Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty

Aktualności, 23.06.2008, h. 23:30, dodał: Promant
42

Gunner Airsoft włączył do oferty replikę G36K firmy Jing Gong. Pojawiły się zapowiedzi nowych produktów firm Magpul oraz King Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

Chiński sklep Gunner Airsoft włączył do swojej oferty replikę firmy Jing Gong, oznaczoną jako G608-2, czyli G36K. Replika w 100% bazuje na modelu G36C JG, ma jedynie zmieniony wygląd czyli charakterystyczne dla G36K: front, tłumik płomienia, a także dłuższe lufy - wewnętrzną i zewnętrzną.

 

 

 

W komplecie magazynek typu hi-cap. Prędkość początkowa: 375fps na 0.2BB. Replika sprzedawana jest w cenie 88USD.

 

 

 

Firma Magpul poinformowała, że, prezentowany na 2008 SHOT Show, nowy magazynek polimerowy PTS (PMAGT) będzie wkrótce dostępny. Magpul PTS PMAGT to Mid Cap o pojemności 120BB. Wykonany z wysokiej jakości polimeru DuPont. Magazynek odzwierciedla nowy design i pasuje do większości AEG'ów z rodziny AR oraz replik SCAR. Pasuje do korpusów metalowych, w tym do VFC HK416.

 

 

Drugi produkt zapowiadany przez Magpul'a to sling adapter. Może on zastąpić tylne płytki korpusów replik w przypadku większości standardowych kolb teleskopowych typu M4. Stanowi platformę do montażu dowolnych tylnych zaczepów zawieszenia w systemie M93 MSST sling mount. Raz założony - pozwala na błyskawiczną zmianę typu zawieszenia / ucha zawieszenia - bez konieczności demontażu kolby.

 

 

 

Również firma King Arms zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży adaptera zawieszenia do kolb typu M4/M16. Jest to adapter dwustronny, pozwalający na mocowanie tylnego ucha zawieszenia, typu QD, po obu stronach repliki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wolf.Tns 23.06.2008, h. 23:52 Wolf.Tns
OOO ! Jeśli to G36k będzie takie jak G36C to po prostu trafili w dziesiątkę !
OFF 24.06.2008, h. 00:10 OFF
zapewne bedzie bo napisali,ze bazuje on na modelu G608.. a zmienili tylko chwyt przedni ..tlumik plomienia i lufe..wiec bedzie super..
mam nadzieje,ze cena tez przystepna bedzie
Cygano 24.06.2008, h. 00:17 Cygano
Montaż pod zawieszenie na wciśnij kropka może być ciekawy
Szreder 24.06.2008, h. 00:24 Szreder
Przydało by się jeszcze G36, w wersji oczywiście długiej.
Wolf.Tns 24.06.2008, h. 00:24 Wolf.Tns
I co ważniejsze...nie ma tej shitnej lunety 1,5x ! Tylko normalny chwyt jak od wersji C. No po prostu faktycznie sobie przypomnieli o Gietce ! Mądre chinole..
Makaveli_89 24.06.2008, h. 00:27 Makaveli_89
OOO nie podobalo mi sie g36c,zawsze z westchnieniem patrzylem na g36 albo na g36k od CA u nas połtemu ma te giety wiec taka wiadomosc jest super. Zawsze mnie dziwilo ze ten chinol od JG tak dobrze strzela a moja cymka sie pierdzieli , chyba kupie g36k jak JG wypusci na CA mnie nie bylo stac,a jesli ma byc tak nie zawodne jak jego mniejszy brat to ja biore ta gietke !
OFF 24.06.2008, h. 00:28 OFF
ja wlasnie chce sprzedac M4 S-System i kupic cos dlugiego .. widze,ze bede miec duzy wybor xD
zawsze marzylem o G36K ale chinczycy nie robili xD
znaczy sie BE robilo..ale taki zdesperowany nie bylem xD
OFF 24.06.2008, h. 01:17 OFF
on kosztuje 88 dolarow na tej stronce.. wiec w polsce chyba bedzie kosztowac do 400 zl.. licze na to .. xP G36C z JG mozna juz kupic za 329 zl.. ^^
maciek28 24.06.2008, h. 10:41 maciek28
No no, JG sie rozkręca. Jeszcze lunetka od CA lub inna oby nie jakas shitowa zamiast szyn i mamy super gietke. ;p;p;p Nie mogę sie do czekać. ;p
Gogin 24.06.2008, h. 11:03 Gogin
"Replika w 100% bazuje na modelu G36C JG"

Fajno, szkoda, że nie zrobili G36 zwykłego, ale jak im się trochę tego sprzeda to i zrobią G36 zwykłe, miód .
Talib 24.06.2008, h. 11:27 Talib
Wreszcie JG zabrało się za rozwój rodzinki G. Jak dla mnie bomba bo z minimi nie zawsze na małych manewrach chce sie biegać, a to jak znalazł na drugą broń...
Drill 24.06.2008, h. 11:39 Drill
Hmm g36k teraz niech tylko zrobia jeszcze sl8 ew sl9
ale chyba zakupie g36k
newbie 24.06.2008, h. 11:52 newbie
hahah mój brat kupił właśnie wersje C, bo już zwątpił w możliwości JG co do wersji K ;] ojj bedzie zły jak zobaczy tego newsa;]
Ahernar 24.06.2008, h. 11:53 Ahernar
Ale o wymianie cylindra nic nie piszą, może mieć mniejszy zasięg.

Ciekawe czy samego frontgripa będą sprzedawać...
Talib 24.06.2008, h. 12:51 Talib
Ciekaw jestem natomiast czy będzie pasowała do niego rączka z lunetą np CA, wiem że coś tam nie pasowało przy montażu tej od K do G36C JG, tj coś z rozstawem śruby mocującej do frontgripu
WolfHeart 24.06.2008, h. 13:24 WolfHeart
Hmmm, i jeszcze jedna rzecz: 375 fps, a nie jakieś 450 czy pińcet. Albo poszli po rozum do głowy, albo z wersji Commando nic nie zmieniali w istocie :>
kossaa 24.06.2008, h. 13:43 kossaa
Montowałem rączkę od CA z lunetką do JG i pasowała bez większych męczarni.
grzesio93 24.06.2008, h. 13:48 grzesio93
Talib
ja mam właśnie g36c z JG z lunetą i tłumikiem.
Z lunetą prawie że nie ma problemu, ale tłumik muszę nakręcać na taką taśmę bo chińczyki zrobiły za mały gwint :/
Ale te G36k bym sobie kupił... xD
radzio2k 24.06.2008, h. 13:54 radzio2k
Nooo już od dawna się zastanawiałem kiedy chinczyki wpadną na to by wydłużyć to swoje g36c ale g36k to i tak mozna przedłuzyc.
Talib 24.06.2008, h. 14:00 Talib
Dzięki Kossaa i Grzesiu, przynajmniej jeden problem z głowy. ciekawe tez jak z kolbami, czy jest prawidłowa, dłuższa od K czy też zostawili tą od C. Pewnie bez wymiany cylindra sienie obejdzie bo stawiam ze body i jego zawartość zostawili w spokoju...:/
Pasti 24.06.2008, h. 15:28 Pasti
Po tym jak kupiłem CA, to aż marzę o powrocie do chińczyka. JG i cyma nie walą się tak jak moje CA .
Artur1x 24.06.2008, h. 16:52 Artur1x
G 36 i G36 a mi tam sie widzi adaptera zawieszenia do kolb. Bajka, choć sam używam tylko z jednej strony.
calmlikeaBomb 24.06.2008, h. 17:00 calmlikeaBomb
Pięknie. Bardzo wartościowy news. Jak myślicie, ile potrwa wprowadzenie nowych G36 do Polski?
OFF 24.06.2008, h. 19:29 OFF
calmlikeabomb..
mysle,ze do konca lipca bedzie...
a jak cos to za 88$ zamow z gunnerairsoft.. ;p taniej pewnie wyjdzie niz w polsce.. xD
tylko nie wiem gdzie oni siedzibe maja sklepu..
Codename666 24.06.2008, h. 19:31 Codename666
@WolfHeart
G36C to nie Commando tylko Compact dla potrzeb jednostek specjalnych i policji.
WolfHeart 24.06.2008, h. 20:05 WolfHeart
Masz rację, mea culpa, przyznaję się do winy bez bicia :> Chyba wyłączyłem myślenie... Chociaż z drugiej strony, spotykałem się już z rozwinięciem tego skrótu zarówno jako Compact i jako Commando.
Ununoctium 24.06.2008, h. 20:13 Ununoctium
$3

Jak widać, oficjalnie "C" oznacza Commando.
Drill 24.06.2008, h. 20:20 Drill
pisałem do krakmana:::

> Witam. W związku z pojawieniem się repliki G36k od JG chciałbym zapytać
> czy będzie ona dostępna u państwa w najbliższym czasie. Jeśli tak to
> prosił bym o przybliżony termin i cenę. Pozdrawiam
>

witam

nie znam przybliżonego terminu dostawy

może za miesiąc

pozdrawiam

-------------------------
czyli nie za wiele ale może miesiąc i będzie trzeba zabrać się za zrobienie rugera
WolfHeart 24.06.2008, h. 20:22 WolfHeart
To chyba zależy od nomenklatury kraju, w którym używają. Na world.guns.ru podają i Commando i Compact. Widocznie Commando to nazwa niemiecka, a Compact zwany jest m. in. w UK :>
Codename666 24.06.2008, h. 20:24 Codename666
Na stronie fanów znalazłem: " The "C" stands for "Compact." It originally stood for "Commando," " i wszystko jasne każdy ma racje
OFF 24.06.2008, h. 21:35 OFF
hmm..ciekawe jak ze stockowym zasiegiem..
bedzie miec wiecej niz 45 metrow?
Augustus 24.06.2008, h. 21:36 Augustus
newbie: Niech Twój brat skorzysta z możliwości zwrotu towaru do 10 dni bez podania przyczyny
Mikolaj_L 25.06.2008, h. 01:22 Mikolaj_L
Ale się rozgadaliście o tym G36K,ale nic dziwnego,lecz można by było zrobić do tego oddzielny temat,bo nikt nie zauważył nowych magów od Magpula. ;]
WolfHeart 25.06.2008, h. 13:12 WolfHeart
Btw. na Zbrojowni jest chwyt transportowy z lunetą do G36. Pytanie, czy da się go tutaj wsadzić...
OFF 25.06.2008, h. 13:46 OFF
wolfheart..
te karabiny sa tak robione zeby wszystkie czesci innych firm byly z nimi kompatybilne..
przynajmniej tych markowych
a jesli ten chwyt jest kompatybilny i mozna go wsadzic do markowej repliki to droga dedukcji mozna go wsadzic do G36K z JG..
o ile jest kompatybilny
LogaN 25.06.2008, h. 20:35 LogaN
Czytając to się ucieszyłem bo marzyłem o chińskim G36 (nie o G36C). Wchodzę, a tu rozczarowanie - w wersji K od JG nie ma chwytu z lunetą.. O gustach się nie dyskutuje, ale IMO największego uroku dodaje giecie właśnie ten chwyt z lunetą.

Mam nadzieję, że niedługo znajdą się również chwyty chińskie do dokupienia
OFF 25.06.2008, h. 22:31 OFF
Bajeczny
chwyt jest..na zbrojowni..
chinski z tego co widze xD
150 zl..
jak na chwyt z luneta to nawet tanio..
jak kolimator sam czasem kosztuje z 99 zl nowy..najtanszy (przynajmniej tyle kosztowaly kilka miechow temu)
LogaN 26.06.2008, h. 10:25 LogaN
No żesz faktycznie, nie zauważyłem
Thx :*
Patso Redneb 27.06.2008, h. 21:08 Patso Redneb
Szkoda tylko, że ta gieta taka mocna. 330 fps spokojnie by wystarczyło. No i odrobinę niepokojące, że nikt inny na to nie narzeka... ;]
OFF 28.06.2008, h. 02:59 OFF
bo teraz 380 to norma.. :/ szkoda,ze nie 400.. lub 420.. xD to daje do myslenia terminatorom ^^
calmlikeaBomb 30.06.2008, h. 18:57 calmlikeaBomb
W gunner airsoft chwyt z lunetą jest o 5 dolarów droższy od standardowego kolimatora, zatem to kwestia gustu.
Grol 24.10.2009, h. 19:58 Grol
G36k jest zajebiste !!