Daj cynk
Reklama

Aktualności

Custom guns

Aktualności, 03.07.2008, h. 10:26, dodał: Promant
15

Firma AirSharp ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży repliki M2 Nitro. Gunner airsoft włączył do oferty custom'ową replikę M1928 oraz kolejne konwersje RPK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

M2 Nitro firmy AirSharp, to replika wykonana z ABS, zbudowana na bazie M14 G&G. Prędkość wylotowa 400fps. Cena promocyjna: 795USD. Ostateczna cena wyniesie 925USD.

 

 

Gunner Airsoft sprzedaje konwersję do AK na replikę RPK. Jest to konwersja produkcji RMW czyli ex Inokatsu. Magazynek nie jest w komplecie. Cena: 490USD.

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty również kompletną replikę RPK wykonaną na bazie GB V.3 Cyma - 350fps, z zastosowaniem konwersji RMW. Komora HU Element, lufa precyzyjna CA. W komplecie długi hi-cap AK74. Cena: 590USD.

 

 

Trzecia pozycja w sprzedaży Gunner Airsoft to M1928 TommyGun custom. Replika na bazie Cyma 033 M1A1 z drewnem. Cena: 315USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.air-sharp.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 03.07.2008, h. 10:48 Gogin
Tommy za 315 dolców :]
crogool 03.07.2008, h. 10:53 crogool
Długi płaszcz i TommyGun w dłoni. Kurcze to byłoby coś ale trochę zaszaleli z ceną. Na tej samej stronie:
replika 85$
drewna 75$ (ściepko inne fakt)
----
total 160 $


Dawidzik1 03.07.2008, h. 10:56 Dawidzik1
Tylko brakuje jeszcze bębenkowego maga do Tommiego
Morn 03.07.2008, h. 11:37 Morn
teraz mogę powiedzieć że takiego RPK chętnie bym kupił =]
tzenth 03.07.2008, h. 11:53 tzenth
W sensie ze w tym browningu .30 w srodku jest cos z M14 czy jak to rozumiec?
Kondor220V 03.07.2008, h. 12:06 Kondor220V
Właśnie tak masz to rozumieć. I brakuje jakiś dobry metr lufy na tym zdjęciu. Tommygun cudo,klimat i wogóle, chociaż ja jestem bardziej zwolennikiem Tonego Montany z M16 koszącym "bad guys'ów" w swojej willi
Promant 03.07.2008, h. 12:26 Promant
W sensie, że całe bebechy są z M14 G&G 400fps. I jest to .50.
Andrzej25 03.07.2008, h. 12:41 Andrzej25
Za bazę do konwersji biorą teraz chińczyki... No to się porobiło
MS Commando 03.07.2008, h. 16:11 MS Commando
Ja chce PK !
grzesio93 04.07.2008, h. 13:50 grzesio93
crogool
Te drewna są zupełnie inne... nie ma tej rączki z pszodu...
volf13 04.07.2008, h. 15:03 volf13
Tommy Gun trochę dziwnie wygląda bez magazynka bębnowego; tak trochę łyso bo do mojego M1A1 bez lufy karb. i przedniego uchwytu się już przyzwyczaiłem. I tak czekam jak będzie w polsce P Pozdrawiam wszystkich fanów Thompsona!
PiterTKD 05.07.2008, h. 09:18 PiterTKD
Co?? M1A1 Thomson z prostym - oczywiście, ale jak już Tommy'ego to tylko z magazynkiem bębnowym!!
Kamil 05.07.2008, h. 11:55 Kamil
Czemu ktoś do RPK przypiął mag 5,45?
Kondor220V 06.07.2008, h. 00:58 Kondor220V
Jest coś takiego jak RPK 74 (5.45)
Salvatore_Colletti 21.12.2008, h. 21:43 Salvatore_Colletti
Thompson....cudo, mi pudełkowy mag nie przeszkadza (w M1928 też były stosowane magi pudełkowe), szczerbinka od M1A1....szkoda słów, już położenie zamka mi przeszkadza i rozumiem że to elektryk, ale szczerbinka to już szczyt wszystkiego !!!
Gdyby można było dawać oceny to bym dał 8/10 - Dam wyższą jak poprawią szczerbinkę