Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe c.d.

Aktualności, 01.07.2008, h. 23:26, dodał: Promant
10

Firma MadBull zapowiedziała nowy w produkcji korpus górny do M4 z oznaczeniami Noveske. W ofercie Gunner Airsoft pojawiły się kolejne akcesoria produkcji chińskiej.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma MadBull poinformowała o wprowadzeniu, wkrótce, na rynek nowego górnego korpusu do M4. Korpus ma oznaczenia Noveske i pasuje do niedawno rozpoczętej serii frontów RIS z identycznymi oznaczeniami. Poniżej porównanie zdjęcia body broni ostrej i wyglądu body do repliki.

 

 

Posiadacze replik G3 mogą już w miarę tanio zaopatrzyć się w konwersję frontu, typu RAS - produkcji JG, dedykowaną do tych replik. Chiński zestaw szyn jest obecnie dostępny w sprzedaży, w sklepie Gunner Airsoft. Cena: 49USD.

 

 

 

Gunner sprzedaje również długi zestaw szyn 12" FF z oznaczeniami Larue 7.0, do replik M16. Cena: 54USD.

 

 

W ofercie Gunner Airsoft znalazły się także kopie latarek taktycznych z montażem zintegrowanym, wykonane w systemie LED, oraz wafle do AK w kolorze tan. Latarki SF961 dostępne są w kolorze szarym i czarnym, w cenie 78USD. Dostępny jest również, dedykowany do tych latarek, włącznik żelowy w cenie 28USD. Włącznik dostosowany jest do 3 trybów świecenia: jasny, przyciemniony i stroboskop.

 

 

 

 

Magazynki z tworzywa, typu waffle, pasują do replik AK firm TM, CA oraz JG. Są to hi-cap'y o pojemności 500BB. Sprzedawane w cenie 10USD.

 

 

 

 

 

Źródła:

airsoft-news.eu/">www.airsoft-news.eu

airsoft.com/">www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shadow 01.07.2008, h. 23:37 Shadow
O, coś do eMki ^^
Ciekawe te risy.
Viking 02.07.2008, h. 00:33 Viking
A nie lepiej napisac "O znow cos do Emki" ;|
Boromir90 02.07.2008, h. 00:37 Boromir90
O co Ci chodzi, emki sąfajne pod warunkiem że to Diamaco c-7, c-8, c-9, a właściwie teraz to juz Colt Canada... ;]
cziman 02.07.2008, h. 01:17 cziman
Wiadomo coś na temat zastosowanych diód czy ilości lumenów?
Latarki taktyczne mają oślepiać przeciwnika a nie wyglądać taktycznie chyba że taktycznie stawiamy je na równie taktyczne biurko. Kupowanie repliki latarki wydaje mi się równie dziwne co kupowanie repliki noża. Jeżeli te kopie mają równą moc co oryginały a zmienia się conajwyżej cena czy detale wykonania to chwała producentom. Czy jednak jest tak w rzeczywistości?
Kondor220V 02.07.2008, h. 06:29 Kondor220V
Myślę że w airsofcie nie ma się co bawić w oślepianie przeciwnika latarką, zamiast tego polecam strzelać:D Tego typu bajery dodają jedynie przysłowiowe +7 do lansu/ ewentualnie kwestie estetyczne albo "ja chce mieć giwere taką jak mają w SAS'ie" to latareczki i lasery jak najbardziej.
A tak btw. to co za różnica czy jest to m16 czy jego kanadyjski odpowiednik, podwójny selektor ognia chyba nie decyduje o fajności całego guna nie?
Gogin 02.07.2008, h. 09:43 Gogin
Fajnie ze JG wypuściło osobne RIS'y do G3
kydrys 02.07.2008, h. 13:55 kydrys
"...pod warunkiem że to Diamaco c-7, c-8, c-9..."
Diemaco. Nie Diamaco.

No, no, ten korpus Noveske bardzo ładny.
shoti 02.07.2008, h. 14:21 shoti
zrobili by coś metalowego do hk416...
Pawelski 03.07.2008, h. 14:39 Pawelski
Oddzielne RISy do G3 - yes yes yes! Ciekawe kiedy będą w Polsce.
Leo_111 03.07.2008, h. 16:16 Leo_111
zajefajne risy! zwlaszcza ten z tlumikiem