Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy sklep Gunfire

Aktualności, 24.06.2008, h. 21:38, dodał: Promant
27

Gunfire.pl otwiera sklep partnerski. W związku z otwarciem nowego sklepu Gunfire planuje liczne promocje i atrakcje dla klientów.



 

 

 

 

 

 

Otrzymaliśmy następującą informację od Gunfire.pl:



*Już za 3 dni otwarcie kolejnego sklepu sieci GunFire.pl*


W piątek 27 czerwca zostanie otwarty kolejny sklep partnerski sieci GunFire.pl pod nazwą Militaria24.pl we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 82.

O godzinie 10:00 otwieramy największy w Polsce salon airsoft. Łącznie 100m2 ekspozycji wraz ze strzelnicą. Na jednej ze ścian ekspozycji o
nieprzerwanej długości 7,5 m umieściliśmy 70 replik asg! Sklep Militaria24.pl to głównie produkty z branży Air Soft, ale także wyposażenie taktyczne, umundurowanie, wiatrówki oraz akcesoria survivalowe.

Na otwarcie przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych klientów:

*- WSZYSTKO TANIEJ O VAT:* *22% RABATU *NA CAŁY ASORTYMENT
- WSZYSTKIE KULKI TANIEJ o 50%*
*- Twoje puste magazynki doładujemy kulkami ZA DARMO!**
- PIERWSZYCH 100 KLIENTÓW OTRZYMA OD NAS UPOMINEK * do wykorzystania na
polu walki!

*Konkursy o każdej pełnej godzinie na strzelnicy!*

Dlaczego Militaria24.pl a nie GunFire.pl? Sklep GunFire.pl otworzył już jeden sklep firmowy w samym centrum miasta, 150m od rynku przy ulicy
Ofiar Oświęcimskich 36. Nowy sklep to nie tylko airsoft, ale także wiele produktów z innych branż jak wyposażenie taktyczne, umundurowanie, wiatrówki. W swojej ofercie sklep posiadać będzie także repliki low-cost w oddzielnej strefie.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
W.Zajcev 24.06.2008, h. 21:43 W.Zajcev
"W swojej ofercie sklep posiadać będzie także repliki low-cost w oddzielnej strefie."
Shit aegi?
Warlord Shadow 24.06.2008, h. 21:43 Warlord Shadow
Oczywiście Wrocław... czemu wszystko co airsoftowe=Wrocław?
Rastax 24.06.2008, h. 21:45 Rastax
Airsoftguns, gunfire, militaria24 do trzech razy sztuka !!!
men3L 24.06.2008, h. 21:48 men3L
" "W swojej ofercie sklep posiadać będzie także repliki low-cost w oddzielnej strefie."
Shit aegi?"

Dokładnie.

Swoją drogą, na śląsku mamy tylko asgshop... przydałby się jakiś dodatkowy serwis który przyjmie tanie alternatywy na warsztat.
Codename666 24.06.2008, h. 21:52 Codename666
Warlord Shadow też strasznie ubolewam z tego powodu. Chciałbym, żeby Airsoft rozrósł się, żeby w każdym większym mieście był taki sklep jaki teraz otwiera Gunfire. Gunfire widzę, że promocjami znowu zaskarbia sobie klientów, już niedługo nikt nie będzie pamiętał o sławnych aferach. Może to i dobrze.
gross 24.06.2008, h. 22:02 gross
fotka = trigger safety
callidionis 24.06.2008, h. 22:11 callidionis
"<<W swojej ofercie sklep posiadać będzie także repliki low-cost w oddzielnej strefie.>>"

Shit aegi?"

Pewnie tak ale może to i dobrze bo początkujący na miejscu będzie mógł porównać "shit aega" z czymś czym da się strzelać. Mam tylko nadzieję, że tym razem ekipa GF zadba o pełne zaopatrzenie bo przy otwarciu pierwszego sklepu było z tym średnio.
OSKi-SNITF 24.06.2008, h. 22:14 OSKi-SNITF
Muszę się zgodzić z Men3l'em na Śląsku brakuje sklepu z chińskimi replikami i serwisem tych replik,niestety a ludzi zainteresowanych jest masa.....
Dziadek71 24.06.2008, h. 22:28 Dziadek71
Być może, jeśli sklep(y) przyjmą się we Wrocławiu, powstanie sieć, chociażby na wzór Militaria.pl (podobieństwo nazw zadziwia:D) lub broń.pl...
jason.jerusalem 24.06.2008, h. 22:51 jason.jerusalem
Swoją drogą jakiś czas temu myślałem że dobry to byłby biznes otworzyć taki sklep na śląsku (górnym). Faktycznie popyt duży podaż praktycznie zero na chińszczyzne. No ale na zrealizowanie takiego projektu potrzeba funduszu i konkurencja coraz większa... Ale teraz wydaje mi się że to kwestia max roku żeby coś takiego się pojawiło..
Konrad_BW 24.06.2008, h. 23:24 Konrad_BW
Jadę w piątek do wrocławiazobaczymy co tam ciekawego mają zobaczymy co tam mają
radzio2k 24.06.2008, h. 23:55 radzio2k
a info na gunfire prawie dwa tygodnie było
head-shot 25.06.2008, h. 00:09 head-shot
*- Twoje puste magazynki doładujemy kulkami ZA DARMO!**
HMMMMM. to ja bym przyjechal z takim od miniguna na 21000 BB i wtedy dopiero było by
fajnie
* PIERWSZYCH 100 KLIENTÓW OTRZYMA OD NAS UPOMINEK * do wykorzystania na polu walki!= balon z farbą żartuję bardzo lubię ten sklep
zajaszcze 25.06.2008, h. 00:14 zajaszcze
mogę się założyć że ten upominek to szybkoładowarka, dajcie znać jek będzie wiadomo ja mam za daleko - aż 400 km
Andrzej25 25.06.2008, h. 08:39 Andrzej25
Ta pani ze zdjęcia będzie mi serwisować ?
goral 25.06.2008, h. 10:43 goral
zdjecie z ta pania mozna kupic na www.fotolia.com za grosze
radzio2k 25.06.2008, h. 11:29 radzio2k
head-shot i inni zainteresowani ładowaniem pustych magazynków... bodajże przy zakupach powyzej 250zł ;]
sniper_tarzan 25.06.2008, h. 12:22 sniper_tarzan
head-shot nie zdziw się, jak dostaniesz 0,12g hahaha (żartuję). W piątek mam zamiar być tam pierwszy
Pozdro!
esco 25.06.2008, h. 12:47 esco
Zadziwiające jest to, że każdy tak narzeka na Gunfire, ale i tak przyjdzie tam i kupi coś, bo jest promocja... trochę dziwnie się zachowujecie
Bolszewik 25.06.2008, h. 14:58 Bolszewik
Ta Pani ma palec na spuście
Mohawk_PL 25.06.2008, h. 17:46 Mohawk_PL
@Bolszewik
Widać, że amatorka xD

A tak poza tym to jadę tam na otwarcie, preckę taniej dorwać można i kulki kupić, a potem sprzedać drożej...
radzio2k 25.06.2008, h. 20:19 radzio2k
esco- jaki każdy, ja tam nigdy osobiście nie miałem problemów z nimi, chociaż też nie raz sie słyszało że osobiście a wysyłkowo to sa dwa rózne sklepy
CzeczenZam 25.06.2008, h. 21:37 CzeczenZam
Największy problem widzę w woj. Lubelskim. Nie ma praktycznie sklepów z asortymentem airsoft. Zdarzają się MilitaryShopy z chińszczyzną, ale plastik GB. W tym rejonie byłoby dobrze otworzyć jakiś sklep nie musi on być typu Gunfire ale chociaż takie małe z asortymentem godnym AS.
Boholt 26.06.2008, h. 11:24 Boholt
Lubelskie... Otóż to... Tu by się przydał porządny sklep ASG bo takowego nie ma O.o chyba ani jednego!
Chmielu7 27.06.2008, h. 16:53 Chmielu7
Byłem dzisiaj miło zaskoczony, bo magazynki można było obie doładować zarówno 0.20g jak i 0.25 No i te napoje energetyczne.
Unknownuser 27.06.2008, h. 17:11 Unknownuser
Jest juz fotorelacja z otwarcia $3
hightower 05.07.2008, h. 11:36 hightower
Jako, że to największy punkt ASG we Wrocławiu, postanowiłem sobie go odwiedzić.
Faktycznie sklep posiada wiele replik, każdą można obejrzeć i przestrzelać, ale jedno mnie dobiło. Było Tam kilka pistoletów. I zaledwie 4 repliki coś sobą prezentowały.
Choć tylko 2 z nich były z Metalu.