Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty i customy

Aktualności, 27.06.2008, h. 19:24, dodał: Promant
33

Nowe repliki pistoletów KSC w zapowiedziach i w ofercie WGC. TMP KSC: reaktywacja. Classic Army wypuszcza pistolety Colt 1911 i Glock26. Chińczycy skopiowali kabury Safariland 6004. Ciekawe customy made by Airsoft Global.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zapowiedziach na stronie KSC pojawiła się replika M945.

 



Jednocześnie WGC włączył do swojej oferty dwa nowe pistolety full metal KSC: M9 SYSTEM 7 oraz P226 Railed. Replika M9 System7 posiada magazynek o pojemności: 24+1 ( 6mm ). Niestety są to magazynki nowego typu, do System7 nie pasują tradycyjne magi M9 KSC. Długość: 210mm. Waga: 1050g. System: Gas Blowback. Prędkość wylotowa: 300-330FPS na Top Gas i 0.2 BB. Cena: 140USD.

 


P226 Railed posiada magazynek o pojemności: 25+1 ( 6mm ). Długość: 211mm. Waga: 1100g. System: Gas Blowback. Prędkość wylotowa: 290-310FPS na Top Gas i 0.2 BB. Cena: 140USD.

 



TMP produkcji KSC znowu na rynku. PM pojawił sie w ofercie RedWolf'a. Można również nabyć dedykowany do niego, metalowy, tłumik KSC. Replika wykonana z ABS, posiada magazynek o pojemności: 40BB. Hop up regulowany. Długość: 323mm. Waga: 1550g. System: Gas Blowback. Tryb ognia: semi/full auto. Prędkość wylotowa: 275FPS na Top Gas i 0.2 BB. Cena: 175USD.

 



Classic Army zaprezentowało swoje nowe pistolety: Colt 1911 i Glock26, oznaczone oczywiście jako CA1911 i CA26. Classic Army 1911 to wersja full metal, zamiast oznaczenia M1911 jest CA1911. Pojemność magazynka: 24+1, lufa 112mm/6.08mm. Cena przewidywana: 44USD. CA26 ma metalowy zamek i częściowe oznaczenia. Pojemność magazynka: 15+1. Lufa: 73mm/6.08mm. Przewidywana cena: 44USD. Premiera obu replik przewidziana jest na początek lipca.

 


Dragon Red Airsoft Outlet włączył do oferty chińskiej produkcji kopie kabur Safariland 6004. Producent podaje, że wykonane są z identycznego materiału co oryginalne 6004. Hmm. Cena: 54.99USD. Dostępne kabury do: P226, 1911 i Glock'a.

 



W ofercie AirSoftGlobal dostępne są ciekawe customy. Dla miłośników 1911: Custom Marui M1911 Full Metal (Springfield dark grey) z drewnianymi okładzinami chwytu. Replika na bazie TM, z wykorzystaniem wysokiej jakości zestawu konwersyjnego Guarder [Steel Chamber and Outer Barrel, 150% recoil and hammar spring installed, High Output Valve]. Waga: 900g. Replika perfekcyjna: zwolennicy realizmu nie znajdą raczej powodu do narzekań. Cena: 330USD. :)

 



Żeby tradycji stało się zadość i wytrawni komentatorzy news'ów mogli, jak zawsze, napisać: "znowu emka" ;) - kolejną przedstawioną customową wersją z tej rodziny jest produkt AirSoftGlobal, AEG S.P.R. 20"Barrel Ver. Replika posiada wszystkie części wzmocnione. Konstrukcja zawiera: metalowy korpus AG-K VLTOR, zestaw RAS V-Tech MK 12 MOD 1, magazynek typu hi-cap: V-Tech M16/M4 300BB, V-Tech Aimpoint M4 Style Red/Green Dot Scope z montażem QD. Waga: 4000g. Części wewnętrzne: AG-K custom - kompletny Gear Box. Opcje prędkości wylotowej, według życzenia klienta, od 320fps do 420fps. I ciekawostka: w zestawie dołączony jest akumulator typu LiPo: Firefox 11.1v 1200mah (12C) Li-Polymer. Cena: 348USD.

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftnews.fr

www.ksc-guns.co.jp

www.wgcshop.com

www.dragonredairsoft.com

www.airsoftglobal.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CIN3K 27.06.2008, h. 20:31 CIN3K
ooo nawet "wiertarka" jest
Rudy102 27.06.2008, h. 20:32 Rudy102
znowu emka
ciekawe jak będzie sie ten aku sprawował:D 11.1V to dosyć sporo jak na "stock"
lemonzawodowiec 27.06.2008, h. 20:34 lemonzawodowiec
Znowu M945!
Kamzi_909 27.06.2008, h. 20:35 Kamzi_909
Jak zawsze wszyscy czekają na to: znów emka ? xD, pistolety springfield i customy m945 są piękne po prostu ahh.
Dragunow 27.06.2008, h. 20:37 Dragunow
Ale ta emka nawet z jajem
W.Zajcev 27.06.2008, h. 20:45 W.Zajcev
Te pistolety CA to gaziaki? Bo jeśli tak co cena porównywalna z chińczykami.
Promant 27.06.2008, h. 20:51 Promant
Taa, na zagranicznych forach zastanawiają się nad tą ceną; padło nawet stwierdzenie, że może CA obrandowało swoją marką 1911 Bell'a.
xasistis 27.06.2008, h. 20:51 xasistis
Bierz pod uwagę, że CA dopiero debiutuje na rynku gaziaków (no, może debiutował jakiś czas temu, ale dopiero teraz bierze się za poważny rozwój w tym kierunku).

Jak dla mnie to CA wzięło Bell'a na podwykonawcę

Ciekaw jestem czy ta "orbitalna" rączka z "kolejnej eMki" jest wygodna.
Promant 27.06.2008, h. 20:56 Promant
No cóż; Bell ma oznaczenia na zamku, a z tego co wiadomo, to CA nie ma.
Warlord Shadow 27.06.2008, h. 21:02 Warlord Shadow
To M945 to chyba jakaś wersja dla SEALSów- ma łuski idealnie nadające się do maskowania w akwarium
kamuli9 27.06.2008, h. 21:46 kamuli9
M945 - poprostu piękne , czekam aż pojawi się w sklepach:]
W.Zajcev 27.06.2008, h. 21:48 W.Zajcev
No jeżeli cena CA w Polsce będzie jak cena BELL(w HK mają podobne ceny) to mogą liczyć na bardzo dużą popularność o ile będą niezawodne. Bell nie produkuje G26c
Panocek 27.06.2008, h. 21:48 Panocek
Może mieli zamówienie u Bella na Colty bez oznaczeń?

PiterTKD 27.06.2008, h. 21:49 PiterTKD
"znowu emka" - ale takiej to jeszcze nie było;)
Lechu2K 27.06.2008, h. 21:57 Lechu2K
Hmmm, ale tego safarilanda chętnie bym widział w swoim wyposażeniu

PS.
Dziwna ta kolejna eMka
Promant 27.06.2008, h. 22:15 Promant
Nikt nie twierdził, że Bell produkuje Glock26. Mowa była o 1911.
Morn 27.06.2008, h. 23:08 Morn
no nie, znowu Mka... xD
Hunter1716 27.06.2008, h. 23:31 Hunter1716
Moim zdaniem Colt 1911 jest najładnieszy z tych wszystkich zaprezentowanych broni. A reszta ujdzie;p
Gogin 27.06.2008, h. 23:38 Gogin
Fakt takiej brzydkiej eM-ki jeszcze nie było...
penio151 27.06.2008, h. 23:59 penio151
"... a tej emce przydał by się jeszcze granatnik i ekspres do kawy"
darsooon 28.06.2008, h. 00:28 darsooon
A mi się ta eMka podoba
PeePee 28.06.2008, h. 01:43 PeePee
O_o nawet safarilandy skopiowali

Szkoda tylko, że za niewiele więcej można mieć oryginał ;}
OFF 28.06.2008, h. 02:59 OFF
mi sie ta Mka podoba ^^
Codename666 28.06.2008, h. 09:29 Codename666
eMeczka potworna! Wiertarka fajna ale tylko z tłumikiem A te gaziaki od CA? No cóż czas pokarze ;-p wole sprawdzonego Bell'a
WoKo 28.06.2008, h. 12:55 WoKo
Coś niezbyt ładna ta eMka ;p Za to M1911 kosi
Zachar 28.06.2008, h. 13:00 Zachar
Fajna kabura, warto poczekać.
Leo_111 28.06.2008, h. 13:14 Leo_111
ta kolba...ten kolimator... śmiech na sali
Leoo 28.06.2008, h. 14:20 Leoo
kolimator nie wygląda aż tak źle, a ta kolba faktycznie ;/ nie za ładna ;D
LogaN 28.06.2008, h. 20:38 LogaN
Ta "znowu emka" mi się podoba bardziej niż pozostałe "znowu emki" .

A co do M945 - toż to CUDO z wyglądu
jason.jerusalem 30.06.2008, h. 00:54 jason.jerusalem
ta emka to chyba dla takich kolegów co chcieli by mieć każdy element inni niz reszta świata czego tam nie ma - muszka na nakretke a nie piny, kolimator cudaczny, kolba fikuśna, grip na risie jak stara choinka z lego... dla mnie bomba =]
loyle 04.07.2008, h. 23:59 loyle
colt.... i ten M945... jesli ten M945 byłby w cenie lugera long i był w Polsce magi do niego... lece kupić =P (ofkors zamiast lugera)
metalman 09.07.2008, h. 17:49 metalman
Czy ktoś wie coś na temat tych nowych magazynków System 7 KSC? Nie są kompatybilne ze starymi - tyle wiem. Pytanie: czym się różnią i czy pasują dotychczas produkowane zawory High Flow czy trzeba będzie poczekać na nowe (a właśnie się zdecydowałem na USP .45)?
Pawelski 24.10.2008, h. 16:28 Pawelski
Z tej Beretty (M9 System 7 full metal) to taki full metal jak ze mnie królowa Anglii. Lufa zewnętrzna jest z ABSu. Tylko lufa, ale jednak...