Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pistolety: repliki, customy i konwersje

Aktualności, 24.06.2008, h. 23:25, dodał: Promant
16

PGC, Uncompany oraz RedWolf oferują ciekawe konwersje do replik pistoletów oraz customowe wersje markowych replik np. produkcji Tokyo Marui. Na stronie KSC pojawiła się zapowiedź kolejnego pistoletu.



 

 

 

 

 

 

RedWolf oferuje replikę Airsoft Surgeon Springfield LA Vickers Black Custom. Zasilanie: green gaz. Replika ma prędkość początkową na poziomie 330fps. Dla miłośników 1911 - Springfield LA Vickers Black to prawdziwe cacuszko. Replika typu GBB, hop-up regulowany, waga 1000g, cena: 819USD.

 

 

Uncompany.com, firma znana z ciekawych akcesoriów konwersyjnych do replik pistoletów, oferuje konwersję Shooters Design GSG9 do repliki KSC SIG PRO SP2340. Konwersja zawiera metalowy zamek i lufę zewnętrzną. Dostępna w wersjach: black i agent.

 

 

 

PGC oferuje metalową konwersję do P226 Marui: PGC P226 X5.

 

 

Natomiast na Uncompany można kupić P226 TM w wersji custom'owej. Pistolet na bazie TM posiada metalowe elementy konwersyjne PGC oraz wzmocnione części wewnętrzne.

 

 

Na stronie KSC pojawiła się zapowiedź nowej repliki pistoletu. 2022 prezentuje się ładnie, ale trochę zniechęca umieszczony na body napis "read manual before use". :(

 

 

 

 

 

Źródła:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.uncompany.com

www.pgc.com.hk

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 24.06.2008, h. 23:53 Gogin
Konwersja do tego Sig'a 2340. Wygląda bardzo sympatycznie
Wolf.Tns 25.06.2008, h. 00:09 Wolf.Tns
JEEEEEEEEEEZU ! ponad 800 USD ?! Ale cudo..ale no bez jaj...nie prześpię nocy...
Zaczynam 25.06.2008, h. 00:57 Zaczynam
Ta 1911nastka jest chyba wysadzana diamentami, bo nie znajduje innego wytłumaczenia tej ceny- albo jest zrobiona z oryginalnych części tego pistoletu pochodzących z 1911 roku ;p
Cortes_ 25.06.2008, h. 01:00 Cortes_
Piękny, jeszcze okładziny rękojeści drewniane i podkładka pod spodem magazynka żeby nie był taki schowany i byłby całkiem konkretny. Cena oczywiście troszkę wyższa niż faktyczny koszt zbudowania takiego maleństwa włącznie z kupnem bazowego pistoletu i kosztami przesyłki, ale przynajmniej wiadomo, że wszystko ładnie poskładane i będzie działać
gross 25.06.2008, h. 07:36 gross
ta konwersja do siga 2340 była już wcześniej dostępna jako kompletny pistolet. w zestawie był też magazynek ze ślicznymi grawerami

$3
cziman 25.06.2008, h. 08:15 cziman
800 USD? Nie taniej wychodzi kolekcjonerowi prawdziwka kupić?
Small_Hunter 25.06.2008, h. 08:37 Small_Hunter
Ostrego... ceny wahają sie średnio od 550$ do 3,5K$ więc tutaj też mamy sporą rozpiętość A oburzanie się co takiego jest warte w tym pistolecie tej ceny to jak pytanie malarza ile zapłacił za farby...
ireabe 25.06.2008, h. 09:26 ireabe
Jest możliwe kupienie 'zalepionej' zdezaktywowanej prawdziwki i wrzucenie układu gazowego. Co prawda o GBB można zapomnieć, ale realizm jest.
Cena całości, wraz z kosztami robocizny w jakimś zakładzie dla majsterkowiczów, powinna zamknąć się w 1,5-2k pln.
Może artyści leja na ekonomie, ale z tego co wiem olejna jes szlachetniejsza od plakatówek ; P
W.Zajcev 25.06.2008, h. 09:46 W.Zajcev
Orginał SIGa też ma napis "Read manual..."
WoKo 25.06.2008, h. 10:15 WoKo
Ten P226 apetyczny, ale 400$ odstrasza.
Promant 25.06.2008, h. 11:26 Promant
Zajcew: i co z tego?
Może komuś pasuje taki napis na body; mnie nie. Niezależnie od tego co jest na oryginale, bo nie pisałem o genezie napisu tylko o jego estetyce. Ale to akurat jeden z powodów dla których nie podoba mi się broń tego producenta.
Placek 25.06.2008, h. 14:32 Placek
@Promant
Albo ma się replikę, albo coś na kształt.
cziman 25.06.2008, h. 15:08 cziman
@Placek:
Albo się ma broń która strzela prawdziwą amunicją albo ma się zabawkę.
Wicked 25.06.2008, h. 16:14 Wicked
A niech ma, bo jest wyjątkowo brzydka!
Redgard 25.06.2008, h. 17:36 Redgard
"Może artyści leja na ekonomie, ale z tego co wiem olejna jest szlachetniejsza od plakatówek" - jak namalujesz olejną, to muchy mogą zapaskudzić i się łatwiutko zmyje
Promant 25.06.2008, h. 21:09 Promant
Placek, są repliki i repliki. Jak coś mi się nie podoba, to nie będę tego chwalił niezależnie od tego czy jest w realu czy nie.