Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 06.01.2012, h. 19:36, dodał: Promant
16

RedWolf Airsoft: Inokatsu 1911 100th Year Anniversary Edition review oraz Airsoft Surgeon Capsicum Open Silver. Airsoft GI: Echo1 Lone Wolf Timberwolf. ICS Airsoft: "Shot Show 2012" Promo.



RedWolf Airsoft prezentuje review pistoletu GBB firmy Inokatsu: 1911

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: replika Airsoft Surgeon Capsicum Open Silver.

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja repliki dystrybuowanej przez Echo1 Lone Wolf Timberwolf.

 

 

 

 

 

 

Firma ICS Airsoft przedstawia video promocyjne przygotowywane na targi Shot Show 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GrimPilgrim 06.01.2012, h. 20:28 GrimPilgrim
Tyle kasy i nawet magazynka nie dają hehe dobre! I dalej byki w certyfikacie: "offical geniune" - nie wiem po jakiemu to ale na pewno nie po angielsku :P
goren 06.01.2012, h. 20:31 goren
Co za pomysł, żeby taką replikę sprzedawać bez magazynka. Powinni chociaż dać jego dobrze wykonaną atrapę.
Bo mogą powiedzieć wtedy że replika jest przystosowana pod CO2, zaś te magi po prostu nie istnieją. I zapewne nie zaistnieją. A na magach na greengas będzie pewnie działać byle jak. I skoro jest kompatybilne z magazynkami KJW, to pewnie oparte jest na tym samym systemie...
Pritcher 07.01.2012, h. 15:08 Pritcher
Myszur 06.01.2012, h. 21:01 Myszur
sisi 06.01.2012, h. 21:27 sisi
Marzenie Inokatsu... <3
Kuodek 07.01.2012, h. 16:23 Kuodek
Właśnie dlatego że widzę różnicę pomiedzy airsoftem a karabinami w wersjach ostrych wyrażam swoją opinię na team robienia z klienta debila i ostatniego kretyna. Myślisz że koszt produkcji wyszedł więcej niż seryjna 1911 od WE,KWA etc? Ja uważam że nie, a cena to totalne dno w porównaniu do funkcjonalności produktu, bo coś mnie się zdaje że żywotność 1911 innych producentów nie odbiegaja od tej Inokatsu, no chyba że inokatsu włożył w środek części z tytanu...
Cena jest jaka jest, kto będzie chciał, to kupi. Ale porównanie, że za to mógłyś mieć ostrą - i co z tego? Inne przeznaczenie. Za 500zł też kupisz ostrą. I co z tego? Czyli cały AS jest bez sensu? Będziesz tym strzelał do ludzi na sobotniej strzelance?
-Otto- 07.01.2012, h. 19:48 -Otto-
nordavind_1 07.01.2012, h. 18:35 nordavind_1
Panowie ICS Shot Show 0.18 sek. co to za gun ???
Galil.
Kuodek 07.01.2012, h. 19:35 Kuodek
kacxd 09.01.2012, h. 14:09 kacxd
zabawne.. w filmiku 1911 inokatsu pokazują że zastąpił on używane dotąd rewolwery colt SAA przy czym pokazują zdjęcie rewolweru "new army" - remington 1858.

Do tego colt SAA to był podstawowo kaliber .44 , nie .38 special.