Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 20.12.2011, h. 22:40, dodał: Promant
25

MadBull Airsoft: kolejna replika Barretta. EBairsoft: podświetlana muszka AABB. RSOV: celownik Specter DR z szyną podwyższającą, do replik L85/SA80.



Firma MadBull Airsoft zapowiedziała wprowadzenie do oferty, na początku 2012 roku, kolejnej repliki karabinu snajperskiego Barrett. Będzie to licencjonowana replika modelu .50 cal. M82A3, systemu gas blow back

 

 

 

385119_344516552232388_180245088659536_1620041_1995880516_n.jpg

 

Czasami producenci z Chin kontynentalnych wymyślą coś ciekawego. W ofercie EBairsoft dostępny jest celownik mechaniczny, typu QD - na szynę RIS, z podświetlaną muszką, marki AABB. Podświetlenie muszki zasilane jest bateryjnie, co umożliwia jego wyłączanie, gdy nie jest potrzebne. Celownik, wykonany ze stali, nie należy jednak do tanich, gdyż kosztuje 64.32USD.

 

 

 

1.jpg2.jpg3.jpg

 

Zwolennicy replik L85/SA80 mogą znaleźć, w ofercie RSOV, zestaw celownika optycznego Specter DR z szyną podwyższającą. Celownik ze stałym powiększeniem 4x. Zestaw marki Hornbill, oferowany w cenie 142.50USD, pasuje do replik produkcji Star / G&G / Army / Ares / WE oraz ICS.

 

 

 

aim_0335_4.jpgaim_0335_3.jpgmnt_0145e_4.jpgmnt_0145_6.jpgmnt_0145_1.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebairsoft.com

madbullpromos?sk=photos">www.facebook.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poiu007 20.12.2011, h. 23:02 poiu007
Barrett, jak to barrett -po prostu fajna replika. Ciekawe czy ktoś zrobi kiedyś BOR'a
Cruzer69 20.12.2011, h. 23:19 Cruzer69
Hmmm ciekawe ile żre ten barrett jak suwadło trochę waży i żeby jeszcze jakoś kopało
arend 20.12.2011, h. 23:32 arend
Kochany Mikołaju proszę o podrzucenie do Madbulla kartki z pomysłem żeby ten Barrett strzelał kulka paintbalową i to z prędkością najmniej 800fps.
Bo inaczej to tylko śmiech na sali będzie.
Bo co to za Barrett co strzela tak samo jak zwykły lub troszkę rasowany karabinek.
W zupełności wystarczy 8mm i 650fps, :)
Promant 20.12.2011, h. 23:45 Promant
arend 21.12.2011, h. 00:08 arend
Wybacz Szefie ale się z Tobą nie zgodzę. 8mm i 650 fps to byłoby dobre dla natenprzykład SAKO ale nie dla takiego cuda. Tu się kaliber liczy hyhyhyhyhy.
W zasadzie masz rację, problem w tym, że mogłaby gwałtownie wzrosnąć śmiertelność w airsofcie.  :P
Promant 21.12.2011, h. 09:00 Promant
Arend kup konwersję m82a1 do tippmana i strzelaj paintbalowymi z prędkością nawet  1000fps... Co za problem ^^
babski 21.12.2011, h. 09:14 babski
pinoczet 21.12.2011, h. 00:46 pinoczet
Albo mi się wydaje, albo identyczny celownik jak ten SPENCER już od jakiegoś czasu jest u Krakmanów tyle że u nich wisi na stronie jako ELCAN DR i został wyprodukowany przez ... ACM xD Cena - bagatela - 755 zł i 42 grosze :)
Specter DR to nazwa modelu celownika firmy Elcan. Na kanadyjskie C79 też się u nas woła Elcan, mimo że puryści poprawiają, że to Specter OS3.4x.
Pritcher 21.12.2011, h. 09:59 Pritcher
babski 21.12.2011, h. 08:19 babski
Do pełni szczęścia w tym barrecie brakuje shell ejecting i magów real cap :D tak to replika wypasik się zapowiada...
To jest GBB... Tu praktycznie nie ma innych magazynków niż real cap...
grzesio93 21.12.2011, h. 16:57 grzesio93
Różne niespodzianki mogą nas zaskoczyć, a jesli wpakują hi capa do podkręcania na 400 kulek :D  Wiem że byłoby to ochydne, ale jednak nigdy nie wiadomo co producentom chodzi po głowie :P
babski 21.12.2011, h. 17:25 babski
Denis 21.12.2011, h. 11:07 Denis
łuski barretowe a lufcik na 6mm kuleczke....
S.A.S 21.12.2011, h. 14:55 S.A.S
ten podświetlany celownik to bardzo dobnra sprawa
Bo ja wiem? Kupiłem fajną farbę fosforyzującą, działa zarąbiście... 
Link Zdjęcie na długim czasie naświetlania, w realu nie świeci jak halogen. 
Po szczegóły proszę na priv :)

Acha... Farba kosztowała mnie 30 zł i jest jej tyle, że mogę pomalować około 200 muszek do M-16 ;D
Okruch 21.12.2011, h. 19:50 Okruch
Death_man 21.12.2011, h. 15:28 Death_man
słitaśny Elcan <3
Perski102 21.12.2011, h. 17:21 Perski102
Takie bydle - to musi byc zasilane Co2 lub na sprężone powietrze .
Znając działanie Socom Gear w kwestii wielkokalibrowych karabinów wyborowych (vide Cheytac), najpierw wypuszczą wersję gazową o umiarkowanych osiągach a po paru miesiącach zestaw iglicy na CO2, który tchnie w giwerę nowe życie. Lepiej już zacząć odkładać...
ZeeMike 23.12.2011, h. 19:26 ZeeMike
ajgor_aa 21.12.2011, h. 21:54 ajgor_aa
Tego DR spokojnie da radę na zwykłego risa zamontować?
Na "zwyjłego" wejdzie - ta nakładka jest przystosowana do karabinów z serii SA80 - l85 i l86 które mają montaż bez charakterystycznych poprzecznych wcięć innymi słowy szyna w Elżbietach jest jednolita dlatego wszelkie ACOG'i, EoTech'y i Aimpoint'y bez specialnej nakładki po prostu się "ślizgają" ( miałem okazję przymierzyć te 3 rodzaje kolimatorów do swojej i uwierz mi - bez problemu można je zdjąć bez odkręcania xD ). 

innymi słowy - tak bez żadnych udziwnien zamontujesz tego DR na soim RIS'ie xD
pinoczet 22.12.2011, h. 00:39 pinoczet
mój mały błąd "swoim" nie soim
pinoczet 22.12.2011, h. 00:47 pinoczet
kachniar 27.12.2011, h. 09:28 kachniar
barrett ; )
Cuudo ; )
mcpik 27.12.2011, h. 13:47 mcpik
Ten Barrett to konwersja a nie replika GBB. Jest to wersja limitowana i będzie tam pasować gaerbox V2.
marekvip10 28.12.2011, h. 07:46 marekvip10
Barret extra , ja czekam na WKW TOR ale nie prędko to bedzię (polska broń).
Lamus 30.12.2011, h. 14:56 Lamus
A ja czekam na 2A46, ale żeby to miało sens powinno strzelać arbuzem z prędkością conajmniej 1000fps. Ale nieprędko to będzie (kto to koofa uniesie?). :)