Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunner Airsoft RPK custom

Aktualności, 01.07.2008, h. 10:16, dodał: Promant
23

Sklep Gunner Airsoft włączył do swojej oferty customową replikę RPK, wykonaną na bazie Cymy 042.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Było już kilka prób stworzenia dobrej, seryjnej, repliki RPK. Wszystkie, łącznie z produktem CA, przyniosły mizerne efekty. Poza bardzo drogimi konwersjami wybór jest więc raczej nieciekawy. Sklep Gunner Airsoft włączył właśnie do swojej oferty customową replikę RPK full metal + drewno, wykonaną na bazie repliki AK47 Cymy [042]. Cena repliki: 228.78EUR. Zastosowano zestaw DM RPK kit oraz metalowy magazynek bębnowy do AK, produkcji CM, podkręcany elektrycznie. Niestety podstawowa wersja oczywiście z nieśmiertelną "trąbką". Można jednak wybrać wersję bez DM special flash hider ;) - tańszą o 7.04EUR. Efekt oceńcie sami.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

airsoft.com/">www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
men3L 01.07.2008, h. 10:31 men3L
Fatalne malowanie, do tego brak (zresztą jak u wszystkich) wzmocnień na komorze zamkowej, drewna też nie przekonują.
Ale dobrze że Chińczycy się starają
Mormaeglin 01.07.2008, h. 12:20 Mormaeglin
Bliad, czy nikt się nie nauczy jak winno się zmontować prawdziwe RPK? wystarczy tylko rzucić okiem na kartinki prawdziwego RPK i na podstawie takowych zmontować wierną replikę. O wiele lepszy efekt powstałby gdby malcziki oparłyby się o Cymowskiego AKM-a.
Redgard 01.07.2008, h. 12:24 Redgard
Za taką trąbkę 7 euro?
Google mówi, że 7.04 Euros = 23.3709199 Polish zloty. Za nowy polski złoty, sztuk 23 - to można...hmm - dużo można.
Cavern 01.07.2008, h. 12:28 Cavern
Ciekawy wynalazek. Jedna wada... dlaczego znowu kałach?!

Taki magazynek mam przy swoim AK74 i muszę powiedzieć że dobrze sie sprawuje.
Xie 01.07.2008, h. 12:55 Xie
Czysto informacyjnie:

$3 - trzeba wpisac RPK
tudziez: $3 i wpisac nr 15573 w okienku 'product search'
Niedlugo bedzie w Polskich sklepach.

Ten sam mag mozna dokupic (nr 16030 na stronie ASG A/S)... tylko ze na Cymie oznaczen i - bagatela - znaczka Arsenal nie uswiadczymy...
Yuber 01.07.2008, h. 13:02 Yuber
Fajna baza do dobrego RPK... moim zdaniem. Bo i tak trzeba zawsze masę rzeczy powymieniać .



SwideR 01.07.2008, h. 13:25 SwideR
jakby przerobić komorę zamkową, wszystko pomalować czarnym półmatem to otrzymamy względną replikę RPK full metal real wood w doobrej cenie )
Zachar 01.07.2008, h. 13:46 Zachar
Ciekawe. W Polsce wiele osób zdaje sobie sprawę, że $1 tego typu nie są replikami RPK i jeszcze uświadamiają innych. Więc u nas raczej nie ma na to popytu.
Jest to już któraś z kolei nie-replika RPK i chyba musi być na to duże wzięcie (niekoniecznie w Polsce), skoro sklepy składają takie customy.

"Taki magazynek mam przy swoim AK74 i muszę powiedzieć że dobrze sie sprawuje."
Nie chce się czepiać, ale magazynki bębnowe na nabój 5,45 to tylko nieliczne prototypy; nawet nie były podobne do tego na 7,62
Morn 01.07.2008, h. 13:53 Morn
wg. mnie: DNO!
po co ta trąbka? bo w SRC taką zrobili?
jak dla mnie to jest kałasz z innymi drewienkami i dłuższą lufą. Nawet nie ma wzmocnień na komorze...
(o tym że każdy element tego kałacha jest w innym kolorze nie wspomnę)
ocena: 3-/6
kupolud231 01.07.2008, h. 14:30 kupolud231
Trąbka - bo w Ameryce się podoba
Dahu 01.07.2008, h. 15:14 Dahu
........nie ma to jak zje******** dobra replikę
yakarov 01.07.2008, h. 15:56 yakarov
no pewnie na bazę dobrego rpka może być, zostawisz lufę i dwójnóg, reszta do wymiany i do pracy...
Kamil 01.07.2008, h. 16:04 Kamil
Czy można te różne twory przestać nazywać RPK??? Czy ktoś u nas nazywa betę specnaz (która jest repliką zupełnie niczego) nazwą AKS74U? Tak i to coś jest repliką niczego.
zajaszcze 01.07.2008, h. 16:59 zajaszcze
Zwykły kałach z dłuższą lufą i jeszcze gorszą kolbą. Nie ma to jak jakaś eMKa albo g36 przynajmniej jakoś się prezentuje, "a nie jak jakieś terrorysty"!
Foka 01.07.2008, h. 17:16 Foka
Wzmocnienia powinny być na POKRYWIE komory zamkowej. Ten kawałek to zwykły kawałek blachy, a nie żadna komora.
yakarov 01.07.2008, h. 17:22 yakarov
Na POKRYWIE komory zamkowej wzmocnienia są tylko w rumuńskich RPK. Wszystkie radzieckie/rosyjskie mają gładką pokrywę. Wzmocnienia są na komorze zamkowej w miejscu obsady lufy.
wojtazkk 01.07.2008, h. 17:46 wojtazkk
Mówcie co chcecie, ja bym wolał PKM od RPK
MS Commando 01.07.2008, h. 19:18 MS Commando
A ja UKM od PKM
Jabol 01.07.2008, h. 19:27 Jabol
to nie ma nic w wspólnego z rpk, no może poza dwójnogiem i podstawą muszki.
men3L 01.07.2008, h. 20:39 men3L
A ja bym wolał Porsche od Malucha.
Wpuść tu dzieciarnie na wmasga..
penio151 01.07.2008, h. 22:19 penio151
Poza tym jakieś 80% widzów w ogóle nie zna szczegółów jakim powinien charakteryzować prawdziwek...

"A ja bym wolał Porsche od Malucha."

Eeee tam...ja wole moje MG34
helgrind 02.07.2008, h. 09:42 helgrind
Najpierw SRC, potem jakiś składak tak samo wyglądający, później CA i teraz Cyma. A wszystko identycznie zbudowane (czyt. zje*ane) .

M3nel - "Fatalne malowanie" pierwsze ak (AK!) były zrobione chyba ze stali takiej niebieskiej właśnie. Było to gdzieś na tantal.kalashnikov.guns.ru.
volf13 02.07.2008, h. 13:09 volf13
Wizualnie nie wygląda źle, magazynek bębnowy też nie jest zły. Co do osiągów to nie mam zdania, ale jak na wytwór cymy to cena jest wyższa głównie o ten magazynek.