Daj cynk
Reklama

Aktualności

Finalna wersja P226 WE

Świat, 01.01.2012, h. 16:16, dodał: Promant
17

Opublikowano materiały prezentujące finalną wersję repliki gas blow back P226 WE.



Niedawno prezentowaliśmy w newsach informacje przedstawiające prototyp nowego pistoletu firmy Wei-Tech.

Obecnie opublikowano w sieci materiały prezentujące finalną wersję repliki gas blow back P226 WE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
vampiros100 01.01.2012, h. 16:36 vampiros100
To jest co najmniej piękne ^^ Ciekawe jaka cena ...
Pawelo 01.01.2012, h. 16:36 Pawelo
Miodzio, miejmy tylko nadzieje że będzie mniez zawodny niż inne pistolety tej firmy.
Tak jak wyżej, cudo z wyglądu :D
Miszcz120 01.01.2012, h. 17:01 Miszcz120
nie łudź się ;)
GrimPilgrim 01.01.2012, h. 22:39 GrimPilgrim
macieko13 01.01.2012, h. 16:57 macieko13
WE raczej nie ma jakiś wygórowanych cen to i w tym przypadku nie będzie inaczej. Zgadzam się za to z przedmówcą produkty WE lubią być kapryśne.
shamoth 01.01.2012, h. 17:55 shamoth
Paranoja, prędzej na rynek Polski wejdzie ta nowa 226'a od WE niż ktoś z powrotem wprowadzi KSC/KWA S7/NS2...
MatriX482 01.01.2012, h. 18:17 MatriX482
Piękny! Must Have :)
Andzia 01.01.2012, h. 18:21 Andzia
Jest szansa na wersję z oznaczeniami? :>
może Socom Gear podchwyci, i będziesz mieć ten sam pistolet z oznaczeniami za 200zł więcej :D
MoreLike 02.01.2012, h. 08:07 MoreLike
Yfronus 01.01.2012, h. 19:34 Yfronus
Ja jednak poczekam na RA-Techowską poprawkę.
Tuksiak 02.01.2012, h. 09:42 Tuksiak
Mag na pierwszy rzut oka z góry jak marujowski wygląda, zresztą całość tak wygląda w sumie ;-), ciekawe czy będą zamienne i jak z resztą.
Wykoannaie na pierwszy rzut oka też niezłe, ciekawe czy będzie kapryśny jak to WE czy coś się zmieni.
Wszystko wskazuje na to, że będzie to kopia TM tak jak to miało miejsce w przypadku serii 1911, hicapa i glock.

Co do kapryśności faktycznie pierwsza 1911 była trochę kapryśna natomiast. W zeszłym roku brałem udział w zawodach IPSC z hicapą od WE i przez cały sezon podczas startów czy treningów NIGDY nie miałem problemów z samą repliką. Jedyny mankament to magazynki te są fatalne i sypią się jak cholera.

Czekam z zapartym tchem na siga magi TM już mam teraz tylko doczekać się muszę pojawienia się u nas :D.
DrZeRT 03.01.2012, h. 12:16 DrZeRT
miałem dużo klamek KWA, KJW , WE, TM i kupiłem deserta eagle w chromie za 1440 zł ( wszystko w srodku wymieniłem (cylinder sprezyny precka zawory w magach) co sie okazało jak na pistolet za taką cenę zepsuł się bezpiecznik później cylinder poszedł w pizdooo (poliwęglanowy) a 8 miechow temu kupiłem colta z gunfire WE za ok 420 zł. Mam go do dzisiaj i uzywam go bez problemu(zadnej awarii nie miałem a należę do "niedzielnych jebankowiczów") co wiecej osiągi w prownaniu do Deserta z TM (którego już na szczescie sie wyzbyłem) są bardzo zbliżone. Więc proszę Cię nie oceniaj repliki po firmie tylko po egzemplarzu albo nie po tym chociażby ,że miałeś replikę raz w ręku i ktoś Ci dał postrzelać.
SeeMe 05.01.2012, h. 18:29 SeeMe
1beduin 02.01.2012, h. 18:50 1beduin
Kapryśny jak kapryśny, ciekawe czy będzie pociagnięty taką badziewną farbą jak 1911?
ja mam 1911 we od ponad 8 miesiecy farba nie schodzila mi przez jakies 6 miesiecy przy uzywaniu kabury materiałowej . Gdy kupiłem kaburę z absu to logiczne jest to ze farba zejdzie.
SeeMe 05.01.2012, h. 18:23 SeeMe
SeeMe- więc miałeś mnóstwo szczęścia. Ja też ma Colta 1911 WE i farba zaczęła odpryskiwać już w pierwszych dniach użytkowania a teraz go specjalnie postarzyłem papierami ściernymi żeby te odpryski nie rzucały się tak w oczy. Ogólnie WE strasznie lipne farby kładzie albo strasznie lipną technologią. Już nawet mój Glock od Army dużo lepiej się trzyma (oczywiście mówię o zamku).
GrimPilgrim 05.01.2012, h. 20:55 GrimPilgrim
Guest (ID:6452) 02.01.2012, h. 21:56 Guest (ID:6452)
Ciekawe czy farba będzie złaziła od samego patrzenia, czy dopiero po wzięciu do ręki.  No i czy będzie wygladał jak na zdjęciach (w co osobiście wątpię).