Daj cynk
Reklama

Aktualności

SCAR-H recoil shock Tokyo Marui

Świat, 01.01.2012, h. 14:12, dodał: Promant
36

Zapowiadana wcześniej replika AEG SCAR-H z serii recoil shock, produkcji Tokyo Marui, jest już dostępna w sprzedaży detalicznej.



RedWolf Airsoft wprowadził do sprzedaży, zapowiadaną wcześniej, replikę AEG SCAR-H z serii recoil shock, produkcji Tokyo Marui. Jest to kolejny model japońskiego producenta bazujący na systemie recoil engine, czyli symulacji odrzutu.

Replika posiada regulowany HU. Dlugość: 902mm. Waga: 3630g. Pojemność magazynka: 90BB. Pasujący akumulator: LiPo 7.4V. Prędkość początkowa: 300fps. Cena: 665USD.

Dodatkowe magazynki dostępne są w cenie 35USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (5.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
power12320 01.01.2012, h. 14:33 power12320
Cudo ale cena powala na kolana
Kolimbam 01.01.2012, h. 14:34 Kolimbam
Dlaczego w wersji Heavy??
Bo light już jest? :P
Andzia 01.01.2012, h. 15:40 Andzia
Perski102 01.01.2012, h. 14:37 Perski102
Piękny scar , ale przydałby się Upgrade .
Upgrade Marui? Kpisz czy o drogę pytasz? :). Chcesz kręcić SCARa-H - kup VFC.
ZeeMike 01.01.2012, h. 18:41 ZeeMike
O drogę pytam ;)
Perski102 01.01.2012, h. 18:50 Perski102
Albo Boyi :P
Stalker 01.01.2012, h. 19:37 Stalker
@Stalker - mam nadzieję, że żartowałeś;)

A SCARy TM są cudne...ah....:)
Krabii 02.01.2012, h. 21:16 Krabii
Prezes_____ 01.01.2012, h. 15:00 Prezes_____
Mother of god
Mendi 01.01.2012, h. 15:36 Mendi
paskudny...
...że aż piekny ;)
matheews 02.01.2012, h. 11:08 matheews
QQryQ 01.01.2012, h. 15:52 QQryQ
Ferrari tez jest drogie i jakos nikt nie marudzi, nie masz kasy nie kupujesz, proste
Jest różnica, jeśli za cenę Ferrari oferują ci albo Ferrari albo Poloneza
CINcinTM 01.01.2012, h. 16:33 CINcinTM
Bardzo chętnie sprzedam Ci Poloneza za cenę Ferrari.

Teraz już możesz albo marudzić, albo go ode mnei kupić ; )
Laokoon 07.01.2012, h. 05:01 Laokoon
Cinek_AK-47 01.01.2012, h. 17:53 Cinek_AK-47
Ja czekam na chiński odpowiednik może będzie o połowę tańszy
Tofikos 01.01.2012, h. 21:33 Tofikos
Na prawdę super się prezentuje ta replika, plus dla Marui za nowatorskie rozwiązania ;)

Przepraszam za lekkiego offtopa, ale szczerze mówiąc ciekawi mnie strasznie na jakich dokładnie zasadach działa system recoil shock (nie znalazłem zbyt wiele na ten temat)... macie może jakieś informacje, zdjęcia, filmy, wątki na forum? Może nawet by się coś takiego dało samemu skonstruować?...
QQryQ 02.01.2012, h. 04:08 QQryQ
@ CINcinTM, nie wiem jak ty ale ja replik TM nie nazwal bym polonezem. Tak tak jestem fanboyem :P
może nigdy nie strzelał z marujca.  ja miałem styk i jeśli tylko marui wypuści replikę, która mnie teraz korci to kupię w ciemno. niestety scar do nich nie należy.
Axel 02.01.2012, h. 08:02 Axel
prędzej trabantem, ze względu na materiał wykonania :p
MoreLike 02.01.2012, h. 08:05 MoreLike
POd względem osiągów TM jest obecnie nieopłacalne na polskie warunki ASG.
SHOGUN_YAMATO 02.01.2012, h. 20:17 SHOGUN_YAMATO
Jak to jest, że zazwyczaj TMki doceniają raczej gracze z większym niz mniejszym stażem... Być może dlatego, że nasze TMki mają tyle lat co koledzy (razem wzięci) się strzelają...
Guest (ID:6452) 03.01.2012, h. 14:22 Guest (ID:6452)
Jak to jest, że zazwyczaj TMki doceniają raczej gracze z większym niz mniejszym stażem... Być może dlatego, że nasze TMki mają tyle lat co koledzy (razem wzięci) się strzelają...
Guest (ID:6452) 03.01.2012, h. 14:22 Guest (ID:6452)
Być, że może że metal body zaczyna ciązyć na barkac i plecach, albo zbyt trudno uchylić się przed kulka lecąca szybciej niż 300 fps xd uohoho
MoreLike 04.01.2012, h. 00:19 MoreLike
matheews 02.01.2012, h. 11:10 matheews
Czy może ktoś wie czy różnica w wykonaniu zewnętrznym jest jakaś znacząca w porówanaiu TM do VFC ?
KaziK 02.01.2012, h. 16:27 KaziK
Podziwiam was Chłopaki! :D Nie ma na WMASG tematu, w którym byścię się nie pogryźli :)
Arekcore 03.01.2012, h. 09:58 Arekcore
przepiękny  :)