Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje rynkowe

Aktualności, 21.06.2008, h. 22:16, dodał: Promant
24

Tłumiki G&G SCAR już w ofercie Specshop.pl. Nowe produkty King Arms. STTI promuje swój granat dymny, a KSC Glock'i 17tki.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opisywane we wcześniejszych news'ach tłumiki dżwięku do repliki SCAR, produkcji G&G, błyskawicznie pojawiły się w ofercie Specshop'u. Tłumik posiada wypełnienie piankowe i montowany jest na gwincie dołączonego, stalowego, tłumika płomienia. Dostępna wersja czarna. Cena: 190PLN.

 

 

W ofercie firmy King Arms znalazły się nowe kamizelki. Pierwsza pozycja to Original AK Canvas Chest MAG Carrier w kolorze olive drab. Czyli stary, wierny chest, tym razem w wersji KA. ;) Trzy ładownice na magazynki plus cztery mniejsze na akcesoria. Waga: 600g. Materiał: HDN.

 

 

 

 

MPS Combat Chest Armor w dwóch wersjach kolorystycznych: tan oraz olive drab. System molle. Osiem kieszeni na magazynki i dodatkowe akcesoria - pomieści do 12 magazynków M16/M4. W zestawie dwa wkłady: medium size armor plates. Waga: 1850g. Materiał: HDN.

 

 

 

 

 

 

STTI przysłało info o kolejnych produktach. Pierwszym jest granat dymny. Dostępne wersje: czerwony, zielony, niebieski i purpurowy. Drugi produkt, z kategorii części/akcesoria, to taktyczny dwójnóg do G36.

 

 

 

Na stronie KSC, w nowościach, pojawiła się informacja o dwóch wersjach pistoletu Glock 17. Jedyna, póki co, przetłumaczalna informacja to cena 17.850 Yenów oraz 19.950 Yenów. Określenia: "jubileuszowy" i "złoty medal" sugerują jakąś edycję specjalną.

 

 

RSOV włączył do oferty shells'y do Super 90 Double Eagle, w czarnej wersji kolorystycznej. Podobnie jak czerwone: sprzedawane są w zestawach po cztery sztuki i cenie ok. 4 funtów.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.specshop.pl

www.ksc-guns.co.jp

www.stti.com.tw

www.kingarms.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wolus113 21.06.2008, h. 23:29 wolus113
ciekawe najlepsza kamizelka tak.
Potf0r 21.06.2008, h. 23:37 Potf0r
Klasyczny czikom? Ciekawe ile sobie zaśpiewają.
Za 15$ można mieć oryginalnego.
Promant 21.06.2008, h. 23:40 Promant
No, ale nie u nas za 15$. Wygląda fajnie, sam bym chętnie kupił.
Szreder 21.06.2008, h. 23:44 Szreder
HDN - poliester impregnowany? Zapewne tak, znając poczynania KA z oporządzeniem.
Kamil 22.06.2008, h. 00:07 Kamil
Promant - czytaj rus.mila, co jakiś czas, jak się zbiorą ludzie, to są zamówienia na te czikomy. My już takiego mamy z Potforem za 15$
SoP-PeL 22.06.2008, h. 02:12 SoP-PeL
HDN - High Density Nylon - tak gwoli ścisłości:)
MarineSlupsk 22.06.2008, h. 06:40 MarineSlupsk
Ciekawe, ile ten weesatch będzie w Polsce kosztować.
loyle 22.06.2008, h. 08:05 loyle
mam pytanie.. .czemu płowa sprzetu jest "taktyczna" ? taktyczne ceolwniki, kolby, chwyty... prwnie też będzie jakiś sheisspapier taktyczny... o.0?
Promant 22.06.2008, h. 08:34 Promant
Bo to brzmi taktycznie, czyli bardzo ładnie.

BTW,
Kamil: czytam, czytam - właśnie wczoraj czytałem wątek o czikomach. Jak będzie jakieś zamówienie, to się chętnie podłączę.
Regdorn 22.06.2008, h. 09:13 Regdorn
Kiedyś widziałem nawet pościel taktyczną, we flectarnie
Karcen 22.06.2008, h. 09:46 Karcen
Ciekawe ile będą kosztować te granaty dymne.
Jangi 22.06.2008, h. 09:55 Jangi
Jeśli weesatch będzie w cenie porównywalnej do Guardera i do tego jeszcze z replikami wkładów, to bardzo fajnie. Choć z drugiej strony pewnie najlepiej będzie wykonany ten z Pantaca...
jubei 22.06.2008, h. 10:17 jubei
nie wiem co to za materiał ten hdn i nie miałem styczności z wyrobami pantaca ale jeżeli jest to ten sam materiał w wyrobach proud'a to się on umywa do cordury z której jest zrobiona wersja hsgi od guardera...jeżeli oporządzenie to tylko z cordurki...
kupolud231 22.06.2008, h. 10:58 kupolud231
Czy HDN czy cordura to dla airsoftowca to nie ma znaczenia - dla rekonstrukcji tak ale my zwykli airsoftowcy nie przebywamy w strefie działań wojennych 24/7. Strzelamy się zazwyczaj raz w tygodniu i tu wytrzymałośc kamizelki nie ma takiego znaczenia.
loyle 22.06.2008, h. 11:50 loyle
ok jesli idzie o dymne to można samemu robić... tylko to na zasadzie puszek po coli itd.... też równie niebezpieczne w produkcji jak i użytkowaniu (acz mi z kolegą takie coś się udało zrobić i przetestować... działało dobrze... tylko pod pozorem żadnym nie można łapać etc. "gdy z puszki leci dym") ale to i tak pewnie nie dopuszczą na strzelankę co? =P a pozatym bym się nie zdziwiłjakby takie cuś było w środku tego granatu xD
cziman 22.06.2008, h. 13:12 cziman
@loyle: "mam pytanie.. .czemu płowa sprzetu jest "taktyczna" ? taktyczne ceolwniki, kolby, chwyty... prwnie też będzie jakiś sheisspapier taktyczny... o.0?"

Bo większy lans. Wiadomo że jak na 12-godziną "kampanię" przyniesiesz MRE zamiast domowej roboty kanapek to kulki lecą dalej i celniej i wszyscy bardziej Cię lubią, nie mówiąc już o tym że w MRE dostajesz jedzenie zdrowsze, smaczniejsze i dokładnie takie jakie lubisz. Nie powino więc zaskakiwać że jak swój tyłek podetrzesz kontraktowym papierem z owego MRE to od razu będziesz miał większy szacunek i podwyższonego RoFa niż gdybyś jak ostatni ciul wziął cywilny niekontraktowy papier toaletowy z domu od mamy.
penio151 22.06.2008, h. 15:19 penio151
Tak i jedząc MRE, nie śpij z nikim w namiocie bo kończy się tym, że albo kumpel, albo sufit jest cały w g...
zubrY 22.06.2008, h. 16:24 zubrY
Ciekawe ile ten chest będzie kosztował , ja orginała na targu staroci dopadłem za 80zł )
Goose 22.06.2008, h. 18:56 Goose
Jak już zaczelismy sie lansiarsko chwlić to sie pochwale że taki oryginalny stanik za 50 PLN dostałem
loyle 22.06.2008, h. 20:06 loyle
jednym zdaniem: im więcej "ołber tactical" tym bardziej sobie przedłużasz? xD
Redgard 23.06.2008, h. 11:30 Redgard
@ loyle
Masz rację: wszystko, co 'taktyczne', przedłuża ego. Czekamy teraz na taktyczne prezerwatywy.
elgeniusz 23.06.2008, h. 12:54 elgeniusz
Juz sa:

$3
Equil 23.06.2008, h. 21:50 Equil
Jak tylko chińskie shotguny i shellsy wejdą na polski rynek to szykuje się niezły hit.
radzio2k 25.06.2008, h. 16:43 radzio2k
czekam aż w Polsce będą te kamizelki xD żeby tylko ceną nie dowalili.