Daj cynk
Reklama

Aktualności

KWA: M4A1

Aktualności, 20.06.2008, h. 09:43, dodał: Promant
25

WGC włączył do oferty serię trzech replik M4A1 firmy KWA. Repliki dostępne są w wersji podstawowej, CQB oraz tactical.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie repliki firmy KWA, w ofercie WGC, wykonane są z metalu. Z ABS'u wykonano jedynie grip'y i kolby. Gearbox oczywiście metalowy - V.2. Prędkość wylotowa na 0.2BB waha się w zakresie: 380-400fps. Wszystkie posiadają w komplecie magazynek typu hi-cap o pojemności 300BB. Wymagają baterii typu mini.

M4A1 waży 3070g. Długość: 777-859mm.

 

 

M4A1 CQB waży 2950g. Długość: 665-747mm.

 

 

M4A1 Tactical waży 3540g. Długość: 790-872mm.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TYKA 20.06.2008, h. 09:55 TYKA
o emka, coś nowego ;]

swoją droga mało znana firma...
JedyKnight 20.06.2008, h. 10:03 JedyKnight
Mało znana z broni długiej, mi się osobiście kojarzy z pistoletami gazowymi. No a emka jaka jest każdy widzi. Takie jak od innych producentów tylk z coraz większą mocą za chwile karabinki snajperskie żeby miały szanse będą musiały mieć metrowe lufy i 1000fps'ów:D, bo tak jak kiedyś stock oznaczał w większości 300fps, to teraz będzie 400 lub więcej:/
mieciu-saper 20.06.2008, h. 10:14 mieciu-saper
JedyKnight masz racje ze snajperkami, niedługo stock to będzie 500 fps przy zwykłym karabinku. Według mnie 380-400 fps to w sam raz dla karabinów szturmowych
El_QuaQ 20.06.2008, h. 10:34 El_QuaQ
a gdy to sie stanie.. zaraz jakiś pajac w Cyrku (wszakże sejm jest okrągły) bedzie chciał wprowadzenia zezwolenia na AEG (ASG) w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży....
penio151 20.06.2008, h. 10:57 penio151
Nie pajac, tylko będą do tego zmuszeni, bo dzieci z 500FPS kiedyś komuś zrobią krzywdę, jeśli masz rozum to nigdy nie będziesz śrubował broni do takiej wartości, to chora pogoń za mocą.
Mikolaj_L 20.06.2008, h. 11:06 Mikolaj_L
Łaał...jakie to oryginalne,ale artykuł jak zawsze bardzo dobry. ;]
delcik 20.06.2008, h. 11:06 delcik
ciekawe czy w środku tez takie ładne
P.S.no ja mam 540fpsow ale w m24 i dobija mnie to ze niedługo wszyscy beda mieli prawie tyle mocy w zwyklej szturmowce
Yuber 20.06.2008, h. 11:09 Yuber
Znów niczym niewyróżniająca się replika? Zaś v2, zaś emka... oby tylko miała więcej smaczków- choć ICS'a pewnie nie przebije.
OC14Groza 20.06.2008, h. 11:11 OC14Groza
mogli by zrobić replike ktrórej nikt jeszcze nie zrobił a nie emke która rożni się tym że na pudełku jest napisane KWA
Shadow 20.06.2008, h. 11:13 Shadow
Ładne oznaczenia i z tego, co widzę, atrapy pinów, nieźle.
PiterTKD 20.06.2008, h. 11:28 PiterTKD
A ile to czyni w złotówkach i kiedy będzie gdzieś w Polsce?
cziman 20.06.2008, h. 12:14 cziman
JedyKnight@ "za chwile karabinki snajperskie żeby miały szanse będą musiały mieć metrowe lufy i 1000fps'ów:D, bo tak jak kiedyś stock oznaczał w większości 300fps, to teraz będzie 400 lub więcej:/ "

To może małe porównanie.

Stockowe pistolety strzelające 9mm parabellum mają 1100 fps. Stockowe eMki strzelające 5.56 NATO mają 3100 fps.

Stockowe repliki pistoletów mają - chociażby w ostatnim niusie - 320 fps. Stockowe repliki karabinów - takie CA - mają 320 fps. Wniosek wyciągnij sam.

Producenci replik powinni może na chwile przystopować z wypuszczaniem kolejnych permutacji replik emkowatych złożonych z części emkopodobnych i emkopasujących a zająć się zaprojektowaniem systemu napędzania który nie jest do dupy. Sam z niecierpliwością czekam na jakoby niezniszczalny revolution systemy ale jak dotąd jakoś o nim cicho.
Small_Hunter 20.06.2008, h. 12:20 Small_Hunter
PiterTKD: $3
kossaa 20.06.2008, h. 12:41 kossaa
"cziman
20-06-2008, 12:14

To może małe porównanie.

Stockowe pistolety strzelające 9mm parabellum mają 1100 fps. Stockowe eMki strzelające 5.56 NATO mają 3100 fps."


Proszę bez takich zbdur - taki mały szczegół ominałeś - wagę pocisku - w prawdziwej broni wykonanego z metalu i jego masa jest liczona w gramach, a o nie jego ułamku.

A pewne jest, że jak się strzelamy kuleczkami z plastiku nigdy nie bedzie super realizmu...
poldeck 20.06.2008, h. 12:56 poldeck
Cziman porównał prawdziwka z prawdziwkiem i replike z repliką a zestawił te porównania by pokazać brak realizmu. Nie widzę nic bezsensownego w tym co napisał.
Promant 20.06.2008, h. 14:43 Promant
I tak każda dyskusja, a nawet każdy komentarz zmienia się w miągwienie na temat fps albo jęki: "znowu emka".

Jakby nie było popytu, to nie byłoby emek. Jakoś dziwnym trafem większość graczy ma emki, później idzie AK, póżniej trochę G3 i MP5, a na końcu sporadyczne przypadki innych "rodzin" replik. Więc nic dziwnego, że na świecie nadal produkują repliki emek.
A kiedy robi to firma, która wcześniej nie produkowała emek, to jest to info warte podania.

Kilka lat temu powszechne były płacze i jęki, że mały wybór, że ceny wysokie, że nie ma ciekawych wersji i konwersji. Że tylko 3 producentów na krzyż... eh.

Dziś każdy może coś znaleźć w różnych wersjach, cenach - i wybrać co mu odpowiada. I gdyby nie ta podaż, choćby samych emek - to połowa jęczących nie miałaby żadnej repliki powyżej shota za 50pln, bo nie byłoby ich stać na płacenie za ICS czy TM ok. dwóch tysięcy.

Ale jak to w przysłowiu: niektórym, choćbyś tyłek miodem smarował, i tak nie dogodzisz.
Andrzej25 20.06.2008, h. 15:24 Andrzej25
Ta emka z capri nie ma oznaczeń. To na pewno ta sama? Jak tak to wycygańcie ją od capri do testów;] bardzo chętnie zapoznam się z opinią na temat tej giwery
Viamortis 20.06.2008, h. 19:00 Viamortis
Buu a ja miałem nadzieję, że te emki to gaziaki
El_QuaQ 20.06.2008, h. 21:19 El_QuaQ
Penio151 mam nadzieje ze polska to jeszcze NIE US i A... w kraju w którym są przepisy a raczej zakazy noszenia lodów w tylnej kieszeni spodni.. czy chociażby możliwość ubezpieczenia cygara od pożaru, naklejki o nie przewracaniu do góry nogami towaru.. na spodzie opakowania...i odpowiedzi na 'Podchwytliwe" pytanie "ile boków ma trójkąt?" typu: ".. Cztery?!.. DWA?... "

chodzi mi o to.. ze nie ma tutaj AŻ tylu idiotów wsród operatorów ASG:P...(taką mam przynajmniej NADZIEJE...) chociaż kto wie.. takim to wystarczy spinacz do bielizny by zabić siebie i innych przy okazji...

tak przyokazji... nie jestem wariatem na temat ŚRÓBOWANIA Broni.. a dokładniej.. wiem jak to jest być po tej "niezbyt" przyjemnej stronie lufy.... i to już przy replice 420fps...

z drugiej strony.. ASG.. było by znów "ELITARNE" gdyby wprowadzić testy i pozwolenie...
Redgard 20.06.2008, h. 21:45 Redgard
@ El_QuaQ
Jeżeli piszesz coś, a nie wiesz, jak się to pisze poprawnie, to przepuść tekst przez Worda czy Open Office, albo chociaż raz przeczytaj przed wysłaniem. Trudno nie zauważyć BŁENDÓFF PISANYH DÓRZYMI LITERAMI, wiedziałeś o tym?

I czy wg ciebie jest źle, że ASG jest teraz egalitarne? Załóż 'Dream Team' i ściągnij 'elytę', będzie elitarnie
pidzejfat 20.06.2008, h. 23:18 pidzejfat
Osobiście apeluję o czystki w komentarzach 3/4 jest pierdół, nie da się tego czytać. Czy moderator mógłby coś z tym zrobić? A może po prostu wyłączyć tą funkcję? Jak patrze na komentarze to szkoda zachodu na głupie dywagacje i jałowe spory...
Gogin 21.06.2008, h. 00:41 Gogin
"bo tak jak kiedyś stock oznaczał w większości 300fps, to teraz będzie 400 lub więcej:/ "
Pogoń za fps'ami niestety jest widoczna chyba wszędzie, czekam na recenzję co tam w GB piszczy...
RzezniQ 21.06.2008, h. 11:10 RzezniQ
$3

$3

$3

Czyli w skrócie najlepszy karabin w tym przedziale cenowym. Nie wiem jak z realizmem ale gearbox łyka 16 woltów i m150 i ma ochotę na więcej. Pancerne zębatki, łożyska 8mm i 9mm(!!!) i szkielet jak kadłub tankowca. Tyle napisano. W rękach nie miałem ale wynika z tego, że jeśli ktoś szuka m4a1 to powinien właśnie kupić tą zabawkę.
mixer 22.06.2008, h. 12:40 mixer
Ciekawe czy szyny SIR są metalowe, w tym ostatnim modelu...
Jacek1983 04.02.2009, h. 00:11 Jacek1983
KWA ma 3 rozne oznaczenia na emkach:
KWA/ KWA Corporation- rynek amerykanski
Armalite- rynek europejski
Marine Corps.- rynek azjatycki

Jezeli chodzi o te wydane na rynek amerykanski, to logo zostalo zmienione z KWA Corporation na KWA. Logo KWA Corporation zostalo umieszczone na pierwszej partji produktow wspomnianej firmy. Polowa emek z pierwszego rzutu miala problemy zwiazane z wadliwym mechanizmem spustu. W emkach KWA mechanizm spustu zostal zmodyfikowany. Modyfikacji ulegly rowniez tlok i zebatki.
KWA M4, M4CQB, M4Tactical i M16 nie maja sobie rownych w danym przedziale cenowym. Jest to karabin wykonany w najwyzszej jakosci, posiadajacy fenomenalny wrecz, w pelni olozyskowany i wzmocniony gearbox. Osobiscie wybralbym KWA przed Classic Army, G&G lub ICS. Warto jest jednak zwrocic uwage na kilka minusow KWA:
- niewiele systemow hop up jest kompatybilne z karabinami KWA
- zmiana systemu hop up wymaga zmiany dyszy- dysza KWA jest innej dlugosci.
- malo ktore gumki hop up sa kompatybilne z komora KWA
- lufy KWA sa nietypowej dlugosci.
- ciezko jest znalezc RIS, wspolpracujacy bez obrobek. Jedyny znany mnie RIS, ktory idealnie pasuje do KM4 to RIS firmy UTG.
- odcien farby jest troche nierealistyczny.
- szyny RIS w wersji Tactical sa plastikowe.
Jako posiadacz KWA sadze, iz plusy pozwalaja zapomniec o kilku wspomnianych minusach. KM4 KWA sa niezawodne i pozostawiaja konkurencje daleko w tyle.