Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku ;)

Aktualności, 30.06.2008, h. 22:06, dodał: Promant
32

TSI Armories zapowiedziało nową serię akcesoriów do AK, zaś w informacjach z firmy MadBull pojawiła się zapowiedź korpusów do emek w kategorii "budżet". G&P zaanonsowało swoje nowe produkty, w tym repliki typu CQB.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma TSI Armories zapowiedziała serię ciekawych akcesoriów do replik AK: adapter do magazynków typu M4, grip typu Galil, "taktyczny" selektor ognia, tłumik płomienia typu SAR oraz tłumik płomienia typu MAR.

 

 

 

 

Firma MadBull poinformowała, że wkrótce wprowadzi na rynek metalowe body typu M16 do TM, ECHO1, JG oraz CA, w bardzo atrakcyjnej cenie - przy zachowaniu wysokiej jakości. Zamiast laserowego grawerowania w body zastosowane będzie oznaczenie z broni ostrej ["stempel"].

 

madbull_budget_lower_3006.jpg" alt="" width="500" height="216" />

 

Wśród nowych produktów G&P znalazł się tłumik dżwięku typu QD - Blackwater. W komplecie tłumik płomienia.

 

 

G&P wprowadza również na rynek trzy nowe repliki z rodziny emek, typu CQB. Z wyglądu przypominają one klony Stubby Killer'a. Nowa seria replik CQB nosi wspólną nazwę TANK. W konstrukcji wszystkich trzech wykorzystano metal i ABS. Lufy wewnętrzne mają 85mm, zastosowany silnik to G&P M120 Hi-Speed, a prędkość wylotowa replik na 0.2BB waha się w przedziale 330-360fps. Nazwa serii wzięta jest od zastosowanego frontu typu TANK. W replikach zastosowano korpusy z oznaczeniami marine oraz "owdawiacz". Repliki różnią się, poza body - rodzajem zastosowanej kolby: rozsuwanej, teleskopowej lub stałej.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.gp-web.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Szymp3k 30.06.2008, h. 22:31 Szymp3k
ten ak z magiem od emki bleee... i jeszcze ten tłumik płomienia taki emkowaty... może komuś się spodoba, jak dla mnie to straszny syf
Jangi 30.06.2008, h. 22:32 Jangi
Ha ha, fani AK - wasza ulubiona giwera została zbeszczeszczona
Wojtass_nt 30.06.2008, h. 22:34 Wojtass_nt
hahahahahahaha OMG!!! Brak słów!
Erwin008 30.06.2008, h. 22:36 Erwin008
No emki jak zwykle ale nawet ładnie wygląda ten tłumik ognia typu tank. Tylko w newsie mały błąd bo wątpie żeby taka replika miała lufe 850mm raczej 85mm ale co ja tam wiem. G36 z konwersją na magi od emek to kwestia gustu bo w realu też taka konwersja jest. Ale kałach z konwersją na emkowe magi to coś mi już nie pasuje i jakoś tak dziwnie wygląda. Magazynek jakoś tak bardzo mocno w dół wysunięty jest. Aczkolwiek wykonanie niczego sobie. Fanem emek nie jestem i mam G36 ale tak patrząc na ilość fajnych akcesoriów do emek to nie wiem czy się nie przerzucić na m16.
mieciu-saper 30.06.2008, h. 22:37 mieciu-saper
Nie mogłem się powstrzymać ZNOWU EMKA . Po za tym youngee dobrze napisał zbeszcześcili AK
Azur 30.06.2008, h. 22:39 Azur
Czekam tylko na druma do MP5, adapter kałacha magi od MP5 i będzie super...
Guest (ID:6452) 30.06.2008, h. 22:47 Guest (ID:6452)
jak nie lubie emek to te są sweet No i długa lufa
Erwin008 30.06.2008, h. 22:53 Erwin008
Azur: twój oczekiwany drum do mp5 $3

A tu to samo ale lepszy sklep:
$3
$3
$3
byku151 30.06.2008, h. 22:55 byku151
a mi sie tam podoba taki AK z magami od emki;p
Promant 30.06.2008, h. 23:01 Promant
Literówka. Poprawione.
Guest (ID:6452) 30.06.2008, h. 23:04 Guest (ID:6452)
ja bym chciał adapter do mp5 na magi od emki
Gogin 30.06.2008, h. 23:05 Gogin
Fakt faktem, zamienić starego banana od kałacha na tego eM-kowego... Swoją szosą to fajny montaż na drugim kałaszku (zdjęcie pod pierwszym).
Kelly 30.06.2008, h. 23:32 Kelly
Na czym polega "taktycznosc" tego selektora od ak??
baronvon67 30.06.2008, h. 23:38 baronvon67
Panie i panowie to jakaś lipa ta cała unifikacja jestem za tym żeby kałach,żeby kałach,żeby kałach-był kałachem.Jako rodowity radomianin mam do tej broni sentyment-i już!!!Pozdrawiam cokolwiek zdruzgotany
Minion 30.06.2008, h. 23:46 Minion
Hmmm.. kiedyś zastanawiałem się nad tym,że fajnie byłoby, gdyby taki adapter do magazynków powstał. Ale ten mało że umożliwia montowanie magazynkoiw od M, to jeszcze próbuje upodabniać wizualnie Kałacha do M. Dość nieudanie, bo tak jakoś ten magazynek dziwnie siedzi..
assassinRPG 30.06.2008, h. 23:51 assassinRPG
kur.....cze moze niedługo pod AK będzie pasował mag od G36,dadzą tłumik od XM117,kolbe od SIG-a do tego front z risami+2latarki+m203+PEQ i to bedzie

AKUC-08(AK ultra comando2008)

Powiem tak
Front z RISami zniose ale z tym magiem to przegieli to ostro
Mimo ze jestem urzytkownikiem M-ki to jednak mam smak i wiem co to dobry gust

Zamist robic takie pierdoły to moze Body do WSS Vintorez-a by zrobili

Kelly-taktyczność selektora polega na tej blaszce która znajduje sie w połowie jego długosci,pozwala to na przałączanie trybów ognia za pomocą palca np.wskazujacego(praworeczni)lub kciukiem(leworeczni,ale nie wiem czy to jest morzliwe) bez sciagania dłoni z chwytu
baronvon67 01.07.2008, h. 00:14 baronvon67
Brakuje jeszcze kałachowi do szczęścia piórka ,werbelka z małym doboszem ,silikonu jak u pani DODY i mp4.Ten lansik,to porażka,bez dwóch zdań.
$3
To jest to i niech tak pozostanie+stałe kolby itp stare dobre klimaty.
Kelly 01.07.2008, h. 00:19 Kelly
"ktore z toru lotu zbija liść." żeś dowalił, tylko pierwsze partie naboi M193 (5.56x45) były takie


PS. już powinien być jakiś nowy news P
Bardos 01.07.2008, h. 00:33 Bardos
Ten drugi "kałach" bardziej przypomina Galila niźli AK
METEOR 01.07.2008, h. 00:34 METEOR
Wg. mnie taki adapter do Ak to dobra rzecz :
-alternatywa dla posiadaczy wielu replik (emka i kałach), nie trzbea kupywać pełno magów
- mamy wiekszy wybór przy wyborze magów.

Ale i tak żaden wielbiciel AK tego nie kupi ;p
Gogin 01.07.2008, h. 02:02 Gogin
izmaylov - od razu haubice kal. 308 mm - szczyt marzeń sennych ? haha
Jangi 01.07.2008, h. 08:46 Jangi
Taa wściekajcie sie, wściekajcie...
men3L 01.07.2008, h. 09:47 men3L
Przeżywacie to jak ykhm żyd okupacje.
Kto będzie chciał to kupi, komu się nie podoba, ten logicznie nie kupi.
I nie nasz zasrany interes, co jaka firma produkuje i dla kogo, patrzmy na siebie.
Jaki polak jest, każdy widzi, daj mu coś i zacznie wybrzydzać, że tu emka, tam coś nie fajne a nie ma tego czego on chce.. Nasz rynek a-s jest tak mały że nie opłaca się producentom specjalnie dla polaków robić np. Beryla czy Pallada. Kałachów na rynku jest masa, 47, cała gama 74 i nikt na to nie narzeka, ale fajnie by było jakby ktoś zrobił kałacha. Ludzie, litości..
helgrind 01.07.2008, h. 10:58 helgrind
"Ten drugi "kałach" bardziej przypomina Galila niźli AK "
Bo to jest Galil ?
Bardos 01.07.2008, h. 14:07 Bardos
""Ten drugi "kałach" bardziej przypomina Galila niźli AK "
Bo to jest Galil ?"

Tak, to jest Galil, z adapterem na magi od emek.
Kondor220V 01.07.2008, h. 14:51 Kondor220V
Galil normalnie chodzi na magi od emek tylko ze zmodyfikowanym zaczepem
skunks 01.07.2008, h. 19:32 skunks
$3

Spójrzmy na fotke, ciekawe jak chcesz zmodyfikowac ten zaczep żeby mag od eMki wchodził. Nawet profil magazynka z galila jak i zaczep jest inny i przypomina ten zastosowany w AK.
Placek 01.07.2008, h. 21:09 Placek
Emki... łaaaaaaaał! Żałuję, że mi się TM szybko nie popsuje i nie będę miał pretekstu żeby sobie kupić.
Bardos 01.07.2008, h. 22:37 Bardos
Tyle że jak oglądam zdjęcia na tej stronie
$3

To nie widzę żeby były z magami od emek

coś jeszcze zacytuje
"M16-type magazines can be used via the special adapter."

Więc jednak Galil nie obsługuje magów od emek bez adaptera