Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe AEGi G&P

Aktualności, 26.06.2008, h. 21:19, dodał: Promant
23

Firma G&P wprowadziła do sprzedaży dwie nowe repliki broni z rodziny "M". Są to: SR15 URX (Medium) oraz M4 EOD.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

SR15 URX (Medium) [GP736] to replika wykonana z metalu i ABS. Posiada w komplecie magazynek M16 medium capacity: 130BB. Długość: 900mm
Lufa wewnętrzna ma długość 16". Prędkość wylotowa dla 0.2BB waha się w przedziale: 380-400fps. Silnik: G&P M120 Hi-Speed.

 

 
 


Firma G&P zastosowała w konstrukcji repliki SR15 URX (Medium) następujące części i akcesoria:

-zestaw frontu SR15 URX (GP787)
-metalowy korpus SR15 URX E3 (B Type) (GP702B)
-SPR Grip with Heat Sink End Set (Black) (GP330)
-zaczep zawieszenia M4 (GP638)
-Marine Battery Stock (Black) (GP774B)
-podwyższona szyna montażowa pod optykę M4 (Sniper Version) (GP661A)
-luneta podświetlana M-1 3.5-10x40mm z montażem "saneczkowym"
-chwyt na RIS (Black) (GP033)
-panele na RIS (Black) x 2 (GP032B)

 

 

 

M4 EOD [GP737] posiada w komplecie magazynek medium capacity: 130BB. Długość: 695mm / 780mm. Materiał: metal i ABS. Lufa wewnętrzna ma długość : 10.5". Prędkość wylotowa dla 0.2BB waha się w przedziale: 330-360fps. Silnik: G&P M120 Hi-Speed.

 

 
 


Firma G&P zastosowała w konstrukcji repliki M4 EOD następujące części i akcesoria:
-metalowy korpus Navy Style (B Type) (GP539B)
-M4A1 Extended Battery Buttstock (Black) (GP416)
-T-Shape Connector Wire Set For Recharge

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Globo 26.06.2008, h. 21:40 Globo
SR15 URX.... ale smaczek:D
kwiatek94_08 26.06.2008, h. 21:41 kwiatek94_08
To ta M4 EOD z grawer ANBTI TERROR...
gross 26.06.2008, h. 22:05 gross
wporzo, żałuję tylko, że G&P nie ukierunkuje swoich wysiłków w stronę naprawdę nowych replik
Wolf.Tns 26.06.2008, h. 22:08 Wolf.Tns
I niestety, a może dla niektórych na szczęście i markowe repliki idą bardzo pomału także w stronę FPS...pomału bo to w sumie "TYLKO" 400 fps...ale idą !
cziman 26.06.2008, h. 22:52 cziman
Volt-220:
Od pierwszego Forda samochody też powoli stawały się coraz szybsze. To źle?

Nie podobają Ci się emki 400-fpsowe - nie kupuj. Tam gdzie ja się strzelałem wszystkie bronie przeszły jakiś tuning, od precki i gumki poprzez baterię i sprężynę a na kompletnym wymienieniu GB na kosiarkę kończąc. Wolałbym kupić gotowego G&P 450 fps niż dokupować części, tracić gwarancję a potem szarpać się z na wpół działającym szmelcem.
penio151 26.06.2008, h. 22:55 penio151
Czyż miarą jakości broni jest ilość FPS? 400 punktów to o jak na szturmówkę max (gdyż to w ASG nigdy nie będzie pełniło "broni" wyborowej).

Żądamy od producentów replik nie kolejnych powtarzających się korpusów, czy też chwytów. Chcę wreszcie zobaczyć działającą rączkę przeładowania, dopychacz i inne pierdoły!
Bartolo76 26.06.2008, h. 23:56 Bartolo76
Penio, polecam ICS, zobaczysz to wszysko czego chcesz
ireabe 27.06.2008, h. 00:35 ireabe
penio- popieram. Niemal każda firma ma setki tysięcy emek różniących się jedynie wyglądem zewnętrznym, zamiast o mechanice modelu pomyśleć.
No i nareszcie ludzie publicznie piszą że 400koni to coś czego przekraczać nie powinniśmy.
Raj? Byle emka, wyglądająca jak emka i działająca jak emka, i części które na 400fps żyją latami.
Redgard 27.06.2008, h. 03:45 Redgard
penio - popieram, ireabe - również. Zaraz, "działająca jak emka"? Nie bez kozery w Hk 416 zmieniono układ odprowadzający gaz...
WoKo 27.06.2008, h. 09:57 WoKo
Bartolo - mówisz więc, że w ICSie działa rączka przeładowywania?
Wolf.Tns 27.06.2008, h. 10:34 Wolf.Tns
Czimanie...tam gdzie ja się strzelam zapewniam, że "STOCKIEM" można nazywać replikę do 420 FPS, bo niżej nie ma prawie nikogo. To, że wolisz kupić gotowca - rozumiem. Ja się osobiście wolę tym pobawić bo w tym tkwi cały urok, a nie w wyścigu na FPS'y i 4 - godzinnej strzelance - jebance ( nie mówię, że na takie, albo tylko takie chodzisz ). Chodziło mi raczej o to, że wyścig FPS dosięgnął także markowe repliki, a co za tym idzie - może znowu wrócą do łask.
A moja poprzednia wypowiedź była stwierdzeniem, NIE opinią ( ! ).
Sushi.50 27.06.2008, h. 10:53 Sushi.50
Ta kolba marines jest świetna! SR15 fajne, ale wolę 25.

A wyścig fps? Jak to już ktoś na tym forum kiedyś powiedział:
"Jednym wystarcza 320 fps i się bawią, inni robią tuning." Może przekręciłem, ale esencja została .
Promant 27.06.2008, h. 11:17 Promant
W ICS rączka przeładowania otwiera okno wyrzutnika łusek. Za to przycisk dosyłacza działa i ma praktyczne zastosowanie w zwalnianiu sprężyny oraz tym samym odblokowywaniu tłoka jeśli zajdzie taka potrzeba.

W żadnej innej replice tego nie widziałem.
Andrzej25 27.06.2008, h. 11:32 Andrzej25
SR15 URX to miodzio, straszliwie mi się podoba.
A rączka przeładowania otwiera okno wyrzutnika łusek w prawie każdym chińczyku. Też chciałbym żeby AEGi działały podobnie do gaziaków tj. Przeładować przed oddaniem pierwszego strzału, blow-back, lekki odrzut itd. Wiem, że wychodzą teraz te wszystkie GBB emki i kałasze, ale to wszystko są koszty zarówno eksploatacji jak i spore (jak się domyślam) zakupu.
Promant 27.06.2008, h. 11:41 Promant
Czytaj ze zrozumieniem: nie pisałem o rączce tylko o działającym dosyłaczu. Też to masz w chińczykach?
jos 27.06.2008, h. 13:50 jos
Super! Już zdążyliśmy się odzwyczaić od emek a tu producenci przygotowali nam taką niespodziankę. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie więcej emek, do tej pory ich fani byli olewani przez producentów.
Morq 27.06.2008, h. 13:56 Morq
w końcu! długo musieliśmy czekać na kolejną replikę tej rzadkiej i egzotycznej broni.
Jackall37 27.06.2008, h. 16:48 Jackall37
Kurde, co za niespotykana zabawka...

To prawie, jakby zrobili replikę StG44
Bartolo76 27.06.2008, h. 18:49 Bartolo76
@WoKo
Działa w sensie, ze jest ruchoma, i ma chociażby funkcje otwierania okna wyrzutnika łusek. Nie oczekujmy, że będzie działała jak w prawdziwym i wprowadzała kulkę do komory, czy wyrzucała kulkę będącą już w komorze
Saper91 29.06.2008, h. 13:08 Saper91
Ma ktoś może pojęcie o Cenie SR15 URX? I kiedy najbliżej się pojawi w Polsce ?;>
Redgard 29.06.2008, h. 19:54 Redgard
@ Saper91 - Promant nie śpi, nie zdążyliby podać ceny na oficjalnej stronie a już by był news tutaj