Daj cynk
Reklama

Aktualności

Beretta M9 Sport KJW

Aktualności, 20.06.2008, h. 18:53, dodał: Promant
31

Dla wszystkich niezdecydowanych co wybrać: replikę broni krótkiej czy też długiej, dobrym wyborem może być produkt firmy KJW: Beretta Sport, którą bardzo łatwo można konwertować do krótkiej wersji bojowej za pomocą dostępnych w zestawie zapasowych okładzin chwytu. Dwie odmiany tego pistoletu dostępne są wśród nowości, w ofercie sklepu Gunfire.pl.



 

 

 

 

 

 

Beretta M9 firmy KJW, w wersji sportowej, jest repliką typu GBB z dołączoną kolbą. Pierwsza wersja pistoletu posiada imitację przedłużonej lufy wraz z kompensatorem.

 

 

 

 

Druga wersja repliki posiada imitację tłumika dźwięku, stanowiącą przedłużenie lufy wewnętrznej, która poprawia osiągi pistoletu.

 

 

 

 

Obie repliki wykonane są z tworzywa oraz elementów metalowych. Posiadają w komplecie latarkę taktyczną i zapasowe okładziny chwytu, przydatne do przekształcenia wersji sportowej w wersję krótką, znaną z zastosowań bojowych. ;)

 

 

 

Prędkość wylotowa replik na 0.2BB wynosi: 300fps, pojemność magazynka: 24BB. Waga: 1690/1020g. Długość: 74/22cm. Repliki zasilane green gazem. Cena: 399PLN.

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wolf.Tns 20.06.2008, h. 19:20 Wolf.Tns
Ale ohyda ! ^^ Ale w sumie pomysł ciekawy...szczególnie, że dostajemy okładziny do zrobienia "zwykłej" : ] Pewnie ktoś kupi
najmarniejszy 20.06.2008, h. 19:24 najmarniejszy
No mi też się nie podoba. Ni to snajperka ni to karabin.
Cygano 20.06.2008, h. 19:26 Cygano
Już widzę te tematy na forum z pytaniami czy da się to na snajpe przerobić xD
Promant 20.06.2008, h. 19:28 Promant
Znajdą się tacy co i dwójnóg do tego dołożą...
Gogin 20.06.2008, h. 19:33 Gogin
Jeszcze kabura do pierwszej wersji... xD
Andrzej25 20.06.2008, h. 19:37 Andrzej25
Widziałem glocki z kolbami, ale berettę M9 to pierwszy raz, Ale glock to miał opcję auto, więc mogło to się przydać. A tu?
Psycho_Mantis 20.06.2008, h. 19:41 Psycho_Mantis
A ja już widziałem to wcześniej! śmiechowo wygląda Dokładnie, Cygano! Też właśnie widzę już takie pytania...
Gogin 20.06.2008, h. 19:56 Gogin
Andrzej25, tutaj jest bardziej taktycznie, no co Ty, nie wiesz co lans ? Zresztą można zabijać przeciwników śmiechem, jak kogoś zaskoczysz z tym...
Morn 20.06.2008, h. 20:02 Morn
A może frytki do tego?
Ravenkan 20.06.2008, h. 20:08 Ravenkan
A lunety 10x50 nie ma w zestawie? ;(
OC14Groza 20.06.2008, h. 20:08 OC14Groza
może jeszcze zrobią snajpere z liberatora
Bojeq 20.06.2008, h. 20:27 Bojeq
prawie jak ruger mk1 carbine wątpię żeby to było przydatne bo to za krótka lufa jak na karabin
Gogin 20.06.2008, h. 20:29 Gogin
"A lunety 10x50 nie ma w zestawie? ;("

Na tej niesamowicie długiej linii celowania i tak trafisz we wrota stodoły, to jedna z bardziej zabawnych rzeczy, przy robieniu z Berretty M9 pokraki...
Goose 20.06.2008, h. 21:17 Goose
Kiedyś zrobiłem podobną pokrake ze sprezyny P229 od STTi + kolba i pare gratow z MP5SD3 od UHC, zabawnie to wyglądało. na rekreacyjne lansiarskie strzelanie sie przyda
men3L 20.06.2008, h. 21:22 men3L
Przypominają mi się czasy dzieci z długimi rugerami
Promant 20.06.2008, h. 21:42 Promant
Nie no, na upartego to można ukryć w tej atrapie lufy jakąś dłuższą preckę i osiągi będą lepsze.
Tylko po co?
To jest ciekawostka i tyle.

Choć przyznam, że strzelając z pistoletu Mausera z dołączoną kolbą - efekty zawsze były dużo lepsze; po to wymyślono taki patent. Bo jest to efektywniejsze od banglania z ręki.
Jackall37 20.06.2008, h. 21:57 Jackall37
a taśmy zasilające, albo chociaż magazynki bębnowe kiedy będą dostępne ??

mnie tutaj brakuje przedłużenia risów i podczepionego M209
MS Commando 20.06.2008, h. 22:21 MS Commando
W ostrej ta kolba się sprawdza, ale niet w asg.
Cygano 20.06.2008, h. 23:08 Cygano
Myśle że takie dodatki do niej będą ok, a nawet do "sznajpierstwa" się przydadzą !

$3

wiem, wiem zapomniałem o kilku dodatkach...
assassinRPG 20.06.2008, h. 23:29 assassinRPG
Ciekawe,ciekawe i tylko tyle bo praktycznosci temu brak.
A po HelloKity416 to mnie juz nic nie dziwi(tylko mnie sie koszmary snią PINK DEATH)
xasistis 20.06.2008, h. 23:31 xasistis
Ee tam, ciekawy pomysł.
Zerżnięty z budowy ruger'a.. i dobrze. Może wszyscy narzekający na kolejne eMki i Kałasze w końcu odetchną z ulgą.
Szkoda, że w komplecie nie znajdziemy przedłużonej preclufy. Nie sądzę, żeby jakaś firma podjęła sięprodukcji takowej specjalnie do tego modelu. Dodatkowa lufa w tłumiku to żadne pocieszenie..
Westie 21.06.2008, h. 02:53 Westie
A da się kupić osobno taką lufę zewnętrzną? Przydadzą mi się dwie .
Andrzej25 21.06.2008, h. 08:10 Andrzej25
Śmiesznie będzie jak ktoś się złoży z tym jak do strzelania z wyborowego, przytuli się do kolby, przyłoży oko przy szczerbince i strzeli
grandlc 21.06.2008, h. 10:38 grandlc
Tylko czekać aż początkujący na zielonych zapyta ile jeszcze w tą Berette z kolbą trzeba włożyć aby zostać snajperem.

Tak na serio to niewiem do czego ma to służyć , ta kolba i przedłużona lufa to chyba jakieś +20 do lansu, i +10 do śmiechu.
Baker2222 21.06.2008, h. 11:14 Baker2222
Hehe popieram komentarz grandlc'a, jesli jeszcze ktoś powie posiadaczowi że to kozacko wygląda to +10 do penis lenght
Warlord Shadow 21.06.2008, h. 17:05 Warlord Shadow
Dlaczego mi to przypomina marker shitballowy?
grabarz69g 22.06.2008, h. 09:56 grabarz69g
Warlord Shadow
Tego to ja nie wiem . Ale ten wygląd jest rozbrajający
Wookush 23.06.2008, h. 14:23 Wookush
Lufa wygląda śmiesznie, ale kolba może się przydać w budynkach. Swego czasu Włoskie oddziały specjalne używały Beretty z kolbami (bez długiej lufy), ale wyglądały inaczej i się składały, a przede wszystkim strzelały serią (te Beretty, nie kolby ). Ale lans to będzie dopiero, jak dokupi się przejściówkę RIS do montażu górnego, a tam walnie kolimator.
loyle 23.06.2008, h. 19:09 loyle
widziałem za około 470zł... i nie kupiłbym napewno.. =/ wygląda jakby się miało połamac... (jeszcze "łamliwiej" wygląda od Lugera long z tłumikiem =P)
Equil 23.06.2008, h. 21:44 Equil
Wszyscy wyśmiewają wygląd, powątpiewają w cel takiej kolby, a na strzelnicy chyba nigdy nie byli. W strzelectwie sportowym często używa się kolby do pistoletu, nie bez przyczyny.

BTW Gunfire - sklep jak sklep, ale rzeczy sprowadzają czasem nietypowe, co wg. mnie jest dużym plusem. Nigdzie indziej jak u nich dorwałem swoją sigmę z pełnym "orisowaniem", tłumikiem i gustowną walizeczką w zestawie