Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie Specshop

Aktualności, 20.06.2008, h. 14:25, dodał: Promant
17

Specshop.pl włączył do oferty replikę karabinu wyborowego L96 firmy STAR. Dostępne są również celowniki w stylu ACOG produkcji firmy G&G.



 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Specshop pojawiła się replika AW338 firmy STAR. Jest to jedna z najlepszych replik karabinu wyborowego L96, jakie do tej pory wyprodukowano. Z prawej strony korpusu repliki, tuż przed oknem wyrzutnika łusek, umieszczone jest wytłoczone oznaczenie modelu "38 AW 1128". Jest to wersja z kolbą składaną o regulowanej stopce, poduszce policzkowej oraz nóżce. Replika wykonana jest z metalu + łoże z tworzywa. Magazynek jest metalowy, o pojemności 24BB, w którym mieści się również zbiornik na gg.

 

 

 

Osiągi na słabszym gazie HFC134a przy zastosowaniu 0.2BB wynoszą 400fps. W zestawie z repliką nabywca otrzymuje kopię lunety M3 o dużej
jasności i bardzo dobrych parametrach optycznych, a także montaż jednoczęściowy do optyki oraz stalowy, regulowany, dwójnóg. Karabin sprzedawany jest w cenie 2300PLN.

 

 

W ofercie sklepu znalazły się również bardzo dobrej jakości repliki optyki - typu ACOG - wyprodukowane przez G&G. Pierwszy to lunetka 3.5x40 z krzyżem celowniczym. Korpus repliki wykonany jest ze stopu aluminium, pokrytego czarną matową farbą. Duże pokrętła regulacyjne z regulacją skokową.
Luneta posiada montaż na szynę 20mm, a dostarczana jest w walizce transportowej. Cena: 420PLN.

 

 

 

 

Druga replika w stylu ACOG, to kolimator z krzyżem o zielonym podświetleniu i pięcio stopniowej regulacji. Regulacja w pionie i poziomie - o 2mm na dystansie 10m, na każde kliknięcie. Wykonany z metalu. Montaż na standardową szynę RIS. Kolimator dostarczany jest w walizce transportowej. Cena: 299PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Globo 20.06.2008, h. 14:43 Globo
Ale smaczek:D trzeba zbierać fundusze
rafcio21 20.06.2008, h. 14:44 rafcio21
Jako fanatyk L96 - cuuudo. Stare, widziałem od kilku miesięcy, ale i tak cuuudo, bo jest w Polsce xD

Ten nowy ACOG wygląda ciekawie.
Promant 20.06.2008, h. 14:46 Promant
I co z tego, że od kilku miesięcy? Na specu jest teraz i to jest treść news'a.
Kondor220V 20.06.2008, h. 15:12 Kondor220V
Ten L96 wymiata. Czy brytole montują w armii standardowo lunetę M3? Bo wydaje mi sie że to jest amerykańska od m24SWS
regnar 20.06.2008, h. 15:14 regnar
PIEKNY!!!!!!!!!!!!
Gogin 20.06.2008, h. 15:31 Gogin
To samo na specu w opisach jest... też mi news...
Kondor220V 20.06.2008, h. 15:39 Kondor220V
A po co redagowac nowy opis, skoro ten specowy jest wporządku? Jakbyś był redaktorem tych newsów to też byś tak robił...
Regdorn 20.06.2008, h. 15:41 Regdorn
News jest dla tych "nielicznych" co nie śledzą kilka razy dziennie ofert wszystkich sklepów w Polsce... Przy okazji, na pewno wiesz o wszystkich?
Promant 20.06.2008, h. 15:42 Promant
Gogin, chłopcze: "też mi komentarz". Replika pojawiła się u nas w sprzedaży i o tym jest news. Opis repliki to chyba normalna rzecz jeśli się o niej pisze? A news jest dla tych, którzy repliką się interesują. Nie interesuje Cię? To pograj w CS'a albo inaczej zabij szare komórki zamiast się wymądrzać.

Może najpierw trochę dojrzej do pisania komentarzy, żeby coś wnosiły. [I jak tu nie być za asg od 18 lat? ]

BTW
tekst nie jest skopiowany ze speca. Ale dokładnie i po kolei opisane jest wszystko co tam. W końcu źródło jest podane.

Czasami wydaje mi się, że dla większości trolli jedyny news to byłby taki, gdyby ktoś nagle zaczął im rozdawać repliki za darmo.
Shadow 20.06.2008, h. 16:40 Shadow
Najnowszy news!
Promant zdegradowany, nowy redaktorem zostaje Gogin!
Dziękuję za uwagę.
Wolf.Tns 20.06.2008, h. 16:43 Wolf.Tns
Ten "ACOG numer 1" - Jaki to jest w oryginale ? Przeglądam stronce trijicon'a i nie mogę znaleźć...A na dobrą sprawę to bardziej moim zdaniem opłacałoby się im zrobić kopie tych popularniejszych - słowem tych co G&P skopiowało. Mogłyby to być tańsze (może) zamienniki. Choć i tak ACOG'ów sie "jak mrówków" zrobiło...a z oznaczeniami tylko ebaybanned sprzedaje - a szkoda...
Mikolaj_L 20.06.2008, h. 17:01 Mikolaj_L
No widać,że Promant nie jest zbyt otwarty na krytykę,ale i nikt w końcu nie jest...
grandlc 20.06.2008, h. 17:16 grandlc
Na Forum jest 50% leni i nierobów, gdyby tego nie umieścił byłoby pierdo-lamento ,że Promant nic nie robi i nie informuje o wiadomościach z kraju. Tak wam źle i tak nie dobrze, ciekawe co wy byście zrobili jak by trzeba było coś napisac.
Koniec OT
A replika fajna ,jednak jeszcze trzeba kasy włożyć aby to była snajperka , bo 400fps to teraz przeciętny, chiński stock.
LazySinner 20.06.2008, h. 17:31 LazySinner
A co tu krytykować? Pojawiło się kilka ciekawych produktów i zostało to opisane w news'ie. Btw... podzielam zdanie Regdorna.
Promant 20.06.2008, h. 17:37 Promant
Te 400fps to jest na HFC. Silniejszy gaz na pewno da więcej.
Jakbym miał nadmiar kasy, to bym go kupił tylko po to żeby mieć... a tak to sobie można popatrzyć.

BTW
jestem otwarty na krytykę, ale konstruktywną: błędów merytorycznych, a nie na pierdu pierdu z nudów pisane.
pidzejfat 20.06.2008, h. 23:21 pidzejfat
Ta wersja, jest to specjalny model robiony dla niemieckiej armii. Różni się pewnymi detalami, między innymi składaną kolbą...