Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu PTW: c.d. serii

Aktualności, 20.06.2008, h. 15:08, dodał: Promant
27

Inokatsu nabiera rozpędu. Chociaż nadal brak szczegółów technicznych, na temat zapowiedzianych wcześniej replik w standardzie PTW, producent zaanonsował kolejne trzy repliki z serii Masterwork: Steyr AUG, HK MP5A1 oraz SCAR-L.



 

 

 

 

 

 

 

 

Po zapowiedziach nowych replik Inokatsu PTW: AKS74U, M4 SOP MOD 0 i M240 - na stronie producenta pojawiły się w zapowiedziach trzy kolejne repliki z serii Masterwork PTW. Wszystkie wykonano z tworzywa i stali. Wszystkie mają identyczną prędkość wylotową, w zakresie: 140-160m/s. Zasilane są CO2 [New CO2 system].

Steyr AUG, o wadze 3.5kg.

 

 

H&K MP5A1, o wadze 3.1kg.

 

 

SCAR-L MK.16 MOD 0, o wadze 3.5kg.

 

 

Niestety nadal brak szczegółowych informacji technicznych.

 

 

 

Źródła:

www.inokatsu.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
OFF 20.06.2008, h. 15:28 OFF
SCAR-L?! super!
ciekawe w jakiej cenie
ale pewnie bedzie drogie :/ eh..szkoda..
Andrzej25 20.06.2008, h. 15:28 Andrzej25
Nie wiele wiadomo
MP5A1 to raczej rzadkość. Szczerze mówiąc nigdy nie widziałem repliki MP5A1 na spotkaniach. A i na stronach sklepu zaczyna się od A2.
Pomimo, że nie wiele wiadomo, to wiadomo tyle, że nielicznych będzie na to stać
DPM 20.06.2008, h. 15:32 DPM
140-160m/s?Czyli 460-525fps...Nie wiem czy to dobrze...
Gogin 20.06.2008, h. 15:33 Gogin
SCAR-L ? Albo ja się nie znam, ale na zdjęciu jest SCAR-H .
Dolores 20.06.2008, h. 15:33 Dolores
na zdjęciu chyba jest mp5a3
Karczownik ZW 20.06.2008, h. 15:49 Karczownik ZW
Nawet na stronie Inokatsu Masterwork nic nie ma
$3
_Arczi_ 20.06.2008, h. 15:50 _Arczi_
Niech no tylko zrobią G36, wtedy będzie znów na co zbierać
Wolf.Tns 20.06.2008, h. 16:04 Wolf.Tns
Łaadne...
Gogin 20.06.2008, h. 16:47 Gogin
Co ładne ? Na tych zdjęciach nie widać szczegółów, równie dobrze, mogłyby być to ostre wersje...
Wolf.Tns 20.06.2008, h. 16:55 Wolf.Tns
Pewnie, że tak...Ale jako miłośnik zdjęć tego typu stwierdzam, że są bardzo dobrze wykonane.
Mikolaj_L 20.06.2008, h. 17:05 Mikolaj_L
Liczy się sam fakt,że są,ale ceny na pewno nie będą zbyt ciekawe.
Jackall37 20.06.2008, h. 17:15 Jackall37
@DPM
460 Fps jest jeszcze do przeżycia, 525 rzeczywiście w cholerę na auto, ale z drugiej strony to było projektowane do szkolenia, a nie zabawy - jak dla mnie to na rynek cywilny nie powinny wpłynąć njsilniejsze wersje.

Tylko ta cena... jak kałachy Inokatsu były w cenach PTW, to teraz PTW może być w cenie .... odpukać - nie będę zapeszał
Promant 20.06.2008, h. 17:56 Promant
Na stronie Masterwork jest info tylko o ich replikach i częściach, a repliki głównie pokazowe. Zapewne Inokatsu weszło we współpracę z Masterwork, przynajmniej w kwestii elementów zewnętrznych.
Zresztą inokatsu zawsze korzysta z innych producentów jako podwykonawców, a samo dorzuca swoje i składa do kupy.
major_spectnaz 20.06.2008, h. 18:22 major_spectnaz
niektorzy maja repliki podkrecone do 800fps, ale nikt sie z nimi bawic nie chce=P miejmy nadzieje, ze w tym wypadku tak nie bedzie...
Mamut 20.06.2008, h. 18:47 Mamut
Może dorzucą do tego zawory o różnych przepustowościach, jak różne zespoły tłoka, cylindra i sprężyny do PTW elektrycznych.
Bo trochę szkoda zdrowia trenujących.
Wolf.Tns 20.06.2008, h. 19:22 Wolf.Tns
a te 160 m/s to nie jakoś mniej wychodzi ?
A poza tym...zakładając chwilowo, że ma to być na CO2 to w sumie czemu się dziwić ?
Powtarzam - zakładając, że faktycznie jest na CO2 !
Gogin 20.06.2008, h. 19:51 Gogin
Zakładając ? No bez jaj, producent pisze, że będzie na Co2 a tu się okazuje, że na GG...

Ktoś mi wyjaśni co z tym SCAR'em ? Pisze, że SCAR-L wygląda jak SCAR-H ? Ja się na rodzinie eM-kowatych nie znam, proszę o wybaczenie .
Germ 20.06.2008, h. 20:45 Germ
Sądzę, że na zdjęciach są ostre "oryginały".
$3
Ukraiński żołnierz z AKS-74U...
A ze SCARa interesuje mnie jedno - ten magazynek 20 nabojowy z tą podstawką...
Redgard 20.06.2008, h. 22:00 Redgard
@ Gogin
Na zdjęciu jest rzeczywiście SCAR - H; można poznać po magazynku: jest prosty, więc mieści naboje 7.62 czyli takie, do jakich jest dostosowany SCAR - H.

SCAR - L ma nieco zagięty mag na kal. 5.56.

Jak ktoś nie nadąża, to daję link:
$3
Codename666 20.06.2008, h. 22:17 Codename666
Ale mam chętkę na tego AUG'a ;-D i tak póki co nieosiągalny dla mnie.(znając ceny Ino.)
Gogin 21.06.2008, h. 00:35 Gogin
Przy każdym news'ie ze SCAR'em przypomina mi się tylko jedna rzecz... "Ta kolba wygląda jak kalosz!"... hahaha
lemonzawodowiec 21.06.2008, h. 13:53 lemonzawodowiec
Bo taka jest prawda .
Gogin 21.06.2008, h. 20:11 Gogin
Najbardziej mnie ciekawi jako to będzie gazożerne, bo te samopowtarzalne karabinki z BB na gaz wydają się być coraz popularniejsze .
lemonzawodowiec 22.06.2008, h. 16:02 lemonzawodowiec
A skąd wiesz, że to będzie miało blow back?
Gogin 22.06.2008, h. 19:55 Gogin
lemonzawodowiec - a czy ja miałem na myśli akurat te ? Chodziło mi o ogół, a jeśli nie ma nigdzie info, że będą mieć BB, to spekulować można, iż go tam nie ma...
Equil 23.06.2008, h. 21:22 Equil
@Redgard, piszesz bzdury. To, czy magazynek jest pudełkowy czy łukowy nie ma związku na jaką jest amunicję. Są łukowe na 7.62 jak i proste na 5.56, są i bębnowe na oba typy amunicji. A SCAR-a H możemy poznać m.in. po dłuższym wycięciu na dźwignię napinającą i dłuższym wycięciu na wyrzutnik łusek.

A do AUGa mam wielki sentyment i niezmiernie ucieszył mnie ten news. Ciekawe tylko właśnie na ile jest wiarygodny.
Redgard 24.06.2008, h. 23:56 Redgard
@Equil
"To, czy magazynek jest pudełkowy czy łukowy nie ma związku na jaką jest amunicję."

Masz rację: to nie ma znaczenia, ale nie chodziło mi o to, że zawsze do takich a takich magów stosuje się taką a taką amunicję.

Miałem na myśli, że akurat SCARa po magazynku poznać jest najłatwiej.

Mnie aż skręciło, gdy zobaczyłem SCARa-H z podpisem SCAR-L.