Daj cynk
Reklama

Aktualności

TOP SR-16 CQB

Świat, 20.12.2011, h. 22:57, dodał: Promant
27

Firma TOP wprowadziła na rynek kolejną wersję shell ejecting M4 AEG: SR-16 CQB.



W ofercie RedWolf Airsoft dostępny jest kolejny model repliki shell ejecting M4 AEG, produkcji firmy TOP. Karabin SR-16 CQB kosztuje 728USD.

Długość repliki: 700/790mm. Waga: 2812g. Pojemność magazynka: 30 łusek. Pasujący akumulator: 11.1V LiPo. Prędkość początkowa: 280fps. Gwint tłumika 14mm CW. W komplecie z repliką nabywca otrzymuje: chwyt pionowy na RIS, osłony szyn RIS, 30 łusek oraz pokrowiec do przenoszenia repliki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mike007 20.12.2011, h. 23:09 Mike007
to dopiero realizm, ciekawe ile trzeba by wydać na same łuski ;p tak na jedna stzrelanke
Wątpie żeby ktoś chciał z tym pójśc na strzelankę , jeżeli to jest na łuski - które trochę kosztują a potem trzeba by było je pozbierac .
Perski102 21.12.2011, h. 17:08 Perski102
montujesz chwytak siatkowy na łuski wypadające i jest git
zaki123 22.12.2011, h. 15:33 zaki123
Vilreen 20.12.2011, h. 23:23 Vilreen
Po to jest brass catcher:P Ale i tak spory koszt (replika+pewnie z 10 magów z łuskami)... Mimo to - ekstra pomysł, chciałbym kiedyś chociaż sprobowac postrzelac z takiej repliki:)
To jaki w tym sens, aby brać replikę z łuskami i pozniej latac z siatką na motyle przy replice?
Ajsquad 22.12.2011, h. 00:39 Ajsquad
Skayler 20.12.2011, h. 23:33 Skayler
Perfekto na filmy, chyba aż wezme z wrażenia :D
pinoczet 21.12.2011, h. 00:41 pinoczet
Gdyby pomysł z łuskami stał się bardziej popularny to kto wie ... może za kilka lat typowe "Hi-capy" wyjdą z użycia ^^ tylko chinczyki musiały by pochwycić trend, a wtedy to już tylko patrzeć jak łuski będą latać na lewo i prawo xD
Voytas 21.12.2011, h. 09:49 Voytas
I w ramach oszczędności zaczną robić łuski z szitplastiku :]
a sądzisz, że są z metalu? ;]
Guest (ID:6452) 21.12.2011, h. 10:26 Guest (ID:6452)
DaLufuxa 21.12.2011, h. 09:58 DaLufuxa
Mogłby by i być z plastiku, przecież na raz je masz ;). Jakies biołuski czy coś :D
Kiedyś słyszałem o markerach do paintballa z łuskami, które były z jakiegoś specjalnego "papieru". Po wystrzeleniu wylatywała łuska, która pod wpływem wilgoci się rozpływała, nie szkodząc środowisku. Koszt takich łusek był niewielki. Gdyby coś takiego wprowadzono w airsofcie+GBB, to replika niewiele różniałby się od prawdziwej broni:)
poiu007 21.12.2011, h. 21:31 poiu007
poiu007 - no pomysł zajebisty tylko ile wtedy repliki będą kosztować jak taka kosztuje prawie 800 dolców :( no ale jestem bardzo za bo uwielbiam jak największy realizm. i jeszcze mi się marzy żeby nie było luf "wewnętrznych" tylko żeby lufy zewnętrzne były fabrycznie robione precyzyjnie i były wymienialne jako jedna część. ehh pomarzyć można...
GrimPilgrim 22.12.2011, h. 05:19 GrimPilgrim
Denis 21.12.2011, h. 11:02 Denis
Ta... napiszcie im melia " EJ ZROBCIE MI Z 4 MAGI BIOŁUSEK TO KUPIE GIWERE"...
Za duża kasa na tym jest narazie żeby już teraz tak hop-siup tanio to rozwinąć.
Tomek_GGRS 21.12.2011, h. 12:05 Tomek_GGRS
Pomysł fajny, ale chyba nie przejdzie. Chińczycy się tego nie podejmą ... choć kto wie xD
Chinczycy się nie podejmą?! przeciez to jedyny naród ktory skopiował chyba wszystko... xd
Wojmir 25.12.2011, h. 16:01 Wojmir
wolves 21.12.2011, h. 13:45 wolves
Wszystko fajnie ale ciekawe jaki  Gb bo pewno żaden standard.
S.A.S 21.12.2011, h. 15:00 S.A.S
fajna sprawa, realizm itp. Jednak wolę standardową, ersoftową ;p  emkę :D
Frontal 21.12.2011, h. 18:08 Frontal
Gdybyście czytali uważnie poprzednie newsy o tej replice, to byście wiedzieli, że może strzelać także bez łusek. Ot ciekawostka.
kazik14 21.12.2011, h. 18:53 kazik14
wpierw spójrzcie na prędkość wylotową - 280 fps'ów, to straszne ; [
Nie chciałbym oberwać łuską lecącą 280 fpsów :)
ravkill 21.12.2011, h. 20:29 ravkill
Grabekk 21.12.2011, h. 19:09 Grabekk
Był jakiś filmik gdzie czajna robila do tego metalowe łuski ..
noah 21.12.2011, h. 20:54 noah
poiu007 21.12.2011, h. 21:23 poiu007
Dajcie filmik jak to hula:)
http://www.youtube.com/watch?v=_Y_No4yHVSQ tu masz:P pozdro:P
MalyMagic 21.12.2011, h. 21:48 MalyMagic
DaLufuxa 22.12.2011, h. 21:36 DaLufuxa
nice filmik
Ggrozny 24.12.2011, h. 11:08 Ggrozny
6 lat temu była taka replika na airsistgun.pl za 150zł oczywiśnie nie ta ale też na łuski i stzrelała tak samo M4 coś tam
niedzwiedziek51 24.12.2011, h. 17:37 niedzwiedziek51
Czy ruch zamka wyrzucający łuske jakoś kopie? Czy to tylko łuska która leci?