Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu LUX edition 1911

Świat, 01.01.2012, h. 14:13, dodał: Promant
30

RedWolf Airsoft zapowiedział rychłe rozpoczęcie sprzedaży jubileuszowej repliki Inokatsu LUX edition 1911.



RedWolf Airsoft zapowiedział, że sprzedaż jubileuszowej repliki Inokatsu LUX edition 1911 rozpocznie się jeszcze w styczniu 2012. Najpierw jednak ma być otwarta lista zgłoszeń chętnych na pierwszych 100 egzemplarzy kolekcjonerskich.

 

 

 

 

 

 

Podano, że egzeplarze kolekcjonerskie serii jubileuszowej mają "ręcznie wykończoną powłokę", co odróżnia je od egzemplarzy seryjnych. Brak jednak szczegółowego wyjaśnienia na czym to "ręczne wykończenie" ma polegać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
koxysz 01.01.2012, h. 14:29 koxysz
MOM Please ^^
power12320 01.01.2012, h. 14:35 power12320
Niezły ale cena to bedzie większa niz chinskiego skuterka :D
Perski102 01.01.2012, h. 14:39 Perski102
Identyczny jak ostry odpowiednik - po prostu cudo ...
Pewnie cena również będzie identyczna ^^
Aliant 01.01.2012, h. 16:04 Aliant
Obawiam się, że wyższa.
mikunda 01.01.2012, h. 16:51 mikunda
"Identyczny jak ostry odpowiednik - po prostu cudo ..."Rozumiem, że obydwa ("ostry odpowiednik" i Inokatsu )  trzymałeś w rękach i je porównałeś
1beduin 02.01.2012, h. 18:43 1beduin
Firma Colt także wypuściła serię 1911-stek
wyprodukowanych na okazję stulecia w dwóch klasach. Pierwszą za bodajże 2750$ w
limitowanej serii (chyba coś ok. 700 sztuk) na której zdobienie wykorzystano
uncję złota, ogólnie bogato zdobiona, specjalna oksyda (coś tam blue :) nie
pamiętam nazwy),pudełko b. podobne do tego inokatsu na dodatek z szybką, i
wersję biedniejszą za 1150$ z historycznymi oznaczeniami i dość surowym
wykończeniem (ślady frezów). Według mojej oceny zdjęć i subiektywnej opinii,
wersja inokatsu jest wykonana "ładniej" od budżetowej wersji Colta
(która, co trzeba zaznaczyć została zaprojektowana tak by odwzorować pierwotny
wygląd broni).    
biolog 02.01.2012, h. 22:02 biolog
sebolek 01.01.2012, h. 15:33 sebolek
szkoda brać go gdziekolwiek, więc cóż ...
Oleander 01.01.2012, h. 16:13 Oleander
Kupił bym samo pudełko.
Grabekk 01.01.2012, h. 16:22 Grabekk
Aż szkoda go z pudełeczka wyciągać ..
marcin p 01.01.2012, h. 16:30 marcin p
hmmmm piękności ale pewnie cena będzie kosmiczna ;/
bender 01.01.2012, h. 17:31 bender
Cena to podobno 980$ w wersji kolekcjonerskiej i trochę mniej w seryjnej.
Pi3otr 01.01.2012, h. 18:04 Pi3otr
Nigdy nie przepadałem za M1911A1, ale ten jest piękny...
Ten jest poprostu normalny :)
kalach 04.01.2012, h. 18:16 kalach
jadefire 01.01.2012, h. 22:05 jadefire
magazynek wystaje o ile mnie wzrok nie zawodzi?
zawodzi. Magazynek nie wystaje
Rakiet 01.01.2012, h. 23:39 Rakiet
nie wystaje bo go nie ma na żadnym zdjęciu! na filmiku zresztą też co świadczy tylko o jednym.
GrimPilgrim 01.01.2012, h. 23:44 GrimPilgrim
Heh! Właśnie się dopatrzyłem tego pięknego magazynka na filmiku. Zwróćcie uwagę na 1.12 gdy po wlożeniu magazynka trzymający replikę skręca ją lekko w prawo. Piękny magazynek :P w ogule nie wystaje i jaki klasyczny LOL
GrimPilgrim 02.01.2012, h. 02:04 GrimPilgrim
Replika w tej cenie i tej klasy, z 
wręcz ezoteryczną reklamą powinna być dopracowana do końca co tyczy się również magazynka. Uważam, że z pełną odpowiedzialnością można marudzić, narzekać i krytykować te niedopracowanie magazynka. Z listy zakupów - zdjęta.
jadefire 02.01.2012, h. 11:45 jadefire
GrimPilgrim 01.01.2012, h. 22:32 GrimPilgrim
Hehe jak poprzednio magazynek skrzętnie ukrywany dla zbyt dociekliwego oka ;) nawet na zdjęciu od dołu zaczernili gniazdo magazynka żeby nie pokazać tej ogromnej dziury na kapsułę CO2. A na certyfikacie dalej byki, jedynie poprawili authentication na authenticity.
czyli mnie wzrok nie zawodzi
jadefire 02.01.2012, h. 11:40 jadefire
a i owszem, wzrok masz sokoli ;)
GrimPilgrim 02.01.2012, h. 16:55 GrimPilgrim
sisi 01.01.2012, h. 23:01 sisi
Heh... mażenie...
Perski102 02.01.2012, h. 18:51 Perski102
1beduin - nie mówię że trzymałem w rękach ostrego i tą replikę , ale stwierdzam że Z WYGLĄDU wygląda identycznie jak ostry odpowiednik . Jakbyś chciał wiedziec - mam oczy .
feder91 02.01.2012, h. 20:02 feder91
Eh... i tak źle i tak nie dobrze :P no i dogodzić tu ASgejowi ;P Jak brzydki to wstyd wyjąć i sie polansić... Jak za idealnie odwzorowany to nie wyjmą z pudełka bo na dodatek za drogi xF  Weźta się zdecydujta ;D Ja jak by mnie było na niego stać to naprawde waliło by mnie czy się pobrudzi czy co kolwiek :P Wziąłbym go tak czy inaczej na szczelanke a przynajmniej na larpa żeby doprowadzać was do orgazmu xD
Guest (ID:6452) 02.01.2012, h. 21:54 Guest (ID:6452)
Chcieliście CO2, tak chwalili? To tera macie swojego superidealnego colta 1911 ze śrubą u dołu...
Ja chcę repliki, która KOPIE, tak jak prawdziwa.
Jesli jest to niemożliwe, to niech chociaż kopie tak mocno, jak się da.
CO2 bije na głowe propan pod tym względem.
Ta śruba mnie aż tak nie irytuje, bardziej koszt i upierdliwość ładowania kapsuł CO2.
Przy dużych przebiegach (trening do IPSC/IPDA), jest to dla mnie problem.
Ktoś prędzej czy póżniej zrobi magi, które będzie można ładować z butli PAINTBALLowej.
Wtedy śruba zniknie.
pablo79 04.01.2012, h. 04:27 pablo79
Żadna replika nie będzie kopała nawet jak .22LR. Jest to fizycznie niemożliwe.

Jeśli na klamce airsoftowej chcesz trenować IPSC czy IDPA to nie wróżę powodzenia.

Nikt nigdy nie zrobi magów ładowanych z butli bo nię nie da, gaz w kapsule jest... a z resztą, sam zobaczysz :D.
Guest (ID:6452) 04.01.2012, h. 12:26 Guest (ID:6452)
pablo79 04.01.2012, h. 21:27 pablo79
Nie chcę przesadzać, ale strzelając z ostrego Glocka, odniosłem wrażenie, że kopnięcie nie jest wiele mocniejsze niż w mojej Hi-Capie z sześciocalowym zamkiem (mocno podgrzane magazynki,
zawory o zwiększonej przepustowości).
No to przesadzasz :D. Ale bardziej chodzi o to, że drganie repliki ASG jest dwukierunkowe. Nie jest odrzutem, ze ścisłego punktu widzenia bo masa przesuwa sie najpierw w tył a potem w przód. Więc mamy "drganie" a nie odrzut. Choćby było najmocniejsze to i tak po strzale klamka pozostaje na celu bo szarpnięcie w przód i tył sie równoważą. W ostrej tego nie ma.


Ja jak strzelałem z klocka to wrażenia miałem zgoła inne, zwłaszcza już pod koniec magazynka.
Guest (ID:6452) 05.01.2012, h. 07:12 Guest (ID:6452)