Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść nowinek

Aktualności, 28.06.2008, h. 21:46, dodał: Promant
20

Tokyo Marui podało wstępne szczegóły na temat ich nowego AKS74U. Galil Avalon jest już dostępny w Polsce. Nowa seria M14 firmy STAR w całości trafiła do sprzedaży.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Tokyo Marui podała trochę szczegółów na temat ich nowego kałacha: AKS74U. Body typu die cast: najwyraźniej wykonane ze ZnAl'u. Drewniane okładziny chwytu przedniego, plastikowy grip pistoletowy w odcieniu śliwkowym. Część elementów, jak np. kolba - wykonane ze stali. Bardzo dokładnie odwzorowane mechaniczne przyrządy celownicze. Długość: 499mm/739mm. Waga: 2630g. Lufa: 260mm. Bateria: typu mini. Blowback.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielbiciele Galila mają powody do radości oraz zgrzytania zębami. Replika firmy Avalon, wykonana we współpracy z VFC - jest już dostępna w Polsce, w ofercie Specshop [na WGC out of stock ;)]. Oczywiście cena nokautuje: 2400pln. Za te pieniądze nabywca otrzymuje niewątpliwie jedną z najlepszych replik Galil'a dotąd wyprodukowanych: w całości ze stali i z drewnianymi okładzinami.

 

 

 

 

Jeżeli ktoś jest zwolennikiem M14, w mniej klasycznej formie, na pewno zachwyci się nową serią tych replik wprowadzoną na rynek przez firmę STAR. Można nawet za jednym zamachem skompletować całą kolekcję - Uncompany.com oferuje już całą serię nowych M14stek STAR'a. Potrzebny jedynie bardzo zasobny portfel, gdyż, jak wiadomo, repliki firmy STAR do tanich nie należą. Dostępne wersje: Sopmod [452USD], EBR z kolbą stałą [596USD], EBR Standard [614USD] oraz EBR folding stock [614USD].

 

 

Dodatkowo Uncompany, z nowych produktów firmy STAR, wprowadził do oferty również - budzący wśród maniaków mieszane uczucia - granatnik autonomiczny STAR EGLM w cenie 272USD.

 

 

 

 

Źródła:

www.tokyo-marui.co.jp

www.specshop.pl

www.uncompany.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Regdorn 28.06.2008, h. 21:58 Regdorn
Ueeee, a gdzie M-ki?
Promant 28.06.2008, h. 21:59 Promant
"14" też "emka"
yohans 28.06.2008, h. 22:00 yohans
Kałaszek jest naprawdę mi się podoba Generalnie nie lubię ak, ale ten jest spoko:) Frontgrip ma ładny;P
Placek 28.06.2008, h. 22:01 Placek
Ohhh!Jak ja nie mkogę zdzierżyć tego granatnika! Jest tak ochydny, że od razu wybija mnie z nastroju!
Mark99 28.06.2008, h. 22:03 Mark99
Galil miażdzy
Gogin 28.06.2008, h. 22:42 Gogin
Cztery eM-ki i jakie ładne . To pewne info., że body kałaszka będzie ze ZnAl'u ?
Dolores 28.06.2008, h. 22:47 Dolores
Zn, Al - spojrzyj na tablice Mendelejewa;)
Promant 28.06.2008, h. 23:10 Promant
WOW, Dolores, ale nam pojechałeś. Załóż szkółkę chemiczną.

Gogin:
w życiu nie ma nic pewnego
ale tłumaczenie angielskie z japońskich krzaczków podaje die cast / cynk.
W.Zajcev 28.06.2008, h. 23:12 W.Zajcev
Magazynki będą standardowe(do AKSU74)?
Cavern 28.06.2008, h. 23:15 Cavern
lepiej ZnAl niż mieszanina plastiku ze szkłem ;| takie piękne "imitacje stali" robi BOYI ;|
A Armatki fajne coraz fajniejsze te repliki na rynek wychodzą. Już nie mogę sie doczekać co wyjdzie na rynek za 2 lata
Makaveli_89 28.06.2008, h. 23:49 Makaveli_89
Nie no zawidłem się jestem posiadaczem AKs74u i liczyłem że tood Tm bedzie ze stali
NO to głupie boyi już ma ak-su w wersji cało stalowej... Ale w sumie można było się tego spodziewać bo ak74 od Tm też jest ze znalu :/
Promant 29.06.2008, h. 01:20 Promant
Magazynki nie są standardowe, to ten nowy system z BB TM. Tam magazynek wygląda całkiem inaczej niż w innych 74; jest identyczny jak w AK74 TM - z takim wystającym występem podajnika u góry.

Fotka magazynka dodana.
pidzejfat 29.06.2008, h. 12:45 pidzejfat
No niestety TM jest spóźnione...
Są repliki lepiej odwzorowane z możliwością tuningu
(co teraz jest bardzo ważne dla większości)
Będzie podobna klapa co z "Ak-74M" z TM
Przekładają się na to zmieniony gearbox, wykonanie zabawkowe (kto widział ten wie) i nie standardowe magazynki...

Co do em-14stek, dość duże rozbieżności cenowe jak za poszczególne wersje, najpraktyczniejsza wydaje mi sie 1 lub ostatnia. Ciekawe jak u nich z gearbox'em klon TM czy G&G, a może jakaś nowa konstrukcja albo plastiś
lemonzawodowiec 29.06.2008, h. 18:42 lemonzawodowiec
Najbardziej podoba mi się to stylizowane "74" na obrazku TM.
helgrind 29.06.2008, h. 22:32 helgrind
Czemu stylizowane 74 ?
OFF 30.06.2008, h. 03:56 OFF
szkoda,ze Galil taki drogi xD
moze Cyma lub Boydi zrobia podrobke..
licze na to xD
bo 2,4k wydac.. to trzeba byc albo nadzianym (w wieku 16 lat) albo znalezc dobra prace.. no coz.. poczekam do 18-stki jak nie zrobia podrobki xD