Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki rynkowe

Aktualności, 20.06.2008, h. 17:09, dodał: Promant
17

Gunner Airsoft wprowadził do sprzedaży metalowe konwersje do pistoletów 1911 firmy Bell. Pojawiły się na rynku kompletne fronty typu Stubby oraz ciekawa chińska wersja EOtech'a. STTI wypuściło pistolet full metal GBB VP70.



 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja ta zapewne ucieszy właścicieli plastikowej wersji Colt'a 1911 firmy Bell, którzy mieli powód do irytacji po wprowadzeniu na rynek wersji full metal tej repliki. Gunner airsoft włączył już do oferty zestaw konwersyjny firmy Bell zawierający szkielet i zamek oraz inne części do konwersji na replikę full metal. Zestaw sprzedawany jest obecnie w cenie 28USD.

 

 

 

 

W polskich sklepach próżno na razie szukać kompletnego frontu do replik CQB typu Stubby Killer. Dostępne były tylko tłumiki dżwięku. Być może niedługo się to zmieni, gdyż taki zestaw konwersyjny do replik M4 CQB pojawił się już w sklepach zagranicznych. Ebaybanned sprzedaje oryginalne fronty Stubby produkcji G&P w cenie ok. 59EUR.

 

 

 

 

W sklepie Ebaybanned pojawiła się również ciekawa chińska kopia celownika EOtech - będąca klonem 553 firmy G&P. Replika, w przeciwieństwie do wielu tanich kopii tych celowników, posiada pełną regulację i nie występuje tu efekt widmowej kropki. Według informacji z Ebaybanned: producent celownika jest podwykonawcą firmy G&P i gwarantuje identyczną jakość produktu. Celownik sprzedawany jest w cenie: ok. 75EUR.

 

 

STTI zaanonsowało replikę full metal GBB pistoletu VP70. Producent oferuje również extra upgrade parts do kolby taktycznej.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebaybanned.com

www.gunnerairsoft.com

www.stti.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jackall37 20.06.2008, h. 17:30 Jackall37
tylu artykułów w ciągu 2 dni to jeszcze nie widziałem (przynajmniej u jednego redaktora)


ale ciekawe, niepowiem - na tego EOtech'a sam czekałem
Promant 20.06.2008, h. 17:40 Promant
U jednego, bo tylko jeden teraz pisze. Poza Regiem ofkorz.

Chciałbym sam łyknąć tego eotecha, może trafi do Polski.
Wolf.Tns 20.06.2008, h. 17:40 Wolf.Tns
Faktycznie - powód do radości ta konwersja Bella : ]
MS Commando 20.06.2008, h. 17:56 MS Commando
Kiedy w neewsie będę mógł przeczytać, że jakaś markowa firma wypuściła PK Albo UKM
Promant 20.06.2008, h. 18:00 Promant
Nie trać wiary.
Gogin 20.06.2008, h. 18:02 Gogin
MS Commando - daleka przyszłość, oj daleka...
Ilość news'ów spora, to prawda. Ja czekam na wieści o F2000 G&G, oby jak najszybciej .
zubrY 20.06.2008, h. 18:06 zubrY
VP70 - albo mi się zdaje albo taki sam posiadał Leon w Resident Evil 2(biohazard2) , ehh dawne czasy z PS 1
Duscann 20.06.2008, h. 18:36 Duscann
Dobra robota Promant, dzięki Twoim "niusom" częściej zaglądam na WMASG. Byle tak dalej.
Westie 20.06.2008, h. 18:37 Westie
ShiTTi zerknęło przez ramię kolegom z UHC? Dziękuję, postoję, wolę sprowadzać UHC z USA albo Tajwanu niż ryzykować STTi.
Mikolaj_L 20.06.2008, h. 19:23 Mikolaj_L
Hmm,może bym się skusił na tego EOTech'a,bo cena całkiem przystępna a euro ciągle spada. ;]
I3ongo 20.06.2008, h. 21:56 I3ongo
no byłoby świetnie, gdyby konwersje bella zawitały w Polsce za czas jakiś.
Redgard 20.06.2008, h. 22:16 Redgard
'STAY BACK 100 METRRES OR YOU WILL BE SHOT' - ale żeby to przeczytać, to trzeba podejść trochę bliżej, niż te 100 metrów... Chyba że jakiś gostek będzie miał ATN 12-36 x 80
$3
Jackall37 20.06.2008, h. 22:18 Jackall37
@MS Commando

PK? ... PKM ?? ....

taki ?

$3
(serio to jest na qlki )


I CZEMU TAKICH FIRM JK TA NIE MA NA WMSAG ?? :P

$3
Minion 20.06.2008, h. 22:35 Minion
No Promant robi świetna robotę. Sam kończe dzień czytając zapowiedzi.
Tylko żeby się w to nie wkręcił, i nie zaczał produkować sam wydarzeń jak dziennikarze "F..u" i "Gazety W...."

A EOtech cudo- tylko ciekawe jak wykonanie. Niby podwykonawca, ale różnie to bywa. Sam widziałem produkty z 1 fabryki, dokładnie tak samo wyglądające, dla 4 różnych firm, i jakościowo różne.
Promant 20.06.2008, h. 22:47 Promant
Minion, nie bądź przesadnie troskliwy. Nikt tu nie wymyśla info, tylko je przekazujemy.

Jackall, na wmasg jest już mnóstwo ciekawszych informacji. Zamiast pisać byle pisać - poczytaj trochę.
A koledze nie chodziło o customy, bo takich firemek jest na świecie setki, a nawet w Polsce ludzie robią takie rzeczy; tylko o produkcję seryjną tych replik przez markowe firmy.
Poza tym widoczne tu RPK jest cienkie, wintorezy też widziałem duuużo lepiej wykonane.

filo16 22.06.2008, h. 00:57 filo16
Czemu takich fajnych napisów na frontach nie robia w wiekszym asortymencie długościowym? ;(
Equil 23.06.2008, h. 21:38 Equil
Jak dla mnie EOTechy wciąż za drogie, tylko dlatego, że są replikami EOTechów. Przecież taka zabawka konstrukcyjnie nie różni się niczym od kolimatora tasco za 8 dych czy walthera za 150. Mam nadzieję, że te EOTechy w końcu stanieją, na podobnej zasadzie jak chińczyki czy markowe repliki 4 lata temu. Na chwilę obecną wolę chyba dopłacić do oryginału, oprócz niewątpliwej jakości mam pewność, że nieprędko stanieje i będzie go można później w razie czego sprzedać ; )