Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 26.12.2011, h. 11:50, dodał: Promant
14

Airsoft GI: KWA M9 / M9 Tactical PTP. FG-AIRSOFT 50058: AFS do repliki GHK PDW. Pyramyd Airsoft Blog: Why I switched back to Green Gas from Propane. RA-TECH: GLOCK MAGAZINE TEST.



Airsoft GI: prezentacja repliki gas blow back KWA M9 / M9 Tactical PTP.

 

 

 

 

 

 

FG-AIRSOFT 50058: zestaw systemu AFS do repliki GHK PDW.

 

 

 

 

 

 

Pyramyd Airsoft Blog: Why I switched back to Green Gas from Propane.

 

 

 

 

 

 

RA-TECH: test kompatybilności magazynków GLOCK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
radwan88 26.12.2011, h. 12:55 radwan88
Przydał by się taki test kompatybilności do 1911:)
Oj przydałoby się.
Z Glocków natomiast mogliby jeszcze dorzucić KSC, KWA, KJW i ARMY.
xasistis 26.12.2011, h. 22:33 xasistis
Bieniekk 26.12.2011, h. 13:20 Bieniekk
Ciekawa prezentacja z propanem, ale czy nie zmniejszamy przez to żywotności ?
1:44 autor wyraża swoją opinię.
eMBeKa93 26.12.2011, h. 13:44 eMBeKa93
a na początku pokazuje jak nie radzi sobie z nabiciem maga :D. Lol

generalnie, jak ktoś klamki pod propan złożyć nie umie i nie potrafi jej konserwować- faktycznie, niech zostanie przy gg.
Guest (ID:6452) 26.12.2011, h. 16:10 Guest (ID:6452)
"kto smaruje, ten jedzie" nadal aktualne, a sporej liczbie użytkowników replik gazowych pojęcie używania smaru jest całkowicie obce...
Mendi 26.12.2011, h. 19:06 Mendi
grzesio93 26.12.2011, h. 13:57 grzesio93
Green gas to propan z olejkiem silikonowym... Nie mam pojęcia dlaczego jakiś kapeć napełniał tym propanem przy 1 napełnianiu magazynka że cała zawartość uciekła, no ale jaki kraj taki obyczaj.
ravic 26.12.2011, h. 22:35 ravic
Propan jest tańszy dużo. I dostępny łatwiej niż Green Gas i NIE w sklepach asg.
Smarowanie rzecz oczywista. Jak sie dba tak sie ma .


A co do nabijania maga to raczej miał dwa (w tym jeden dobry).

Tak samo można zrobić wideo na którym mossberg za 50zł wyrywa drzewa ;) .
Denis 27.12.2011, h. 10:21 Denis
Jeśli ma się dobry kontakt to 3 butelki 1000ml propanu bardziej opłaca sie kupic i wychodzą w tej samej cenie co 1 butla 1100ml GreenGazu....
Jest róznica??? A smarowanie rzecz oczywista i czy elektryk czy gaziak czy spring gdzieś jakis smar się znajduje!!!
MoreLike 28.12.2011, h. 07:45 MoreLike
propan jest dla plebsu ;]
alex90023 28.12.2011, h. 17:01 alex90023
czekam na glocka 4 generacji
Ja bym wolał szóstą. I co z tego?
Pritcher 28.12.2011, h. 23:31 Pritcher
alex90023 29.12.2011, h. 10:04 alex90023
chyba niemasz pojecia o czym pisze kolego. Poczytaj o Glock 17 4 Gen. i zobacz jakie zmiany wprowadzili i te same zmiany chcialbym np w Glocku od KSC wszystkie glocki od KJW, ARMY, WE, TM, KSC<KWA sa trzeciej generacji
Yarlan 03.01.2012, h. 15:23 Yarlan
Czy ja wiem czy różnica między gen3 a gen4 w przypadku airsoftu jest na tyle istotna, bym ze zniecierpliwieniem oczekiwał jej premiery?

Bardzie by mi zależało na HiEndowym klocku, który oferowałby wysokiej klasy powtarzalność oraz niezawodność - tak naprawdę - w dowolnej generacji.