Daj cynk
Reklama

Aktualności

PP-19 Bizon

Świat, 06.01.2012, h. 18:48, dodał: Promant
22

Na wiosnę 2012 ma się pojawić na rynku replika AEG PP-19 Bizon.



Firma Silverback Airsoft, która wcześniej oferowała już konwersję do replik AEG, poinformowała, że na wiosnę 2012 wprowadzi na rynek replikę AEG PP-19 Bizon.

 

 

x1Bizon.jpg

 

 

Będzie to replika typu full steel, bez - jak podano - części ze ZnAl'u. Replika będzie posiadać: GB V3 z łożyskowaniem 7mm; szkieletową kolbę stalową oraz prawidłowy montaż boczny - pasujący do oryginalnej optyki i generować energię około 1.2 J. Magazynek z nylonu, mid - cap, o pojemności 160BB.

 

 

 

x2Bizon.jpg

 

 

Planowana data premiery rynkowej ma przypaść na kwiecień 2012, a sugerowana cena detaliczna repliki ma wynieść 300USD (zaś cena magazynków 25USD za sztukę).

 

 

 

x3Bizon.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.silverback-airsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (5.83, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wojtasasg 06.01.2012, h. 19:06 Wojtasasg
Fajnie się ten Bizon zapowiada , zero ZnAl-u , cena 300 usd.
Zobaczymy , zobaczymy.
Perski102 06.01.2012, h. 20:49 Perski102
Miejmy nadzieję , że to NA PRAWDĘ będzie full stal - a nie tak jak np. rk-10s SW ( zamiast stalowej podstawy muszki , szczerbinki itp . ma żeliwne odlewy , które są tak samo kruche jak znAl - w odróżnieniu od znalu , żeliwo przyciąga magnes )
Bzdury waść piszesz, żeliwo jest ciągliwe, a nie kruche. Jakby żeliwo miało właściwości znalu, to byś wpadł do pierwszego lepszego szamba (włazy kanalizacyjne są z żeliwa), spadłbyś z pierwszej lepszej huśtawki (sprawdź, z czego masz zrobione łańcuchy) i posypałbyś sobie silnik w aucie (sprawdź sobie ile części w silniku masz z żeliwa).

Że o żeliwnych dzwonach, czy częściach mostów nie wspomnę.
Dread 06.01.2012, h. 20:58 Dread
Powiem na przykład to:
http://www.zgapa.pl/zgapedia/data_pictures/_uploads_wiki/i/Iron_Bridge.JPG
albo to:
http://lh4.ggpht.com/-uSHo8mPBZ4o/Rs3eS0EbHdI/AAAAAAAAAyQ/7wWWRJ2SgJk/Rumunia_073_Sibiu.JPG
albo jeszcze lepiej to:
http://1.bp.blogspot.com/-OAWvnnuduPA/Tico1OTD_5I/AAAAAAAA_yk/uOFZMD000F8/s1600/20.JPG

Zastanów się, czy ktoś o zdrowych zmysłach użyłby kruchego materiału? Czytałem posty zachara i nawet z nadzieją uderzyłem do odlewni, by zapytać, czy mi zrobią części do repliki (stalową komorę do Cymy 28), ale okazało się, że nie ma możliwości wykonania takich elementów z żeliwa, bo minimalna grubość elementu, to 7mm. Nie wiem z czego boyi robi repliki, ale na pewno nie jest to żeliwo i powiem Ci, że wygina się całkiem ładnie (rączkę przeładowania i uszy od podstawy muszki prostowałem kombinerkami).
Dread 06.01.2012, h. 21:17 Dread
Skoro mowa o kruchości żeliwa, to niedawno miałem to na przedmiocie zwanym "metaliczne materiały konstrukcyjne", że stosowanie materiałów kruchych w elemetach od których może zależeć życie jest NIELEGALNE. A jeżeli chodzi o to czy żeliwo jest kruche czy ciągliwe to zależy od rodzaju zeliwa i struktury wydzieleń grafitu. Jak sprawdzić czy jest kruche czy ciągliwe? Uderz młotkiem i sprawdź czy pęknie czy się wgniecie. Jednak sądzę że nie uzyskasz takiej siły by wyjść poza zakres sprężystości i dokonaćjakichkolwiek odkształceń.
lisudml1991 07.01.2012, h. 00:53 lisudml1991
Ogólnie żeliwo jest kruche bo tak kolokwialnie pisząc szybciej pęknie niz sie wygnie. Aczkolwiek na ten przykład pokrywy kanałowe mogą być  z najgorszego jakosciowo zeliwa a są rozne rodzaje zeliw  a ich wytzymałosc na rozciaganie w zaleznosci od rodzaju tegoz zeliwa ma duzy przedział bodajże od 100 do 700  MPa.
Robienie tych elementów ze stali jest drogie poprostu.  
A czego chinczycy tam uzywaja któz to wie...
Retiarius 07.01.2012, h. 01:23 Retiarius
dred- od kiedy dzwony robi sie z zeliwa?? bo ja glupi myslalem,ze dzwony robi sie z zupelnie innego stupu metalu zwanego spizem lub brazem . bo ja glupi myslalem,ze zeliwo uzywa sie do obudowy czesci maszyn ze wzg na wlasciwosci tlumiace i absorbujace wibracje .... jak chcesz zrobic dzwon ktory abosrubje wibracje ???chyba po to sie robi dzwon aby wydawal dzwieki i wibracje! rowniez dobrez moglbys zrobic dzwon z gabki i otulic go pierzyna ... te zdjecia ktore dalesj to sa mosty wykonany 200 lat temu w czasach poczatku rewolucji przemyslowej. od tego czasu metalurgia, materialoznastwo  jak i technologia wykonala postep..
dred- poczytaj sobie o czyms takim jak modul younga i materialoznastwo i przestan pisac glupoty, bo tylko sie osmieszasz ....
johny13 07.01.2012, h. 13:02 johny13
johny13  dzwony żeliwne są faktem http://www.wleninfo.pl/images/dzwonki6.jpghttp://www.zl.lubań24.pl/photos/tn_Lubankie%20dzwony%20w%20archikatedrze%20wroclawskiej%206.JPGhttp://www.zl.lubań24.pl/photos/tn_Lubankie%20dzwony%20w%20archikatedrze%20wroclawskiej%206.JPG
bardzo mnie cieszy powstanie tej repliki, dodatkowo będzie pozbawiona minusu jaki ma, jak dla mnie, aksu czyli odstającego magazynka.
Kacperix 07.01.2012, h. 16:00 Kacperix
sisi 06.01.2012, h. 21:10 sisi
Jest! Zawsze chciałem Bizona!:D
arend 06.01.2012, h. 21:30 arend
No to teraz mogę spocząć w spokoju. Znaczy prawie bo poczekam na Mołota na Madbullowskie shelsy ;p
Matison 06.01.2012, h. 22:37 Matison
Cholera prześcignęli mnie, a miałem zacząć pracować nad PP-19 :P
No cóż teraz zacząć czekać i zbierać bo może to być ciekawa replika i to bardzo :)
Pritcher 07.01.2012, h. 14:43 Pritcher
Tak patrzę, patrzę, i nie wiem, czy te zdjęcia przedstawiają rzeczywiste części, czy to są rendery jakieś?
Rendery, osłona sppustu wisi w powietrzu.
Dread 08.01.2012, h. 21:16 Dread
Kacperasg 07.01.2012, h. 21:49 Kacperasg
Jeszcze zróbią diegietarowa dp28 i będzie git;)
klekot1092 08.01.2012, h. 00:06 klekot1092
Nie wiem jak dla was ale on juz jest moj ^^