.2008, h. 15:41 Justin
Celownik wypas a za rewolwerami nie przepadam
lopez 03.07.2008, h. 15:43 lopez
o boshe... rewolwer z luneta O.o...
Sticker 03.07.2008, h. 15:47 Sticker
rewolwer wydaje mi się że tylko dla aspektu kolekcjonerskiego bo z tego nie ma nic na polu walki a kolimatorek mniam mniam:) orpus też niczego sobie.
poldeck 03.07.2008, h. 15:48 poldeck
Jaki ten rewolwer brzydki!
jos 03.07.2008, h. 15:51 jos
co że rewolwer z lunetą? Mad Maxa się nie oglądało: $3
Leo_111 03.07.2008, h. 15:58 Leo_111
coraz bardziej wymyslne to body do emek robia
GrimPilgrim 03.07.2008, h. 16:09 GrimPilgrim
Rewolwer z lunetą to nic nadzwyczajnego. Bardzo często się takich używa do polowań. Ale ten pomarańczowy cycek wystający z lufy wygląda na integralny z muszką :/ Bez tego by wyglądał całkiem całkiem. Ale jeszcze ta dolna szyna RIS to już ni w d... ni w oko. Rewolwer z latarką taktyczną??? bosh.... celownik laserowy bym jeszcze zrozumiał
Promant 03.07.2008, h. 16:14 Promant
W niektórych krajach prawo wymusza pomarańczową końcówkę lufy.
Tony Halik 03.07.2008, h. 18:35 Tony Halik
Rewolwer z lunetą to wymysł amerykański specjalnie na polowania, bo te ich klamki strzelają z takich nabojów, że zasięg mają kosmiczny jak na broń krótką, zaś wtedy otwarte przyrządy nie wystarczają. Fakt, że wygląda toto paskudnie, ale niektórym to nie przeszkadza.
Hunter1716 03.07.2008, h. 22:33 Hunter1716
Leworwel + Luneta = hahahaha i tylko tyle
Mormaeglin 03.07.2008, h. 22:52 Mormaeglin
Hunter1716 - zwróć uwagę na to iż wysoko kalibrowe rewolwery wyposażone w optykę są popularną bronią myśliwską w Stanach.
GrimPilgrim 04.07.2008, h. 00:28 GrimPilgrim
Jasne że w niektórych krajach wymagają pomarańczowego zakończenia lufy ale zwykle producenci robią je demontowalne łatwiej lub trudniej a tu wygląda na stałe. Nawet jakby pomalować tą część na czarno to i tak wygląda idiotycznie z wystającym cyckiem Chociaż nie miałem w rękach to nie wiem. A nóż się da jakoś zdemontować to już giwerka będzie lepiej wyglądać. Ale te 6 i 8 calowe lufy to chyba dla facetów z kompleksami . Może zrobią z 16' z podczepianym czołgiem?
darsooon 04.07.2008, h. 10:07 darsooon
Ten rewolwer z luneta wygląda przekomicznie, ale bez zbędnych dodatków jest całkiem niezły,tylko ta końcówka pomarańczowa...
Wiewioor 04.07.2008, h. 10:55 Wiewioor
Mnie tam się podoba układ: rewolwer + mała lunetka. To jest standard w USA na polowaniach. Za to wersja z RIS'ami albo z latarką w ogóle mi nie przypadła do gustu.
Kolor tego kolimatora jest dziwny... według mnie to nie jest dark earth...
Promant 04.07.2008, h. 15:06 Promant
Część producentów robi repliki w dwóch wersjach, z pomarańczową i normalną końcówką, zależnie na jaki rynek wysyła.
volf13 04.07.2008, h. 15:16 volf13
Mad Max:RW jeden z moich ulubionych fimów, a co do rewolweru to ta latarka wygląda śmiesznie, luneta wygląda nawet dobrze, a sama replika- genialna! Tylko po co szybkoładowarka skoro w zestawie dostajemy komplet 6 łusek? Ciekawe po ile będą dodatkowe łuski... A ten celownik pod wpływem oświetlenia wygląda jak z taniego plastiku ryżowego pomalowanego na kolor złoty. Na zdjęciu ten iluminowany?" punkcik wydaje się niezbyt wyraźny.