Daj cynk
Reklama

Aktualności

GHK GBB BOX KIT

Świat, 27.12.2011, h. 23:32, dodał: Promant
19

RedWolf Airsoft opublikował zdjęcia zestawu konwersyjnego GHK GBB BOX KIT.



Niedawno pisaliśmy w newsach o zapowiedzi zestawu konwersyjnego firmy GHK, pozwalającego przekształcić replikę AEG w replikę systemu gas blow back.

RedWolf Airsoft opublikował obecnie zdjęcia prezentujące detale wyglądu zestawu konwersyjnego GHK GBB BOX KIT.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Oleander 27.12.2011, h. 23:44 Oleander
Absurdalne trochę... Ale każdy ma swoje gusta. Zresztą, jak coś jest pomiędzy fajnym udawaniem broni, a udawaniem broni tylko z wyglądu, to jest to takie sobie. Fajniejszy był pomysł z tą konwersją dla GBB na magi AEG.
Jackall37 27.12.2011, h. 23:47 Jackall37
Prawie jak GBB za 110 € z nietypowymi magazynkami, trochę ryzykowne. Może ktoś się skusi, to powie, czy wszystko OK i czy plastik porządny ;)
Ryba1993 28.12.2011, h. 00:17 Ryba1993
Szkoda że nie ma wersji na zwykłe magazynki AEG i zasilanie zewnętrzne.
Lotnik 28.12.2011, h. 02:03 Lotnik
teoretycznie powinno w niezbyt trudny sposób dać się przerobić na zasilanie zewnętrzne i magi od aeg. przydałoby się to do ręki wziąć i zmierzyć to i owo:d
Zawór w magazynku czyli jak w każdym innym gbb. Nie przerobisz... chyba że na upartego z pociętymi aegowymi magami.
Offtime 28.12.2011, h. 16:10 Offtime
Aegowe magi w żaden sposób nie spasują nawet po jakiś przeróbkach chodzi o cały system spustowy który działa jak w tradycyjnym GBB i współpracuje z zaworem w magazynku. Kompletnie nieopłacalne
dre 28.12.2011, h. 20:19 dre
minus25 28.12.2011, h. 10:42 minus25
Szczerze mówiąc, jak do tej pory byłem zachwycony, tak teraz zobaczyłem że nie można do tego pakować zwykłych magów od AEG i mi się zrobiło smutno...
Matison 28.12.2011, h. 13:17 Matison
Byłem tym zainteresowany i do tej pory jestem, wymiary typowej V2, na magi od początku byłem przygotowany kwestia tylko taka jak wyjdzie cenowo eksploatacja tego. Najbardziej się zastanawiam ile starczy jedna kapsułka CO2 bo z tego co zauważyłem jest to na CO2.
Na ostatnim zdjęciu bardzo dobrze widać zaworek do nabijania GG, więc kapsułe co2 będzie ciężko zapakować.

Też miałem nadzieje że zrobioną zewnętrzne zasilanie i normalne magi od aeg, nie wie ktoś czy będzie coś podobnego tylko we wersji v3 ?
epter 28.12.2011, h. 15:48 epter
feder91 28.12.2011, h. 23:45 feder91
Moim zdaniem najlepszą opcję dał PolarStar ale niestety słuch po nich zaginął ;/
piotrek7714 29.12.2011, h. 00:20 piotrek7714
ludzie na forum potrafią zrobic konwersje do aega na zewnętrzne zasilanie i normalne aegowe magi a sztab inżynierów którym nie wiadomo ile płacą poraz kolejny odwala maniane i produkuje jakies badziewie
Patrz na to że oni to robią też dla osób które nie mają zamiaru latać z butlą na plecach a z gazem w magu. Gdyby mieli robić to dla osób które lubią latać z przewodem podłączonym do repliki i butlą na plecach to by coś takiego zrobili.
Matison 29.12.2011, h. 11:10 Matison
grzesio93 29.12.2011, h. 12:00 grzesio93
Matison ja myśle że wtedy ktoś by kupił normalnego GBB a nie pakował bebechy gbb do aega...
Amathras 29.12.2011, h. 22:27 Amathras
Mi natomiast podoba się sam pomysł box-kitu, tzn złączenia hopka z gearboxem,
wydaje się być znacznie szczelniejszy...
To nie jest komora hop up z tego co widze, tylko droga którą idzie gaz do gearboxa.
grzesio93 30.12.2011, h. 10:09 grzesio93
Dokładnie. Na jednym ze zdjęć jest komora hopka, zdecydowanie oddzielona. No i widać że z tego GB wystaje dysza.
Pritcher 30.12.2011, h. 12:27 Pritcher
murzyn66 31.12.2011, h. 21:07 murzyn66
Matison 31.12.2011, h. 23:52 Matison
Niecałe 500zł za konwersję, maga i komorę hopka. Nawet nie tak drogo.
Tylko się zastanawiam czy przypadłoby to pod M4 z APS gdzie prowadnica kolby przykręcana jest do praktycznie prowadnicy sprężyny w GB.
netken88 16.01.2017, h. 08:51 netken88
look at the 4.5-18x40 Rifle Scope
http://www.cl-sports.hk/en/ProductShow/index/word/16405.html