Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G Kar98k CO2

Świat, 19.12.2011, h. 22:34, dodał: Promant
32

Opublikowano zdjęcia produkcyjnej wersji repliki bolt action CO2 karabinu Kar98k, produkcji G&G.



O replice bolt action, zasilanej CO2, karabinu Mauser Kar98k, produkcji firmy Guay Guay pisaliśmy po raz pierwszy w naszej relacji z targów IWA 2011 w Norymberdze.

Prezentowaliśmy wówczas zdjęcia prototypu. CWI Airsoft prezentuje obecnie fotografie produkcyjnej wersji tej repliki. Nie są nadal znane cena detaliczna i data premiery rynkowej. Wiadomo, że część elementów metalowych (zamka) wykonano ze stali, a łoże karabinu jest drewniane. Replika generuje prędkość początkową rzędu 150m/s. Oringi i gumka HU są silikonowe. Pojemność magazynka 9BB [+1]. Szkoda jedynie, że, obok oznaczeń, umieszczono na replice również napis G&G Armament.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.bbdragon.com.tw

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Skayler 19.12.2011, h. 22:45 Skayler
No normalnie mniam !
Komandi 19.12.2011, h. 22:48 Komandi
W pyte :) Następny zakup po PKMie :D
kapro 19.12.2011, h. 22:49 kapro
Chcę.... ;c
chlor 19.12.2011, h. 23:09 chlor
Mam nadzieję, że wszyscy napaleni na zakup tej repliki wiedzą gdzie w Polsce można kupić 8 gramowe kapsuły Co2. Z tego co wiem to one napedzaja tą replikę. Dla ułatwienia dodam, że sprzedawane dość popularne kapsuły w naszym kraju są 12 gramowe.
To fanatstyczny przykład tego jak zje...ć replikę w fazie projektowania.
Nie można było jak w replice firmy Tanaka zrobić magazynek na GreenGas...
"...To fanatstyczny przykład tego jak zje...ć replikę w fazie projektowania.
Nie można było jak w replice firmy Tanaka zrobić magazynek na GreenGas..."

Może chodzi o moc repliki???
1beduin 19.12.2011, h. 23:13 1beduin
Wolałbym magazynek na greengas i te 550 fps jak u Tanaki.
chlor 19.12.2011, h. 23:26 chlor
8 gramówki mamy do kupienia naboje do syfonu z "azotem" - N20. Pytanie czy się nadadzą?

test :
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=926337
SoP-PeL 19.12.2011, h. 23:51 SoP-PeL
Jakikolwiek serwis gaśnic. Mam tego pełno w garażu, jakieś 50gr za sztuke
zuczek 20.12.2011, h. 01:49 zuczek
można u nas kupić 8g z azotem, wiatrówkarze tego używają. Daje to sob ie nieżle radę na mrozie, a moc porównywalna do co2.
Mendi 20.12.2011, h. 08:28 Mendi
A bo tanaka to ani trochę nie jest zje...na jak to nazwałeś? Tanaki i repliki w jej systemie (nota bene, ten mauser również na moje oko) są w środku totalnie bezsensowne przekombinowane i pood względem sensowności konstrukcji są gdzieś daleko w tyle.
Guest (ID:6452) 20.12.2011, h. 09:03 Guest (ID:6452)
Dexter, ja napisałem, że replika G&G kar98k została zje...a w fazie projektowania a nic o zjebaniu Tanaki. Dlaczego?
Bo dla mnie jako użytkownika repliki ważny jest dostęp do napędu repliki jakim w przypadku G&G jest co2 na 8 gramowe kapsuły. Osobiście dla mnie prostszym i lepszym rozwiązaniem pomijając 12g kapsuły jest green gas.
Co do budowy i systemów replik się nie wypowiadam bo się nie znam.
Jeśli uważasz, że Tanaka jest zje...a bo przekombinowana to masz prawo. Wolny kraj.
chlor 20.12.2011, h. 14:55 chlor
Mati86 19.12.2011, h. 23:12 Mati86
konkurencja Tanaki? Hmm, kwestia ceny.
Kwiaciu 19.12.2011, h. 23:22 Kwiaciu
Cudo :) Chyba czas zacząć oszczędzać :)
Zmorak 19.12.2011, h. 23:28 Zmorak
Czy ta replika jest na kulki 8mm? Na ostatnim zdjęciu wyglądają na duże.
"with a capacity of
9+1 rounds of 6mm bbs. This fires at 150 m/s on a .20g BB."
ajgor_aa 20.12.2011, h. 00:23 ajgor_aa
hokager 20.12.2011, h. 14:12 hokager
Nareszcie następna Boya :D
Błagam cię nie prównuj tych 2 replik bo to niebo i ziemia.
petarda 20.12.2011, h. 20:07 petarda
Maza94 20.12.2011, h. 15:02 Maza94
W końcu jakiś porządny napęd
swirekster lol 20.12.2011, h. 22:12 swirekster lol
A potem ją przejechać papierem ściernym, przesmarować ręcznie piękną oksydą i woskiem do drewna i na Stalkera jak ulał! :D
Z takiej samej jak wszystkie emki występujące na larpach
swirekster lol 21.12.2011, h. 20:50 swirekster lol
Łe, w stalkerze były i obrzyny i stare strzelby sportowe, dodatwkowo w lepszych modyfikacjach gry można było znaleść i mosiny i mausery, które jako broń dla postaci odgrywającej takiego łowcę nada się naprawdę dobrze. To, czy będzie chciał replikę poprzerabiać aby dopasować się do klimatu zależy już tylko od tego, jak dużym wariatem jest :)
swirekster lol 22.12.2011, h. 01:56 swirekster lol
'Oficjalny' Stalker jest tylko cieniem tego czym miał być i co twórcy obiecywali :(
swirekster lol 22.12.2011, h. 19:58 swirekster lol
Świat stalkera jest na tyle elastyczny, by znieść Mausera. Zona to miejsce, gdzie broń jest Twoim jedynym przyjacielem. A jak wiadomo, starzy przyjaciele zawodzą rzadziej.
Co do LARP-ów "na kanwie", wszystko kwestia gustu organizatora, a tutaj bywa różnie.  Czasem przesadnie w obie strony.
Matt141 24.12.2011, h. 22:40 Matt141
Saillupus 21.12.2011, h. 00:01 Saillupus
Ja się tylko pytam, czemu cały czas wszyscy dają gg i CO2 na upartego do magazynka zamiast dać do kolby
Między magazynkiem a zamkiem zawsze są nieszczelnośći, a z kolby mogłoby to być prawie bez strat i magi byłyby tańsze...
Saillupus w ostatnim zdaniu Sam sobie odpowiedziałeś na zawarte pytanie odnośnie ceny magów...
jubei 21.12.2011, h. 01:17 jubei
Dlaczego gaz w magazynku? Myślę, że powodów by się znalazło przynajmniej kilka. Po pierwsze w gaziakach z każdym strzałem mamy coraz mniej gazu a moc powoli spada. Jeśli wywalimy cały magazynek podpina się po prostu następny z pełnym, świerzym zbiornikiem gazu. W kolbie trzebaby często doładowywać, żeby moc była stabilna... Po drugie - realizm replik gazowych często polega na maksymalnie możliwym oddaniu sposobu rozkładania pierwowzoru - zbiornik w kolbie raczej by to utrudniał. Po trzecie zawsze są jakieś względy ekonomiczne - lepiej naprodukować drogich magazynków, sprzedać i więcej zarobić...
Niemniej w pewnych replikach gaz w kolbie miałby szanse się sprawdzić.
Ja tam wciąż czekam aż ktoś wpadnie jak zrobić repliki na HP (i nie mówię tu o systemie zasilania zewnętrznego jak np. w Escorcie) gdyby jeszcze szło to ładować taką ręczną pompką jak do kartuszy wiatrówek PCP to świat byłby piękniejszy... :D
Tofikos 22.12.2011, h. 00:06 Tofikos