Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki CA już w ofercie firmy Kolter

Aktualności, 02.07.2008, h. 16:32, dodał: Promant
32

Firma Kolter poinformowała nas, że, zapowiadane niedawno, nowe repliki Classic Army z serii Sportline są już dostępne w ich ofercie. Repliki nie są jeszcze dodane na stronie, ale można już zamawiać je telefonicznie.



 

 

 

 

 

 

 

Firma Kolter włączyła do swojej oferty następujące repliki Classic Army z serii Sportline: karabin AEG SLV, B&T MP5 A3 Wide Forearm w cenie 494zł, karabin AEG SLV, B&T MP5 A2 Wide Forearm w cenie 439zł.

 

 

 

Oraz repliki Sportline z rodziny AK: karabin AEG SLV, SA SM-7 Classic w cenie 439zł, karabin AEG SLV, SA M-7 Classic w wersji S w cenie 439zł. W zestawach SLV znajdują się kulki, akumulator, ładowarka, zawieszenie taktyczne oraz okulary ochronne.

 

 

 

 

Oprócz linii Sportline firma Kolter sprzedaje również karabin AEG, B&T MP5K [CA] w cenie 965zł.

 

Źródło:

www.bron.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Panocek 02.07.2008, h. 16:40 Panocek
A P90 gdzie?
NFZ Miro 02.07.2008, h. 16:43 NFZ Miro
Mogliby zrobić najpierw p90
Jak będzie w podobnej cenie to będzie fajnie
Szkoda że to repliki w wersji cywilnej a nie wojskowej
Okota 02.07.2008, h. 16:48 Okota
mnie zastanawia jedno kto kupuje AK od CA? te plastiki, wycior"atrapa" ech..
Wojciech_G 02.07.2008, h. 16:49 Wojciech_G
Kałasze są obrzydliwe:D Cyma wygląda 100 razy lepiej ,pewnie będą taki samym hitem jak M4 Sportline... Ale MP5K niczego sobie.
Salsa 02.07.2008, h. 16:55 Salsa
A fuJ!! Ohyda z tych AK! bleee... ale MP5K niczego sobie <mlask mlask>
Morn 02.07.2008, h. 17:00 Morn
te kałasze od classica wyglądają o niebo lepiej od cym, przynajmniej są jednego koloru a nie czarno, szaro, niebieskie. Gdybym miał do wyboru CA czy cyma bez wahania wziąłbym CA bynajmniej nie za firmę...
penio151 02.07.2008, h. 17:23 penio151
"CO?! znowu AK?" tak tak....

"Kałasze są obrzydliwe:D Cyma wygląda 100 razy lepiej ,pewnie będą taki samym hitem jak M4 Sportline".

W obecnych czasach niestety tak jest, CA i TM jest wypierane przez tańsze substytuty, ale jakością nie przebije (seria Sportsline jest rzeczywiście gorsza od chinoli ).

Zawsze będę powtarzał, że TM 280FPS ma większy zasięg od innego chinola.
Codename666 02.07.2008, h. 17:35 Codename666
Mnie również zastanawia gdzie podział się P90? Specjalnie czekałem z kupnem repliki myśląc o P90'ce. Nie wiem co wy widzicie w chinolach? Są brzydkie, psują się. Wiecie jak to uczczę? Kupie sobie RK06 Boya
Gogin 02.07.2008, h. 17:53 Gogin
Czyli MP5k nie jest sportline ? Wypas Ale za tyle samo wolałbym MP5k gaziaka Maruzena z plecakiem butel z gazem
Hunter1716 02.07.2008, h. 19:17 Hunter1716
Noo fajne fajne. Ale ja bym wolał żeby wypóścili wpierw P90 bo tego na rynku jest mało. A w dodatku jeszcze jak by był na gaz-hm... blowback z miłym kopnięciem.
Bartek666wawa 02.07.2008, h. 20:18 Bartek666wawa
No mogli by też wypuścić na rynek jakąś sensowną FN F 2000.
Genneth 02.07.2008, h. 20:21 Genneth
MP5K - ciekawe, ciekawe...
Andrzej25 02.07.2008, h. 20:26 Andrzej25
Kałasze z CA bardzo ładne, tylko trzeba te okładziny powymieniać. Nie miałem nigdy SLV w rękach, więc o jakości względem chińczyków się nie wypowiem
Gogin 02.07.2008, h. 21:28 Gogin
MP5k można w skrócie ująć tak: Małe i piękne. Bo wszakże jak można byłoby inaczej ? :]
men3L 02.07.2008, h. 21:32 men3L
"A P90 gdzie?"

A w d...

w sumie by się zmieściło
Szarak 02.07.2008, h. 21:41 Szarak
Bu... A gdzie eMki?
Gogin 02.07.2008, h. 23:18 Gogin
MP5 musi wystarczyć
LukasV 02.07.2008, h. 23:48 LukasV
Dość już emek... za dużo ich
MoniT 03.07.2008, h. 00:18 MoniT
Przydał by sie drum do auga
Gogin 03.07.2008, h. 00:29 Gogin
Małe jest piękne, jak już wspomniałem, ale to pewnie tylko przeżycia z moją metrową krową xD.
Graber 03.07.2008, h. 07:37 Graber
To drewno w AK jest straszne. Chińczycy jednak lepiej potrafią zrobić abs-owe kolby i chwyty w kałaszach. Argh, i ten "Arsenal" na body
Codename666 03.07.2008, h. 07:56 Codename666
To drewno właśnie dobrze imituje te użyte przy prawdziwych SA M'ach (Gdzieś w tv oglądałem to też to drewno było szkaradne)
men3L 03.07.2008, h. 12:03 men3L
Sam fakt, że to nie drewno, jest przykry.
Codename666 03.07.2008, h. 12:34 Codename666
No tak ciupa, źle napisałem "drewno" ;-p
Dragunow 03.07.2008, h. 14:54 Dragunow
$3
$3

Już znalazłem ale cena inna niż mówiliście XD
&#036;limak 03.07.2008, h. 15:05 &#036;limak
Chryste, komentarze na WMASG zaczynają przebijać Onet&#8230; :/
Globo 03.07.2008, h. 15:32 Globo
kałachy jeszcze ładnie wyglądały kiedy były czarne magazynki, ale od kiedy dodają te nowe pomarańczowe hu***o wyglądają
Cornold 03.07.2008, h. 16:50 Cornold
Dla ludzisków z WMASG przewidujemy rabaty
A kałach jest na prawdę fajny. Ale na prawdę zajebiaszcze jest RPK Classic Army do którego w zestawie jest magazynek Drum na 2800 kulkosi
melon 03.07.2008, h. 20:15 melon
czemu tam wszędzie pisze "karabin MP5" ?
Promant 03.07.2008, h. 20:55 Promant
Bo tak podał Kolter i to jest cytat z ich info, a ponieważ replik jeszcze nie było na stronie, to nie zmieniałem bo być może tak samo będzie opisane w sklepie, choć merytorycznie błędnie.
Cornold 04.07.2008, h. 10:40 Cornold
Ale się czepiacie